essence - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-18, 13:27   #3931
CzarnaLandrynka
Rozeznanie

Dot.: essence

Alustriel: i jak, i jak, i jak??? Bo nie wiem czy mam się napalać jak fretka i biec do 'mojej' natury, czy przyjąć pozę ' poczekamy, zobaczymy"
Przede wszystkim chodzi mi o to czy błyszczyk cielisty, czy transparentny i czy se nadaje się do... czegokolwiek.

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1

House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline  
Stary 2008-09-18, 13:30   #3932
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Tak, pojadę do innej Natury, bo bardzo spodobały mi się te kredki.

Cytat:
Napisane przez Alustriel Pokaż wiadomość
Melduję , że Bohemia jest już w szczecińskiej Naturze. Dziś zakupiłam cienie do smokey eyes i błyszczyk hippie chic.
o to recenzje dla smokey eyes poprosze
dimiti jest offline  
Stary 2008-09-18, 13:36   #3933
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Melduję , że Bohemia jest już w szczecińskiej Naturze. Dziś zakupiłam cienie do smokey eyes i błyszczyk hippie chic.

A ja że jest już w Toruńskiej

Kurcze- ładne te Bohemiowe lakiery do paznokci!!

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-09-18, 14:46   #3934
Tysia_82
Zadomowienie

Dlaczego te limitowanki są ładne na zdjęciach a na żywo juz tak nie zachwycają? Nie kupiłam nic z Bohemii, zastanawiam się tylko nad tym najjaśniejszym lakierem
Dziwna sprawa jest z Urban Jungle, u mnie wcisnęli ją na ten mały stand Sun Club i UJ ma obniżone ceny ale jakaś dziwna ta obniżka tzn. ten cień z różowym kolorem ma przekreślone 9,99 i cenę 6,99 a ten drugi ma przekreślone 12,99 i aktualną cenę 9,99 dlatego mam pytanie - w jakiej cenie były wcześniej te cienie?
Tysia_82 jest offline  
Stary 2008-09-18, 14:48   #3935
cypressangel
Zakorzenienie

Ja za swój cień uj szaro-zielono-brązowy płaciłam 11.99 zł

U mnie widziałam dziś m.in. cienie i błyszczyki Ibiza lounge na półce z przecenionymi kosmetykami - cienie 7.49 zł, błyszczyki 6.49 zł. Było też coś z sun club i cienie z regularnej oferty.

cypressangel jest offline  
Stary 2008-09-18, 14:59   #3936
Kreskaaa
Zakorzenienie

Ha dziś wybieram się do natury więc zdam relację Polecacie szczególnie jakąś odżywkę do paznokci z tej firmy??
Kreskaaa jest offline  
Stary 2008-09-18, 15:45   #3937
Tysia_82
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Ja za swój cień uj szaro-zielono-brązowy płaciłam 11.99 zł

U mnie widziałam dziś m.in. cienie i błyszczyki Ibiza lounge na półce z przecenionymi kosmetykami - cienie 7.49 zł, błyszczyki 6.49 zł. Było też coś z sun club i cienie z regularnej oferty.
Dzięki za odp.
U mnie IL w tej samej cenie, a cienie z Asia 7,99.
Tysia_82 jest offline  
Stary 2008-09-18, 15:49   #3938
Alustriel
Raczkowanie

CzarnaLandrynka, kupno błyszczyka okazało się nie najlepszym pomysłem. Jest on transparentny i słabo go widać na ustach. A ja się napalałam na takiego cielaka właśnie. Za to błyszczyk bardzo ładnie pachnie i dobrze nawilża.

dimiti, paletki do smokey eyes jeszcze nie testowałam, ale cienie maziane na dłoni wydają się ładne i mają wyraźny kolor. Jak się nimi umaluję zdam dokładniejszą relację.

Ehh a takie nadzieje wiązałam z tą limitowanką.
Alustriel jest offline  
Stary 2008-09-18, 16:04   #3939
mOna01
Zakorzenienie

No w końcu Bohemia w DE ale... no cóż cienie ładne, podobał mi się ten brązo-fiolet ale strasznie delikatny, a ja wolę wyraźniejsze kolory. A pozostałe dwa odcienie mam już w kilku wydaniach, i z Essence i z innych firm :p za to kupiłam najciemniejszy błyszczyk i jest cudny, taki mięciutki, kremowy, delikatny, super ma genialną konsystencję, najlepszą chyba z jaką spotkałam się wśród błyszczyków E.

mOna01 jest offline  
Stary 2008-09-18, 16:59   #3940
antii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Ha dziś wybieram się do natury więc zdam relację Polecacie szczególnie jakąś odżywkę do paznokci z tej firmy??
kupiłam ostatnio nabłyszczacz do paznokci za 9,99 i powiem szczerze ze jest okropny!! pędzelek jakis twardy źle sie rozprowadza lakier - może natrafiłam na jakiś felerny
antii jest offline  
Stary 2008-09-18, 18:27   #3941
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Faktycznie ten fiolet ma odcień odpowiadający staremu złotu... Ale bardzo mi się podoba - jest w mojej gamie, nakłada się nieźle - jedna warstwa z delikatnym efektem, dwie warstwy wyrazistego koloru. Polubiłam ten cień, będzie należał do moich codziennych cieni i zapewne użyję go na najbliższym weselu

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-09-18, 19:29   #3942
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
CzarnaLandrynka, kupno błyszczyka okazało się nie najlepszym pomysłem. Jest on transparentny i słabo go widać na ustach. A ja się napalałam na takiego cielaka właśnie. Za to błyszczyk bardzo ładnie pachnie i dobrze nawilża.

dimiti, paletki do smokey eyes jeszcze nie testowałam, ale cienie maziane na dłoni wydają się ładne i mają wyraźny kolor. Jak się nimi umaluję zdam dokładniejszą relację.

Ehh a takie nadzieje wiązałam z tą limitowanką.
to czekam
dimiti jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:29   #3943
rzyrafka
Zakorzenienie

no i kupiłam jasny beżowy cień
rzyrafka jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:59   #3944
Rosiczka_Przeżuwacz
Raczkowanie

Musze jutro iśc obadać lakiery i błyszczyki

Trafiłam na stronę http://www.cosnova.de/de/essence_le.html i się załamałam. CZemu u nas nie było limitowanki Colour Addict??!! No i ta utęskniona PL

Rosiczka_Przeżuwacz jest offline  
Stary 2008-09-18, 21:48   #3945
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rosiczka_Przeżuwacz Pokaż wiadomość
Musze jutro iśc obadać lakiery i błyszczyki

Trafiłam na stronę http://www.cosnova.de/de/essence_le.html i się załamałam. CZemu u nas nie było limitowanki Colour Addict??!! No i ta utęskniona PL
PL!!!

ale zauwazcie ze niektore rzeczy sie w tych limitowkach powtarzaja tylko np z cieni zmieniony jeden kolorek albo inne opakowanie
dimiti jest offline  
Stary 2008-09-18, 22:37   #3946
black-bubu
Zakorzenienie

Dziewczyny kusi mnie puder z bohemii, ma ktoś ?? Tylko z tego co wyczytałam na stronie essence jest mało kolorów, boję się, że na maja jasną buźke to za ciemne będzie.
black-bubu jest offline  
Stary 2008-09-18, 23:24   #3947
AgattkaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Dziewczyny kusi mnie puder z bohemii, ma ktoś ?? Tylko z tego co wyczytałam na stronie essence jest mało kolorów, boję się, że na maja jasną buźke to za ciemne będzie.
nie wiem czy dobrze zrozumiałam. kusi Cię puder z Bohemii, ale Bohemia ma tylko jeden puder, brązujący. reszta to stała oferta Essence

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline  
Stary 2008-09-19, 06:56   #3948
Chii1986
Zakorzenienie

Byłam wczoraj w naturze... kupiłam tylko lakier z limitowanki, ten najjaśniejszy bo lubię własnie takie brudne róże bezdrobinkowe, jeszcze nie testowałam.

Błyszczyk sprawdzałam na ręce, jest bezbarwny wiec nie kupiłam. Spray nabłyszczający mały mi się wydawał .
Cienie pojedyncze fajne ale na ręce słaby efekt dawały ale kto wie, może jak się wiecej nałoży bedzie ok jeszcze się nad nimi zastanawiam.

Za to kupiłam poczwórne cienie Essence -fajne ale słabowidoczne na powiece
no i wysuwaną kredkę longlasting- tym jestem zachwycona- bardzo czarny kolor, bardzo precyzyjnie maluje cienkie, równe, wyraźne kreski.

u mnie jest jeszcze resztka Urban Jungle i tej poprzedniej limitowanki- są żele brązujące i ten puder w puszku.. zastanawiam się nad nim bo ma dobre recejze
Stary 2008-09-19, 08:45   #3949
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w naturze... kupiłam tylko lakier z limitowanki, ten najjaśniejszy bo lubię własnie takie brudne róże bezdrobinkowe, jeszcze nie testowałam.

Błyszczyk sprawdzałam na ręce, jest bezbarwny wiec nie kupiłam. Spray nabłyszczający mały mi się wydawał .
Cienie pojedyncze fajne ale na ręce słaby efekt dawały ale kto wie, może jak się wiecej nałoży bedzie ok jeszcze się nad nimi zastanawiam.

no i wysuwaną kredkę longlasting- tym jestem zachwycona- bardzo czarny kolor, bardzo precyzyjnie maluje cienkie, równe, wyraźne kreski.

u mnie jest jeszcze resztka Urban Jungle i tej poprzedniej limitowanki- są żele brązujące i ten puder w puszku.. zastanawiam się nad nim bo ma dobre recejze
W mojej naturze na stoisku E. wczoraj królowało jeszcze UJ i Bohemii ani widu ani słychu,buuuu ale ekspedientka kazała mi zaglądnąć dziś, mają dostać
akisia jest offline  
Stary 2008-09-19, 08:48   #3950
DianaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość

I w jakiej cenie był ten spray?
Ja jutro będę w Olsztynie to nie omieszkam zajrzeć i pewnie nie wyjdę z pustymi rękoma...
Stary 2008-09-19, 09:15   #3951
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
I w jakiej cenie był ten spray?
Ja jutro będę w Olsztynie to nie omieszkam zajrzeć i pewnie nie wyjdę z pustymi rękoma...
szczerze..nie spojrzałam na cenę stwierdziłam,że do póki mam mój ukochany balsam Soraya z drobinkami to spray mi niepotrzebny...ale może jeszcze kupię, w mojej Naturze te limitowanki za bardzo nie schodzą wiec mam czas;-)
Stary 2008-09-19, 11:58   #3952
Kreskaaa
Zakorzenienie

U mnie już jest Bohemia ale nic mnie nie powaliło na kolana i na dodatek miałam już AOH w koszyku ale zabrakło mi parę zł przy kasie - chyba nie jest mi przeznaczony.
Kreskaaa jest offline  
Stary 2008-09-19, 12:08   #3953
Chii1986
Zakorzenienie

właśnie testowałam jaśniejszy lakier z limitowanki- fajny przy 2 warstwach już w miarę kryje, ma delikatne drobinki ale widoczne tylko pod światło, nie ma na szczęście metalicznego zabarwienia. To taki jogurtowy, przybrudzony róż.

Myślę,że ten ciemniejszy kolor też jest ciekawy...może kupię
Stary 2008-09-19, 13:51   #3954
black-bubu
Zakorzenienie

"nie wiem czy dobrze zrozumiałam. kusi Cię puder z Bohemii, ale Bohemia ma tylko jeden puder, brązujący. reszta to stała oferta Essence "

Tak chodzi mi właśnie o ten puder brązujący z bohemii, ale on jest tylko w jednym odcieniu i boję się, że będzie za ciemny i właśnie zastanawiałam się czy ktoś go już wypróbował
black-bubu jest offline  
Stary 2008-09-19, 15:17   #3955
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Bronzera nie wypróbowałam, za to kupiłam cienie do smokey eyes (coś mnie wzięło na brązy ostatnio) i błyszczyk najciemniejszy. Błyszczyk mi bardzo podpasował, jest lekki, nie skleja ust, ładnie się komponuje z ich kolorem (nie jest całkiem przejrzysty), apetycznie pachnie. Cienie też są ok, ale pędzelek do kremowego pozostawia wiele do życzenia. Zrobiłam już makijaż tymi kosmetykami, tu go znajdziecie, jeśli jesteście ciekawe efektu
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=280229
a-sea-of-honey jest offline  
Stary 2008-09-19, 15:32   #3956
Anijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Tysia_82 Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa jest z Urban Jungle, u mnie wcisnęli ją na ten mały stand Sun Club i UJ ma obniżone ceny ale jakaś dziwna ta obniżka tzn. ten cień z różowym kolorem ma przekreślone 9,99 i cenę 6,99 a ten drugi ma przekreślone 12,99 i aktualną cenę 9,99 dlatego mam pytanie - w jakiej cenie były wcześniej te cienie?
U mnie dokladnie tak samo z UJ. Dosc chwile nie bylam w naturze,ale nie widzialam w ogole wczesniej na normalnym standzie UJ.

Z Bohemii kupilam dzis ten brazo-fiolet, spodobal mi sie,a do tego zostal tylko 1 :P I w koncu po wielu podchodach sprawilam sobie AOH,ale na razie mi sie wydaje,ze nie widze spektakularnego efektu
Anijka jest offline  
Stary 2008-09-19, 16:39   #3957
Rosiczka_Przeżuwacz
Raczkowanie

Chii1986 a mogłabyś wystawić zdjęcie pazurków pomalowanych tym lakierem??

Ostro się dzis zastanawiałam przed stoiskiem essence czy te drobinki będzie bardzo widać...

Rosiczka_Przeżuwacz jest offline  
Stary 2008-09-19, 18:49   #3958
Alustriel
Raczkowanie

Ja też robiłam makijaż smokey i faktycznie pędzelek nie sprawuje się najlepiej. Cienie jednak są bardzo ładne i z ogólnego efektu jestem zadowolona. Kusicie mnie tym fioletem...

a-sea-of-honey, śliczny makijaż.
Alustriel jest offline  
Stary 2008-09-19, 19:03   #3959
AgattkaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
"nie wiem czy dobrze zrozumiałam. kusi Cię puder z Bohemii, ale Bohemia ma tylko jeden puder, brązujący. reszta to stała oferta Essence "

Tak chodzi mi właśnie o ten puder brązujący z bohemii, ale on jest tylko w jednym odcieniu i boję się, że będzie za ciemny i właśnie zastanawiałam się czy ktoś go już wypróbował
jest to zwykły puder brązujący przeznaczony raczej do modelowania twarzy niż do używania na całą twarz. ja jestem bledzioch i to straszny, a mam znacznie ciemniejszy brązer z Joko od tego z Essence [już pewnie dawno po terminie, ale cały czas nie ma oznak że czas się pożegnać ] i czasem używam bardzo cieniutko na całą twarz i jest ok myślę, że możesz wypróbować, nawet do modelowania twarzy, jeśli nie na całą

dziś w jakimś artykule mejkapowym JOY'a była pokazana kredka do brwi Essence czyżby zaczynała się moda na Essence ??

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline  
Stary 2008-09-19, 19:05   #3960
cypressangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
dziś w jakimś artykule mejkapowym JOY'a była pokazana kredka do brwi Essence czyżby zaczynała się moda na Essence ??
Ja też w kilku gazetach w działach dot. urody widziałam kosmetyki essence - m.in. lakiery do paznokci i cienie do powiek

cypressangel jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości