Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-10, 08:57   #1141
joie
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Cytat:
Napisane przez dancer91 Pokaż wiadomość
To świetnie, jeśli będę potrzebowała strzyżenia na pewno się tam wybiorę Zadzwoniłam dziś do Bell Capelli i niestety dowiedziałam się, że nie wykonują dekoloryzacji :-(
Możecie mi kogoś polecić ?
hej a ile mniej więcej kosztuje ścięcie u tej słynnej Agnieszki ?
Stary 2012-03-10, 13:52   #1142
moooniaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
To świetnie, jeśli będę potrzebowała strzyżenia na pewno się tam wybiorę Zadzwoniłam dziś do Bell Capelli i niestety dowiedziałam się, że nie wykonują dekoloryzacji :-(
Możecie mi kogoś polecić ?
Może Emilka?

Cytat:
Napisane przez joie Pokaż wiadomość
hej a ile mniej więcej kosztuje ścięcie u tej słynnej Agnieszki ?
Ja mam długie włosy, ponad 70cm. i 45zł. Ale zawsze daję równo 50zł.
Stary 2012-03-10, 19:06   #1143
dancer91
Przyczajenie

I pewnie tak będę musiała zrobić, chociaż jak się dowiedziałam za dekoloryzację i farbowanie będę musiała zapłacić 200 zł to załamka Ale cóż trzeba zbierać i umawiać się do Emilki.
dancer91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:44   #1144
Remedios_Buendia
Raczkowanie

Hej! Czy może któraś z Was była ostatnio w Ambasadzie Urody i jest w stanie polecić mi jakąś fryzjerkę stamtąd?
Ewentualnie jakiegoś innego fryzjera z okolicy Dziesięcin, bądź centrum, który nie brałby 70 zł za ścięcie?
Atelier jest piekielnie drogie, a Bell Capelli, które również często się tu przewija jest na drugim końcu miasta
Remedios_Buendia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 09:19   #1145
dancer91
Przyczajenie

Byłam wczoraj w Atelier u Dominiki na strzyżeniu. Jak zawsze wyszłam bardzo zadowolona. Jakby ktoś chciał się tam wybrać to strzyżenie długich włosów kosztuje 60 zł z myciem i modelowaniem, 50 zł bez mycia
Stary 2012-03-23, 08:40   #1146
xxbiankaoo
Raczkowanie

Zawsze mnie dziwiło, że takie uslugi jak "mycie" czy "modelowanie" jest dodatkowo płatne. Przeciez logiczne, ze po scieciu wlosow nie wyjdzies z mokra głową,wiec nie wiem jaki jest cel opisywanie tego jako dodatkowej usługi .
xxbiankaoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 11:23   #1147
dancer91
Przyczajenie

Też tego nie rozumiem i nie umiem sobie wyobrazić. Takie urozmaicenie w cenniku ;|
Stary 2012-03-23, 18:50   #1148
edzia09
Raczkowanie

Cytat:
Byłam wczoraj w Atelier u Dominiki na strzyżeniu. Jak zawsze wyszłam bardzo zadowolona. Jakby ktoś chciał się tam wybrać to strzyżenie długich włosów kosztuje 60 zł z myciem i modelowaniem, 50 zł bez mycia
A długo trzeba czekać na wizytę? U Agnieszki w Bell Capelli mają wolne terminy za 2 tygodnie dopiero.
edzia09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 20:27   #1149
kosmitka26
Przyczajenie

Byłam dzis na metamorfozach w :altelier" Emili dyryndy w Białymstoku. Scięcie i farbowanie ok ale .... kosmetyczka ktora tam jest to najgorsza kosmetyczka jaka spotkałam! Zrobila mi z naturalnych brwi -brwi ciemne jak u starej baby! Koszmar! Pozatym na stronie i jak dzwonilam poinformowano mnie ze w sklad metamorfozy (300 zl) wchodzi: fryzura-sciecie +kolor + makijaz + stylizacja brwi. Jak sie na miejscu okazalo za hmmm"stylizacje brwi" trzeba bylo doplacac.Ja pytam sie za co??? Komedia! Nigdy wiecej tam nie pojde.
kosmitka26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 21:02   #1150
dancer91
Przyczajenie

Mi pasowały tylko konkretne dni i godziny to do Dominiki tydzień niecały.
Stary 2012-03-24, 08:12   #1151
xxbiankaoo
Raczkowanie

Fajnie, ze Dominika wrocila Chodziłabym do niej, gdyby zmienili farby na Loreal'a
Stary 2012-03-26, 19:39   #1152
Blondinbella
Zadomowienie

Polecam Salon Fryzjersko kosmetyczny Framesi na ul. Jana Pawła II
Blondinbella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 23:21   #1153
Justyna888
Przyczajenie

Hej w ostatnią sobotę byłam w Studio B na ul Rocha, u p. Błażeja, który wcześniej pracował w Kameleonie ( z tego co tu na forum wyczytałam ). Mam kręcone ciemne włosy, na których w zeszłym roku i rok wcześniej fryzjerki wyżywały się wodą 12% pesemka i ombre hair... . Oczywiście ombre hair i tak nie wyszło takie jak miało być ech a włosy siano i słaby skręt loków... wygląd włosy mimo że długie to bez jakiego kolwiek zachwytu.... chyba że po lokach z prostownicy . Przejdźmy do opinni. Na początku zdziwiła mnie miła i luźna atmosfera w salonie... zazwyczaj gdy szef pracuje z podwładnymi czuć w powietrzu pod przykrywką uśmiechu stres ... często też właściciel jest inaczej ubrany niż pracownicy, aby nikt go nie pomylił z "pospolitym ruszeniem", a co mnie już najbardziej wkurza pokazuje przy klientach swoją wyższość poniżając pracowników ... Tutaj nic takiego nie miało miejsca p. Błażej był ubrany w taką samą koszulkę jak dwie dziewczynki pracujące razem z nim, wszyscy nawzajem używali w stosunku do siebie słów proszę i dziękuję... nie było żadnych uszczypliwości... miło sympatycznie, bez nadęcią ął czy ęł ... szczerze mówiąc zamurowało mnie... sama bym sie zatrudniła w takim miejscu hihihihi Przejdzmy do p. Błażeja... otóż nie próbował wcisnąć mi rudości tylko dla tego że mam piwne oczy .... nie cierpie czerwoności na włosach. Nie krytykował ani mego naturalnego koloru włosów, ani tego jak ktoś wcześniej mnie ściął, ani stopnia zniszczenia moich włosów. Jeśli wiecie o czym mówie ... czasami można usłyszeć od razu po usadowieniu się we foteliku... o Boże jakie zniszczone, a kto Panią tak ściął, a ten Pani kolor włosów (naturalny) w ogóle do Pani nie pasuje .... ogólnie średnio fajnie sie tego słucha.... W tym wypadku powiedziałam panu, że chciałabym jednak te ombre hair w końcu doświadczyć na włosach, a on... Dobrał kolor tak aby nie było za bardzo widać odrostów, zamiast niszczyć mi włosy kolejnymi pasemkami skorzystał z tych które już miałam na włosach ( powyciągał pasma tak jak do balejage w sreberka i w maskę zamiast w rozjaśniacz !!!) na resztę włosów położył mi farbę w podobnym kolorze do moich naturalnych włosków ... później ściął mi zniszczone końcówki tyle ile sie umówiliśmy i podciął po wierzchu aby mi się układały loki. Jestem zadowolona z koloru i efektu... włosy wyglądają zdrowo a nie tanio jak do tej pory... ombre hair jest subtelne a nie nachalne i zółte. Za całość zapłaciłam 170 zł także nie majatek biorąc pod uwagę że miałam długie włosy... teraz ciut krótsze przy okazji nikt na chama nie próbował mi wcisnąć profesjonalnych kosmetyków do kupienia ( uważam że są dobre i używam je w domku, ale nie lubie, gdy ktoś coś próbuje mi wepchnąć). A na odchodne dostałam w prezencie błyszczyk z L'oreala, który w drogerii kosztuje 30 zł. A na wizytę czekałam tydzień bo zależało mi na sobocie Na pewno tam jeszcze wrócę
Justyna888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 09:24   #1154
xxbiankaoo
Raczkowanie

Błazej jest dobrym fryzjerem A jak z cennikiem u niego? Rozumiem, ze Ty zaplacilas 170 zł, ale jak to sie ma do roznych dlugosci wlosow? Pracuje na Loreal ?
Stary 2012-03-27, 10:51   #1155
Justyna888
Przyczajenie

Błażej pracuje na L'oreal . Za ściecie farbowanie ale nie zwykłe farbowanie + zabawy z maską i sreberkami w między czasie farbowania; za włosy do "cycuszków" za płaciłam 170 zł. teraz mam za ramiona bo miałam masakre na końcówkach ... końcówki to się nazywało ale było długie na ok 10 cm
Justyna888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:24   #1156
la figa
Wtajemniczenie

dlaczego ktos niepoprawnie nazwal salon "Bell Capelli"? przypuszczam, ze chodzilo o jezyk wloski, ale wtedy to sie pisze.. "Capelli belli" lol.. mniejsza o to uwielbiam przejazdzke bstokiem i podziwianie takich bledow jezykowych

jednak ja nie o tym.. szukam fryzjera, ktory wie, ze centymetr to centrymetr a nie piec, i nie sugerujac sie dlugoscia wlosow (do pasa) nie kaze mi wybulic 80zl za podciecie. chcialabym podciac warstwy bo wlosy mam niestety cieniowane. nie mam zaufania do fryzjerow sama scinam najdluzsze wlosy
Stary 2012-04-02, 17:45   #1157
Dalenka
Przyczajenie

WYbierz się do zdz na świętojańskiej, najlepiej w weekend. wtedy są zajęcia pod nadzorem P.Małgorzaty. Ona dopilnuje wszystkiego, jest świetnym fryzjerem z wieloletnim doświadczeniem. Nie pomyl nauczycielki, bo reszta nie jest tak świetna w praktyce.
Dalenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 22:40   #1158
lewa102
Raczkowanie

Hej dziewczyny, po przeczytaniu watku zamierzam sie wybrac do p. Emilii z Atelier. Mam tylko pytanie ile teraz u niej kosztuje ścięcie i czy jak zadzwonie i sie umowie konkretnie do niej to ona mnie bedzie scinac? czy moga mi dac jakas inna?
lewa102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 09:31   #1159
dancer91
Przyczajenie

Tu masz cennik http://www.atelierhbf.pl/cennik.html
Tak jeśli zadzwonisz i chcesz się omówić do Emilki to ona się Tobą zajmie
Stary 2012-04-16, 15:15   #1160
lewa102
Raczkowanie

Cytat:
Tu masz cennik http://www.atelierhbf.pl/cennik.html
Tak jeśli zadzwonisz i chcesz się omówić do Emilki to ona się Tobą zajmie

Dzieki
Stary 2012-04-17, 08:12   #1161
ulamisiula
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
dlaczego ktos niepoprawnie nazwal salon "Bell Capelli"? przypuszczam, ze chodzilo o jezyk wloski, ale wtedy to sie pisze.. "Capelli belli" lol.. mniejsza o to uwielbiam przejazdzke bstokiem i podziwianie takich bledow jezykowych

jednak ja nie o tym.. szukam fryzjera, ktory wie, ze centymetr to centrymetr a nie piec, i nie sugerujac sie dlugoscia wlosow (do pasa) nie kaze mi wybulic 80zl za podciecie. chcialabym podciac warstwy bo wlosy mam niestety cieniowane. nie mam zaufania do fryzjerow sama scinam najdluzsze wlosy
polecam salon Capri i paniąEwelinę.Ja również mam włosy do pasa , czasem dłuższe i jak chcę by podcieła 5 cm to jest 5 a nie 10.Cenowo też super.
ulamisiula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:49   #1162
xxbiankaoo
Raczkowanie

A jak cenowo u Blazeja ?
Stary 2012-04-19, 14:26   #1163
lewa102
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Pokaż wiadomość
A jak cenowo u Blazeja ?
tez jestem ciekawa
Stary 2012-04-19, 17:09   #1164
silent_wishper
Raczkowanie

Niestety zawiodłam się na Bell capelli. Pani Agnieszka fatalnie mnie ostrzygła, włosy w ogóle się nie układają, każdy w swoją stronę, są postrzępione a miały fajnie się układać. Spodziewałam się czegoś więcej za 45 zł. Nie polecam.
Stary 2012-04-19, 21:35   #1165
niuniaaa86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez silent_wishper Pokaż wiadomość
Niestety zawiodłam się na Bell capelli. Pani Agnieszka fatalnie mnie ostrzygła, włosy w ogóle się nie układają, każdy w swoją stronę, są postrzępione a miały fajnie się układać. Spodziewałam się czegoś więcej za 45 zł. Nie polecam.
W takim razie nie jestem jedyną osobą, której nie przypadła do gustu wychwalana Pani Agnieszka

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy

niuniaaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 08:54   #1166
Martu2
Przyczajenie

Studio b na Rocha to wielkie rozczarowanie.
Włosy nie chcą się układać po strzyżeniu. Fryzura bez polotu na pewno niewarta swojej ceny. Szukam dalej.
Martu2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 15:00   #1167
xxbiankaoo
Raczkowanie

Może Ty nam w takim razie powiesz jak wygląda cennik i Błażeja?
Stary 2012-04-26, 15:49   #1168
spacja_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez niuniaaa86 Pokaż wiadomość
W takim razie nie jestem jedyną osobą, której nie przypadła do gustu wychwalana Pani Agnieszka
Ja też poszłam tam kierowana opiniami wizażanek, a po wizycie rozczarowanie. I nie potrafiła dobrze obciąć mi grzywki
spacja_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:19   #1169
MalinowaRozkosz
Raczkowanie

A kogo polecacie jeśli chodzi o ombre hair kolorowe? Oczywiście chcialabym żeby cena też była ptzystępna
MalinowaRozkosz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 16:31   #1170
joie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Pokaż wiadomość
Może Ty nam w takim razie powiesz jak wygląda cennik i Błażeja?
Ja byłam na ścięciu u Błażeja i zapłaciłam 60 zł. Mam włosy za ramiona

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości