Dobry fryzjer-Białystok - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-27, 19:40   #1171
niuniaaa86
Zadomowienie

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Cytat:
Napisane przez spacja_ Pokaż wiadomość
Ja też poszłam tam kierowana opiniami wizażanek, a po wizycie rozczarowanie. I nie potrafiła dobrze obciąć mi grzywki
Wszystkim się nie dogodzi
Dla mnie Agnieszka to żadna profesjonalistka, nie potrafi dobrać koloru, porażka to mało powiedziane, ścięcie też bez szału, do tego czekałam prawie godzinę i nawet nie raczyła poinformować o tym, że jest opóźnienie i trzeba będzie tyle poczekać

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy

niuniaaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 23:16   #1172
emi2012
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!ODRADZAM salon fryzjerski fabryka marzeń agnieszki perkowskiej- pani uważa się za wielką stylistkę, a nie reprezentuje sobą niczego co wiąże się z tą dziedziną. Kiedyś słyszałam mądre słowa, że o profesjonalizmie fryzjera/wizażystki etc świadczy przede wszystkim jej własny wygląd i żałuję, że nie pokierowałam się tym motto. Ani prezencja tej pANI ani tym bardziej to co wykonała nie miało nic wspólnego ze stylizacją; koszmar, totalna amatorszczyzna i brak profesjonalizmu. Oprócz elementarnych umiejętności niezbędnych do tego aby poprawnie, równo ściąć włosy, brakuje kobiecie samokrytyki, bo krzywo ścięte włosy uważa za prosto ścięte, a nierówną koloryzację tłumaczy światłem. Że o myciu głowy w środku zimy zimną wodą nie wspomnę....Szkoda waszego czasu, pieniędzy i nerwów...Pozdrawiam
emi2012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 18:53   #1173
Dalenka
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Nie polecam także Kory Brylińskiej - wizażystki i jej wspólniczek od wizerunku zewnętrznego.
Dalenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:16   #1174
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez Dalenka Pokaż wiadomość
Nie polecam także Kory Brylińskiej - wizażystki i jej wspólniczek od wizerunku zewnętrznego.
Opowiedz dlaczego.

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 20:27   #1175
Dalenka
Przyczajenie

ponieważ przede wszystkim wcale nie poprawia wyglądu i ma dziwne zasady, często sztywne i nieaktualne, których się trzyma. może jest dobrym fotografem- nie wiem, nie jest na pewno dobrą wizażystką a jej zespół fryzjerek też nie wyróżnia się niczym szczególnym, więc ja nie polecam.
Dalenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 16:23   #1176
anick88
Wtajemniczenie

a ja emilki nie polecam. Chodzilam do niej ponad rok. zawiodlam sie jak na nikim, chociaz dawalam jej milion szans.
Jest bardzo niesymaptyczna, traktuje klienta z gory, wyrecza sie współpracownikami.
Widac, ze w tej chwili jej priorytetem sa pieniadze..
Jak nie polubi klientki od pierwszego wrazenia, to sie na niej wyzywa - widzialam kilka kobiet ktore nie wiedzialy co odpowiedziec na jej uszczypliwe komentarze.

Jesli chodzi o farbe - chyba czas sie doszkolic, albo przypomniec zasady. To przykre, ze jako klientka wiedzialam wiecej niz ona ;]
A po ostatnim scieciu Emiliki, gdzie pokazalam jej zdjecia, a ona sciela mnie zupelnie inaczej i powiedziala, ze tak bedzie dobrze (nie bylo. mam krecone wlosy, grzywka byla scieta do 2 cm!!), szukalam innego fryzjera i znalazlam w koncu kogos normalnego.

/pomówienie - edytowane przez administrację/

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-07-21 o 08:50
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 17:18   #1177
xxbiankaoo
Raczkowanie

Dlaczego uwazasz, ze Emila nie zna sie na kolorze? Co masz na mysli, piszac o Blazeju?
xxbiankaoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 17:25   #1178
SorbetMalinowy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Pokaż wiadomość
Może Ty nam w takim razie powiesz jak wygląda cennik i Błażeja?
Ja za farbowanie i strzyżenie zawsze płacę 150 zł.
Ogólnie bardzo polecam

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
/pomówienia - usunięte przez administrację/
???

Moje miejsce wsieci www.kaskawsieci.pl

Mój subiektywny przewodnik po książkach!

Czas edycji: 2012-07-21 o 08:51
SorbetMalinowy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 19:11   #1179
xxbiankaoo
Raczkowanie

SorbetMalinowy - a ja masz długość włosów?
Stary 2012-05-13, 20:14   #1180
SorbetMalinowy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Pokaż wiadomość
SorbetMalinowy - a ja masz długość włosów?
Średnią, za ramiona

Moje miejsce wsieci www.kaskawsieci.pl

Mój subiektywny przewodnik po książkach!
SorbetMalinowy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 22:10   #1181
xxbiankaoo
Raczkowanie

Czyli ceny ma raczej ok
Stary 2012-05-14, 00:53   #1182
anick88
Wtajemniczenie

emila kompletnie nie radzi sobie z blondami, rudosciami.. nie potrafi mieszac kolorow, nie potrafi uzyskac 2 razy tego samego koloru. prosze o inny kolor, na wlosach wychodzi zupelnie inny. Problem zniknal, kiedy farby zaczely mieszac jej pracownice, a nie ona.
W sumie to nawet jak pytalam dziewczyn, to mowily, ze emilka juz tak sie skupila na scinaniu i czesaniu i wypadla z obiegu jesli chodzi o farby.
Brazy jak brazy, ale z jasniejszymi kolorami kompletnie sobie nie radzi ;/

I to nie jest moje zdanie, tylko wielu dziewczyn, ktorym robila blond.. moze robila to za duzo powiedziane, bo nawet jak zapisywalam sie do niej, to farbowal mi kto inny - co doprowadzalo mnie do szalu, bo jesli obsluguje mnie dziewczyna zaraz po kursie, to z jakiej paki place 230zł za ścięcie i farbę?

Emilka jest mocno przereklamowana. Zaczelam do niej chodzic po przeczytaniu mega pochlebnych opinii na tym forum, ale juz mi sie skonczyla cierpliowsc
Na kazde pytanie, uwage prosbe jest serwowana mina pod tytulem - "boszzz.. jaka jestes glupiutka i malutka". I nie ma sie co oszukiwac - wiecej otoczki tego wszystkiego niz prawdziwej wiedzy, strannosci i profesjonalizmu.

Zwróccie uwage na pordzewiale stoliki (te takie do farby i przyborow), wiszaca z sufitu lampke - zawsze zastanawiam sie kiedy mi spadnie na leb i na (moj hit) jedna umywalke na 5 stanowisk.
Musze juz zmywac rozjasniacz, ale siedze dalej 20min, bo przeciez jest kolejka ;]

Jesli chodzi o B. to przykro mi, ale nic nie napisze wprost na otwartym forum z przyczyn oczywistych. Co oczywiscie nie ujmuje mu talentu, bo fryzjerem wg mnie jest znakomitym!!

Stary 2012-05-14, 07:52   #1183
hathayoga
perfumove love

Cytat:
(...) jedna umywalke na 5 stanowisk.
Musze juz zmywac rozjasniacz, ale siedze dalej 20min, bo przeciez jest kolejka ;]

Jesli chodzi o B. to przykro mi, ale nic nie napisze wprost na otwartym forum z przyczyn oczywistych. Co oczywiscie nie ujmuje mu talentu, bo fryzjerem wg mnie jest znakomitym!!
Fakt, mnie też niezbyt podoba się ta jedna myjnia w Atelier, zwłaszcza gdy jest spory ruch i kilku fryzjerów pracuje w tym samym czasie.

Ale odnośnie Błażeja (u którego nigdy nie byłam, ale zastanawiam się nad pójściem) - jeśli jest coś, co może mieć wpływ na nasze zdrowie, chyba powinnaś nam o tym "opowiedzieć"

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 16:38   #1184
xxbiankaoo
Raczkowanie

Z tym blondem to w sumie sie zgodze. Kiedyś Emilka robiła mi fajny kolor, ale po jakims czasie miałam tecze na głowie za 180 zł, wiec ..

Ciekawi mnie tylko, o co chodzi z Błazejem ?
Stary 2012-05-14, 18:19   #1185
maddd
Zadomowienie

Cytat:
emila kompletnie nie radzi sobie z blondami, rudosciami.. nie potrafi mieszac kolorow, nie potrafi uzyskac 2 razy tego samego koloru. prosze o inny kolor, na wlosach wychodzi zupelnie inny. Problem zniknal, kiedy farby zaczely mieszac jej pracownice, a nie ona.
W sumie to nawet jak pytalam dziewczyn, to mowily, ze emilka juz tak sie skupila na scinaniu i czesaniu i wypadla z obiegu jesli chodzi o farby.

I to nie jest moje zdanie, tylko wielu dziewczyn, ktorym robila blond.. moze robila to za duzo powiedziane, bo nawet jak zapisywalam sie do niej, to farbowal mi kto inny - co doprowadzalo mnie do szalu, bo jesli obsluguje mnie dziewczyna zaraz po kursie, to z jakiej paki place 230zł za ścięcie i farbę?

Emilka jest mocno przereklamowana. Zaczelam do niej chodzic po przeczytaniu mega pochlebnych opinii na tym forum, ale juz mi sie skonczyla cierpliowsc
Na kazde pytanie, uwage prosbe jest serwowana mina pod tytulem - "boszzz.. jaka jestes glupiutka i malutka". I nie ma sie co oszukiwac - wiecej otoczki tego wszystkiego niz prawdziwej wiedzy, strannosci i profesjonalizmu.

Zwróccie uwage na pordzewiale stoliki (te takie do farby i przyborow), wiszaca z sufitu lampke - zawsze zastanawiam sie kiedy mi spadnie na leb i na (moj hit) jedna umywalke na 5 stanowisk.

też się zastanawiam, co masz na myśli Ale zapewne chodzi o kwestie higieniczne...?
maddd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:28   #1186
anick88
Wtajemniczenie

usuwam (admin)

Czas edycji: 2012-10-03 o 11:01
Stary 2012-05-15, 17:20   #1187
Czarna301
Przyczajenie

Mam pytanie, w jakim salonie mogłabym zrobić w miarę tani i dobry balejaż? Jakby co, włosy mam do końca łopatek
Czarna301 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 14:44   #1188
anecia04
Przyczajenie

Szukam dobrej i poleconej fryzjerki do fryzury ślubnej i rozjaśnienia włosków i przede wszystkim nie palą włosów rozjaśniaczem proszę o radę jestem Przyszłą Panną Młodą
anecia04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 08:47   #1189
buchta
Przyczajenie

Cytat:

Niestety z Emilką to prawda. I uważam że płacenie 180 i w górę za kolor, który robi dziewczyna na stażu to jakaś pomyłka. Jednolity kolor brąz jeszcze im wychodzi. Ale jeśli chodzi o blondy i balejaż wenecki czy ombre (może to jedno i to samo) to już partaczą na całego i robią zwykłe wypalone blond pasemka na folię. Jestem bardzo wyczulona jeśli chodzi o właściwy naturalny kolor. Z siostrą chodzimy na kolor do Wojtka - robi kolor świetnie, bo naturalnie - szczególnie właśnie ombre. Ze ścinaniem u Wojtka różnie. Ostatnio ścinałam u Emilki - było dobrze ale i tak trzeba było pilnować żeby nie przerzedziła mi włosów do reszty (mam falowane, kręcone). - hehe, ale ścinanie to oddzielny temat U Wojtka tydzień temu rozjaśniałam włosy - wyszło drogo ale tak dokładnie nałożonego rozjaśniacza a potem farby to nie miałam nigdzie - dla niektórych to będzie minus dla innych plus ponieważ Wojtek robi bardzo dokładnie i bardzo dłuuuugo. (ostatnia wizyta to ponad 3 godziny i warto od razu spytać się o cenę
buchta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 15:19   #1190
dancer91
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez buchta Pokaż wiadomość
Niestety z Emilką to prawda. I uważam że płacenie 180 i w górę za kolor, który robi dziewczyna na stażu to jakaś pomyłka. Jednolity kolor brąz jeszcze im wychodzi. Ale jeśli chodzi o blondy i balejaż wenecki czy ombre (może to jedno i to samo) to już partaczą na całego i robią zwykłe wypalone blond pasemka na folię. Jestem bardzo wyczulona jeśli chodzi o właściwy naturalny kolor. Z siostrą chodzimy na kolor do Wojtka - robi kolor świetnie, bo naturalnie - szczególnie właśnie ombre. Ze ścinaniem u Wojtka różnie. Ostatnio ścinałam u Emilki - było dobrze ale i tak trzeba było pilnować żeby nie przerzedziła mi włosów do reszty (mam falowane, kręcone). - hehe, ale ścinanie to oddzielny temat U Wojtka tydzień temu rozjaśniałam włosy - wyszło drogo ale tak dokładnie nałożonego rozjaśniacza a potem farby to nie miałam nigdzie - dla niektórych to będzie minus dla innych plus ponieważ Wojtek robi bardzo dokładnie i bardzo dłuuuugo. (ostatnia wizyta to ponad 3 godziny i warto od razu spytać się o cenę
Mam pytanie czy chodzi o Wojtka Koszykowskiego ? Jeśli tak to gdzie teraz pracuje ? I co dokładnie u niego robiłaś podczas tej 3godzinnej wizyty oraz ile zapłaciłaś. Z góry dziękuję za odpowiedź
dancer91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 14:08   #1191
anecia04
Przyczajenie

Może poleci mi ktoś fryzjerkę na upięci ślubne i zrobienie wcześniej włosków plis kobietki z Białegostoku
Stary 2012-05-23, 21:13   #1192
dancer91
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anecia04 Pokaż wiadomość
Może poleci mi ktoś fryzjerkę na upięci ślubne i zrobienie wcześniej włosków plis kobietki z Białegostoku
Ja nigdy nie korzystałam z usług fryzjerskich w zakresie upięć ślubnych/okazjonalnych , ale moja siostra w ubiegłym roku czesała się w Ellafryz w instytucie Kreastas na ul. Żelaznej. Byłam przy tym i widziałam także jak inna fryzjerka czesała pannę młodą. Moim zdaniem świetnie tam czeszą, a do tego zazwyczaj jest próbne czesanie. Co do ogólnego zrobienia włosów to tez polecam Ellafryz. Jest tam drogo, ale to dla tego, że kosmetyki których używają są drogie, a usługi i to jak traktują klienta jest na wysokim poziomie ( mimo, że nie byłam klientką tylko towarzyszyłam siostrze, zaproponowano mi kawę / herbatę) . Tu jest strona http://www.ellafryz.pl/ To tyle z mojej strony
Stary 2012-05-24, 01:07   #1193
anecia04
Przyczajenie

Dziękuje za radę i podpowiedz ja zastanawiałam się nad Atelier salonem ale powiem szczerze że mam dylemat ponieważ próbna fryzurka jest moim zdaniem za droga w tym salonie
Stary 2012-05-24, 17:17   #1194
anecia04
Przyczajenie

A co sądzicie o fryzjerce z salonu fryzjersko kosmetycznego z ul. Wyszyńskiego 8 Studio EM oto ich stronka może któraś z dziewczyn była u nich i jak wrażenia ? http://www.em-studio.net.pl/
Stary 2012-05-29, 17:15   #1195
buchta
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dancer91 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy chodzi o Wojtka Koszykowskiego ? Jeśli tak to gdzie teraz pracuje ? I co dokładnie u niego robiłaś podczas tej 3godzinnej wizyty oraz ile zapłaciłaś. Z góry dziękuję za odpowiedź
Tak chodzi o Wojtka Koszykowskiego. Chciałam uzyskać jaśniejsze włosy, mój naturalny jest na poziomie 5, zrobiłam na poziomie 6-7. Cały proces to ściąganie starych kolorów - efekt - rozjaśnione włosy, następnie nałożenie odpowiedniego koloru, w moim przypadku był to raczej chłodny ciemny blond-brąz delikatnie połyskujący starym złotem (nie mam pojęcia jak określić ten kolor, zależy od światła) . Mam chłodny typ urody i trzeba się natrudzić żeby zrobić kolor jaśniejszy i chłodny. Zapłaciłam 300 zł.
Stary 2012-05-29, 19:18   #1196
dancer91
Przyczajenie

Cytat:
Tak chodzi o Wojtka Koszykowskiego. Chciałam uzyskać jaśniejsze włosy, mój naturalny jest na poziomie 5, zrobiłam na poziomie 6-7. Cały proces to ściąganie starych kolorów - efekt - rozjaśnione włosy, następnie nałożenie odpowiedniego koloru, w moim przypadku był to raczej chłodny ciemny blond-brąz delikatnie połyskujący starym złotem (nie mam pojęcia jak określić ten kolor, zależy od światła) . Mam chłodny typ urody i trzeba się natrudzić żeby zrobić kolor jaśniejszy i chłodny. Zapłaciłam 300 zł.
Dzięki To dokładnie to, co ja chcę zrobić ze swoimi włosami ale 300 zł, szok, jeszcze muszę popracować nad swoimi oszczędnościami ;P a gdzie teraz pracuje ?
Stary 2012-06-01, 16:04   #1197
buchta
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dancer91 Pokaż wiadomość
Dzięki To dokładnie to, co ja chcę zrobić ze swoimi włosami ale 300 zł, szok, jeszcze muszę popracować nad swoimi oszczędnościami ;P a gdzie teraz pracuje ?
Dla mnie też było dużo dopóki nie zrobiłam porównania - np. koleżanka w Kameleonie za zwykły jeden kolor - ciemny (i to spartaczony na maksa) bulnęła coś koło 250 zł.
Wojtek pracuje na Legionowej w tym starym rzemieślniku - na swoim, numeru lokalu nie pamiętam, nie będę kłamać, tel do Wojtka: 511234234
Stary 2012-06-01, 19:05   #1198
niuniaaa86
Zadomowienie

Cytat:
Dla mnie też było dużo dopóki nie zrobiłam porównania - np. koleżanka w Kameleonie za zwykły jeden kolor - ciemny (i to spartaczony na maksa) bulnęła coś koło 250 zł.
Wojtek pracuje na Legionowej w tym starym rzemieślniku - na swoim, numeru lokalu nie pamiętam, nie będę kłamać, tel do Wojtka: 511234234
To on ZNOWU się przeniósł?
Najpierw był w Ellafryz, potem na Legionowej pracował w swoim salonie, później w Ambasadzie Urody, a później wrócił do Ellafryz, i co znowu jest na swoim?

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy

niuniaaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 19:56   #1199
dancer91
Przyczajenie

A długo się do niego czeka ? Może w miesiąc nazbieram resztę kasy Przydałoby się porządek zrobić na głowie
Stary 2012-06-02, 15:31   #1200
kropeczkaa89
Raczkowanie

Dziewczyny, wiecie może u kogo mogę przedłużyć włosy w miarę niedrogo i dobrze?

kropeczkaa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości