Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-10-08, 15:30   #1351
sarabobko
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Nie polecam Bell Capelli. Czesałam się tam na ślub i nie byłam zadowolona. Może ścinają dobrze, ale fryzura, która otrzymałam była zwyczajna, niedobrana do kształtu twarzy, przeciętna, typowo ślubna, a ja spodziewałam się prawdziego "WOW" za 120 zł.
sarabobko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 07:48   #1352
wi0lus
Przyczajenie

słyszałam dużo dobrego o kameleonie na malmeda, sama strzygę się na tbsach nad pocztą. 25zł za super fryzurkę (mam długie włosy). Fryzjerka do tego doradziła mi, by zmienić szampon, który zniszczył mi włosy. Profeska!
Stary 2014-12-03, 11:07   #1353
spaghettii
Wtajemniczenie

Szukam salonu w Bialymstoku do pofarbowania odrostow i odswiezenia koloru oraz podciecia koncowek (gdzie 1cm to nie bedzie 10cm ). Cena nie jest wazna, byleby dobry fryzjer to byl i nadazal za tredami (w sensie, ze nie zatrzymal sie w latach 90 gdzie kazdemu poleci to samo, jakies borsuki czy cos

Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 12:01   #1354
buchta
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Szukam salonu w Bialymstoku do pofarbowania odrostow i odswiezenia koloru oraz podciecia koncowek (gdzie 1cm to nie bedzie 10cm ). Cena nie jest wazna, byleby dobry fryzjer to byl i nadazal za tredami (w sensie, ze nie zatrzymal sie w latach 90 gdzie kazdemu poleci to samo, jakies borsuki czy cos

Jeśli potrzebujesz naprawdę dobrego fryzjera to polecam:
http://kokardka-mysi.blogspot.com/
Byłam, widziałam. Fryzjerka robi cuda, doradzi pielęgnację, oceni stan włosów i skóry głowy - wysyła te informacje na maila. Swoją pracą wybija się bardzo na tle innych fryzjerów. Z samego bloga można wiele się dowiedzieć i "zrozumieć" swoje włosy.
buchta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 17:42   #1355
spaghettii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez buchta Pokaż wiadomość
Jeśli potrzebujesz naprawdę dobrego fryzjera to polecam:

http://kokardka-mysi.blogspot.com/

Byłam, widziałam. Fryzjerka robi cuda, doradzi pielęgnację, oceni stan włosów i skóry głowy - wysyła te informacje na maila. Swoją pracą wybija się bardzo na tle innych fryzjerów. Z samego bloga można wiele się dowiedzieć i "zrozumieć" swoje włosy.

Kojaze jej blog ale nie wiedzialam, ze jest z Bialegostoku. Dziekuje przez bloga najlepiej sie z nia skontaktowac?

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Kojaze jej blog ale nie wiedzialam, ze jest z Bialegostoku. Dziekuje przez bloga najlepiej sie z nia skontaktowac?

Wize, ze kokarfka-mysi przyjmuje w Warszawie i wolne terminy sa dopiero okolo lutego, a ja niestety bede tylko tydzien w Polsce

Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 10:57   #1356
moooniaaaa
Zakorzenienie

Ja polecam Izę Suszko z Mickiewicza
Stary 2014-12-18, 21:08   #1357
Agnieszka Gie
Rozeznanie

Również polecam.
Agnieszka Gie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 19:30   #1358
handzia600
perfumowe ADHD

Hej dziewczyny.
Szukam BARDZO DOBREGO fryzjera z Białegostoku (ewentualnie okolic do +15km) , który ma rękę do kręconych włosów (przede wszystkim naciskam na doświadczenie) Potrzebuję wycieniować moje kręciołki , chcę aby to zrobiła osoba która specjalizuje się w takich włosach. Ktoś kogoś poleci ?
Stary 2015-01-06, 21:37   #1359
Elerella
Przyczajenie

Czy ktos poleci mi dobrego fryzjera w Bialymstoku, ktory serio scina 3 cm? Na Kameleona mnie nie stac.

Czy ktoras scianala wlosy w Be Beauty albo City Glam?
Elerella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 19:27   #1360
Melissa86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Elerella Pokaż wiadomość
Czy ktos poleci mi dobrego fryzjera w Bialymstoku, ktory serio scina 3 cm? Na Kameleona mnie nie stac.

Czy ktoras scianala wlosy w Be Beauty albo City Glam?
A może być salon "beznazwowy"? Na osiedlu Leśna Dolina, 25zł za ścięcie.
Melissa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 12:51   #1361
Fia
Przyczajenie

Nie pójdę więcej do fryzjera "Jacek" na Młynową 17. Kiepskie i niedobrane cięcie za 50zł (tak, było naprawdę kiepskie, nawet fryzjerka, która mi po nim poprawiała patrzyła z niedowierzaniem). A miałam tak ładnie odhodowane włosy po ubiegłorocznym nieudanym strzyżeniu. Pan Jacek ścinał, a pani X modelowała. Widzieli, że fryzura mi nie pasuje, oko powinni mieć wyrobione, ale jakoś nie stać ich było aby powiedzieć "przepraszam, źle ścięliśmy, poprawimy". Tacy zawodowcy. W dodatku miałam wrażenie, że fryzjer pomimo że miły i łagodny, to nie stworzył możliwości uzgodnienia szczegółów usługi.

Po powrocie do domu rozpłakałam się z bezsilności, i na drugi dzień poszłam poprawić do innego fryzjera, bo inaczej nie mogłabym funkcjonować. Tutaj poszło lepiej. Ale niestety, żeby zamaskować tę ch...j grzywkę trzeba było dość mocno podcieniować resztę i znowu skrócić.

No to mam spieprzony kolejny rok.

Jeśli mogę kogoś polecić, to fryzjera na ul. Kołłataja, czyli salon "Borys Lopatov". Cięcie damskie 40zł, a męskie 25zł, o ile nie podrożało od zeszłego roku . Wspominał, że ma sporo klientów, którym ratuje fryzury po nieudanych wizytach fryzjerskich. Zresztą takich jak on prawdopodobnie jest więcej, ale ja ich nie znam.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Szukam BARDZO DOBREGO fryzjera z Białegostoku (ewentualnie okolic do +15km) , który ma rękę do kręconych włosów (przede wszystkim naciskam na doświadczenie) Potrzebuję wycieniować moje kręciołki , chcę aby to zrobiła osoba która specjalizuje się w takich włosach. Ktoś kogoś poleci ?
Spóbuj w "Borys Lipoatov" ul. Kołłataja, dane w internecie.

Warto chociaż zapytać przez telefon czy ogarnia włosy takie jak Twoje. Człowiek wydaje się konkretny i kontaktowy, i raczej nie będzie ściemniał.

Edytowane przez Fia
Czas edycji: 2015-01-11 o 10:51
Fia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 21:02   #1362
Elerella
Przyczajenie

Cytat:
"No to mam spieprzony kolejny rok."
Czy ja dobrze rozumiem?

Twierdzisz,że masz spieprzony kolejny rok:

- nie przez problemy ze zdrowiem
- nie przez śmierć kogoś bliskiego
- nie przez brak pracy/pieniędzy

Tylko przez coś tak trywialnego i banalnego jak WŁOSY?!

Mogę tylko pogratulować światopoglądu i zazdrościć braku prawdziwych problemów w życiu ...
Stary 2015-02-02, 00:24   #1363
abraxas2871
Wtajemniczenie

Dziewczyny, chcę zejść z bardzo jasnego blondu do mojej natury, czyli typowego "polskiego" koloru (ciemny, mysi blond). Polecicie mi kogoś, kto się jest w stanie tym profesjonalnie zająć (czyli kogoś, kto ogarnia, że potrzeba mi repigmentacji, a nie tylko farbowania). Cały Białystok wchodzi w grę, dojadę sobie najwyżej, ale chcę mieć to dobrze zrobione. Będę bardzo wdzięczna, bo od 8 lat nie mieszkam już w Białymstoku i totalnie wypadłam z obiegu.
abraxas2871 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 11:28   #1364
Ewelia
Przyczajenie

Poszukuję kontaktu do fryzjerki p. Elwiry: 01.03.2015
która pracowała jeszcze latem w Atelier Urszuli Szyłkowskiej na Mickiewicza. Zgubiłam jej wizytówkę a w salonie na Mickiewicza kiedy zapytałam o nią zostałam skrzyczana ze ona tu już nie pracuje i się rozłączył rozmówca... może ktoś z was korzysta wciąż z jej usług. jeżeli tak proszę o nr do niej
Ewelia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:02   #1365
fantasmagoriiaa
Przyczajenie

Dziewczyny, pomocy.
Mieszkam w Krakowie a slub w Białymstoku, w lipcu. Niby daleko jeszcze ale terminy juz trzeba rezerwować. Polecona przez koleżanki fryzjerka wyjeżdża na urlop, mama ostatnio zmieniła fryzjerkę i nie wiadomo jak z czesaniem... ktoś coś? ładnie proszę
fantasmagoriiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 15:22   #1366
avciaxt
Raczkowanie

Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić salon Ralf&Jack w galerii Alfa. Starą fryzjerkę, która nie umiała się mną zająć, zmieniłam na nich i jestem jak najbardziej zadowolona.
avciaxt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 19:23   #1367
Deborah100
Zakorzenienie

A możecie polecić jakąś fryzjerkę, która potrafi doradzić? Mam dwa pomysły na fryzurę i nie wiem, który lepszy. Potrzebuję kogoś kto faktycznie ma ciekawe pomysły.
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 00:14   #1368
Elerella
Przyczajenie

Po znalezieniu pracy i odłożeniu pieniążków zdecydowałam się jednak na wizytę w Kameleonie.

I tu zaczyna się moje pytanie. Otóż w Googlach pokazuje dwa salony Kameleon, jeden na Malmeda a drugi na Białówny. Do którego mam się udać? Jaka jest różnica? Interesuje mnie tylko ścięcie włosów.
Stary 2015-04-20, 06:41   #1369
aaguga
Przyczajenie

Oba należą do tej samej właścicielki, więc bez różnicy gdzie się udasz. To są te same salony.
aaguga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 14:08   #1370
klempaa
Zakorzenienie

Dziewczyny potrzebuje dobrego fryzjera.
Mam włosy prawie do pasa i czas je sciac- są strasznie geste i sobie z nimi nie sadze, mimo odpowiedniej pielęgnacji. Wiec- metamorfozą będzie konkretna, nie chce dłuższych ni do ramion. Możliwe, ze chciałabym tez dorobić lekkie refleksy (mam farbowane włosy) ale tu jeszcze nie wiem.
Przez ostatnie lata praktycznie do fryzjera nie chodzilam bo i potrzeby nie bylo, tyle co ściąć grzywke i 2 razy końcówki wiec wypadlam z obiegu. Komu zaufać? Ostatnio byłam w Ellafryzie (z grzywka) i bardzo mi sie podobała dokładność z jaka mi taka młoda grubsza fryzjerka mi ja scinala, ale nie wiem jak przy większej metamorfozie.. No i nie wiem jak sie nazywa. Podobał mi sie tam tez efekt jaki zrobił na krześle obok taki łysy gość w okularach- tez nie wiem jak ma na imię w internecie sporo pozytywnych opinii o Wojtku Koszykowskim... No i juz totalnie nie wiem
A! Cena nie gra roli, tylko musi być adekwatna do jakości.

Śledź też pies! - blogujemy

Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2015-04-20 o 14:10
klempaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 12:04   #1371
Deborah100
Zakorzenienie

/

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-08-24 o 09:17
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 07:24   #1372
Smonikas30
Przyczajenie

Fryzjer Ula z Colorstudio na ul. białówny 1 - Korzystałam i jestem Mega zadowolona robiłam sombre i long boba ekstra mi się układa i kolor rewelacja ja polecam Ule świetny kontakt profesjonalne podejście do klienta talent w rączkach
Smonikas30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 11:45   #1373
moooniaaaa
Zakorzenienie

klempaa
Polecam Izę Suszko, zawsze wychodzę od niej zadowolona
A też mam dość długie, gęste, falowane włosy więc wiem co oznacza dobre ścięcie, które ułatwi włosom układanie się. Dziewczyna ma talent w dłoniach i zna się na tym co robi
Stary 2015-04-28, 18:39   #1374
Elerella
Przyczajenie

Którego fryzjera w Kameleonie (ulica jest bez znaczenia) możecie mi polecić?
Stary 2015-04-28, 20:04   #1375
PatrysssQa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Smonikas30 Pokaż wiadomość
Fryzjer Ula z Colorstudio na ul. białówny 1 - Korzystałam i jestem Mega zadowolona robiłam sombre i long boba ekstra mi się układa i kolor rewelacja ja polecam Ule świetny kontakt profesjonalne podejście do klienta talent w rączkach
czy mogę wiedzieć ile kosztowała taka usługa?

< 3
PatrysssQa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 15:35   #1376
silent_wishper
Raczkowanie

Szukam dobrego fryzjera, ktory dobrze pocieniuje mi dlugie wlosy, tak aby naturalnie sie ukladaly. Myslalam tez o delikatnych refleksach.

Edytowane przez silent_wishper
Czas edycji: 2015-05-02 o 15:37
silent_wishper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 22:54   #1377
Amentia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
klempaa
Polecam Izę Suszko, zawsze wychodzę od niej zadowolona
A też mam dość długie, gęste, falowane włosy więc wiem co oznacza dobre ścięcie, które ułatwi włosom układanie się. Dziewczyna ma talent w dłoniach i zna się na tym co robi
A jak to wygląda cenowo? Pytam, bo nigdzie nie udało mi się znaleźć cennika.
Z góry dziękuję.

Edytowane przez Amentia
Czas edycji: 2015-05-22 o 23:03
Amentia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 07:04   #1378
koenicke
Raczkowanie

NIE POLECAM Kameleona Niestety, jakość obsługi klienta spadła, a p. Kasia z malmeda zrobiła mi fryzurę jak dla staruszki. Zawsze wcześniej mogłam na nich liczyć teraz kategorycznie odradzam ... Nie wiem czy to kwestia tej jednej fryzjerki, która po spieprzeniu fryzury nie umie przyznać się do błędu, czy to kwestia całościowego podejścia do klienta. Zostałam skrzyczana, że sama tak chciałam, że ona nie ponosi odpowiedzialności za tą decyzję. Na "poprawkę" umówiono mnie na 18:30 gdzie fryzjerka druga która miała coś poradzić latała na mopie, a szanowna pannica " Kasia" cośtam na siłę, ze skwaszoną miną próbowała poprawić... Dzisiaj idę gdzie indziej, do Waxtrima, postaram sie coś wymyślić z fryzjerką - postaram sie wstawic foty.Ogółem: za 65 zł bez polotu, bez koncepcji, zupełnie nie dobrana do mojej twarzy
koenicke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 07:36   #1379
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez koenicke Pokaż wiadomość
NIE POLECAM Kameleona Niestety, jakość obsługi klienta spadła, a p. Kasia z malmeda zrobiła mi fryzurę jak dla staruszki. Zawsze wcześniej mogłam na nich liczyć teraz kategorycznie odradzam ... Nie wiem czy to kwestia tej jednej fryzjerki, która po spieprzeniu fryzury nie umie przyznać się do błędu, czy to kwestia całościowego podejścia do klienta. Zostałam skrzyczana, że sama tak chciałam, że ona nie ponosi odpowiedzialności za tą decyzję. Na "poprawkę" umówiono mnie na 18:30 gdzie fryzjerka druga która miała coś poradzić latała na mopie, a szanowna pannica " Kasia" cośtam na siłę, ze skwaszoną miną próbowała poprawić... Dzisiaj idę gdzie indziej, do Waxtrima, postaram sie coś wymyślić z fryzjerką - postaram sie wstawic foty.Ogółem: za 65 zł bez polotu, bez koncepcji, zupełnie nie dobrana do mojej twarzy
Chętnie zobaczymy fotki. Współczuję, myślę że prawie każda z nas kiedyś wyszła z takim odczuciem od fryzjera (m. in. stąd ten wątek ).

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 20:01   #1380
koenicke
Raczkowanie

Nie wiem czy się zdjęcia załączyły... Ogólnie po spaniu też się układają. Nietrudno się domyślić które przed a które po...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0171.jpg (75,7 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0174.jpg (104,9 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0177.jpg (73,5 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0178.jpg (66,0 KB, 128 załadowań)
koenicke jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości