czy moge sama ZDJ﹉ KOLOR z w這s闚? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-09, 10:47   #1
pomaranczan
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

czy moge sama ZDJ﹉ KOLOR z w這s闚?

Witajcie dziewczyny.
mam pytanie, czy s moze jakie preparaty og鏊nodost瘼ne, kt鏎ymi mog豉bym zdj望 czarny kolor z moich pasemek? chcia豉bym powr鏂i do jednolitego blondu a nie moge i軼 do fryzjera, gdy boje si o swoje zdrowie. jestem mocno zawiana- nie obeszlo sie bez pomocy neurologa wiec nie moge by nara穎na na 瘸dne przeci庵i, a moje wlosy wygladaja tragicznie(odrosty) , a w domu wiadomo ze mozna zachowac wszelkie srodki ostroznosci nie chce ryzykowac zdrowiem.
prosze pomozcie
pomaranczan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 11:03   #2
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705
Dot.: czy moge sama ZDJ﹉ KOLOR z w這s闚?

skoro jeste chora i nie wychodzisz z domu to w czym przeszkadzaj ci odrosty?
s w drogeriach preparaty do dekoloryzacji garniera o loreala, kosztuj ok. 40 PLN, poczytaj na forum, by這 ju o nich sporo
ale je郵i czarny jest na pasemkach to chyba i tak i tak lepiej i bezpieczniej troszk poczeka i pozwoli fryzjerowi na rozprawienie si z nimi.. bo nak豉daj帷 preparat na ca貫 w這sy tylko niepotrzebnie je zniszczysz.. takie jest moje zdanie, jestem po cie磬ich przej軼iach z czerni wi璚 ostrzegam woko這 pozdrawiam cieplutko
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 11:05   #3
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Mo瞠sz zdekoloryzowa w這sy przy pomocy dekoloryzatora np Loreal (cena ok 50 z) Garnier( cena ok.30 z) On rozja郾ia- sciaga kolor- potem musisz farb z tej samej firmy co dekoloryzator ufarbowac w這sy na wybrany kolor Nigdy nie spotka豉m si z przeci庵ami u fryzjera w domu te mo瞠 by przeci庵 i tez mo瞠 zawia A skoro jeste chora to mo瞠 lepiej poczeka a wsyzstko b璠zie dobrze? jak rozumiem siedzisz w domu i nigdzie nie wychodzisz to da si chyba wytrzymac? Pozdrawiam
Ninedin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 11:18   #4
pomaranczan
Przyczajenie

co do przeciagow u fryzjera to spotkalam sie z nimi nie jeden raz. tak sie zastanawiam czy zdajecie sbie sprawe z tego jak niebezpieczne dla zdrowia moze byc zawianie.
to ze jestem chora to akurat nie znaczy ze leze w lozku- a zreszta biegam od lekarza do lekarza. mam juz umowiona wizyte u super fryzjera do ktorego czeka sie ok miesiaca - jest to tez jeden z powodow dala ktorego na wlosach mam jakas "tragedie" nie moge juz jednak na siebie patrzec. ale niestety musze teraz na siebie bardzo uwazac i juz na pewno nie jest wskazane by siedziec u fryzjera tuz przy drzwiach i byc narazona na ciagly przeciag.
Stary 2006-06-09, 11:21   #5
Ninedin
Zakorzenienie

To ja ju nie rozumiem Alarm ,瞠 jeste chora , a za chwile piszesz,ze masz um闚ion wizyte do fryzjera Poczekaj ten miesi帷 i wtedy fryzjer ci cos zrobi Wierz mi,瞠 nie jest dobre dla w連闚 takie cos Mo瞠sz poprosi fryzjera,zeby posadzi ci nie przy drzwiach jezeli wyja郾isz to napewno cie zrozumie i b璠zie uwaza Pozdrawiam
Stary 2006-06-09, 11:32   #6
pomaranczan
Przyczajenie

za 4 dni mam umowiona wizyte u fryzjera na ktora czekam od miesiaca. ale przez to ze zachorowalam chyba bede zmuszona do tego by zrezygnowac z fryzjera. a alarm jest dlatego ze odrosty mam juz do wyskosci uszu a pozniej zaczyna sie balejaz :/ jesli teraz nie pojde do fryzjera to zostaje mi albo jakis inny nizenany mi fryzjer albo kolejny mieisac czekania do tego ulubionego. ale jedno jest pewne- nie moge juz czekac bo wstyd mi pokazywac sie gdziekowiek i dlategop omyslalam ze mozem oglabym sama temu zardzic.
ale dzieki za pomoc
Stary 2006-06-09, 11:36   #7
margitta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 716

Dekoloryzacj nale篡 jednak traktowa dos這wnie. Ona nie "軼i庵a" farby z w這s闚, a tym bardziej z pasemek, tylko odbarwia CAΒ w這sy z ka盥ego koloru (te naturalnego!) Je瞠li chcesz i tak mie blond to mo瞠sz spr鏏owa dekoloryzacji i potem zafarbowa na kolor jaki chcesz, ale od razu m闚i, 瞠 to baaardzo niszczy w這sy. Lepiej i嗆 do fryzjera.

w這somaniaczka CG od 06.2012 moje w這sy luty
margitta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-09, 11:41   #8
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pomaranczan
za 4 dni mam umowiona wizyte u fryzjera na ktora czekam od miesiaca. ale przez to ze zachorowalam chyba bede zmuszona do tego by zrezygnowac z fryzjera. a alarm jest dlatego ze odrosty mam juz do wyskosci uszu a pozniej zaczyna sie balejaz :/ jesli teraz nie pojde do fryzjera to zostaje mi albo jakis inny nizenany mi fryzjer albo kolejny mieisac czekania do tego ulubionego. ale jedno jest pewne- nie moge juz czekac bo wstyd mi pokazywac sie gdziekowiek i dlategop omyslalam ze mozem oglabym sama temu zardzic.
ale dzieki za pomoc
Ale samodzielnie nie wykonasz balejazu licz si z tym,瞠 po dekoloryzatorze w這sy b璠 w roznych odcieniach: rude, bia貫 i 鄴速e Koniecznie trzeba bedzie po這篡 wybrany kolor farby Naturalne w這sy rozjsni sie bardziej ni te farbowane w zwi您ku z czym kolor po farbie te b璠zie w troszke innym odcieniu ni konc闚ki Mimo wszystko radz poczekac ten miesi帷 , wytrzyma豉s ju tyle wi璚 ten miesi帷 juz takiej r騜nycy ci nie robi A w nagrod za oczekiwanie b璠ziesz mie super fryz od ulubionego fryzjera
Stary 2006-06-09, 11:43   #9
dureksis
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 366

Cytat:
Napisane przez margitta
Dekoloryzacj nale篡 jednak traktowa dos這wnie. Ona nie "軼i庵a" farby z w這s闚, a tym bardziej z pasemek, tylko odbarwia CAΒ w這sy z ka盥ego koloru (te naturalnego!) Je瞠li chcesz i tak mie blond to mo瞠sz spr鏏owa dekoloryzacji i potem zafarbowa na kolor jaki chcesz, ale od razu m闚i, 瞠 to baaardzo niszczy w這sy. Lepiej i嗆 do fryzjera.
Zgadzam si,
robi豉m kiedy lorealem, potem po這篡豉m farb <ty loreala> i mia豉m pi瘯nyyy blondzik, co prawda piel璕nacj zamieni豉m na regeneracj, bo w這sy by造 os豉bione ale te nie jako wybitnie.

Zach璚ona Lorealem po jakim czasie zn闚 musia豉m 軼i庵n帷 kolor i tym razem zaryzykowa豉m garniera..... efekt??
Talerz cytrus闚 na g這wie a przy nasadzie biel niczym welon...
Tragedia...
LOREAL - yess, ale bez przesady!
GARNIER- niee i to dotyczy wszystkich kosmetyk闚 farbuj帷yh tej firmy (jak dla mnie).
Pozdro
Stary 2006-06-09, 11:50   #10
pomaranczan
Przyczajenie

dzieki dziewczyny
tak tez myslalam ze nadal bede musiala sie meczyc z tym czyms na glowie- ja to nazywam " chodz帷 patologi" .
pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.