這jotokowe zapalenie sk鏎y g這wy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-07, 13:03   #1
gosiatana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60
Unhappy

這jotokowe zapalenie sk鏎y g這wy?

Po przeczytaniu paru post闚 i artyku堯w zaczynam si zastanawia, czy przypadkiem nie mam ΨS g這wy. Od nie pami皻am kiedy mam na g這wie takie "co" co moja mama m闚i, 瞠 przypomina gnidy (ale nie mam wszy). Takie bia豉wo-鄴速e i dosy mocno przet逝szcza mi si sk鏎a g這wy. Mam tr康zik i czasem mam te we w這sach takie zgrubienia, kt鏎e przypominaj pryszcze.
Bardzo prosz was o pomoc

gosiatana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-07, 14:45   #2
201707171556
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 619
Dot.: 這jotokowe zapalenie sk鏎y g這wy?

Powinna i嗆 do dermatologa, ja tez kiedy to mialam i mnie osobiscie nawet leki od lekarza nic nie da造 wi璚 przestalam chodzi i czegokolwiek leczniczego u篡wa, ale mo瞠 z Toba bedzie inaczej...
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-07, 15:48   #3
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Dermatolog koniecznie
Dora幡ie mog pom鏂 szampony z serii Ocerin naszego Oceanica, dost瘼ne w aptekach.
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 13:59   #4
PannaAnna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Powt鏎z to co powiedzia造 dziewczyny- koniecznie id do dermatologa, to s typowe objawy 這jotokowego zapalenia sk鏎y. To trzeba leczy, bo samo raczej nie przejdzie, a mo瞠 si pogorszy....A wypadaj Ci w這sy? to te jest typowy objaw...I nie "lecz si" sama, stosowanie przeciw這jotokowych szampon闚 podra積ia sk鏎 jeszcze bardziej. Lepiej jest p鎩嗆 do lekarza, on zapisze Ci co do wcierania (mieszank do zrobienia w aptece lub gotowy 鈔odek). A g這w trzeba my 豉godnym czystym szamponem, najlepiej aptecznym, bo drogeryjne zawieraj r騜ne "ulepszacze", kt鏎e maj s逝篡 w這som, ale chorej sk鏎ze g這wy niestety ale szkodz. I nie zwlekaj, bo w konsekwencji mo瞠 doj嗆 do znacznego przerzedzenia w這s闚...

I nie poddawaj si je瞠li to, co zapisze Ci lekarz, nie pomo瞠- na ΨS nie ma 1 skutecznego dla wszyskich lekarstwa. Trzeba pr鏏owa r騜nych kuracji, kt鏎a na pewno zadzia豉.
PannaAnna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 15:55   #5
Judytka2
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 576

Ja tez mam ΨS i dostalam silny antybiotyk do smarowania sk鏎y glowy i nie pomaga. To juz drugi dermatolog i w dodatku najlepszy! Nic nie dziala.
Judytka2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 17:45   #6
Little Angel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 458

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Ja tez mam ΨS i dostalam silny antybiotyk do smarowania sk鏎y glowy i nie pomaga. To juz drugi dermatolog i w dodatku najlepszy! Nic nie dziala.
A moge spyta jakich lekow uzywasz?Moj TZ cierpi na ΨS owlosionych partii ciala i jedyna rzecza,ktora dzaila na niego jest elocom locio plyn.To chor鏏sko to cie磬a sprawa...
Little Angel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 16:07   #7
gosiatana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60

Dzi瘯i dziewczyny do dermatologa na pewno si wybior. Zawsze mo積a na was liczy . Cho przyznam si, 瞠 zaczynam w徠pi w dermatolog闚. Ostatnio uda豉m si do takiej pani dermatolog, bo w豉軼iwie od paru lat bardzo 豉mi mi si paznokcie u st鏕, a w豉軼iwie tylko ten du篡. Rozdwaja si niemi這siernie, m闚i wam - masakra . Pani pobra豉 pr鏏k, zrobi豉 badania - 瘸dnego 鈍i雟twa typu grzybica nie ma.
Wi璚 zapyta豉m si pan, co w takim razie mog zrobi na te 豉mi帷e si paznokietki. Na to pani dermatolog teatralinie, g這郾o westchn窸a z irytacj i m闚i: "No o bo瞠, no kupi sobie jakie tabletki ze skrzypem no. Normalnie si造 do pani nie mam" :WTF:. Normalnie r璚e i cycki opadaj. Pomijam fakt, 瞠 skrzyp jad豉m i g闚no dawa, ale kobieta jest chyba no troszk nienormalna. Szczerze m闚i帷 to by豉m w moim mie軼ie u paru dermatolog闚 i z 瘸dnego nie by豉m zadowolona :/
mam nadziej, 瞠 teraz nie b璠zie tak 幢e :P
Dzi瘯i jeszce raz dziewuszki

gosiatana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-11, 18:08   #8
Julia1977
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 264
GG do Julia1977

Witam Was serdecznie...;]

Z Twojego opisu wynika, i to jest 這jotokowe zapalnie sk鏎y. Sama cierpia豉m na t chorob.Objawy dok豉dnie kt鏎e opisujesz plus ogromny, nie dowytrzymania 鈍i康 sk鏎y g這wy, a potem ca豉 g這wa w strupach. By豉m posiadaczk d逝gich, g瘰tych w這s闚. W這sy strasznie wypada造.Trwa這 to kilka lat. Hmmm.....Oczywi軼ie odwiedzia豉m wszystkich lekarzy dermatolog闚 w mie軼ie. Leczenie trwa這 d逝go.U篡wa豉m chyba wszystko co jest mo磧iwe...Leczenie wewn皻rzne ( antybiotyki) i r騜ne ma軼i, p造ny do wcierania. Z szampon闚 do w這s闚 podra積ia moj sk鏎 g這wy w豉sciwie ka盥y szampon z aptecznej p馧ki ( nie zaleznie od ceny). Na lekarza i na leki wyda豉m kupe kasy i nic...zreszt p騜niej lekarze sami ju rozkladali r璚e. Przesta豉m chodzi, bo to nie ma這 sensu. Znalaz豉m dla siebie dwa szampony do w這s闚, kt鏎e nie pomagaj, ale nie powoduj stanu zapalnego.Sk鏎a g這wy si uspokoi豉, wi璚 w這sy przesta造 wypada i zacz窸y odrasta. Pozdrawiam Ci i 篡cz wytrwao軼i w leczeniu...;]
Julia1977 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.