Dobry fryzjer-Białystok - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-06-05, 08:20   #1381
motyl13
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Porównując zdjęcia przed a po to masz bardzo fajną , stylową , nowoczesną fryzurę , jak dla mnie super. Metamorfoza z szarej myszki na stylową kobietę .Nie wiem do czego tu się można przyczepić.
motyl13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 10:08   #1382
koenicke
Raczkowanie

motyl, fryzura szaromysia to fryzura z Kameleona... o to własnie chodzi. Ta krótka to nowe cięcie w Trim Studio Fryzur na Słonimskiej. W tej pierwszej chodziłam prawie tydzień, bo myślałam, że ze mna coś nie tak, że muszę się przyzwyczaić. No ale w końcu zdecydowałam się na innego fryzjera

Ogólnie do Kamelona poszłam z włosami do ramion z grzywką do linii brwi.
koenicke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 10:33   #1383
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez koenicke Pokaż wiadomość
motyl, fryzura szaromysia to fryzura z Kameleona... o to własnie chodzi. Ta krótka to nowe cięcie w Trim Studio Fryzur na Słonimskiej. W tej pierwszej chodziłam prawie tydzień, bo myślałam, że ze mna coś nie tak, że muszę się przyzwyczaić. No ale w końcu zdecydowałam się na innego fryzjera

Ogólnie do Kamelona poszłam z włosami do ramion z grzywką do linii brwi.
Serio? Ja też myślałam, że ta druga fryzura to ta "nowa" z K. i że coś ci w niej nie pasuje
Nie strzygła cię przypadkiem jakaś stażystka? Chociaż nawet jeśli stażystka, to fryzjer powinien czuwać nad jej pracą. I cena za usługę powinna być odpowiednio niższa...

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 10:39   #1384
moooniaaaa
Zakorzenienie

Też myślałam, że ta pierwszy fryzura to przed fryzjerem! O matko boska przedszkolak by się nie powstydził takiego cuda i to ma być fryzjerka
Na szczęście poprawiona bardzo Ci pasuje
Stary 2015-06-05, 10:50   #1385
motyl13
Przyczajenie

o matko ..to mnie zaskoczyłaś . To rzeczywiście Kameleon spadł na psy . Kiedyś tam chodziłam, do kierowniczki Marzeny ,bo jako jedyna jest od lat w tym samym miejscu , największy warsztat pracy i jak na tamte czasy to miałam u niej całkiem fajna fryzurkę w stylu boba . Teraz tam nie chodzę , za długo sie czeka na wizytę do Marzeny, a innych fryzjerek nie znam . NA przestrzeni lat ekipa ciągle się zmienia , przychodzą uczennice i tak naprawdę nie opłaca sie płacić tych 60-80zł dla kogoś kto dopiero początkuje.
Dobra reklama dla Trim Studio , chyba następnym razem tam sie wybiorę , bo fryzurkę masz świetną !!

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Swoją drogą ja bym nie podarowała i zażądała zwrotu kasy za taką mysią fryzurę , przy okazji mogłaby zobaczyć jak powinna wyglądać prawidłowo fryzura. Tam przecież zapłaciłaś jak za zboże , bo Kameleon nie jest najtańszym fryzjerem.
motyl13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 12:43   #1386
koenicke
Raczkowanie

No właśnie tak sobie myślałam o tym zwrocie kasy... Ale już nie mogłam dłużej chodzić w takich włosach, nawet kosztem tych 65 zł. Poza tym chodziłam na poprawkę jedną, do tej samej fryzjerki, i serio, bałam się jej . LAska jest dziwna. To nie była stażystka. Fryzjerka to Kasia z salonu na Malmeda. Wmawiała mi , że taką chciałam. Ale kurczę, czy ona na prawdę nie widziała jaką kupę zostawiła mi na głowie?
generalnie poniosłam dosyć kosztowną lekcję. Już nigdy więcej Kameleon...
koenicke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 11:19   #1387
Andrzej_1987
Przyczajenie

Witam czy ktoś może polecić męskiego fryzjera w białymstoku takiego co zna się na rzeczy i potrafi doradzić a nie tylko pytać jak obcinamy. Cena za usługę nie ma znaczenia aby było fachowo
Andrzej_1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 19:55   #1388
phenomena
Zakorzenienie

czy któraś z was wie, ile kosztuje strzyżenie u izabeli suszko?
phenomena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 20:19   #1389
moooniaaaa
Zakorzenienie

Ok.50-55
Stary 2015-06-30, 10:44   #1390
0000ja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje dobrego fryzjera.
Mam włosy prawie do pasa i czas je sciac- są strasznie geste i sobie z nimi nie sadze, mimo odpowiedniej pielęgnacji. Wiec- metamorfozą będzie konkretna, nie chce dłuższych ni do ramion. Możliwe, ze chciałabym tez dorobić lekkie refleksy (mam farbowane włosy) ale tu jeszcze nie wiem.
Przez ostatnie lata praktycznie do fryzjera nie chodzilam bo i potrzeby nie bylo, tyle co ściąć grzywke i 2 razy końcówki wiec wypadlam z obiegu. Komu zaufać? Ostatnio byłam w Ellafryzie (z grzywka) i bardzo mi sie podobała dokładność z jaka mi taka młoda grubsza fryzjerka mi ja scinala, ale nie wiem jak przy większej metamorfozie.. No i nie wiem jak sie nazywa. Podobał mi sie tam tez efekt jaki zrobił na krześle obok taki łysy gość w okularach- tez nie wiem jak ma na imię w internecie sporo pozytywnych opinii o Wojtku Koszykowskim... No i juz totalnie nie wiem
A! Cena nie gra roli, tylko musi być adekwatna do jakości.
Ten łysy gość w okularach z Ellaryz to właśnie Wojtek Koszykowski

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Dziewczyny a co sądzicie o Izce, niegdyś z Kudłategu Raju obecnie ze studia EM na Wyszyńskiego? Czy któraś korzysta z jej usług?
0000ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 10:52   #1391
klempaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 0000ja Pokaż wiadomość
Ten łysy gość w okularach z Ellaryz to właśnie Wojtek Koszykowski

Haha, a coś tak przez skórę czułam

No nic, ja zaczęłam chodzić do Marleny z Ellafryz i jestem mega zadowolona

Śledź też pies! - blogujemy

klempaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 15:32   #1392
Deborah100
Zakorzenienie

Może ktoś był na malowaniu odrostu w ColorStudio i mógłby podać cenę?
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:07   #1393
sylwiacie
Przyczajenie

Witam, czy ktoś wie może gdzie pracuje Pani Ula, młoda fryzjerka, która wcześniej pracowała na Leśnej Dolinie?
sylwiacie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 15:30   #1394
fantasmagoriiaa
Przyczajenie

hej, jakiś czas temu w tym wątku pytałam o fryzjera, który zrobiłby mi fryzurę ślubną. Ostatecznie poszłam do Sylwii Rudnickiej. Nie powiem, fachowiec i profesjonalistka Czesanie zajęło jej ok 20 min. Fryzura twarzowa, śliczna i bardzo naturalna, bez hełmu, mimo, że włosy były zlakierowane. Zarzekała się, że fryzura wytrzyma dwa dni niestety chyba okropny wiatr trochę ją nadwerężył (zwiało mi welon pod kościołem) i ok północy z koczka zaczęły wymykać się pojedyncze kosmyki. Ale dzięki temu, że całość nie była zlakierowana na gładko- nie rzucało się to w oczy.
podsumowując? Warto było pójść bo fryzura naturalna i dobrze dobrana do twarzy i wyglądała pięknie. Minus za te wyłażące kosmyki i dość wygórowaną cenę..
fantasmagoriiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 22:35   #1395
aaguga
Przyczajenie

Byłam ostatnio w Atelier E.D.. Włosy za łopatki miały zostac skrócone o jakieś 5 cm i wycieniowane. Zostały skrocone o jakieś 10 cm i postopniowane na schody. Fryzjerka ułożyła mi wlosy w fale pomimo, że prosilam bez ukladania bo tak mogę ocenić efekt. Natomiast zostały nakręcone i prawdziwy efekt zobaczyłam nastpnego dnia jak przyszło mi je suszyć po umyciu. Brak słow, postopniowane totalnie beznadziejnie na tzw.schody. 80 zł poszło w d... Nie radzę tam iść bez zdjęcia z fryzurą bo fryzjerkę może ponieść wyobraźnia.U mnie bez poprawki sie nie obeszlo jednak efekt jest zadowalający mega. Pan W.K. profesjonalnie porawił mi fryzurkę. Teraz mam włosy o wiele krotsze niz planowałam ale są ściete tak jak być powinny.
aaguga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 22:55   #1396
hathayoga
perfumove love

Cytat:
Napisane przez aaguga Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w Atelier E.D.. Włosy za łopatki miały zostac skrócone o jakieś 5 cm i wycieniowane. Zostały skrocone o jakieś 10 cm i postopniowane na schody. Fryzjerka ułożyła mi wlosy w fale pomimo, że prosilam bez ukladania bo tak mogę ocenić efekt. Natomiast zostały nakręcone i prawdziwy efekt zobaczyłam nastpnego dnia jak przyszło mi je suszyć po umyciu. Brak słow, postopniowane totalnie beznadziejnie na tzw.schody. 80 zł poszło w d... Nie radzę tam iść bez zdjęcia z fryzurą bo fryzjerkę może ponieść wyobraźnia.
....
A konkretnie kto cię tam ścinał?

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 08:36   #1397
aaguga
Przyczajenie

Marta, może żebym wzięła zdjęcie i pokazała o jaką mi fryzurę chodzi efekt byłby inny a tak niestety wyszło zupełnie co innego niż chciałam.
aaguga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 12:58   #1398
moooniaaaa
Zakorzenienie

Ja do E.D. więcej nie pójdę po czesaniu ślubnym
Już pominę poślizg czasowy + trwałość. W połowie fryzury E. musiała iść komuś farbę nałożyć ("bo ja koniecznie chcę, zeby to Pani zrobiła!") i przejął mnie jakiś koleś. Podszedł, westchnął Pytam o co chodzi. A on, że nie lubi i średnio potrafi robić loki, a tu jeszcze włosy długie i gęste. Na szczęście zrobił mi 3-4 loki i wróciła E.
Masakra, ile razy tam poszłam to zawsze jakieś kwiatki. Żałuję, że tam robiłam ślubną.
Stary 2015-07-27, 15:20   #1399
cashmere
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja do E.D. więcej nie pójdę po czesaniu ślubnym
Już pominę poślizg czasowy + trwałość. W połowie fryzury E. musiała iść komuś farbę nałożyć ("bo ja koniecznie chcę, zeby to Pani zrobiła!") i przejął mnie jakiś koleś. Podszedł, westchnął Pytam o co chodzi. A on, że nie lubi i średnio potrafi robić loki, a tu jeszcze włosy długie i gęste. Na szczęście zrobił mi 3-4 loki i wróciła E.
Masakra, ile razy tam poszłam to zawsze jakieś kwiatki. Żałuję, że tam robiłam ślubną.
Podejscie tego chlopaka do klienta masakra... Zreszta Emilki tez, tym bardziej ze na pewno wiedziala ze czesze panne mloda, wiec to wazna fryzura.
Monia ja teraz ide do Izy Suszko z Twojego polecenia

jestem mamą
cashmere jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 20:33   #1400
sylwiacie
Przyczajenie

Ja osobiście mogę polecić Ulę ze Studio 2a, bardzo dobrze ścina i super sombre, przeniosła się do centrum i właśnie ją znalazłam
Stary 2015-08-04, 17:51   #1401
diamentowadama
Przyczajenie

A jakie ceny są u Pani Uli w Studia a2 ?
diamentowadama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 12:43   #1402
dampaa
Raczkowanie

Jakie są ceny za farbowanie odrostu + jaśniejsze refleksy ( to się chyba sombre nazywa). ?

Edytowane przez dampaa
Czas edycji: 2015-08-24 o 08:57
dampaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 00:33   #1403
sylwiacie
Przyczajenie

W Studio 2a pracują na L'Orealu także najtaniej nie jest, ale za Sombre zapłaciłam 150 na średnich włosach Koleżanka robiła odrost zapłaciła 90 myślę, że znośnie
Stary 2015-08-17, 23:29   #1404
queen135
Przyczajenie

Od dłuższego czasu, regularnie co 1-1,5 miesiąca chodziłam do Ralf and Jack w galerii Alfa. Niestety, z Ralf and Jack odeszły dwie najlepsze fryzjerki stylistki, Iwona i Justyna. Ja zawsze chodziłam do Iwony. Iwona była świetna, zawsze wiedziała co zrobić z moimi włosami, żeby wyglądały dobrze. Niestety Iwony już tam nie ma i dlatego też ostatnio byłam tam u Pauliny i nigdy więcej tam nie wrócę. Miałam robioną koloryzację, miał być perłowy, ładny blond a mam na włosach brązowe coś nijakiego koloru. Z tego też powodu znów szukam fryzjera. Pomóżcie...
queen135 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 16:15   #1405
Sziket
Jej Wysokość Masikura

Czy ktoś poleci fryzjera, który potrafi zrobić oryginalne, lekkie uczesanie na wesele siostry? Bez tony lakieru, dziesiątek wsuwek i ogólnie look'u a'la "wesele z lat 90-tych w remizie"? Mimo wielu prób nie trafiłam jeszcze na fryzjera, który spelniłby moje wymagania
Stary 2015-09-07, 16:55   #1406
klempaa
Zakorzenienie

Pamela Wieslawska- jak dla mnie bezbledna, zawsze.
Znajdziesz ja np. tutaj

Śledź też pies! - blogujemy

klempaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 13:00   #1407
PatrysssQa
Raczkowanie

Hej dziewczyny! Czy wiecie ktory salon w Białymstoku oferuje zabiegi z olaplexem? I oczywiście fryzjera, ktory naprawde potrafi na nim pracować Pozdrawiam

< 3
PatrysssQa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 17:28   #1408
maddd
Zadomowienie

Czy może któraś z Wizażanek korzystała z usług salonu "Mokka" na włókienniczej? Polecacie?
maddd jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 19:13   #1409
mazzerid
Przyczajenie

Czy ktoś korzystał ze studia b. na Rocha? Jakieś opinie, polecenia?
Pytam w odniesieniu zarówno do strzyżenia jak i fryzur ślubnych.
mazzerid jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:32   #1410
angela_6
Rozeznanie

Dziewczyny, polecicie mi kogoś do podcięcia półdługich, kręconych włosów. Fajnie by było gdyby zmieściło się to w 50 zł. Zależy mi na tym aby ścięta została minimalna ilość, a nie uciachane 10 cm.
angela_6 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości