Dobry fryzjer-Białystok - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-12-09, 14:32   #1261
Laura268
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

mógłby ktoś polecić jakąś dobrą hurtownię fryzjerską w Białymstoku?
Laura268 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 23:11   #1262
Glamorous4
Przyczajenie

GG do Glamorous4
Exclamation Farbowanie na blond Białystok,gdzie?

Witam! Poszukuję dobrego fryzjera do farbowania włosów na blond. Jestem ciemną blondynką, uprzednio miałam balejaż i farbuję włosy na blond już od dość dawna. Jednak położenie farby na mój naturalny kolor zawsze powoduje, że ten blond to nie blond tylko jakiś rudy. Który fryzjer w Białymstoku potrafi dobrze pofarbować włosy bym nie miała na czubku głowy czegoś innego niż na końcach włosów? Słyszałam, że trzeba najpierw rozjaśnić włosy a dopiero potem kłaść farbę. Poprzednia fryzjerka nie stosowała takiej techniki. Może tu leży problem? Jednak nie chcę trafić do fryzjera, który zaraz mi te włosy popali i zaczną mi wypadać, a i tak mam ich niewiele! Dobrze by było gdyby fryzjer nie był zbyt drogi, jestem studentką więc naprawdę poszukuję przystępnych cen. Z góry dzięki i oczekuję szybkich odpowiedzi

Na przyszlosc polecam przynajmniej przejrzec forum (nie mowie juz o czytaniu), przeciez od razu u gory masz watek zbiorczy "dobry fryzjer - Bialystok"!

Kaguya

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2012-12-18 o 13:11
Glamorous4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 08:44   #1263
Martu2
Przyczajenie

osobiście zaopatrzam się na starobojarskiej vis-a-vis pss bojary albo mtk na poleskiej w szkole fryzjerskiej w piwnicy. zależy co chcesz kupić i o jakiej półce produktów mówimy, bo w mtk paula mitchella czy l'azny nie uswiadczyć. raczej mają produkty w bardziej przystepnych cenach
Martu2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 23:48   #1264
Neciaaa102
Przyczajenie

Dziewczyny!
Czy któraś w was robiła OMBRE HAIR w Białym i jest zadowolona? Zdradzcie gdzie?! Będę bardzo, bardzo wdzięczna!
Neciaaa102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 13:17   #1265
mikam121
Zadomowienie

Ktora fryzjerka przyjeła by mnie w niedziele? Dodam,ze mam wlosy krecone i szukam osoby dobrze znajacej sie na 'rzeczy'.
Stary 2013-01-08, 20:20   #1266
Neciaaa102
Przyczajenie

Ralf & Jack w Alfie jest otwarty w niedziele (bo to galeria przecież), ale nie wiem jak u nich z jakością usług.
Stary 2013-01-08, 20:47   #1267
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez Neciaaa102 Pokaż wiadomość
Ralf & Jack w Alfie jest otwarty w niedziele (bo to galeria przecież), ale nie wiem jak u nich z jakością usług.
Sprawdzę w piątek, idę z grouponem

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 13:49   #1268
Neciaaa102
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Sprawdzę w piątek, idę z grouponem
oo, był groupon do Ralfa? Kurcze, ja tez poluję na jakąś okazję fryzjerską, ale ostatnio widziałam tylko z manicurem tam opowiedz jak wrazenia! ja mysle o tym, czy nie przejsc sie do Efektu, bo akurat jest oferta, ale nie slyszalam zadnych opinii.
Stary 2013-01-09, 22:53   #1269
mikam121
Zadomowienie

oo no ja w ralfie to bylam tylko na manicurze ciekawe jak tam z umiejetnosciami fryzjerskimi jest
Stary 2013-01-09, 23:22   #1270
hathayoga
perfumove love

Cytat:
oo, był groupon do Ralfa? Kurcze, ja tez poluję na jakąś okazję fryzjerską, ale ostatnio widziałam tylko z manicurem tam opowiedz jak wrazenia! ja mysle o tym, czy nie przejsc sie do Efektu, bo akurat jest oferta, ale nie slyszalam zadnych opinii.
Był 70 zł za strzyżenie, układanie i ampułkę (z cennika wynikało, że o 100 zł mniej, niż życzą sobie bez groupona).

Cytat:
Napisane przez mikam121 Pokaż wiadomość
oo no ja w ralfie to bylam tylko na manicurze ciekawe jak tam z umiejetnosciami fryzjerskimi jest
Też się zastanawiałam nad manicure. Jak wrażenia?

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
Stary 2013-01-11, 14:03   #1271
Remedios_Buendia
Raczkowanie

Cześć! Czy ktoś może wie, gdzie rozeszli się fryzjerzy z Atelier na Dąbrowskiego? Salon został zamknięty.
Chodzi mi o Łukasza, Dominikę.
Będę wdzięczna za info!
Remedios_Buendia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 22:46   #1272
aaaguga
Przyczajenie

Dominika i Łukasz pracują teraz na Waryńskiego 3/5 tel. 856610226

Pozdrawiam
aaaguga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 09:54   #1273
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez aaaguga Pokaż wiadomość

Pozdrawiam
A nie wiesz, gdzie przeniosła się Emilka?

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
Stary 2013-01-12, 14:39   #1274
Remedios_Buendia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aaaguga Pokaż wiadomość

Pozdrawiam
Dziękuję ślicznie!
Remedios_Buendia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:44   #1275
Neciaaa102
Przyczajenie

Byłam w Efekcie i mogę polecić <ok>
Stary 2013-01-13, 15:39   #1276
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Byłam w Efekcie i mogę polecić <ok>
Opowiedz, u kogo byłaś, co robiłaś, ile zapłaciłaś

Ja już po wizycie w Ralf&Jack.
Generalnie nieźle. Z grouponem można się wybrać W regularnych cenach (strzyżenie długich włosów 70 zł...) tylko po mocnym zastanowieniu
Młoda ekipa, ale wydaje mi się, że wiedzą co robią. Trochę wszyscy tacy... rozmemłani Może gdyby był młynek non stop i wizyty poumawiane na dwa miesiące do przodu to nabraliby tempa. Aspirują do najlepszych i mierzą wysoko, no ale umówmy się - odrobinę im jeszcze brakuje.
Wystrój OK, masaż głowy boski, kosmetyki dobre (L'Oreal, Kerastase), kawka herbatka woda - wedle uznania. Czyli otoczka niezła, dla mnie to również jest ważne, lubię czuć się dopieszczona.
Samo ścięcie w moim przypadku nie było drastyczne, nigdy nie decyduję się na ryzyko, jeśli nie znam fryzjera. Więc tylko cieniowanie, no i układanie. Bardzo zachowawczo, trochę żałuję Układanie fajne, można po nim spokojnie pójść na imprezę, bo chłopak (Dawid) układać długie gęste kudły potrafi.
Oprócz mnie, przez salon przewinęło się kilku panów, których żony szabrowały po sklepach
W sumie tyle. Nie jestem w stanie polecić, ale też nie będę odradzać. Poczekam na Wasze relacje w razie czego. Być może jeszcze skorzystam (poprzednio nie wzięłam ze sobą żadnej gotówki, więc było mi strasznie głupio nie dając napiwku nie lubię takich sytuacji).

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
Stary 2013-01-13, 16:36   #1277
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:

Ja już po wizycie w Ralf&Jack.
Generalnie nieźle. Z grouponem można się wybrać W regularnych cenach (strzyżenie długich włosów 70 zł...) tylko po mocnym zastanowieniu
Młoda ekipa, ale wydaje mi się, że wiedzą co robią. Trochę wszyscy tacy... rozmemłani Może gdyby był młynek non stop i wizyty poumawiane na dwa miesiące do przodu to nabraliby tempa. Aspirują do najlepszych i mierzą wysoko, no ale umówmy się - odrobinę im jeszcze brakuje.
Wystrój OK, masaż głowy boski, kosmetyki dobre (L'Oreal, Kerastase), kawka herbatka woda - wedle uznania. Czyli otoczka niezła, dla mnie to również jest ważne, lubię czuć się dopieszczona.
Samo ścięcie w moim przypadku nie było drastyczne, nigdy nie decyduję się na ryzyko, jeśli nie znam fryzjera. Więc tylko cieniowanie, no i układanie. Bardzo zachowawczo, trochę żałuję Układanie fajne, można po nim spokojnie pójść na imprezę, bo chłopak (Dawid) układać długie gęste kudły potrafi.
Oprócz mnie, przez salon przewinęło się kilku panów, których żony szabrowały po sklepach
W sumie tyle. Nie jestem w stanie polecić, ale też nie będę odradzać. Poczekam na Wasze relacje w razie czego. Być może jeszcze skorzystam (poprzednio nie wzięłam ze sobą żadnej gotówki, więc było mi strasznie głupio nie dając napiwku nie lubię takich sytuacji).
Napiwek? A za co? Pierwsze o tym słyszę
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 18:06   #1278
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Napiwek? A za co? Pierwsze o tym słyszę
Yyyy. Nie rozumiem. Naprawdę nie wiesz za co się daje napiwki?

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
Stary 2013-01-14, 10:42   #1279
emna111
Przyczajenie

Cytat:
Przepraszam że się wtrącę, ale mim zdaniem można dać napiwek i sama to robię ale w przypadku gdy cena za ścięcie wynosi 40 zł a nie 70 zł . Przy tej cenie napiwek to już lekka przesada. Niektóre salony mają wybujałe ceny za usługi przy których nie powinni już oczekiwać, że klient da im jeszcze napiwek....... .
To po pierwsze a po drugie byłaś na wizycie z gruponem, który sami wystawili i za który zapłaciłaś wcześniej, nie płacąc za usługę w salonie, to dlaczego miałabyś w tym wypadku dawać napiwek ?

Edytowane przez emna111
Czas edycji: 2013-01-14 o 13:04
emna111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 10:59   #1280
Martu2
Przyczajenie

Offtop
Samo pouczanie kogoś nt. dawania napiwków wydaje mi się nie na miejscu. To bardzo indywidualna sprawa czy chcesz czy nie chcesz dać i chociaż zgadzam się z tym, że w cenę 70zł za strzyżenie moim zdaniem jest wliczony 2 razy to jeżeli ktoś ma ochotę dopłacić jeszcze 20 to jego własny biznes.
Dzisiaj dawanie napiwków stało się tak powszechne, że aż miejscami chore. Wychodząc z restauracji, w której kelnerka jest opryskliwa i ma mnie w dupie to mimo wszystko czuję się jak złodziej nie dając jej napiwku, bo czuję na plecach presję społeczeństwa.
Apeluję jak chcesz dać to daj, jak nie to nie i się tym NIE CHWAL.
Martu2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 18:38   #1281
hathayoga
perfumove love

Echhhh, dziewczyny Temat stary, ale widzę że ciągle budzący kontrowersje. Z obu stron napiwkowej barykady
Napisałam długiego posta, odniosłam się do Waszych argumentów i... skasowałam. To chyba nie miejsce na takie dyskusje.

Chętnym na rozmowę w kwestii napiwków proponuję przeniesienie się tutaj:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338081

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
Stary 2013-01-14, 19:27   #1282
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem Rozumiem takie miejsca jak restauracja ale fryzjer? Pierwsze o tym słyszę, dlatego jest to dla mnie dziwne.
Jeśli fryzjer ma wyznaczony cennik za usługi to po co mam jeszcze płacić za napiwek.
Robiłam prostowanie chemiczne w ekskluzywnym salonie Ellafryz na Waszyngtona- cały zabieg trwał 5 h. Bardzo miła atmosfera, tak samo zostałam poczęstowana kawą/herbatą ale nie dałam im żadnego napiwku.
Za zabieg zapłaciłam 650zł
Stary 2013-01-14, 20:00   #1283
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Robiłam prostowanie chemiczne w ekskluzywnym salonie Ellafryz na Waszyngtona- cały zabieg trwał 5 h. Bardzo miła atmosfera, tak samo zostałam poczęstowana kawą/herbatą ale nie dałam im żadnego napiwku.
Za zabieg zapłaciłam 650zł

Też myślałam o trwałym prostowaniu. To to samo co chemiczne?
Mam puchate włosy i mogłoby to uratować odrobinę z mojego porannego spania Jak efekty? Jesteś zadowolona?

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
Stary 2013-01-15, 10:57   #1284
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
Też myślałam o trwałym prostowaniu. To to samo co chemiczne?
Mam puchate włosy i mogłoby to uratować odrobinę z mojego porannego spania Jak efekty? Jesteś zadowolona?
Prostowałam Goldwellem.
Jestem BARDZO zadowolona!
Od zabiegu minęło ponad rok i nadal mam proste włosy.
Tutaj masz link do wątku, w ost. poście wstawiłam fotki jak wyglądają kudełki.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24884&page=159

Też miałam bardzo puszyste i niesforne.

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2013-01-15 o 10:59
Stary 2013-01-15, 18:45   #1285
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Prostowałam Goldwellem.
Jestem BARDZO zadowolona!
Od zabiegu minęło ponad rok i nadal mam proste włosy.
Tutaj masz link do wątku, w ost. poście wstawiłam fotki jak wyglądają kudełki.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24884&page=159

Też miałam bardzo puszyste i niesforne.
Hmm, fajny efekt. Na co dzień bomba, dwa ruchy szczotką rano i można wychodzić z domu.
Mam jeszcze, może durnowate, pytanie Czy po trwałym prostowaniu jest opcja używania lokówki ceramicznej? W sensie, czy jeśli raz na jakiś czas machnę na gorąco loki to z mojego chemicznego prostowania nic nie zostaje?

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
Stary 2013-01-15, 23:18   #1286
Neciaaa102
Przyczajenie

Cytat:

.
Zapłaciłam 79 zł w ramach grouponu na 4w1: koloryzację+ścięcie+regen erację+modelowanie. Robiłam sobie takie delikatne ombre przechodzące z naturalnego brązu w złoty blond na koncowkach. Zależało mi, by końcówki nie były przesadnie białe ani żółte, oraz na naprawdę lekkich przejściach pomiędzy tonami. I moje oczekiwania zostały spełnione Nad moimi włosami pracowała Kasia z Efektu na Częstochowskiej (jest jeszcze drugi nowy Efekt Professional na św Mikołaja - tam tez można było zrealizować groupon, zapytałam w luznej rozmowie czym różni się od "starego" Efektu "nie-Professional", odpowiedziano mi, że ceną :p). Mimo, iż jest tam kameralnie, bo to mały zakład, jest bardzo milo, została mi zaproponowana herbatka, rozmawiałam z dziewczynami o niektórych ciekawostkach fryzjerskich, i dostałam kartę grouponowicza na 4 kolejne wizyty w cenie groupona, czyli znowu 4w1 za 79zł.
Stary 2013-01-16, 01:05   #1287
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm, fajny efekt. Na co dzień bomba, dwa ruchy szczotką rano i można wychodzić z domu.
Mam jeszcze, może durnowate, pytanie Czy po trwałym prostowaniu jest opcja używania lokówki ceramicznej? W sensie, czy jeśli raz na jakiś czas machnę na gorąco loki to z mojego chemicznego prostowania nic nie zostaje?
Możesz bez problemu kręcić Po umyciu włosy i tak będą proste.
Stary 2013-01-16, 20:06   #1288
vergiss
Raczkowanie

dziewczyny!

moja fryzjerka odeszła z dotychczasowego salonu i uznalam to za plus bo trochę znudziło mi się już jej rutynowe cięcie..

jeśli macie namiar na fryzjera, który ma pomysł na fryzurę klientki (w szególności grzywkę bo u mnie dużo od niej zależy, a w większości trafiałam na fryzjerów którzy nie potrafili jej chociażby ładnie podciąć) to podzielcie się ze mną tą wiedzą, bo to już mój czas, aby ponownie skrócić włoski
vergiss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:33   #1289
aagnieszkaa19
Raczkowanie

Hej polecam salon POD ANIOŁAMI , który znajduję się na ulicy Transportowej i fryzjerkę Agnieszkę - stamtąd nie da się wyjść niezadowolonej
aagnieszkaa19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 13:03   #1290
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Zapłaciłam 79 zł w ramach grouponu na 4w1: koloryzację+ścięcie+regen erację+modelowanie. Robiłam sobie takie delikatne ombre przechodzące z naturalnego brązu w złoty blond na koncowkach. Zależało mi, by końcówki nie były przesadnie białe ani żółte, oraz na naprawdę lekkich przejściach pomiędzy tonami. I moje oczekiwania zostały spełnione Nad moimi włosami pracowała Kasia z Efektu na Częstochowskiej (jest jeszcze drugi nowy Efekt Professional na św Mikołaja - tam tez można było zrealizować groupon, zapytałam w luznej rozmowie czym różni się od "starego" Efektu "nie-Professional", odpowiedziano mi, że ceną :p). Mimo, iż jest tam kameralnie, bo to mały zakład, jest bardzo milo, została mi zaproponowana herbatka, rozmawiałam z dziewczynami o niektórych ciekawostkach fryzjerskich, i dostałam kartę grouponowicza na 4 kolejne wizyty w cenie groupona, czyli znowu 4w1 za 79zł.
Dzięki za relację. W takim razie czekam na kolejną ofertę od nich na grouponie

Cytat:
Możesz bez problemu kręcić Po umyciu włosy i tak będą proste.
Oo, fajnie. Brzmi super, chyba trzeba zacząć odkładać pieniądze

A jak z kondycją włosa, nie zniszczył ich w żadnym stopniu ten zabieg?

Cytat:
Napisane przez aagnieszkaa19 Pokaż wiadomość
Hej polecam salon POD ANIOŁAMI , który znajduję się na ulicy Transportowej i fryzjerkę Agnieszkę - stamtąd nie da się wyjść niezadowolonej
Opowiedz o niej coś więcej, mieszkam na Nowym Mieście, więc byłoby super mieć tutaj na miejscu dobrego fryzjera

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości