Dobry fryzjer-Białystok - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-05, 18:58   #1321
zosiacze ek
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Cytat:
Napisane przez buchta Pokaż wiadomość
Odkryłam ostatnio 2 dobrych fryzjerów. Mam włosy za ramiona falująco - kręcone puszące się farbowane.

1. Pani Ania, ul. Zwierzyniecka 11/1 lok. 8 - zakład (bo nawet nie salon) rodem z lat 90. Pani Ania to właścicielka - miła pani (lat po 50, na oko).

+ słucha i robi to czego klient sobie życzy, podciąć centymentr? - jest cm.

+ dobrze ścina i farbuje

+robi to dokładnie i nie leci sztampą jak wszyscy fryzjerzy do tej pory u których byłam (czyli, na hasło: kręcone włosy - przerzedzali mi włosy tak, że miałam smętnie opadające kosmyki od spodu a u góry grzyb puszący - masakra. Na forum dałam już upust swojej frustracji

+ cena. Bez mycia i stylizacji - 20-30 zł. Ścinanie + farbowanie moich włosów (efekt rozjaśnionych końcówek - ok. 90zł). Chyba że coś się zmieniło.

Uważam, że Pani Ania jest idelaną fryzjerką dla niezdecydowanych dziewczyn, które nie chcą szaleć a chcą regularnie podcinać czy farbować włosy. Które potrzebują dobrego ścięcia bez ładowania kasy w salon i fajerwerki. Nie jest to salon ajwaj z typami co wszysko wiedzą najlepiej - co też poczytuję za plus - kameralnie i Pani Ania jest bezpośrednia i bardzo miła.

- do tej pory minusów nie zarejestrowałam, chyba że dla kogoś minusem będzie sam zakład - prosty, trochę stary w wystroju, "nieelegancki".

2. Drugie odkrycie tego roku
Fryzjer Mariusz Terechowicz , salon ma na Podleśnej.
Indywidualista, nie lubi jak go się poucza czy dużo gada o wymaganiach (zawsze to robię)
+ bardzo dobrze ściął moje kręcone włosy - inną metodą niż Pani Ania
+ rewelacyjnie dobrał kolor do mojej karnacji - miedziano brązowy?, który wygląda dobrze przy mojej cerze z różowymi rumieńcami (sama nigdy bym takiego nie wybrała a wybieram tylko i wyłącznie naturalne kolorki które wyglądają jak moje własne - miałam ich całą gamę). Kolor z efektem rozjaśnionych włosów jakby od słońca. Mojej siostrze kolor zrobił też świetnie.
+ jak każdy fryzjer mówi, że tak, tak, wie o co chodzi i zrobi dobrze (nie ufam tym tekstom) - tutaj mają pokrycie.
+ czas: (jak dla mnie krótki) ściananie i farbowanie, suszenie - 1-1/5 h
+ cena - jak na salon, doświadniecznie i umiejętności Mariusza (siedział wcześniej za granicą i tam ścinał) - nie jest wysoka - ścinanie i farbowanie 150-180 zł

- mimus... hm. Czasami robi dokładniej a czasami ma się wrażenie, że za szybko, trochę olewczo, coś ścięte nieprecyzyjnie... Takie uczucie niedopieszczonej klientki... Ja miałam i jedno i drugie. Bardzo subiektywne odczucia.

Fryzjer dla dziewczyn bardziej odważnych, które nie boją się zaufać i zaryzykować. Na początku podeszłam do Mariusza jak pies do jeża. Taki fryzjer z charakterem gdzie po prostu samemu trzeba się przekonać czy pasuje.

a jak tam z terminami u niego dlugo sie czeka

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez agni3szkka Pokaż wiadomość
Nie, nie słyszałam o Ankrys'ie. Chodziłam kiedyś na kopernika w tym pawilonie, przyzywczajenie i cały czas ta sama fryzura. Chciałam coś nowego i wybrałam się trochę dalej, rzut beretem bo akurat byłam u koleżanki i bardzo zachwalała salon fryzjerski przy ul.Narewskiej 5. Ciemnowłosa fryzjerka - chyba pani Ania. Po wizycie jak nigdy wyszłam zadowolona i przede wszystkim zmiana, która mi przypadła do gustu, zmieniłam kolor i fryzurę na asymetryczną - znajomi byli zaskoczony, a sam chłopak mój powiedział, że wyglądam oszałamiająco to najbardziej cieszy szczerze POLECAM.
ja alyszalam ale nie za dobrze zle mi sie kojazy szefowa jest nie bardzo przyjemna nie lubie takich ludzi bardzo wscipska duzo gada i chce wszystko wiedziec nie bylam osobisci ale kolezanka byla i nie widziala róznicy po miedzy osiedlowym fryzjerem al tym z czym wyszla na glowie a tanio nie jest to bylo jakies ponad rok temu moze sie zmienilo i kot inny tam pracuje bo ponoc fryzjerki tez czesto sie zmieniaja ale ja napewno tam nie pujde
zosiacze ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 11:34   #1322
imokay
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wiecie coś o salonie Ankrys? Jest oferta na gruponie chyba i się zastanawiam czy nie skorzystać.

A Łapicki? Ktoś tam był? W necie mało opinii niestety.
Korzystałam z oferty na gruponie w salonie Ankrys. Osobiście byłam zadowolona z usługi. Fakt, jak już napisała zosiacze ek, szefowa jest rozgadana i trochę wścibska, oraz wtrąca niewłaściwe uwagi odnośnie włosów/fryzury, ale grunt to olać to i mieć swoje zdanie, całkowicie nie sugerować się tym co mówi. Ten typ tak ma, jak to powiadają. Ona mnie nie strzygła na szczęście, lecz mężczyzna, który tam jest fryzjerem. Uważam, że strzyże dokładnie, dobrze, słucha wszystkich uwag i je realizuje. Kompletnie nie sugeruje się słowami szefowej, tylko tym co sugeruje i o co prosi klient. Także do niego na strzyżenie możecie iść bez obaw. Ja byłam usatysfakcjonowana. Polecam.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez bizarrella Pokaż wiadomość
z tego co widzę salony polecają znudzone fryzjerki oraz fryzjerzy. Trochę to dziwne że osoby które polecają, posiadają niewiele postów, zaledwie kilka...
Brak kompetencji, umiejętności oraz talentu jest ukryta w postaci kryptoreklamy. Dlatego, salony które są wychwalane przez osoby z zaledwie kilkoma postami, radzę omijac szerokim łukiem!!!! Natomiast do osób które promują własne salony, radzę skupić się na dobrze wykonanej pracy. Może wtedy, nie musiałbyście siedzieć na wizażu, zakładać nowe konta, i nabijać posty
Nie przesadzaj. To, że ktoś nie czuje potrzeby tracenia czasu na regularne pisanie różnych postów na forum, nie oznacza, że może nie czuć jednorazowo ochoty by odpowiedzieć na czyjąś wątpliwość. Bardziej sugerowałabym się treścią i jej formą (same zalety, czy też jakieś uwagi, dążenie do obiektywizmu), niż samą ilością postów użytkownika forum. A jeśli już w takich kategoriach patrzeć, to poza ilością postów zerknijcie też na datę rejestracji na forum.
imokay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 17:02   #1323
GhostInTheFog
Zadomowienie

GG do GhostInTheFog

Korzystałam z oferty na gruponie w salonie Ankrys. Osobiście byłam zadowolona z usługi. Fakt, jak już napisała zosiacze ek, szefowa jest rozgadana i trochę wścibska, oraz wtrąca niewłaściwe uwagi odnośnie włosów/fryzury, ale grunt to olać to i mieć swoje zdanie, całkowicie nie sugerować się tym co mówi. Ten typ tak ma, jak to powiadają. Ona mnie nie strzygła na szczęście, lecz mężczyzna, który tam jest fryzjerem. Uważam, że strzyże dokładnie, dobrze, słucha wszystkich uwag i je realizuje. Kompletnie nie sugeruje się słowami szefowej, tylko tym co sugeruje i o co prosi klient. Także do niego na strzyżenie możecie iść bez obaw. Ja byłam usatysfakcjonowana. Polecam.

Też korzystałam z tej oferty i mam podobne odczucia. Babka na szczęście szybko sobie gdzieś poszła, a ścinał mnie chłopak. Długo i dokładnie, fryzura jak najbardziej ok.
Stary 2013-06-12, 02:28   #1324
mocate
Przyczajenie

Czy ktoś może podzielić się opinią o TRIM Studio Fryzur na ul. Przygodnej?
mocate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 10:38   #1325
nik1ta
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bizarrella Pokaż wiadomość
latem wybrałam sie do fryzjerki na Berlinga (budynek handlowy, na dole). Potrzebowałam pilnie ściąć grzywkę - niby proste, ale jednak nie dla wszystkich. Od samego początku przeczuwałam że coś się złego stanie...Fryzjerka zdziwiła się na mój widok...czy to dlatego że nikt do niej nie zagląda? Pełna obaw usiadłam na fotelu, i wytłumaczyłam jak chciałam aby moja grzywka została ścieta ( w kształcie półkoła, po bokach trochę dłuższa). Na początku, Pani z zniesmaczeniem skrytykowała moją grzywkę. Uważała że moja grzywka jest za gruba, oraz za gęsta (ścianam włosy u Ani z Ellafryz na ul. Waszyngtona, z której jestem bardzo zadowolona może ktoś wie gdzie teraz pracuje????????). Chciałam obciąc zaledwie 2 centymetry...obcieła 5!!!!!!! Po prostu nagle chwyciła nożyczki, i ciach! Miałam cudowny prześwit na pół czoła...zerwałam się z fotela, zrzuciłam zieloną pelerynę i wybiegłam, klnąc jak szewc. Za 3 godziny miałam ważną rozmowę kwalifikacyjną jako doradca klienta w banku. Na rozmowę pojechałam w czarnej opasce na włosy Jednak jakimiś cudem dostalam ta pracę (byłam w bojowym nastroju )
Teraz p. Ania pracuje 'dla siebie'
nik1ta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 21:52   #1326
Melissa86
Zakorzenienie

Moja fryzjerka jest na urlopie, a potrzebuję pilnie podciąć włosy jutro lub pojutrze w godzinach popołudniowych - po godzinie 16. Możecie polecić kogoś w okolicach ulicy Raginisa/Wasilkowskiej lub gdzieś bliżej centrum, ewentualnie Słoneczny Stok /Leśna Dolina /Zielone Wzgórza /Starosielce? Kogoś, kto za podcięcie włosów ok. 2 cm nie weźmie więcej niż 30 zł i nie ma kolejek z tygodniowym wyprzedzeniem.

Może któraś zna salon fryzjerski "Mona" na ul. Wasilkowskiej?
http://www.bialystokonline.pl/mona-s...21,14,0,1.html

Melissa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 10:39   #1327
imokay
Przyczajenie

Jeśli chodzi tylko o podcięcie włosów o 2cm, to równie dobrze możesz poczekać tydzień czy dwa na swoją fryzjerkę, aż wróci z urlopu.
imokay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 18:20   #1328
Melissa86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez imokay Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi tylko o podcięcie włosów o 2cm, to równie dobrze możesz poczekać tydzień czy dwa na swoją fryzjerkę, aż wróci z urlopu.
No właśnie nie mogę, bo wyjeżdżam i chcę ogarnąć swoje włosy, bo już się nie układają.
Stary 2013-08-25, 23:53   #1329
Eithel_Amarth
Raczkowanie

GG do Eithel_Amarth

Czy możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego fryzjera, który poradzi sobie z następującym zadaniem:

- zdjęcie koloru czarnego z włosów
- zafarbowanie na rudy albo brąz (jeszcze nie wiem)
- uda mu się to, a ja nie zostanę łysa
- nie puści mnie z torbami mówiąc swoją cenę

Chcę znaleźć naprawdę kompetentną osobę, ponieważ to będzie u mnie mega metamorfoza po 7 latach, więc wypadałoby, aby była udana
Stary 2013-09-03, 22:10   #1330
KATona
Raczkowanie

Hej ! Dziewczyny czy któraś w Was była u p. Mariusza, który kiedyś pracował na Piasta, teraz podobno ma swój salon na podleśniej czy gdzieś ale nazywa się ErgoArt? Ja byłam baardzo zadowlona z jego usług choć byłam tylko 2 razy. Teraz postanowiłam lekko przyciemnić swoje tlenione blond włosy i zastanawiam się gdzie się udać. P. Mariusz pracował w Warszawie i ceny tez ma prawie warszawskie. Czytam to forum i nie wiem co robić, ilu fryzjerów tyle opinii. Czy któraś z Was przyciemniała jasny blond na średni blond? Chciałabym taki efekt http://fotballfrue.no/wp-content/upl...7/DSC08119.jpg
Stary 2013-09-13, 22:02   #1331
nezah
Przyczajenie

Witajcie Kochane

Mam cienkie i rzadkie włosy- chciałabym zrobić sobie krótką fryzurkę, w związku z czym bardzo proszę Was o pomoc w wybraniu bardzo dobrego i doświadczonego fryzjera- uprzejmie proszę Was o polecenie kogoś

śliczne dzięki
nezah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 23:59   #1332
infatyline
Przyczajenie

Hej, orientujecie się jaki jest cennik w Ego Art ? (strzyżenie/ koloryzacja/ ombre)?
infatyline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 17:20   #1333
phenomena
Zakorzenienie

Czytałam w wątku, że wiee z was polecało salon Efekt na ul . Św. Mikołaja. Może któraś z was była tam niedawno i może coś jeszcze powiedzieć na jego temat?
phenomena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 18:05   #1334
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Czytałam w wątku, że wiee z was polecało salon Efekt na ul . Św. Mikołaja. Może któraś z was była tam niedawno i może coś jeszcze powiedzieć na jego temat?
Byłam kiedyś z gruponem i nie byłam zadowolona
Cięcie mocno "takie sobie", oszczędność na kosmetykach, które i tak do najlepszych nie należą. Małe pomieszczenie, więc klienci jeden na drugim (byłam popołudniu). Fryzjerki w trakcie obsługi plotkują o swoich kolegach/koleżankach, rozmawiają przez prywatny telefon, sprawdzają w internecie ile się sprzedało ofert i jakie są o nich opinie w necie Ceny nie są wysokie, bo normalnie takie jak z grouponem i chyba tylko to ich ratuje.

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 22:22   #1335
phenomena
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Byłam kiedyś z gruponem i nie byłam zadowolona
Cięcie mocno "takie sobie", oszczędność na kosmetykach, które i tak do najlepszych nie należą. Małe pomieszczenie, więc klienci jeden na drugim (byłam popołudniu). Fryzjerki w trakcie obsługi plotkują o swoich kolegach/koleżankach, rozmawiają przez prywatny telefon, sprawdzają w internecie ile się sprzedało ofert i jakie są o nich opinie w necie Ceny nie są wysokie, bo normalnie takie jak z grouponem i chyba tylko to ich ratuje.
Dziękuję za opinię
Stary 2013-11-15, 14:16   #1336
Deborah100
Zakorzenienie

Poszukuję salonów fryzjerskich, które wykonują ZABIEG TRWAŁEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW.
Jeśli widziałyście w ofercie jakichś salonów taką usługę proszę o kontakt
Ellafryz i kamelon odpada- dowiadywałam się.

Utwierdzam się w przekonaniu, że Białystok schodzi na psy w usługach.
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 21:56   #1337
xxbiankaoo
Raczkowanie

Czy ktoś wie dlaczego Emilka i Marta makijażystka się rozstały?
xxbiankaoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 18:08   #1338
Priesta
BAN stały

Ja ostatnio odwiedziłam to miasto jakiś miesiąc temu. Spędziłam tam tydzień ponieważ zostałam zaproszona do koleżanki na wesele Czesałam się tutaj: http://agnes-salon.pl/ i jestem zadowolona. Muszę przyznać, że fryzurka trzymała się do samego rana i absolutnie żaden kosmyk nie wypadł.
Szkoda, że nie jest w moim mieście ...
Priesta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 18:24   #1339
phenomena
Zakorzenienie

A wiecie cos moze na temat Studio B na Rocha?
Stary 2014-01-08, 13:42   #1340
redeyes
Zakorzenienie

Białystok

Hej.. Polećcie mi dobrego i niedrogiego fryzjera w Białymstoku, który doprowadzi moje włosy do ładu.. Chcę uzyskać naturalny jasny brąz w chłodnej tonacji, a po eksperymentach w domu uzyskałam ciepły pigment, rudości..
Stary 2014-01-14, 16:30   #1341
paulina95213
Przyczajenie

POLECACIE DOBREGO FRYZJERA DO CZESANIA NA STUDNIÓWKĘ ? najlepiej kogoś kto umie doradzić ciekawą fryzurę
paulina95213 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 10:58   #1342
Fia
Przyczajenie

Jakiś czas temu wybrałam się do chyba najdroższego fryzjera w Białymstoku, strzyżenie od 90 do 110zł Niestety rozczarowanie. Jak za taką kwotę, to nie warto, oj nie warto. Na Dąbrowskiego 20a.
Nawet nie chciało mi się jechać tam ponownie na poprawkę, bo jeśli fryzjer, który tak wysoko ceni swoje umiejętności nie załapał co i jak za pierwszym razem, to szkoda nerwów na ponowne spotkanie.
Poprawiła mi pani na osiedlu za 15zł. I jest dobrze.

Edytowane przez Fia
Czas edycji: 2014-03-18 o 12:34
Fia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:56   #1343
Melissa86
Zakorzenienie

Możecie polecić jakąś dobrą i niedrogą fryzjerkę w okolicach Starosielc, Zielonych Wzgórz, Leśnej Doliny i Słonecznego Stoku, która dobrze farbuje włosy? Obecnie mam ciemny brąz, a zamarzył mi się jasny złocisty brązik z jasnymi/blond refleksami.
Stary 2014-04-27, 08:33   #1344
agni3szkka
Przyczajenie

W tamtej okolicy dawno juz nie bylam. Jedynie co moge polecic to na Narewskiej 5 - Stylowy Fryz. Zmienila sie fryzjerka, robilam u niej ombre i jestem mega zadowolona. A bardzo sie obawialam zmainy, jak widze nie bylo czego, zaluje ze wczesniej nie zdecydowalam sie na zmiane

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
agni3szkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 15:44   #1345
bizarrella
Rozeznanie

jakiś czas temu zachwalałam salon na waszyngtona - Ellafryz. Niestety, ale musze powiedzieć, ale ten salon, będę już omijać szerokim łukiem. Do konkretów.
Kilka miesięcy temu farbowałam i ścinałam włosy - z rudego na ciemny brąz. Po dwóch miesiącach zszedł mi cały kolor, dodatkowo nierównomiernie. Na świeta, siostra zapytała się mnie, co u diabła ja mam na głowie.... szybko zakupiłam casting żeby jakoś wyglądać na świetach i nie straszyć dzieci. Z ścięcia byłam średnio zadowolona, włosy trudno się układały. Kolor był ok, ale nie płacę 200zł za kolor na miesiąc-dwa. Dodatkowo, zauważyłam że właścieciele chyba idą na ilość klientów, nie na jakość. Za ostatnie ściecie grzywki zapłaciłam 15zł. Musiałam dodatkowo tłumaczyć fryzjerce, jak ścinać, ze za długie po bokach itd.
W ellafryz kiedyś pracowały doświadczone fryzjerki, np. Pani Ania, obecnie ten salon stawia na osoby z niewielkim chyba doświadczeniem. Dziewczyna ktora wygląda na 21 lat, nie może mieć wiele doświadczenia...
Zreszta, nie płacę 80zł za ściecie, przez stażystkę. Do salonu więcej nie pójdę.

edit. Muszę się poprawić, ponieważ ostanio byłam w salonie, a jak - ścięcie - rewelacja, moja siostra zrobiła sombre -również super, także myślę że to była jakaś przypadkowa sytuacja, która mam nadzieję więcej się nie powtórzy. Ceny wysokie, ale włosy wyglądają tak, że każdy się pyta gdzie chodzę do fryzjera Polecam dla osób z zasobnym portfelem

Edytowane przez bizarrella
Czas edycji: 2016-10-05 o 17:30
bizarrella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 19:09   #1346
motyl13
Przyczajenie

Atelier Emilia Dyrynda ul Waryńskiego - nie polecam!

Witam , długo zastanawiałam sie nad dobrym fryzjerem w Białymstoku . Przeczytałam kilka forum i padło na Atelier Emilia Dyrynda. Przyszła wiosna więc chciałam czegoś nowego , nowoczesnej fryzury jakiej do tej pory nie miałam , takie oryginalne ostre cięcie . Włosy miałam dłuższe , za ramiona, normalnie ścięte na prosto , z przodu cieniowane. Włosy mam gęste, proste jak druty. Wybrałam ten salon z racji opinii na forum " super fryzjerka, potrafi zrobić to coś , fryzura dopasowana do twarzy".. i takie tam ... poza tym rzeczywiście kojarzyłam Panią Emilię z czasów kiedy pracowała w salonie do którego od lat chodziłam ,tam cieszyła się b.dobrą opinią.

Obecnie moje ścięcie przypomina mi czasy kiedy po komunii mama wzięła nożyczki i ściela moje długie włosy na takie gdzieniegdzie do ramion a jeszcze indziej do ucha , a'la chłopiec , mokra kura ..cos w ten deseń . Siadając na fotel daję fryzjerom wolną rękę , nie szkoda mi włosów , szybko mi rosną. Plus Pani Emilce przyznaję za technikę strzyżenia: podziały na głowie , ścięcia pod kontem,precyzję , dokładność. Wizja fryzury nie trafiona. W efekcie mam włosy do ramion, ale są mocno wycieniowane , fryzura nijaka , czuję się jak po wizycie u OSIEDLOWEGO FRYZJERA. Opinia mojej mamy " za mocno wyskubane, prawie nie masz włosów, lepiej ci już było w długich, nie wiadomo co na głowie"znajomych również taka, że za takie pieniądze bez rewelacji.

Nie rozpaczam bo włosy rosną i można zmienić fryzjera.
i też NIE POLECAM , za te 70zł nie poczułam większej zmiany..a na taką liczyłam .
motyl13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 13:29   #1347
aaguga
Przyczajenie

Zgadzam się z opinią poprzedniczki. Wcześniej bywałam i było ok ale ostatnio jeden z fryzjerów zaszalał ze stopniowaniem i na dodatek wyszło nierówno. Muszę teraz podcinać włosy w celu wyrównania, a były już takie długie. Ech...
aaguga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 13:37   #1348
monia1983r
Przyczajenie

Witam,
ja tez chcialabym dodac opinie dotyczaca salonu ralf and jack w galerii alfa, wydawalo mi sie ze to taki salon och i ach...ale, niestety, nie polecam, b drogo, a poziom obslugi zenujaco niski..
monia1983r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 14:49   #1349
Elerella
Przyczajenie

Witam. Szukam fryzjera, który wykona mi Dip Dye . Chodzi mi o długotrwały efekt.

Widziałam ,że w Kameleonie można wykonać "It Looks" L'oreal, jednak ktoś mi może podpowiedzieć, czy jest to efekt utrzymujący się czy schodzi po jednym myciu?

Miłe widziane również informacje o cenach
Elerella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 15:38   #1350
charm2
Raczkowanie

STUDIO B - na rocha. POLECAM!!
Polecam, ale jedynie Błażeja, czyli właściciela salonu. są jeszcze 2 fryzjerki+makijazystka.
Blazej zrobil mi konkretna metamorfoze, sama nie wiedzialam czego chcialam, mialam wlosy ciemne, byle jakie, poprawil mi delikatnie skret wlosow podcieciem i zmienil kolor, bylam baardzo zadowolona, podszedl profesjonalnie do mnie mimo jeszcze wtedy mlodego wieku, dopasowal fryzure do koloru cery, oczu, ciecie do ksztaltu twarzy. na prawde super, malo jest fryzjerow, ktorzy potrafia doradzic i wiedziec czego oczekuje klientka niebawem znow mam wizyte u niego i nie mam zamiaru zmieniac fryzjera - najlepiej sie umawiac miesiac wczesniej, ma dluugie kolejki
Jesli chodzi o pozostale dziewczyny ze studia b, mozna sie umowic nawet czasami z dnia na dzien, bylam u jednej (nie Pauliny, tylko drugiej-nie pamietam imienia) nie dosc ze zaplacilam tyle samo co u Blazeja to brzydko mi nakrecila wlosy na koniec, poplamila biala bluzke farba i mnie tak wypuscila, a wlosy byly zdecydowanie za ciemno pofarbowane, wyszlam zla jak szerszen. U Pauliny nie bylam, byla moja kolezanka i sobie chwalila, ja nie mam pojecia.
Z czystym sumieniem polecam Blazeja
Wymarzona figura: in progres!
charm2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości