Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-06, 19:32   #1
patrol
Raczkowanie

GG do patrol
Question

Zna ktoś dobrego fryzjera z kalisza???

Nie wiem, może już było pytanie o fryzjera z Kalisza, ale ja jakoś sie nie natrafiłam.

Może zna ktoś jakiegoś dobrego fryzjera z kalisza bądz okolic. Takiego który doradzi co do koloru i stylizacji.

Prosze pomóżcie!!!!!!!
pozdrawiam
patrol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:41   #2
camelka1
Raczkowanie

Dot.: Zna ktoś dobrego fryzjera z kalisza???

Poleciłabym Ci Gosię fryzjerkę z Salonu Laurent. Ja chodzę tam od sierpnia zeszłego roku i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyna zna się na rzeczy, doradzi, ale ja jak poszłam pierwszy raz to wzięłam ze sobą zdjęcie i zapytałam, czy prezentowana na nim fryzurka będzie dla mnie i moich włosów odpowiednia. Doradziła, a ja wyszłam zadowolona i przyznam się że po zdecydowanej metamorfozie. Mąż był zachwycony, w pracy przeżyli szok. Ubyło mi z 10 lat.

Słyszałam też że dobrym fryzjerem jest chłopak, który pracował w Trendy a teraz ma swój Salon na ulicy Złotej. Ja nigdy nie byłam u niego, ale chodzą tam moje koleżanki. Widziałam robione przez niego fryzurki na tzw. wielkie wyjścia - rewelacja.
camelka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości