kolor w這s闚 a oprawa oczu - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-06, 16:43   #1
mikuszka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

kolor w這s闚 a oprawa oczu

Jak to jest drogie wiza瘸nki czy zmieniaj帷 kolor w這s闚 powinny鄉y pofarbowa r闚nie brwi? patrzac na znane aktorki tak w豉郾ie powinnysmy robi. Ja nied赧ugo planuje z jasno br您owych w這s闚 zrobi blond...a opraw mam ciemn...boje sie, ze b璠zie to wygl康a nienaturalnie
mikuszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-06, 22:53   #2
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405
Dot.: kolor w這s闚 a oprawa oczu

tez mialam ten problem...mam blond wloski i dosc ciemne brwi,i nie wyglada to zle,ale m闚i sie,ze brwi powinny byc gdzies o 2 tony ciemniejsze od w這s闚,wiec dla lepszego samopoczucia smaruje brwi 瞠lem rozja郾iaj帷ym do w這s闚 Avonu-nie jest on do tego przeznaczony,ale co zrobic...brwi sa lekko jasniejsze.Dziewczyny pr鏏uj te wody utlenionej lub poprostu farb do w這s闚..trzeba sobie jakos radzic,bo u nas nie spotka豉m sie jeszcze zeby kosmetyczka,czy fryzjer rozjasniali brwi...na Zachodzie to normalka chyba,widzac aktorki jak razem z kolorem wlosow zmienia im sie kolor brwi.
Nie raz jednak ciemne brwi wygladaja ladnie do blond w這s闚 wygladaja ciemniejsze brwi,daje to ladna oprawe,r闚niez wiele aktorek tak ma
tripka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-07, 12:01   #3
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

witaj Najlepiej u kosmetyczki zrobi; prawie ka盥ym zak豉dzie jest to mo磧iwe, trzeba zwyczajnie zapyta czy pani kosmetyczka potrafi cos takiego wykonac A co do ciemnych brwi i jasnych w這s闚: je瞠li nie s one grube, krzaczaste itp to lepiej wygl康aj jak sa w naturalnym kolorze I wcale to nie razi,ze w這sy jasne a oprawa oczu ciemna Zdecydowanie 幢e wygl康a sytuacja odwrotna gdy jasne brwi a w這sy na kruczoczarne zrobione- od razu wida,瞠 s farbowane My郵,瞠 nie powinna si martwi kolorem brwi i zrobi sobie ten jasny kolorekPozdrawiam
Ninedin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-07, 12:05   #4
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 370

Ja mialam naturalny ciemny blond w這sy i brwi mialam takie ciemniejsze niz wlosy, pofarbowalam sie na zimny braz i brwii sa Ok i wszystko pasuje hehe oby這 sie bez kosmetyczki No ale fakt jesli ktos np. jest brunetka o czarnych oczach i brwiach i chce sie stac blondynka to ni jak pasuja takie ciemne brwi

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-07, 13:02   #5
Ninedin
Zakorzenienie

je瞠li kto ma bardzo ciemn opraw oczu to mo瞠 nie powinien mocno rozja郾ia w這s闚 bo nie b璠 mu pasowa? Ludzie o bardzo ciemnych brwiach i oczach zazwyczaj maj ciemn cer i jasny blond jako nie bardzo do tego pasuje Pozdrawiam
Stary 2006-06-07, 15:18   #6
hair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 860

Ja testowalam wersje: szare brwi i rude wlosy - odradzam . Za to nie widze roblemu przy rozjasnianiu - wiele blondynek ma ciemn oprawe oczu. W drug strone faktycznie, ju gorzej.
hair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-07, 15:29   #7
martu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Podobno dobrym dobrym 鈔odkiem do rozja郾iania brwi jest produkt firmy Sally Hansen , kt鏎y jest specjalnie przeznaczony do rozja郾iania w這s闚 na twarzy . Wklejam linka, kt鏎ego znalaz豉m na internecie http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7012999;7010001.html

Kiedy sama sie pofarbowa豉m na blond, a ,ze brwi mam do嗆 g瘰te i bardzo ciemne sztucznie to wygl康a這 w moim przypadku, dlatego te poprosi豉m kole瘸nke by mnie 豉dnie wyskuba豉m, mimo wszystko jednak dalej to wygl康a這 troch sztucznie.Teraz znowu mam ochot pomalowa si na blond i my郵, 瞠 spr鏏uje tego specyfiku i rozja郾ie nim brwi . Pozdrawiam
martu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-07, 15:55   #8
NiEBiE
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 184

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Ludzie o bardzo ciemnych brwiach i oczach zazwyczaj maj ciemn cer i jasny blond jako nie bardzo do tego pasuje
W豉郾ie, 瞠 nie zawsze. ;\ Ja mam czarne brwi, ciemne rz瘰y, blad cer, niebieskie oczy i naturalnie popielate w這sy.
Farbowa豉m zawsze w這sy na ciemno, ale ostatnio stwierdzi豉m, 瞠 jestem do tego za blada. Teraz powoli schodze do jasnych kolor闚. I te si troch boj o te brwi moje..
NiEBiE jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-07, 16:05   #9
dOminiCka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka

a ja mam jasna oprawe oczu i blond wloski, a marz mi sie ciemny br您.... czy jesli pojde do kosmetyczki zeby mi ciemne brwi zrobila i przefarbuje na ciemno to bedzie to wygladac dobrze? jejQ..

dOminiCka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-08, 14:28   #10
Ninedin
Zakorzenienie

B璠 wygl康a dobrze je瞠li b璠 br您owe- je瞠li na這zy ci czarn henne to b璠zie to wygl康a bardzo sztucznie
Ja mam niebieskie oczy i ciemne brwi- kolory w這s闚 nosi豉m r騜ne i nigdy nie zmienia豉m koloru brwi.....jako na m鎩 widok nikt nie ucieka hahaha
Stary 2006-06-11, 19:49   #11
dOminiCka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka

ja mam bardzo jasniutkie brwi i marz mi sie ciemne w這sy....:P ciekawe co z tego mojego farbowania wyjdzie wkl4eje fotki ale to dopiero jakis tydzien

dOminiCka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.