essence - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-20, 16:22   #3301
DianaM
Zadomowienie

Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja uzywam aoh na gorna czesc kosci policzkowych, tak niedaleko pod oczami lukiem od strony skroni zdjecia nie mam jak dac niestety:/
zgadzam sie z TOba tylko niech mazaja po jednym cieniu a nie biora wszystkie z limitowanki i na kazdym odcisk palucha!
A czy te kosmetyki są bakowane w jakąś folię? Bo właściwie nie chciałabym kupić czegoś używanego. Zakładam, że użycie jest widoczne, a jeśli nie?
Stary 2008-08-20, 16:23   #3302
cypressangel
Zakorzenienie

Niestety, nie są pakowane w folię

cypressangel jest offline  
Stary 2008-08-20, 16:32   #3303
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
A czy te kosmetyki są bakowane w jakąś folię? Bo właściwie nie chciałabym kupić czegoś używanego. Zakładam, że użycie jest widoczne, a jeśli nie?
akurat jezeli chodzi o aoh to byloby widac slady uzycia ale jest do niego tester jak i do innych kosmetykow w stalych ofertach nie sa one w zaden sposob zabezpieczone wiec latwo je otworzyc :/ testerow nie maja wlasnie jedynie limitowanki kredki do oczu, blyszczyki i chyba cienie,,,no to troche tego jest
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-20, 17:06   #3304
konopia
Zadomowienie

Cytat:
ja uzywam aoh na gorna czesc kosci policzkowych, tak niedaleko pod oczami lukiem od strony skroni zdjecia nie mam jak dac niestety:/
Dzięki za odpowiedź ;] A czy Wam AOH nie przemieszcza się z policzków? Bo ja mam wrażenie, że pod koniec dnia mam w nim całą twarz. Może to jeszcze ślady tej wierzchniej warstwy...
Cytat:
akurat jezeli chodzi o aoh to byloby widac slady uzycia ale jest do niego tester jak i do innych kosmetykow w stalych ofertach nie sa one w zaden sposob zabezpieczone wiec latwo je otworzyc :/ testerow nie maja wlasnie jedynie limitowanki kredki do oczu, blyszczyki i chyba cienie,,,no to troche tego jest
U mnie w Naturze nie ma testerów do pudrów ani AOH. Hm, no chyba puder mineralny ma tester, pomadki też, ale reszta kosmetyków? Nein

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C

'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline  
Stary 2008-08-20, 17:27   #3305
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź ;] A czy Wam AOH nie przemieszcza się z policzków? Bo ja mam wrażenie, że pod koniec dnia mam w nim całą twarz. Może to jeszcze ślady tej wierzchniej warstwy...

U mnie w Naturze nie ma testerów do pudrów ani AOH. Hm, no chyba puder mineralny ma tester, pomadki też, ale reszta kosmetyków? Nein
u mnie siedzi w jednym miejscu ladnie caly czas mozliwe ze troche zostalo z tej warstwy gornej i to dlatego hym u mnie sa testery do aoh, i tych innych takich twardych
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-20, 17:42   #3306
Hosenka*
Moderator KWC

Dimiti: jest UJ w Europie

Kupiłam tylko bibułki, miałam też w koszyku oba błyszczyki ale odłozyłam Kupiłam jeszcze korektor i cień IL Chciałam puder w kamieniu (mineralny albo ten drugi) ale mają minimalne drobinki a takiego nie chce. Poza tym ten mineralny to lekko oszukańczy - ma talk na I miejscu a z tego co wiem "przewaga" pudrów mineralnych polega na braku talku Sypki składa się tylko z miki, a ona tez na filtry nie odpowiednia.

Wklejam fotke moich wczorajszych (z lewej) i dzisiejszych (z prawej) zakupów Essenswych

Co do brązera z UJ to on jest w połowie matowy a w połowie drobinkowy - widac to na zdjęciach i też tak w jest "w rzeczywistości", ale nie połówki nei różnią się kolorem jak na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2341.jpg (54,2 KB, 160 załadowań)

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2008-08-20, 17:46   #3307
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Kupiłam tylko bibułki, miałam też w koszyku oba błyszczyki ale odłozyłam Kupiłam jeszcze korektor i cień IL Chciałam puder w kamieniu (mineralny albo ten drugi) ale mają minimalne drobinki a takiego nie chce. Poza tym ten mineralny to lekko oszukańczy - ma talk na I miejscu a z tego co wiem "przewaga" pudrów mineralnych polega na braku talku Sypki składa się tylko z miki, a ona tez na filtry nie odpowiednia.

Wklejam fotke moich wczorajszych (z lewej) i dzisiejszych (z prawej) zakupów Essenswych

Co do brązera z UJ to on jest w połowie matowy a w połowie drobinkowy - widac to na zdjęciach i też tak w jest "w rzeczywistości", ale nie połówki nei różnią się kolorem jak na zdjęciu
oj zaszalalas hym a ja tak sie napalilam na brazerek a cienie Ci sie nie podobalY?? co to sie stalo ze blysczyki odlozylas??
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-20, 17:54   #3308
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
oj zaszalalas hym a ja tak sie napalilam na brazerek a cienie Ci sie nie podobalY?? co to sie stalo ze blysczyki odlozylas??
Cienie mi się nie podobały Nie "moje" kolory

A błyszczyków mam spooooro, nie rzuciły mnie jakoś szczególnie na kolana, choć ten różowy może być całkiem fajny Może sie jeszcze zdecyduję na niego

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2008-08-20, 17:54   #3309
Arribeth
Zadomowienie

GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth

Cytat:
Dużo opinii mówiło o tym, że ta pierwsza wierzchnia warstwa jest bardzo świecąca. Potem jest super.
Stosujesz tylko na poliki czy na coś jeszcze?

Fajnie wygląda jak lekko przeciągnę nim przez grzbiet nosa. Poza tym tylko kości policzkowe.

Arribeth jest offline  
Stary 2008-08-20, 17:59   #3310
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Cienie mi się nie podobały Nie "moje" kolory

A błyszczyków mam spooooro, nie rzuciły mnie jakoś szczególnie na kolana, choć ten różowy może być całkiem fajny Może sie jeszcze zdecyduję na niego
uwazaj zebys nie zostala bankrutem
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-20, 18:02   #3311
yyork
Raczkowanie

Dziewczyny tak sie napalilam na ten slynny aoh ze tez chcialam go kupic. Ale oczywiscie z faktu ze jestem dosc roztrzepana kupilam omylkowo asia glam all-over hightlighter. Jestem dosc zadowolona wiec chociaz tyle dobrze, czy aoh jest jeszcze lepszy?
yyork jest offline  
Stary 2008-08-20, 18:03   #3312
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez yyork Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak sie napalilam na ten slynny aoh ze tez chcialam go kupic. Ale oczywiscie z faktu ze jestem dosc roztrzepana kupilam omylkowo asia glam all-over hightlighter. Jestem dosc zadowolona wiec chociaz tyle dobrze, czy aoh jest jeszcze lepszy?
dla mnie lepszy
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-20, 18:05   #3313
onlythebest
Raczkowanie

Cytat:

Też sie wkurzyłam jak sie dowiedziałam,że w pudrze niby mineralnym, który jakis czas temu kupiłam siedzi talk. Specjalnie kupiłam mineralny, żeby tego talku uniknąc.
Na szczęście podklad mineralny, który uwielbiam, nie ma w składzie talku.

Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.
onlythebest jest offline  
Stary 2008-08-20, 18:06   #3314
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
uwazaj zebys nie zostala bankrutem
Spoko Za niecały tydzien wypłata

Cytat:
Napisane przez yyork Pokaż wiadomość
Porównywałam je juz Na KWC tez Nie da sie powiedziec który lepszy bo zależy jaki kto lubi efekt AOH daje perłową jednolitą poświatę, a AG daje subtelne drobinki (nie brokat)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2008-08-20, 18:16   #3315
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Fiu fiu, widzę że IL nie zachwyciło... Szczerze mówiąc mnie też...
Bibułki sprawują się przyzwoicie i już je testowałam po całym dniu w pracy - delikatnie ściąga sebum z mojego noska i czółka, należałoby jeszcze ciut pudru nałozyć ale nie czułam takiej potrzeby.
Lakier jest słabo napigmentowany. W buteleczce ten róż jest dość ciekawy, jednak na paznokciach jest to zdecydowanie delikatniejsze. ładnie się rozprowadza, gładko wysycha, moje bruzdy na paznokciach się pod nim ładnie schowały. Nie wypowiem się na temat trwałości bo malowalam paznokcie wczoraj - dobę wytrzymuje

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-08-20, 18:18   #3316
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Spoko Za niecały tydzien wypłata

Porównywałam je juz Na KWC tez Nie da sie powiedziec który lepszy bo zależy jaki kto lubi efekt AOH daje perłową jednolitą poświatę, a AG daje subtelne drobinki (nie brokat)
och TY! ja mialam wyplaty 10
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-20, 18:20   #3317
DianaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Arribeth Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda jak lekko przeciągnę nim przez grzbiet nosa. Poza tym tylko kości policzkowe.
Rozumiem, dzięki

Muszę kupić ten rozjaśniacz, bo nie wytrzymam!
Stary 2008-08-20, 18:21   #3318
DianaM
Zadomowienie

Aha, czy ktoś może dysponuje zdjęciami porównawczymi tych rozjasniaczy AOH i tego Asia? Żebym wiedziała przed czym sie ustrzec?
Stary 2008-08-20, 18:23   #3319
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Aha, czy ktoś może dysponuje zdjęciami porównawczymi tych rozjasniaczy AOH i tego Asia? Żebym wiedziała przed czym sie ustrzec?
mam oba bo dziewczyny kusily asia a ja sobie dokupilam aoh i zaczelam je kusic ale nie mam jak zdjec zrobic:/ opiero za tydzien bede mogla cos wkleic
dimiti jest offline  
Stary 2008-08-20, 18:27   #3320
DianaM
Zadomowienie

Cytat:
mam oba bo dziewczyny kusily asia a ja sobie dokupilam aoh i zaczelam je kusic ale nie mam jak zdjec zrobic:/ opiero za tydzien bede mogla cos wkleic
Oki, będę cierpliwie czekała. Dzięki

Hosenko* czy na tym zdjęciu są tusze do rzęs? Jesli tak to jak się sperawują? I jaka jest ich cena?
Stary 2008-08-20, 20:05   #3321
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez onlythebest Pokaż wiadomość
Też sie wkurzyłam jak sie dowiedziałam,że w pudrze niby mineralnym, który jakis czas temu kupiłam siedzi talk. Specjalnie kupiłam mineralny, żeby tego talku uniknąc.
Na szczęście podklad mineralny, który uwielbiam, nie ma w składzie talku.
czy mogłabys zdradzis jaki to?

ja tez dzis byłam na zakupach essencowych,
z UJ spodobal mi sie blyszczyk ten złotawo-cielisty i juz go mialam w koszyku ale na polce przecen znalazlam blyszczyki sensique za 3,99 w moich ulubionych barwach, beze, karmele, blade roze, blade fiolety no i od razu rzucilam sie na nie.
bronzer UJ bardzo mnie rozczarowal
ale ta kredka dwukolorowa brazowo-zielona mnie zachwycila, bo to taka brudna zielen i ziemisty braz. absolutnie moje barwy, najlepeij mi w takich no i jest odpowiednio miekka
lakiery do paznokici niestety okazaly sie brzydsze niz w necie, wiec rzucilam sie na lakiery chyba z IL cafe del mar i back to beach (lubie takie kawki i cappucino)

chcialam kupic AOH ale moje oczy powedrowaly ku szafie infinity i kupilam stamtad mala saszetke złocacego fluidu za 99 gr i to byl najlepszy zakup jakiego dokonalam daje cudowny efekt

jeszcze kupilam eyeliner w pisaku, lubie kreski na gornej powiece i w koncu nawet moje niepewno-trzesaca reka zrobila przy uzyciu tego cudu ładna rowna kreske
jeszcze za mna chodzi duzy puder z sun clubu, juz jeden taki mam i jestem zachwycona i sie zastanawiam czy nie zrobic zapasow skoror leza na "przecenionej półce)

przepraszam za moje sensiquowo-infinitowe skoki w bok

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline  
Stary 2008-08-20, 20:15   #3322
Biała Dama
Zakorzenienie

ja dziś kupiłam błyszczyk ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence.jpg (23,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez tytułu1.jpg (17,1 KB, 70 załadowań)
Biała Dama jest offline  
Stary 2008-08-20, 20:19   #3323
cypressangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
chcialam kupic AOH ale moje oczy powedrowaly ku szafie infinity i kupilam stamtad mala saszetke złocacego fluidu za 99 gr i to byl najlepszy zakup jakiego dokonalam daje cudowny efekt
Co to za cudo?

cypressangel jest offline  
Stary 2008-08-20, 20:35   #3324
mOna01
Zakorzenienie

Cytat:

ja tez dzis byłam na zakupach essencowych,
z UJ spodobal mi sie blyszczyk ten złotawo-cielisty i juz go mialam w koszyku ale na polce przecen znalazlam blyszczyki sensique za 3,99 w moich ulubionych barwach, beze, karmele, blade roze, blade fiolety no i od razu rzucilam sie na nie.
bronzer UJ bardzo mnie rozczarowal
ale ta kredka dwukolorowa brazowo-zielona mnie zachwycila, bo to taka brudna zielen i ziemisty braz. absolutnie moje barwy, najlepeij mi w takich no i jest odpowiednio miekka
lakiery do paznokici niestety okazaly sie brzydsze niz w necie, wiec rzucilam sie na lakiery chyba z IL cafe del mar i back to beach (lubie takie kawki i cappucino)

jeszcze kupilam eyeliner w pisaku, lubie kreski na gornej powiece i w koncu nawet moje niepewno-trzesaca reka zrobila przy uzyciu tego cudu ładna rowna kreske
jeszcze za mna chodzi duzy puder z sun clubu, juz jeden taki mam i jestem zachwycona i sie zastanawiam czy nie zrobic zapasow skoror leza na "przecenionej półce)

przepraszam za moje sensiquowo-infinitowe skoki w bok

Zaszalałaś z zakupami widzę

mOna01 jest offline  
Stary 2008-08-20, 20:58   #3325
gabs
Zadomowienie

Dziewczyny, używała któraś z was sypkiego pudru mineralnego z Essence? Rozważam zakup takowego bo podobno może zastąpić podkład (i tak nie używam, nie muszę)? Czytałam na KWC dość skrajne opinie, może każdy inaczej reaguje... To świecenie, które kilka osób zgłosiło troszkę mnie zniechęca...
onlythebest, a którego pudru używałaś? Bo ten prasowany faktycznie ma talk w składzie, zaś ten sypki z nakrętką tylko mikę...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-08-20, 21:09   #3326
onlythebest
Raczkowanie

[quote=klaustrofobia007;86 72627]czy mogłabys zdradzis jaki to?

No ten sypki podkład mineralny

gabs ja mam oba: puder ten w kamieniu bez rewelacji ot w porządku po prostu, ale ten sypki (mam odcień 02) to jak dla mnie rewelacja: nie zapycha mnie (a inne w tym pokłady np. Vichy to robił), super kryje i mam go na twarzy jeszcze jak wracam po pracy czyli ok. 10 h na pewno, ponadto nie ma efektu maski po nałożeniu. Ja jestem jak najbardziej na TAK Zrezygnowałam z wszystkich płynnych dla niego!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tn_21125.jpg (1,9 KB, 236 załadowań)

Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.

Edytowane przez onlythebest
Czas edycji: 2008-08-20 o 21:20 Powód: Dopisek
onlythebest jest offline  
Stary 2008-08-20, 21:53   #3327
gabs
Zadomowienie

[QUOTE=onlythebest;8673810]
Cytat:

No ten sypki podkład mineralny

gabs ja mam oba: puder ten w kamieniu bez rewelacji ot w porządku po prostu, ale ten sypki (mam odcień 02) to jak dla mnie rewelacja: nie zapycha mnie (a inne w tym pokłady np. Vichy to robił), super kryje i mam go na twarzy jeszcze jak wracam po pracy czyli ok. 10 h na pewno, ponadto nie ma efektu maski po nałożeniu. Ja jestem jak najbardziej na TAK Zrezygnowałam z wszystkich płynnych dla niego!
No to jutro po pracy idę kupować ten mineralny Rozważałam też ten w kamieniu ale on jest mineralny tylko z nazwy... A na ten mineralny używasz jeszcze jakiegoś pudru? Bo mam spory zapas kupiony w szale promocji i poznawania nowych kolorówek - antybakteryjny, brązujący, aoh... Trzeba jakoś to zużyć

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-08-20, 21:54   #3328
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Dziękuję. Obawiałam się że bedą malutkie, ale wydają się być nawet ok Mam nadzieje ze dzis już będzie UJ w Naturze koło mojej pracy. Skusze sie tylko na bibułki - reszta mało ciekawa dla mnie
Dla mnie też Cieni koleżance nie kupię skoro mówicie, że kiepskie. Fakt - testery mogłyby być. U mnie właśnie często jest tak, że zamiast zrobić tester z 1 cienia używane są conajmniej 2-3 I jak to potem kupić? Nie chcę używanych kosmetyków a czasem tylko takie zostają
Stary 2008-08-20, 22:03   #3329
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Po przeczytaniu, że w Chorzowie pojawiła się UJ czym prędzej popędziłąm do Natury. Niestety kolekcja jest baaardzo przeciętna. Brązer w ogóle wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Błyszczyki wyglądają dobrze, ale zdublowałyby mi kolory innych mazideł. Lakiery zupełnie nie powalają. Kupiłam natomiast cienie Uptown girl i kredkę Wild and free. I oba kosmetyki mnie rozczarowały Cienie są dość mocno perłowe, ale na powiece są duuużo jaśniejsze niż w opakowaniu. Rozświetlacz ładnie wygląda na policzku, ale jako że matowię twarz pudrem i używam różu/brązera w kamieniu, to raczej średnio mi się przyda. Kredka ma dość intensywne kolorki. Brąz jest ciemny, lekko złamany szarością, matowy. Zielona część jest już mniej wyrazista, kolor jest półtransparentny, zawiera drobinki.

Za to nieprzerwanie jestem zachwycona błyszczykami Ibiza Lounge. Mam oba. Niebieski delikatnie ochładza, a pomarańczowy ociepla kolor ust. Oba cudnie chłodzą, dość mocno błyszczą i ładnie wyglądaja na ustach. O dziwo trzymają się na ustach nawet do 3-4 godzin. Dobrze nawilżają. Małe cuda po 7zł
pasywno-agresywna jest offline  
Stary 2008-08-20, 22:14   #3330
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość

Za to nieprzerwanie jestem zachwycona błyszczykami Ibiza Lounge. Mam oba. Niebieski delikatnie ochładza, a pomarańczowy ociepla kolor ust. Oba cudnie chłodzą, dość mocno błyszczą i ładnie wyglądaja na ustach. O dziwo trzymają się na ustach nawet do 3-4 godzin. Dobrze nawilżają. Małe cuda po 7zł
Też lubię błyszczyk IL (mam niebieski) Niech zgadne - w Chorzowie (jak zawsze) pewnie dalej limitowanka w kompelcie Nawet pasiaki SC były duuuuużo dłużej niż w innych Naturach

UJ mi się nie podoba

Tagi
essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości