Dobry fryzjer-Białystok - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-05, 16:46   #1201
andromed
SPAMER
Nieopłacona reklama

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

A któraś z Was była u fryzjera na Zielonogórskiej 2 (przy bibliotece) <Zielone Wzgórza>? Bo planuję się tak wybrać i trochę się obawiam, że będę cierpieć.
andromed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:39   #1202
Valoissa_
Raczkowanie

Hej Mam teraz długie włosy (sporo za łopatki), chciałabym je ściąć do długości sięgającej gdzieś tak 10 cm za ramiona i dobrze wycieniować. Jaki w miarę niedrogi salon polecacie? (najlepiej w rejonach centrum miasta)

Valoissa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 00:24   #1203
mikam121
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Valoissa_ Pokaż wiadomość
Hej Mam teraz długie włosy (sporo za łopatki), chciałabym je ściąć do długości sięgającej gdzieś tak 10 cm za ramiona i dobrze wycieniować. Jaki w miarę niedrogi salon polecacie? (najlepiej w rejonach centrum miasta)
Hm.. moge polecic p. Grazynke z legionowej ( handlowiec PANORAMA)
Stary 2012-06-08, 11:14   #1204
anecia04
Przyczajenie

A była któraś może u Iwony z Ul brukowej
anecia04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:28   #1205
Martu2
Przyczajenie

Ja ze swoich osobistych doświadczeń POLECAM ( jeżeli chodzi o strzyżenie)

*Bożenę Wilińska z Rzemieślnika na Rocha niestety nie pamiętam numeru lokalu ale zdaje się 226 (II piętro). Kobietka ma przystępne ceny doświadczenie. Tym które nie lubią awangardy na włosach przypadnie do gustu bo włosy są po prostu dobrze ostrzyżone i się układają.

*Daniel z Bell Capelli na Sobieskiego. Fakt może nie zawsze jest ULTRA DOKŁADNIE tak jak sobie wymarzyłam i wyobraziłam ale bardzo ładnie i po strzyżeniu nigdy nie ma problemu z włosami i z modelowaniem.

Natomiast odradzam:
* Salon na Przytulnej 2. Zapłaciłam 50 zł za strzyżenie w podrzędnym salonie osiedlowym mimo iż umawiałam się na 30. Włosy wyglądały jak spod ręki amatora.
*Salon na Legionowej w Panoramie też nie pamiętam numeru lokalu ale fryzjerka to zdaje się Katarzyna Sołowiej. Za równo ona jak i w/w pani nie rozróżniają pojęć "strzyżenie na tępo" i " na pióro" a tego raczej się wymaga od zawodowca.
*Fabryka Marzeń z Kopernika to też żart. Trafiłam przez groupona. Szkoda kasy. A jak mi pani zaczęła prostować włosy - na moją wyraźną prośbę bo po szczotce wyglądały jakby piorun strzelił w rabarbar to się wystraszyłam po z żelazka odchodziły odgłosy jakby w środku szalały pioruny i na moją uwagę usłyszałam, że to środki do stylizacji tak skwierczą. Co jak co ale po tylu latach obcowania z profesjonalnym sprzętem i kosmetykami jestem w stanie odróżnić palący się lakier na prostownicy i rozpadający się sprzęt. Szok i strach.
*Błażej ze Studia b to ogromne rozczarowanie. Fryzura nie warta 1/3 swojej ceny. Straciłam w salonie swoje włosy, musiałam chodzić z reklamacją a po poprawkach mam tak ch***owo zrobiony tył, że ułożenie go zajmuje mi tyle co wymodelowanie włosów do pasa, chociaż mam krótkie ( włosy.

Jak sobie przypomnę co większe sukcesy lub porażki będę je systematycznie dopisywać. Pozdrawiam.

Edytowane przez Martu2
Czas edycji: 2012-06-11 o 12:10
Martu2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 12:42   #1206
xxbiankaoo
Raczkowanie

A ja z kolei powolutku nastrajam się na wizytę u Błażeja
xxbiankaoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:01   #1207
mikam121
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Martu2 Pokaż wiadomość
Ja ze swoich osobistych doświadczeń POLECAM ( jeżeli chodzi o strzyżenie)

*Bożenę Wilińska z Rzemieślnika na Rocha niestety nie pamiętam numeru lokalu ale zdaje się 226 (II piętro). Kobietka ma przystępne ceny doświadczenie. Tym które nie lubią awangardy na włosach przypadnie do gustu bo włosy są po prostu dobrze ostrzyżone i się układają.

*Daniel z Bell Capelli na Sobieskiego. Fakt może nie zawsze jest ULTRA DOKŁADNIE tak jak sobie wymarzyłam i wyobraziłam ale bardzo ładnie i po strzyżeniu nigdy nie ma problemu z włosami i z modelowaniem.

Natomiast odradzam:
* Salon na Przytulnej 2. Zapłaciłam 50 zł za strzyżenie w podrzędnym salonie osiedlowym mimo iż umawiałam się na 30. Włosy wyglądały jak spod ręki amatora.
*Salon na Legionowej w Panoramie też nie pamiętam numeru lokalu ale fryzjerka to zdaje się Katarzyna Sołowiej. Za równo ona jak i w/w pani nie rozróżniają pojęć "strzyżenie na tępo" i " na pióro" a tego raczej się wymaga od zawodowca.
*Fabryka Marzeń z Kopernika to też żart. Trafiłam przez groupona. Szkoda kasy. A jak mi pani zaczęła prostować włosy - na moją wyraźną prośbę bo po szczotce wyglądały jakby piorun strzelił w rabarbar to się wystraszyłam po z żelazka odchodziły odgłosy jakby w środku szalały pioruny i na moją uwagę usłyszałam, że to środki do stylizacji tak skwierczą. Co jak co ale po tylu latach obcowania z profesjonalnym sprzętem i kosmetykami jestem w stanie odróżnić palący się lakier na prostownicy i rozpadający się sprzęt. Szok i strach.
*Błażej ze Studia b to ogromne rozczarowanie. Fryzura nie warta 1/3 swojej ceny. Straciłam w salonie swoje włosy, musiałam chodzić z reklamacją a po poprawkach mam tak ch***owo zrobiony tył, że ułożenie go zajmuje mi tyle co wymodelowanie włosów do pasa, chociaż mam krótkie ( włosy.

Jak sobie przypomnę co większe sukcesy lub porażki będę je systematycznie dopisywać. Pozdrawiam.
Chodzi Ci o salon, ktory znajduje sie obok hm. sklepu z grami do PS3 itp.?
Stary 2012-06-12, 00:55   #1208
anecia04
Przyczajenie

hhmmm z tego co wynika to lepiej nigdzie nie chodzić do fryzjera.Bardziej się denerwuje znalezieniem fryzjerki jak czytam opinie na ten temat może ktoś doradzi i doda otuchy i poleci kogoś solidnego
Stary 2012-06-14, 02:28   #1209
anecia04
Przyczajenie

czy był ktoś ostatnio w salonie Kameleon jak wasze opinie może kilka słów ktoś napisze
Stary 2012-06-17, 17:46   #1210
pama747
Przyczajenie

hej
chce zrobic ombre hair i zastanawiam sie kto w bialymstoku jest w stanie to zrobic, cena nie gra az tak bardzo roli, zalezy mi na efekcie mozecie kogos polecic?
pama747 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 08:55   #1211
buchta
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez pama747 Pokaż wiadomość
hej
chce zrobic ombre hair i zastanawiam sie kto w bialymstoku jest w stanie to zrobic, cena nie gra az tak bardzo roli, zalezy mi na efekcie mozecie kogos polecic?
Po moich doświadczeniach koloryzacyjnych (również z fryzjerami z Wawy) polecam ciągle Wojtka Koszykowskiego. Do szału doprowadzali mnie fryzjerzy, którzy na moje życzenie jaśniejszych, naturalnych, jakby od słońca refleksów, końcówek włosów robili mi jasne, kontrastowe zacieki (pasemka) na folię od skóry głowy!. I nieważne czy to był słynny Kameleon czy Emilka z Atelier czy pani w starym osiedlowym zakładzie. Kiedyś dziewczyna z wawy z salonu Dessange wytłumaczyła mi, że to nie jest kwestia prestiżu salonu czy nawet szkoleń pracowników tylko jest to kwestia odwagi i wyczucia fryzjera. Ona z tegoż salonu gdzie za ścięcie i farbowanie buli się 500 zł lekko jako jedna z nielicznych podejmowała się "malowania" włosów w ten sposób mimo, że szkolenia mieli wszyscy
Do Wojtka z przerwani chodzę już kilka lat - nie zrobił mi żadnej masakry na włosach do tej pory. Moja siostra, która koloryzuje też u niego raz poszła do Atelier (żeby było taniej), haha, reklamowała później kolor, tak jej zrobiła dziewczyna, była na stażu? No i szybko wróciła do Wojtka. Jest całkiem drogo chociaż jak się porówna z innymi to może i wcale nie - od 180 zł.

Jeśli chodzi o ścinanie włosów..., ciągle szukam fryzjera do kręconych włosów, który mi ich nie przerzedzi zostawiając smutne strąki tłumacząc że "bardziej lżejsze będą się bardziej kręciły" - co za bzdura.

Jeśli dziewczyny znacie fryzjera od kręconych - dajcie znać.
buchta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 10:07   #1212
Martu2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mikam121 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o salon, ktory znajduje sie obok hm. sklepu z grami do PS3 itp.?
Nie wiem czy tam są gry. W każdym razie na piętrze. Po lewej stronie salon z żółtymi ścianami. I kończy się korytarz, tzn. zakręca w prawo.
Stary 2012-06-18, 10:10   #1213
Martu2
Przyczajenie

Chciałabym też zapytać czy ktoś zna Izę z Żelaznej, z Trendów. Słyszałam, że przez jakiś czas była w Anglii i ćwiczyła się na sztywnych murzyńskich włosach.
Z góry dzięki z opinie.
Stary 2012-06-18, 17:33   #1214
mikam121
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Martu2 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tam są gry. W każdym razie na piętrze. Po lewej stronie salon z żółtymi ścianami. I kończy się korytarz, tzn. zakręca w prawo.
Aa tak to ten o ktorym myslalam wlasnie..

ja takze go nie polecam bo pracujaca tam pani nieumiejetnie- --> nie równo sciela wlosy mojej kolezance.
Ale wystarczy poodejsc pare krokow do nastepnego salonu fryzjerskiego top trendy chyba tak sie nazywa niedaleko solarium "niebo a ziemia".
Stary 2012-07-02, 17:06   #1215
Melissa86
Zakorzenienie

Możecie polecić dobrą i niedrogą fryzjerkę z okolic Starosielc/ Leśnej Doliny/ Słonecznego Stoku/ Zielonych Wzgórz lub TBSy (okolice ul. KEN). Chcę podciąć włosy, a moja fryzjerka wyjechała na urlop. Niedrogo znaczy max 30 zł. ;P Z góry dziękuję.
Melissa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 16:18   #1216
idalka28
Przyczajenie

Dziewczyny, a może robiła któraś z Was trwałe prostowanie w Białymstoku i możecie kogoś polecić?
idalka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:41   #1217
asqll
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dancer91 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie korzystałam z usług fryzjerskich w zakresie upięć ślubnych/okazjonalnych , ale moja siostra w ubiegłym roku czesała się w Ellafryz w instytucie Kreastas na ul. Żelaznej. Byłam przy tym i widziałam także jak inna fryzjerka czesała pannę młodą. Moim zdaniem świetnie tam czeszą, a do tego zazwyczaj jest próbne czesanie. Co do ogólnego zrobienia włosów to tez polecam Ellafryz. Jest tam drogo, ale to dla tego, że kosmetyki których używają są drogie, a usługi i to jak traktują klienta jest na wysokim poziomie ( mimo, że nie byłam klientką tylko towarzyszyłam siostrze, zaproponowano mi kawę / herbatę) . Tu jest strona http://www.ellafryz.pl/ To tyle z mojej strony
Zdecydowanie odradzam ELLAFRYZ!
fakt że niewiem jak jest teraz ale swego czasu byłam klientka.
Pani Eli jednak chyba uderzył sukces do glowy gdy zaczeła mnozyć swoje salony.
Mimo iż umówiłam się na wizytę specjalnie do niej (na żelaznej), to po krótkiej rozmowie ze mną zagoniła inną osobę (podejrzewam że stażystkę) do farbowania moich włosów (rozjaśnianie z brązu na blond) , po moim proteście - że przeciez umawiałam się do niej na wizytę powiedziła- "tak, tak ona tylko nałoży farbę".... Po czym wyszła z salonu....
Niewiem czy było to kwestią niedomównień między nimi, czy niekompetencja pracownicy/stażystki ale efektem byly kompletnie popalone włosy, o żółtym odcieniu. Po zmyciu i wysuszeniu nie byly wcale gladkie i piekne jak to zwykle bywa po wizycie u fryzjera tylko szorstkie i wygladajace jak siano!
I wtedy zjawiła się pani Ela właścicielka.
I zabrała się za naprawianie szkody dodając ciemniejsze brązowe pasemka.
Efektem było to że wyszłam z salonu z włosami ciemniejszymi niż miałam przed wizytą, i do tego spalonymi. Do dzis nie odzyskałam kondycji włosów sprzed wizyty u pani Eli, a salon Ellafryz omijam szerokim łukiem
asqll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 12:20   #1218
aaaguga
Przyczajenie

Witam wszystkich Czy może mi ktoś parę słów napisać o Łukaszu z Atelier? Wybieram się do niego na koloryzację i strzyżenie więc może jakieś sugestie... Z góry dziękuję za odpowiedź
aaaguga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 12:34   #1219
Vente
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Możecie polecić dobrą i niedrogą fryzjerkę z okolic Starosielc/ Leśnej Doliny/ Słonecznego Stoku/ Zielonych Wzgórz lub TBSy (okolice ul. KEN). Chcę podciąć włosy, a moja fryzjerka wyjechała na urlop. Niedrogo znaczy max 30 zł. ;P Z góry dziękuję.
Na ulicy Upalnej 5a jest salon fryzjerski Perfect (w nowych blokach, ale wejście jest od ulicy Popiełuszki). Nie wiem, czy strzyżenie wyjdzie ci 30 zł (to zależy chyba od długości), ale raczej tam nie zdzierają kasy i ładnie ścinają. Polecam szefową, panią Asię
Stary 2012-08-06, 17:35   #1220
Betaa
Rozeznanie

Witajcie Wizazanki

Poczytalam troche i jestem chyba zdecydowana na wizyte u Wojtka-nr juz zapisany pozostaje tylko zadzwonic i umowic sie
Jednak mam jeszcze pytanko czy chodzil ktos moze do niego z dlugimi wlosami i zdecydowal sie na jakas,ze tak ujme ostra zmiane?
Mam wlosy prawie do pasa lekko krecone, kolor obecnie-hmm cos pomiedzy srednim brazem,a ciemnym brazem wrecz wchodzacym w lekki odcien czerni ;/
Chcialabym w koncu zrobic porzadek z tymi swoimi kudelkami i oddac sie w rece kogos na kogo bede mogla zdac sie calkowicie i pozniej wyjsc z salonu z usmiechem na twarzy
Wszelkie inne polecenia fryzjerow mile widziane
Stary 2012-08-07, 10:55   #1221
asiala1990
Raczkowanie

Hej dziewczyny wiecie jak uzyskać taki efekt baleyażu? Są to dwa kolory ? Bardzo proszę o pomoc Ewentualnie do jakiego fryzjera w Białymstoku mam się udać żeby właśnie taki baleyaż wyszedl.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-dlugie-11.jpg (40,2 KB, 82 załadowań)
asiala1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 14:47   #1222
Betaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez asiala1990 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wiecie jak uzyskać taki efekt baleyażu? Są to dwa kolory ? Bardzo proszę o pomoc Ewentualnie do jakiego fryzjera w Białymstoku mam się udać żeby właśnie taki baleyaż wyszedl.
Asiala wszystko zalezy od tego jaki masz kolor włosów...jak na moje oko dziewczyna na zdjeciu ma blond/platyna pasemka na naturalnym kolorze włosów-od zawsze podoba mi sie taki efekt jednak z doswiadczenia wiem,ze najladniejszy wychodzi wlasnie na nie malowanych włosach ewentualnie na jasnym brązie; przy ciemniejszych niestety ciezko jest uzyskac taki efekt-probowalam juz kilka razy i u kilku fryzjerow i nic z tego nie wyszło
Stary 2012-08-07, 17:52   #1223
asiala1990
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Betaa Pokaż wiadomość
Asiala wszystko zalezy od tego jaki masz kolor włosów...jak na moje oko dziewczyna na zdjeciu ma blond/platyna pasemka na naturalnym kolorze włosów-od zawsze podoba mi sie taki efekt jednak z doswiadczenia wiem,ze najladniejszy wychodzi wlasnie na nie malowanych włosach ewentualnie na jasnym brązie; przy ciemniejszych niestety ciezko jest uzyskac taki efekt-probowalam juz kilka razy i u kilku fryzjerow i nic z tego nie wyszło

Swoje naturalne włoski mam ciemny blond ale teraz mam rozjaśnione rozjaśniaczem niestety. Czyli nie ma szans na taki baleyaż

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Tak mi się podoba ten kolorek strasznie ale nie mam szans na taki efekt
asiala1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 06:16   #1224
MariannaZuzanna
Przyczajenie

Cytat:
jasnym brązie? dziewczyno gdzie ty masz oczy toż to widać ze włosy są rozjaśniane rozjaśniaczem a naturalny kolor tek kobiety jest bardzo jasnym blondem. zajdź do fryzjera i poproś o paletę i zapytaj która próbka to jest jasny brąz ew ciemny brąz.

Ale jeśli chodzi o dziewczynę to ma ona robiony balejaż na naturalnym kolorze włosów bez żadnych dodatków. Jeśli nie masz naturalnego bardzo jasnego koloru to Ci tak samo nie wyjdzie nawet żaden fryzjer tak Ci nie zrobi/
MariannaZuzanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 15:31   #1225
annn123
Przyczajenie

szczerze odradzam emilke dyrynde- właścicielka atelier na dąbrowskiego!!!! przyznam ze chodziłam do niej od bardzo dawna ale za każdym razem było coraz gorzej i zarzekałam się, że więcej do niej nie pójdę... Byłam u niej w środę będę tego żałować przez kolejne 2 miesiące póki mi wlosy nie odrosną. Grzywkę tak mi ścięła że w pracy pytali mnie czy sama ją sobie ścięłam bo jest strasznie krzywo. Ogólne podejście do kleinta- porażka! Pani Emilka zrobiła się wielką damą i traktuje klienta z góry, jest niesymaptyczna i za pomylone godziny przez pracowników wini klientkę- tak było przy mojej przedostatniej wizycie w atelier. Cena 70 zł- nawet jeżeli kończy za nią stażystka bo akurat przyszła koleżanka i jest ważniejsza od umówionej klientki. Jedna wielka masakra. Dodam tylko , że pare lat temu czekało się do Emilki 1,5 miesiąca, teraz 3 dni. To chyba o czymś świadczy.... Zdecydowanie odradzam
annn123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 21:12   #1226
canduss
Przyczajenie

Szukam dobrej fryzjerki na czesanie ślubne, sprawdzonej i doświadczonej i przy okazji z ludzkim cennikiem tak do 150zł? Czytałam tu o jakiejś Marcie co chyba teraz ma salon na Słonecznym Stoku i czesze "bajecznie". Ktoś wie kto to i potwierdzi? HELP
canduss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 09:25   #1227
indzia
Przyczajenie

polecam z niekłamaną szczerością Anię z salonu Aleja Piękności na aleji piłsudskiego.zawsze doradzi,poleci...strzyżen ia,koloryzacja,czesanie-wszystko świetnie.jestem bardzo zadowolona
indzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:48   #1228
Betaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MariannaZuzanna Pokaż wiadomość
jasnym brązie? dziewczyno gdzie ty masz oczy toż to widać ze włosy są rozjaśniane rozjaśniaczem a naturalny kolor tek kobiety jest bardzo jasnym blondem. zajdź do fryzjera i poproś o paletę i zapytaj która próbka to jest jasny brąz ew ciemny brąz.

Ale jeśli chodzi o dziewczynę to ma ona robiony balejaż na naturalnym kolorze włosów bez żadnych dodatków. Jeśli nie masz naturalnego bardzo jasnego koloru to Ci tak samo nie wyjdzie nawet żaden fryzjer tak Ci nie zrobi/
Dziewczyno a Ty naucz sie czytac ze zrozumieniem,a pozniej odp
Wyraznie napisałam,ze dziewczyna na zdjeciu ma pasemka na naturalnym kolorze włosów...
I nie wazne czy bedzie to bardzo jasny blond czy braz-na naturalnych włosach efekt pasemek prawie zawsze jest taki jak na zdjeciu
Inaczej jest w przypadku włosów farbowanych chociaz nie zawsze-mam znajoma ktora na farbowanym jasnym brązie robi blond pasemka i koncowy efekt pasemek jest idealnie taki jak na zdjeciu...dlatego wczesniej wspomniałam o jasnym brązie

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez asiala1990 Pokaż wiadomość
Swoje naturalne włoski mam ciemny blond ale teraz mam rozjaśnione rozjaśniaczem niestety. Czyli nie ma szans na taki baleyaż

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Tak mi się podoba ten kolorek strasznie ale nie mam szans na taki efekt
Wszystko zalezy od tego jaki masz odcien blondu po rozjasnieniu...mozna np zrobic baleyaz platynowy blond z jasnym odcieniem brazu i efekt moze byc bardzo podobny...my tutaj mozemy pisac bardzo duzo ale najlepiej było by gdybys przeszła sie po kilku salonach i popytała-powodzenia

Edytowane przez Betaa
Czas edycji: 2012-08-13 o 14:37
Betaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 04:00   #1229
MariannaZuzanna
Przyczajenie

Studio Be Beauty na 1000lecia ma fajną promocje na strzyżenia damskie z okazji 1 urodzin, sama się przekonałam i szczerze powiedziawszy fryzjerka jest w porządku, wysłucha, doradzi, nie wciska kosmetyków jak inni fryzjerzy tylko zasugeruje co można spróbować. Ja zapłaciłam jedynie 20 zł ale nie wiem czy cena dotyczy wszystkich długości.

---------- Dopisano o 04:00 ---------- Poprzedni post napisano o 03:52 ----------

Cytat:
Dziewczyno a Ty naucz sie czytac ze zrozumieniem,a pozniej odp
Wyraznie napisałam,ze dziewczyna na zdjeciu ma pasemka na naturalnym kolorze włosów...
I nie wazne czy bedzie to bardzo jasny blond czy braz-na naturalnych włosach efekt pasemek prawie zawsze jest taki jak na zdjeciu
Inaczej jest w przypadku włosów farbowanych chociaz nie zawsze-mam znajoma ktora na farbowanym jasnym brązie robi blond pasemka i koncowy efekt pasemek jest idealnie taki jak na zdjeciu...dlatego wczesniej wspomniałam o jasnym brązie

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Wszystko zalezy od tego jaki masz odcien blondu po rozjasnieniu...mozna np zrobic baleyaz platynowy blond z jasnym odcieniem brazu i efekt moze byc bardzo podobny...my tutaj mozemy pisac bardzo duzo ale najlepiej było by gdybys przeszła sie po kilku salonach i popytała-powodzenia
nie powiedziałabym że na każdych naturalnych włosach kolor wyjdzie tak samo no ale fryzjerem nie jestem więc wypowiadać się szczegółowo nie będę. mam koleżankę która chodzi do fryzjera i ma robione pasemka na dość ciemnym swoim naturalnym kolorze i w cale nie wychodzą tak jasne jak na tym zdjęciu, co prawda raz udało się fryzjerce uzyskać tak jasny kolor ale włosy były zniszczone to raz a dwa szybko zrobiły się żółte
MariannaZuzanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 16:22   #1230
Stookrotka
Raczkowanie

Dziewczyny zapisałam się dziś na Malmeda do Kamaleona i trochę się zdziwiłam... pierwszy raz tam chce iść.
Obsługa miła ale widziałam tam samych nastolatków?.. No i powiedziała że za malowanie moich włosów 200 zł a w cenników "średnie" było 160zł (mam do ramion ledwo). I że najbliższy termin... w poniedziałek za 3 dni!
Czy to nie dziwne ze tak szybko? I to nie jakoś wciśnięta tylko w sumie mogłam sobie wybrać termin jaki chce. Nie chce wydać 200 zł na marne.. czy ten salon nadal jest dobry?
Chce pomalować odrosty i zrobić ładniejszy kolor (blond).
Pozdrawiam
Stookrotka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości