próba ślubnego Gothic Daisy nr 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-13, 19:25   #31
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly
Dot.: próba ślubnego Gothic Daisy nr 2

makijaż moim zdaniem za ciemny jak na ślub

ja bym mniej dała tego czarnego

ogólnie inaczej sobie wyobrażam makiaż ślubny
Stary 2006-06-13, 19:38   #32
Kiarka
Przyczajenie

Smile Dot.: próba ślubnego Gothic Daisy nr 2

ja widzialabym twoj makijaz nieco odmiennie,ladniej by bylo z linerem,kreseczka rozszerzajaca sie na zewnatrz,bo te ciemne cienie bez cieniowania daja efekt misia pandy troche przynajmniej na zdjeciach,nadalabym tez bardziej regularny ksztalt brwia i odrobine bym ja przyciemnila mysle ze z kreseczka i tymi kolorami ktore zastosowalas ale bez tego ciemnego bedzie wtedy fajniej
Kiarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 20:34   #33
buena
Wtajemniczenie

Ten makijaż zdecydowanie bardziej mi się podoba. To że mocny to nic, ja tez miałam mocniejszy, a nie taki typowo delikatny-ślubny. Choć nie był tak mocny .
Połaczenie kolorów ładne, tylko troszkę lepiej roztracie ciemnego cienia i byłoby super. No i najważniejsze, że sama czujesz się dobrze w tym makijażu a to jest najważniejsze.
buena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 20:47   #34
nAtaL!a
Zakorzenienie

ogolnie ladny, wyrazisty choc moim zdaniem moze troszke za wyrazisty jak to takiego stroju, ale to tylko moja opina. poza tym nie podoba mi sie sposob w jaki zostal nalozony czarny cien. porownoja proba slubnego Gothic Daisy 1 i 2 dwojeczka zdecydowanie lepiej

pzdr
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 21:55   #35
smileofangel
Zakorzenienie

przede wszystkim boskie usta!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co ona Ci na nie nalozyla??? makijaz najladniejszy ze wszystkich ja mysle ze jest fajnie skoro Ci sie podoba tylko tez przylancza sie do niepochlebnych opini o czarnym jest brzydko nalozony poza tym super...
Stary 2006-06-13, 22:01   #36
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ta propozycja podoba mi się najbardziej ze wszystkich, które ma dotąd przedstawiłaś.

Jedna moja uwaga-ciemny cień jest za mało rozmglony, a że to próba to da się jeszcze coś zaradzić na tę okazję. Jakimi cieniami malowała CIę makijażystka, bo dość ładnie wyszył na zdjęciach.

Kolorytycznie ładnie to wygląda, pasuję CI. Jak na ślubny to odważna propozycja, ale ja rozumiem że jak się ktoś nie czuję w mdławych, delikatnych makijażach...
popieram
(podoba mi się ten fragment sukni )

Pozdrawiam

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 08:46   #37
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

agabil1 - hmm, a mnie się tak podoba, tak kolorowo A tak na serio to naprawdę myślę, że bardziej jednokolorowe oczy zginęłyby przy tej sukni.
Ale dzięki za opinię

Luna83 - w tym się dobrze czuję

smerfeta01 - cieniutkie czarne kreseczki to nie dla mnie i jasne makijaże też nie dla mnie.
Nie chcę na ślubie wyglądać na przebraną, chcę być sobą. A jestem sobą mając czarny makijaż i wyraźne oko. Byłabym przebrana gdybym miała coś jasnego.

madie - co do rozłożenia czarnego cienia, to na zasadniczym ślubnym bedzie troszke inaczej i będzie dobrze to już obgadałam z makijażystką I nie mam nic przeciwko Twoim zabawom z moją fotką Ale fakt, Twoja propozycja nie do końca w moim stylu.

Nefryt - a mnie się kształt oka podoba i juz!

KOKAINA - lubię pazurki

Pomadka - no fajne, fajne cienie
A w sumie dobrze, że ślubne propozycje wzbudzają emocje, bo zawsze to coś innego, można nad czymś innym pokombinowac niż zwykle, a to jest fajne

psycha - dzięki brwi nie chcę wyszczuplać - kiedys mialam takie cienkie, ale chyba już nie wrócę do tamtego. One i tak są wyskubane trochę.
A po kolei niestety nie napiszę jak się robi cieniowanie, bo niestety, w tym jestem kiepska

ewa.nea - ech ,czerwona..... ale w sumie ze swojej też jestem zadowolona, oczywiście

Dolly - dla Ciebie za ciemny, dla mnie nie Podejrzewam, że mój ślub w ogole mało ślubny będzie dla wielu osób, ale najwazniejsze jest to, że my tak chcemy i tyle

Kiarka - misia pandę to ja mam jak idę na imprezę i używam czarnego cienia na całą powiekę Dlatego dla mnie to absolutnie nie jest miś panda
Ale nad przyciemnieniem brwi można popracować

buena, nAtaL!a - dzięki!

smileofangel - na ustach mam taką różowo-złotą kredkę. Będę szukać w sklepach czegoś podobnego, wiec jak znajdę to się pochwalę

Rei - dzięki!

Ufff, podsumowując - jesteście kochane, nieocenione i bardzo Wam dziękuję za wszystkie porady, opinie i dobre słowa (i krytyki też )
Ja już podjęłam decyzję, myślę, że będzie dobrze, a po ślubie mogę Wam zaprezentować to co faktycznie miałam na oczach i jak to wszystko się komponowało z suknią i z dodatkami.
Całusy dla wszystkich!!!!
Stary 2006-06-14, 08:52   #38
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy
agabil1 - hmm, a mnie się tak podoba, tak kolorowo A tak na serio to naprawdę myślę, że bardziej jednokolorowe oczy zginęłyby przy tej sukni.
Ale dzięki za opinię
chciałaś opinii to ją masz
Ale na serio- przy tej sukni moim zdaniem lepiej sprawdzi się makijaż mocny, ciemny ale nie tak kolorowy-masz subtelną urodę zaś suknia oraz taki makijaż wielobarwny po prostu Cię przytłoczy, schowa. Postaw na wyraziste i ciemne oczy ale nie z tyloma kolorami okropna jestem

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 15:06   #39
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

agabil1 - no chciałam i mam a co do okropności , to mnie to i tak nie przeraża

Aha, co do cieni to dowiedziałam się od wizażystki, że:
- najjaśniejszy cień to BI-KOR z palety nr 15
- główne cienie to Make-up Atelier Paris, paleta Tons Epices
- czarny cień to BI-KOR ta sama paleta
Natomiast kredka to Kryolan lipstick P647 (najprawdopodobniej ,bo już się starły cyferki)
Stary 2006-06-14, 15:16   #40
justyna_dt
Zakorzenienie

A mnie się bardzo podoba, najlepszy z tych, które tu wrzuciłaś

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 15:23   #41
haallka
Wtajemniczenie

jak dla mnie tez mocno, jak na slubny, chociaz sama tez mocno sie maluje... no i zrezygnowalabym z czarnego, jest masa intensywnych kolorkow, ktore doskonale go zastapia... i moim zdaniem kolorek ust troszke odbiega od calosci...
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości