Potrzebuje porady :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-11, 07:35   #1
Spook
Raczkowanie

Potrzebuje porady :)

Witajcie
Kochane Filtromaniaczki czy mogłybyści mi doradzic wybór kosmetyku z filtrem na wakacje z dziećmi nad naszym morzem.Chciałbym za jednym zamachem mieć cos do ochrony ciała dla siebie ,mężą i moich pociech.Dzieciaczki maja 14-miesięcy i 3,5 roku.
Pozdrawiam serdecznie
kasia
Stary 2006-06-11, 09:12   #2
L_V
Zakorzenienie

Dot.: Potrzebuje porady :)

Cytat:
Napisane przez Spook
Witajcie
Kochane Filtromaniaczki czy mogłybyści mi doradzic wybór kosmetyku z filtrem na wakacje z dziećmi nad naszym morzem.Chciałbym za jednym zamachem mieć cos do ochrony ciała dla siebie ,mężą i moich pociech.Dzieciaczki maja 14-miesięcy i 3,5 roku.
Pozdrawiam serdecznie
kasia
Witaj KAsiu, Ponieważ wszystkie dzieciaczki mają więcej niż 6 miesięcy, nie muszą to juz bc filtry tylko i wyłącznie mineralne. JA od siebie polecę coś z avene, wszystkie są super-odżywcze, na wodzie termalnej i bezalkoholowe. Najekonomiczniej wyjdzie Ci kupno mleczka 40 lub 50+ - mają po 100ml. Możesz tez zastanwoić się nad sprajami avene - dzieci są nieceierpliwie i nie lubią jak się je długo namaszcza.

Bardzo ekonomicnie wychodzi tez spray biodermy - ma az 400ml, ale akurat tego nie uzywałam Tu masz wątek o sparju Biodermy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...spray+biodermy
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:10   #3
justyce
Zadomowienie

Dot.: Potrzebuje porady :)

Do tego - jeśli chcesz trochę zaoszczędzić (w aptekach, niestety, różnice cen sięgają nawet 10 zł), warto poszukać tych kosmetyków na Allegro - są sporo tańsze.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości