Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-29, 17:50   #1111
ama
Wtajemniczenie

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Polećcie mi dobrego (i nie zabójczo drogiego) fryzjera w okolicach Dziesięcin (Jarzębinowa, Zagórna, Antoniuk Fabryczny, Swobodna etc.). Przebijam się przez wątek, ale wszystko co polecacie jest gdzieś daleko, a ja nie będę miała czasu i ochoty ciągać się po Białym jak przyjadę na ferie. Chcę przejść z jasnego brązu (wypłukanego od 3 miesięcy) na blond, więc w grę wchodzą albo gęste pasemka albo jakaś kąpiel rozjaśniająca. Tak na oko ile to może Waszym zdaniem kosztować na włosach lekko za ramiona?
Stary 2012-01-30, 10:55   #1112
SorbetMalinowy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Polećcie mi dobrego (i nie zabójczo drogiego) fryzjera w okolicach Dziesięcin (Jarzębinowa, Zagórna, Antoniuk Fabryczny, Swobodna etc.). Przebijam się przez wątek, ale wszystko co polecacie jest gdzieś daleko, a ja nie będę miała czasu i ochoty ciągać się po Białym jak przyjadę na ferie. Chcę przejść z jasnego brązu (wypłukanego od 3 miesięcy) na blond, więc w grę wchodzą albo gęste pasemka albo jakaś kąpiel rozjaśniająca. Tak na oko ile to może Waszym zdaniem kosztować na włosach lekko za ramiona?
Ambasada Urody w budynku Jazz Budu
Jak jeszcze pracował tam Błażej to tam chodziłam, właśnie do niego. Nie wiem jak inni pracownicy się sprawują, ale obserwując ich pracę (podczas siedzenia na fotelu ) to całkiem, całkiem Za farbowanie i strzyżenie płaciłam 150zł.

Moje miejsce wsieci www.kaskawsieci.pl

Mój subiektywny przewodnik po książkach!
SorbetMalinowy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:44   #1113
edytkamala89
Przyczajenie

hej a mogłybyście polecić salon w którym robią ombre hair czy tzw rozjaśniane końcówki w stylu np mariny byłabym wdzięczna
edytkamala89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 11:42   #1114
Mango_18
Przyczajenie

Dziewczyny a była któraś z Was w Alei Piękności?
Mango_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 15:53   #1115
anowi1984
Raczkowanie

Czy któraś z was była może w Akademii Stylu na Rocha?
Wydawało mi się, że mieli wcześniej siedzibę na Wiejskiej.
Stary 2012-02-09, 12:47   #1116
pamparampa00
Przyczajenie

Czy któraś z Was zna może "Pracownię fryzur Jamróg" w Tarnowie? Co sądzicie o tym salonie? Kto strzyże najlepiej? Słyszałam, że pan Łukasz dobrz ścina... co o nim sądzicie?
pamparampa00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 08:35   #1117
MagdalenaMonka
Raczkowanie

Hej
Czy któraś z Was może polecić zdolnego fryzjera w Białymstoku do ułożenia fryzury na przyjęcie? Kogoś kto umie się posługiwać nie tylko lakierem i ma wyobraźnię. Szukam specjalisty, który będzie umiał zrobić elegancki kok lub coś w tym stylu a nie super tapir/kokon/nalakierowane loczki/sterczące pasma itp.
Szukam fryzjera na czerwiec, będę przejazdem więc fajnie by było jakby dojazd był prosty.
MagdalenaMonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 11:16   #1118
xkejti
Raczkowanie

Mogę z całego serca polecić salon fryzjerski Żiro na ul. Sobieskiego, niedaleko Wyższej Szkoły Menadżerskiej. Miałam praktyki w tym salonie i powiem Wam, że tak profesjonalnych fryzjerek to nie widziałam nigdy. Kolor jaki robi pani Bożenka to jakaś magia, włosy z pasemkami wyglądają tak strasznie naturalnie i pięknie, że aż dech zapiera. Poza tym kiedy miałam praktyki przychodziły do nich modelki, które miały sesje w Warszawie i stwierdziły, że jakoś nie ufają innym fryzjerom i nie będą ryzykować farbowania włosów przed sesją. Cięcia też są świetne. Pani Bożenka ogarnia damskie, jej pracownica męskie, podział wg tego co która lepiej robi. No i cena, 120 za tak piekny balejaż to moim zdaniem śmiech, tym bardziej, że moje koleżanki w innych salonach wydawały fortunę a uzyskiwały dużo gorsze efekty.
Stary 2012-02-24, 08:24   #1119
joie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Ambasada Urody w budynku Jazz Budu
Jak jeszcze pracował tam Błażej to tam chodziłam, właśnie do niego. Nie wiem jak inni pracownicy się sprawują, ale obserwując ich pracę (podczas siedzenia na fotelu ) to całkiem, całkiem Za farbowanie i strzyżenie płaciłam 150zł.
Hej a ten Błażej to już tam nie pracuje? Czy to jest ten chłopak, który pracował w Atelier?
Stary 2012-02-26, 12:02   #1120
dancer91
Przyczajenie

Hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was robiła ostatnio u nas w Białymstoku ombre hair ? Jeśli tak to gdzie, za ile i jak wyszło ? Oraz czy ktoś był ostatnio u p. Agnieszki z Bell Capelli jak jej idzie farbowanie bo chciałabym zrobić dekoloryzacje i przejść na jasny brąz. Jeśli nie wiecie jak to wygląda w Bell Capelli to może macie do polecenia jakiegoś innego fryzjera ale żeby cena nie przekroczyła 150 zł ;> Z góry dziękuję za odpowiedzi
dancer91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 18:09   #1121
karolinka456
Przyczajenie

Witam. mam pytanie. chcę zrobić dekoloryzację. Może macie jakieś sprawdzone salony gdzie bez problemu mi to zrobią?? Mam czarne włosy i chce zmienić na blond. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
karolinka456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 06:01   #1122
SorbetMalinowy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joie Pokaż wiadomość
Hej a ten Błażej to już tam nie pracuje? Czy to jest ten chłopak, który pracował w Atelier?
Tak to ten Teraz otworzył on własny lokal przy Kościele św. Rocha. Nazywa się "studio b".

Stary 2012-02-27, 10:19   #1123
joie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Tak to ten Teraz otworzył on własny lokal przy Kościele św. Rocha. Nazywa się "studio b".
Dzięki za odpowiedź. W tamtym tygodniu dzwoniłam do Ambasady Urody i powiedziano mi, że już tu nie pracuje i zastanawiałam się gdzie teraz A powiedz mi, orientujesz się ile się u niego płaci np. za ścięcie? (włosy dlugie)
Stary 2012-02-27, 17:26   #1124
SorbetMalinowy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joie Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. W tamtym tygodniu dzwoniłam do Ambasady Urody i powiedziano mi, że już tu nie pracuje i zastanawiałam się gdzie teraz A powiedz mi, orientujesz się ile się u niego płaci np. za ścięcie? (włosy dlugie)
Wydaje mi się, że cennik jest podobny jak w Ambasadzie Urody, czyli około 50zł, ale ręki nie dam uciąć. Ja zawsze za farbowanie + obciecie końcówek płacę 150zł.

Stary 2012-02-27, 17:31   #1125
moooniaaaa
Zakorzenienie

W sobotę idę do Agnieszki do Bell Capelli. Ostatnio byłam u niej jakoś pół roku temu. Dam znać jak wrażenia po wizycie Póki co dobra nowina-cennik się nie zmienił, podcięcie nadal 45zł.

Pamiętam,że co wizyta u Emilki w Atelier to podwyżka o 10-15zł.. Swoją droga ktoś wie ile teraz kosztuje u niej podcięcie długich włosów?
Stary 2012-02-27, 18:14   #1126
dancer91
Przyczajenie

Ooo to świetnie, czekam na wrażenia A co będziesz robić z włoskami ? Ja byłam w styczniu a Atelier na podcięciu długich włosów to płaciłam chyba 70 zł ale strzygła mnie Dominika bardzo sympatyczna, dużo doradzała w kwestii pielęgnacji i oczywiście byłam bardzo zadowolona z jej pracy
Stary 2012-02-27, 18:34   #1127
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez dancer91 Pokaż wiadomość
Ooo to świetnie, czekam na wrażenia A co będziesz robić z włoskami ? Ja byłam w styczniu a Atelier na podcięciu długich włosów to płaciłam chyba 70 zł ale strzygła mnie Dominika bardzo sympatyczna, dużo doradzała w kwestii pielęgnacji i oczywiście byłam bardzo zadowolona z jej pracy
miesiąc temu na grouponie była oferta z atelier, wszystkie grupony robiła właśnie Dominika. bardzo sympatyczna dziewczyna. ścięcie poprawne, za parę tygodni idę do niej na pasemka, więc dowiem się jak z koloryzacją

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:21   #1128
moooniaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Pamiętam,że jakieś 2 lata temu Dominika była na praktyce u Emilki. Hmm 7 dych to trochę drogo jak na uczennicę,która dopiero zaczęła swoją przygodę. Czy tylko mi się tak wydaje?

U Agnieszki będę tylko podcinała włosy, muszę odświeżyć fryzurę po zimie i farbowaniu. Ale mam falowane włosy,więc każda wizyta u fryzjera to wyzwanie i obserwacja moim bacznym okiem,nie ma łatwo :P
Stary 2012-02-27, 19:24   #1129
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Pamiętam,że jakieś 2 lata temu Dominika była na praktyce u Emilki. Hmm 7 dych to trochę drogo jak na uczennicę,która dopiero zaczęła swoją przygodę. Czy tylko mi się tak wydaje?
Nie, faktycznie była uczennicą Emilii. Trochę wydoroślała i chyba całkiem fajnie jej idzie, tzn. nie byłam ani zachwycona (nie mając pomysłu na fryzurę też tylko "podcinam" ), ani zawiedziona. Jest OK, ale 70 zł to zdecydowanie przesada.

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:41   #1130
dancer91
Przyczajenie

Może z ceną przesadziłam dokładnie nie pamiętam ile, ale chyba 70 zł z reszta tak też jest w ich cenniku.
Stary 2012-02-29, 11:42   #1131
ksenawojowniczka
Raczkowanie

Ja w 100% polecam Sylwię Rudnicką z Lange&Rudnicka - Mistrzyni wszechczasów. Kiedy byłam jeszcze blondynką, jako jedyna powiedziała mi, że mam brzydkie kurczakowe włosy - inni fryzjerzy się zachwycali (bo były długie) Wyprowadziła mi piękny kolor blond, jednak obecnie mieszkam w Warszawie i nie miałam tyle czasu by co miesiąc jeździc do Bstoku, dlatego nie jestem już blondynką ( w Warszawie nikt nie umiał zrobić satysfakcjonującego mnie koloru)
ksenawojowniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 17:46   #1132
dancer91
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Pokaż wiadomość
Ja w 100% polecam Sylwię Rudnicką z Lange&Rudnicka - Mistrzyni wszechczasów. Kiedy byłam jeszcze blondynką, jako jedyna powiedziała mi, że mam brzydkie kurczakowe włosy - inni fryzjerzy się zachwycali (bo były długie) Wyprowadziła mi piękny kolor blond, jednak obecnie mieszkam w Warszawie i nie miałam tyle czasu by co miesiąc jeździc do Bstoku, dlatego nie jestem już blondynką ( w Warszawie nikt nie umiał zrobić satysfakcjonującego mnie koloru)
A jak z cenami ? Bo znalazłam stronę, ale nie ma cennika. I gdzie mieści się ten salon ?
Stary 2012-03-01, 09:44   #1133
ksenawojowniczka
Raczkowanie

Cytat:
A jak z cenami ? Bo znalazłam stronę, ale nie ma cennika. I gdzie mieści się ten salon ?
Salon na Zielonych wzgórzach, cennik... hmm to jest chyba bardzo indywidualnie ustalane - w zależności ile tubek idzie, jak trudno jest włosy malować, jaka długość i tak na prawdę od tego jaką wizję ma na Ciebie Sylwia. Ale nie zdziera kasy, myślę, że przy Twojej długości z malowaniem/modelowaniem/scieciem ok 200zł
ksenawojowniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 15:03   #1134
dancer91
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Pokaż wiadomość
Salon na Zielonych wzgórzach, cennik... hmm to jest chyba bardzo indywidualnie ustalane - w zależności ile tubek idzie, jak trudno jest włosy malować, jaka długość i tak na prawdę od tego jaką wizję ma na Ciebie Sylwia. Ale nie zdziera kasy, myślę, że przy Twojej długości z malowaniem/modelowaniem/scieciem ok 200zł
Dzięki
Stary 2012-03-02, 12:57   #1135
Justyna888
Przyczajenie

Kseniu, a możesz podac dokładny adres Salonu. mieszkam na Zielonych i ciekawi mnie gdzie Pani Sylwia sie ukrywa . Czy Ty miałas tylko farbowane włosy, czy ścinałaś u Niej kudełki? Ja musiałabym ściąć i to sporo, w dodatku mam kręcone włosy, a to zawsze wyzwanie ;(. Coś mnie ciągnie do Niej ... juz wakacjami, gdzieś czytałam, że jest dobra.
Justyna888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:14   #1136
ksenawojowniczka
Raczkowanie

Ona ma taki troche ukryty salon, jak zadzwonisz się umówić ( najlepiej gdzieś za miesiać - obecnie jest w ciąży i chyba rodzi niedługo) to poda dokładnie, wiem, ze tam na przeciwko biedronki, swobodna ileśtam. Ja też ścinałam, powiem Ci że ona jest misttrzynią I FRYZURY JAKIE ROBI!! A włosy z wyzwaniem to dla niej poemat
Stary 2012-03-05, 08:42   #1137
Justyna888
Przyczajenie

Kusisz Kusisz , może maila na napisze z prośbą o ustalenie terminu wizyty, skoro jest w ciąży i to w końcowym etapie to może telefon jest ryzykowny ?
Justyna888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 16:03   #1138
dancer91
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

U Agnieszki będę tylko podcinała włosy, muszę odświeżyć fryzurę po zimie i farbowaniu. Ale mam falowane włosy,więc każda wizyta u fryzjera to wyzwanie i obserwacja moim bacznym okiem,nie ma łatwo :P
I jak wizyta u p. Agnieszki ?
Stary 2012-03-09, 14:00   #1139
moooniaaaa
Zakorzenienie

Jestem mega zadowolona, włosy odżyły, bez problemu się układają
Stary 2012-03-09, 18:11   #1140
dancer91
Przyczajenie

To świetnie, jeśli będę potrzebowała strzyżenia na pewno się tam wybiorę Zadzwoniłam dziś do Bell Capelli i niestety dowiedziałam się, że nie wykonują dekoloryzacji :-(
Możecie mi kogoś polecić ?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości