Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-06, 12:08   #571
kosmita77
Zakorzenienie

Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające /wątek zbiorczy/

jak na noc sie nasmaruje tisane to rano usteczka sa cudne tylko ja w dzien sie strasznie oblizuje i niwecze to nocne dzialanie postanowienie noworczone: nie oblizywac sie!
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 15:20   #572
Magdzia94
Zakorzenienie

oo masz bardzo dobre postanowienie... bo nie radze oblizywaĆ ust na mrozie... przezyłam to na swoich.. i juz tegO nie robie..!.. Tisane jest bardzo dobry zawsze go yużywam przed wyjściem do szkoły i usta sa nawilżone Polecam
Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 12:33   #573
małagorzata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dotka1979 Pokaż wiadomość
podbijam ;-(( ChapStick PROTECT(niebieska), Pomadka ochronna - gdzie ja kupic?

Znalazłam apteke internetową, w której może być ta pomadka, zreszta sprawdz dokladnie, link: http://www.lekidlamnie.pl/e_apteka/i...=sklep&sp=2622
małagorzata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 13:18   #574
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
oo masz bardzo dobre postanowienie... bo nie radze oblizywaĆ ust na mrozie... przezyłam to na swoich.. i juz tegO nie robie..!.. Tisane jest bardzo dobry zawsze go yużywam przed wyjściem do szkoły i usta sa nawilżone Polecam
nie dosc ze sie oblizuje to w stresie albo z nudow skupie usta paznokciami... koszmar, czasami do krwi! musze przestac bo moje usta tego nie zniosa
Stary 2008-01-07, 15:19   #575
otea
Przyczajenie

Jeżeli ktoś ma problemy ze skórą ust, nie ma lepszej metody niz smarowanie naturalnym miodem. Kilka razy dziennie. W moim przypadku to działa rwelacyjnie - napełniłam sobie opakowanie z dozownikiem po błyszczyku i uzywam zamiast chemii. Po glcerynowych maściach i smarowidłach usta tylko jeszcze bardziej mi wysychały. Odpada jeśli ktos jes uczulony na miód.
otea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:42   #576
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez otea Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś ma problemy ze skórą ust, nie ma lepszej metody niz smarowanie naturalnym miodem. Kilka razy dziennie. W moim przypadku to działa rwelacyjnie - napełniłam sobie opakowanie z dozownikiem po błyszczyku i uzywam zamiast chemii. Po glcerynowych maściach i smarowidłach usta tylko jeszcze bardziej mi wysychały. Odpada jeśli ktos jes uczulony na miód.
dobry pomysl z tym pojemnikiem po blyszczyku
Stary 2008-01-07, 18:38   #577
HelenaTrojańska
Rozeznanie

Ja już nie wiem co się dzieje z moimi ustami....
Nie oblizuję, nie skubię a wystarczy że w przeciągu pół godziny nie posmaruję ust jakimś nawilżaczem top są okropne... Pojawiają się jakby strupki, pęknięcia a nawet opuchlizna wiecznie chodzę z pomadką nawilżającą w dłoni lub olejkiem... po domu chodzę z grubą warstwą kremu na ustach(próbowałam też miód) i nadal to samo
Nawet uśmiechnąć się nie mogę bo strasznie boli
Idę wypróbować wasze sposoby Mam nadzieje ze pomoże
Stary 2008-01-07, 18:53   #578
karateczka000
Zakorzenienie

kupiłam dzis balsam do ust tisane, na razie nie widze zadnych efektów, ale mam nadzieje ze będą pachnie cudnie-tak miodowo-waniliowo....

karateczka000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 15:55   #579
otea
Przyczajenie

Nawej jak macie dziewczyny juz sprawdzone maści na spierzchniete usta to czasem róbcie sobie ( np. podczas ogladania telewizji ) małe smarowanie miodem. Tylko nie zlizywać :. Usta sie robia takie mieciutkie i cudownie gładkie juz po 1-szej godzinie. Miód oczywiscie prawdziwy, nie sztuczny.
otea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 18:57   #580
mysiuniaa
Przyczajenie

Smile Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające /wątek zbiorczy/

moje drogie wizazanki-a ja zamiast tych wszystkich "cudownych pomadek na pekajace i spierzchnieta usta" polece najzwyklejsza masc ochronna z witamina A(w aptece ok 2 zl)- NIE ZNAM OSOBY KTOREJ BY NIE POMOGLA. Naprawde szczerze polecam
mysiuniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 15:01   #581
fressa
Przyczajenie

Hej dziewczyny
Miałam też balsam do ust Tisane, ale po nim działy się dziwne rzeczy z ustami :/ kupiłam sobie pomadkę Neutrogeny i rewelacja! Co prawda kosztuje ona ok. 10 zl, ale już nie bede szukała niczego innego...
Pozdrawiam

PS. Z miodem próbowałam, ale cały czas go zlizywałam
Stary 2008-02-11, 19:54   #582
nafiyqa
Zakorzenienie

Tez bym chciala sprobowac tego miodu, ale kurcze mam opory, bo najzwyczajniej w swiecie nie lubie go... Probowalam Tisane - marne efekty, wlasciwie znikome.. Lubie krem Nivea, ale on niestety nie utrzymuje sie zbyt dlugo na ustach. Ostatnio nawet nawodza pomadki tej firmy..No i chyba sprobuje tej witaminy A...

nafiyqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 17:41   #583
Lucyy
Zadomowienie

Ja też mam problem. Ostatnio używam Tisane. Całkiem niezły, ale w moim przypadku to jeszcze nie ideał. Maść z witaminą A też działa ok, lecz moim zdaniem maść maści nierówna - najlepsza jest taka o gęstej konsystencji(nie pamietam firmy).Moze spróbuję miodu, kiedys juz smarowałam nim usta, ale brakowało mi systematyczności.
Stary 2008-02-12, 18:21   #584
nAtaL!a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysiuniaa Pokaż wiadomość
moje drogie wizazanki-a ja zamiast tych wszystkich "cudownych pomadek na pekajace i spierzchnieta usta" polece najzwyklejsza masc ochronna z witamina A(w aptece ok 2 zl)- NIE ZNAM OSOBY KTOREJ BY NIE POMOGLA. Naprawde szczerze polecam
mi nie pomogla jeszcze bardziej je wysuszala to samo z tisane, o miodzie nie wspomne...jak dla mnie tragedia, sciagal usta. Wciaz szukam czegos co byloby w stanie mi pomoc.
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 19:04   #585
Agemia
Raczkowanie

Tisane mi nie pomaga. :/ Wręcz przeciwnie, stan moich ust po używaniu tego balsamu nawet się pogorszył.
Najlepiej robi mi chyba ziajowa wazelina.
Agemia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:06   #586
sue.
BAN stały

GG do sue.

Na moje wiecznie suche, pękające, piekące, zaczerwienione usta łapiące wszelkie wirusy i toczące życie współdzielone z infekcjami i innymi świństwami pomogła rzecz, po której nie spodziewałabym się takich efektów.

A co?

Pomadka BEBE - na zimę klasyczna, na lato z filtrem.

Tania jak barszcz, a sprawia że moje usta stają się miękkie, gładkie, nawilżone.

I co dziwne ona jedyna walczy dzielnie z opryszczkami i zaczerwieniami, z czym nawet Zovirax ma problemy. Odkąd jej użyłam, gdy ostatni raz miałam opryszczkę, nic nie czepia się moich ust.

Mam ją zawsze przy sobie, gdy zbliżam się do końca, lecę do sklepu po nową. Bo bez niej codzienność wygląda inaczej!!
sue. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:30   #587
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
Na moje wiecznie suche, pękające, piekące, zaczerwienione usta łapiące wszelkie wirusy i toczące życie współdzielone z infekcjami i innymi świństwami pomogła rzecz, po której nie spodziewałabym się takich efektów.

A co?

Pomadka BEBE - na zimę klasyczna, na lato z filtrem.

Tania jak barszcz, a sprawia że moje usta stają się miękkie, gładkie, nawilżone.

I co dziwne ona jedyna walczy dzielnie z opryszczkami i zaczerwieniami, z czym nawet Zovirax ma problemy. Odkąd jej użyłam, gdy ostatni raz miałam opryszczkę, nic nie czepia się moich ust.

Mam ją zawsze przy sobie, gdy zbliżam się do końca, lecę do sklepu po nową. Bo bez niej codzienność wygląda inaczej!!
Moje też są wiecznie wyschnięte, pękające, spierzchnięte lub krwawiące
Mało co dobrze nawilża mi usta....

Wiem 1 : pomadka Nivea HYDRO ich nie nawilży...
teraz mam balsam do ust oliwkowy z Bielendy... Niby nawilża ale usta dalej pierzchną ... Oj gdyby nie ten zapach To bym chyba nie kupiła... uwielbiam Oliwkowy....
Tisane też miałam - to też szału na mnie nie zrobiła.

A miał ktoś tę pomadkę Rumiankową z Rossmanna?
Jak z nią..?

Sweet_Jelly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:25   #588
Rena
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6

Mi swego czasu pomogla nivea med.

Teraz tez mi sie przesuszyly jakos bardziej. Wyprobuje wiec polecana przez Was masc z witamina A.
Rena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 00:12   #589
Editaphx
Zadomowienie

u mnie sprawdziło sie wszystko.. co było stosowane systematycznie po prostu.. z naciskiem na zwykłą wazelinę. nawet teraz mam tu ze sobą Ziaję gdy zapominam na 2-3 dni jest tragedia (zazwyczaj się śpieszę, zapominam, biegnę na autobus.. i tak caly dzien zabiegana, że o ustach nie pamiętam)

Editaphx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:33   #590
susi11k11
Przyczajenie

Kto mi doradzi co zrobić ze szminką,która "zbiera się" bo wewnętrznej stronie ust w postaci białego,ciągnącego osadu(chyba tylko tak mogę w ogóle jakoś nazwać).Dlaczego tak sie dzieje?Pomóżcie =) Pisałam już o tym na innym wątku,ale chyba nikt nie zwrócił uwagi może ktoś też ma taki problem?

susi11k11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:40   #591
kosmita77
Zakorzenienie

mi tisane nie pomógł, zużyłam całe pudełeczko i może jest trochę lepiej, ale to nie jego zasługa, tylko miodu bardziej. albo sie skumulowało i razem działa. więcej go nie kupie. już lepsza jest duża ilość wit A na noc nakładana, tylko w ciągu dnia się zbiera niestety.
Stary 2008-02-16, 15:46   #592
poziomka93
Przyczajenie

Hej wszystkim Baaardzo polecam Wam balsam do ust z Bielendy ,,Czarna oliwka". Działa od razu! Usta są miękkie i delikatne. Taki sam jest również balsam do ciała do skóry przesuszonej. Sprawdziłam... boskie! Polecam i pozdrawiam
poziomka93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:37   #593
asiulka123
Zakorzenienie

Tisane jest dobry, ale według mnie najlepsza jest pomadka Bebe Lepszej nie miałam. Kupiłam jakiś czas temu pomadkę Neutrogeny, ale Bebe i tak nic nie pokona Wypróbowałam wszystkie wersje: classic, zartrose i sun. Wszystkie rewelacja Pomadki Nivea są takie sobie, choć Classic jest dobra. Velvet Rose nie ma co używać. gdy usta nie są gładkie i zdrowe. Kusi mnie Passion Fruits Z moimi ustami nie mam problemów, w domu używam nałogowo pomadek ochronnych, poza domem błyszczyków. Na problemy z ustami poleciłabym maść z witaminą A- świetnie natłuszcza i regeneruje oraz grubą warstwę kremu Nivea- od razu usta stają się gładkie.

asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 20:34   #594
Agemia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez susi11k11 Pokaż wiadomość
Kto mi doradzi co zrobić ze szminką,która "zbiera się" bo wewnętrznej stronie ust w postaci białego,ciągnącego osadu(chyba tylko tak mogę w ogóle jakoś nazwać).Dlaczego tak sie dzieje?Pomóżcie =) Pisałam już o tym na innym wątku,ale chyba nikt nie zwrócił uwagi może ktoś też ma taki problem?
Mam tak samo! Wszystkie błyszczyki, pomadki, szminki... Wszystko mi się tak zbiera. :/ I też nie wiem, co mogę na to poradzić. Taka uroda?
Stary 2008-02-18, 18:52   #595
susi11k11
Przyczajenie

O,dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.Wcześniej chyba nikt nie zwrócił uwagi... A próbowałaś jakoś temu zapobiegać? Hm,nawet nie wiem gdzie się z tym zgłosić,chciałabym znać przyczynę...
susi11k11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:39   #596
poziomka93
Przyczajenie

Lightbulb Dot.: Usta- spierzchnięte, suche, twarde, wysuszone, pękające /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
Mam tak samo! Wszystkie błyszczyki, pomadki, szminki... Wszystko mi się tak zbiera. :/ I też nie wiem, co mogę na to poradzić. Taka uroda?
Wątpie żeby to miało jaki kolwiek związek z urodą . Poprostu dany kosmetyk jest zły. Może niepowinnaś go używać.
poziomka93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 17:17   #597
jessica9412
Przyczajenie

Dot.: Suche, pękające usta

Mam Ten Sam Problem !!!
Natomiast Ja Smaruje Usta Kremem Nivea
Zawsze Mam Go Przysobie Na Dzien Nakladam Lekka Warstwe Na Usta A Potem Blyszczyk Za To Jak Jestem W Domu Albo Na Noc Nakladam Dosc Sporo Kremu Na Wargi
Wiem Co Czujecie Mnie Ten Problem Dotyczy Juz Od Paru Lat Probowalam Roznych Rzeczy I Pomadek I Masci Tisane Ale Nic !!! Czasami To Nawet Pogarszalo Sytuacje !!
Ja Radze Kremik Nivea A Jak Nie Pomoze To Udac Sie Do Lekarza Dermatologa
jessica9412 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:39   #598
Agemia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez poziomka93 Pokaż wiadomość
Wątpie żeby to miało jaki kolwiek związek z urodą . Poprostu dany kosmetyk jest zły. Może niepowinnaś go używać.
Ale jak dany kosmetyk może być zły, skoro mam tak po KAŻDYM?
Stary 2008-03-09, 10:42   #599
Jasminne
Raczkowanie

GG do Jasminne

Ja stosuje balsamik do ust z firmy Barbra, a dokładnie ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14081
Używam go kilka razy dziennie i co wieczór przed snem. Efekt nie był natychmiastowy, ale w końcu się udało
Dobry jeszcze był balsam z Oriflame: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10542,
ale nie wiem, czy jeszcze jest w ofercie, a poza tym cena trochę jak dla mnie wygórowana, nawet jeśli był w "promocji".
Natomiast teraz mam nowy problem w lewym kąciku ust co kilka tygodni wyskakuje mi tzw. "zajad" Wygląda to okropnie Wyłykałam już chyba z 3 op. witaminy B complex i A+E, ale bez rezultatu. Czy ktoś ma na to jakiś sposób
Stary 2008-03-20, 14:32   #600
girl96
Zadomowienie

Dot.: Re: suche usta

Często mam usta bardzo spierzchnięte i szorstkie. Czym prędzej stosuję linię Nivea. Balsamy, pomadki i uniwersalny krem w niebieskim opakowaniu. Już po pierwszym dniu wszystko się reguluję i usta są znowu gładkie i różowiutkie.
girl96 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości