essence - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-23, 21:37   #4081
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Może mnie ktoś poinformować do czego służy sztyft brązujący z limitowanki IL? I jak tego używać?

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-09-23, 22:14   #4082
Ani@1987
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka Pokaż wiadomość
1 kolor tego sypkiego mineralnego ma odcień różowy,
2 kolor ma odcień żółtawy
a 3 jest już ciemniejszym kolorem
dzieki bardzo!sprawdziłam dzis 2- to mój kolormimo zbyt dużej ilości pudrów, podkładów, no muszę go mieć
Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj kupiłam AOH (w końcu go dorwałam-pani miała jeden w szufladce) i paletke do brwi, ale nie moge sobie z nia jeszcze poradzic za bardzo
Ale jak na razie dzis też kupiłam AOH(zobaczymy co to zza cudo) i paletke do brwi i jeszcze puder brązujący -ale nie ten z limitki...z limitki jakos nic mnie nie pokusiło,no i pięniazkow już barkowało
Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z Natury i z Bohemii nic mnie nie zainteresowało Za to kupiłam paletkę z cieniami UJ za 6,99
Co to za paletka?
Stary 2008-09-23, 22:17   #4083
AgattkaM
Zadomowienie

Gabs to był chyba brązer na policzki, ale w sumie możesz go używać jak chcesz. na rozświeltenie kości policzkowych, łuków brwiowych itp. tak mi się wydaje po tym jak się nim miziałam w Naturze

p.s. też uwielbiam Nanę

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline  
Stary 2008-09-23, 22:19   #4084
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Używałyście może pudru mineralnego na mokro (np. spryskując pędzel kabuki wodą) ? Jestem ciekawa jak by się sprawował na mokro , ale na sobie jeszcze nie próbowałam .
Na razie wiem jedno...mój mineralny nie nadaje się do używania na filtry oraz na jakikolwiek krem, bo ciemnieje
Kuszę mnie minerały Everyday minerals -niektóre mają takie jasne odcienie. Kiedy essence powiększy paletę kolorów

AgattkaM - ja też wręcz KOCHAM Nanę

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2008-09-23, 22:24   #4085
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Używałyście może pudru mineralnego na mokro (np. spryskując pędzel kabuki wodą) ? Jestem ciekawa jak by się sprawował na mokro , ale na sobie jeszcze nie próbowałam .
Na razie wiem jedno...mój mineralny nie nadaje się do używania na filtry oraz na jakikolwiek krem, bo ciemnieje
Kuszę mnie minerały Everyday minerals -niektóre mają takie jasne odcienie. Kiedy essence powiększy paletę kolorów
Tak, ciemnieje
Niestety wiele pudrów tak sie zachowuje na filtrach, że "wsysają" filtr przez co ciemnieją i mogą tworzyć sie placki Niedawno kupiłam prasowany True Match - nałożony bezpośrednio na filtry - koszmar , ale jak nałożę najpierw podkład, to jest ok.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 824 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-09-23, 22:29   #4086
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

A ja w końcu skusiłam się na AOH Mam nadzieje, że się nie zawiodę
Stary 2008-09-23, 22:42   #4087
Rosiczka_Przeżuwacz
Raczkowanie

A ja dziś nie oparłąm się pokusie i wstąpiłam do Natury. Zamiast kupić sobie tylko kredeczkę Hot Chocolate i czym prędzej wybiec, to zaczęłam kontemplować Bohemię. Mą zdobyczą padły:
- lakier Good Old Times
- błyszczyk Good Old Times (jak dla mnie pachnie świeżo otworzonym budyniem śmietankowym, takim jeszcze w fazie proszku)

Moje wnikliwe obserwacje dowodzą:
Chppie Chic jest najbardziej perłowy (jak dla mnie dyskwalifikacja), Good Old Times-drobinkowy, a My Way gładki, matowy, co najbardziej mi się podoba.... no tylko kolor ciut nie mój... Chociaż zakupu lakieru nie wykluczam

Rosiczka_Przeżuwacz jest offline  
Stary 2008-09-23, 22:59   #4088
AgattkaM
Zadomowienie

Cytat:

na mokro? to mogłoby byc ciekawe jutro siedzę w domu [chyba, że pójdę zdradzić Essence z Inglotem, ale cii ] to może poświecę się i wypróbuję a czy Essence w ogóle powiększy paletę kolorów ?

Kicia - ja mam wszystkie odcinki Nany ściągnięte ale jeszcze nie oglądałam, bo zostało mi trochę rozdziałów mangi do przeczytania, a nie chcę przed

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline  
Stary 2008-09-24, 09:25   #4089
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:

Ja chyba dziś spróbuję z tonikiem nagietkowym bo podobno wielu rzeczy można użyć jako nawilżacza przy minerałach.

Pytałam o ten sztyft bo trochę zostało w Naturze i się zastanawiam... Ale raczej nie, bo kasy mi zabraknie na najbliższy miesiąc...

Dziewczyny, a może załóżmy wątek Nany? Bo ja myślałam, że w tym kraju nikt poza mna nie pasjonuje się tą historią...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-09-24, 09:42   #4090
nowka1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
dzieki bardzo!sprawdziłam dzis 2- to mój kolormimo zbyt dużej ilości pudrów, podkładów, no muszę go mieć

Ale jak na razie dzis też kupiłam AOH(zobaczymy co to zza cudo) i paletke do brwi i jeszcze puder brązujący -ale nie ten z limitki...z limitki jakos nic mnie nie pokusiło,no i pięniazkow już barkowało

Co to za paletka?
O ta, ktoś wcześniej też ją miał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020222.JPG (98,4 KB, 55 załadowań)

nowka1 jest offline  
Stary 2008-09-24, 10:07   #4091
AgattkaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ja chyba dziś spróbuję z tonikiem nagietkowym bo podobno wielu rzeczy można użyć jako nawilżacza przy minerałach.

Pytałam o ten sztyft bo trochę zostało w Naturze i się zastanawiam... Ale raczej nie, bo kasy mi zabraknie na najbliższy miesiąc...

Dziewczyny, a może załóżmy wątek Nany? Bo ja myślałam, że w tym kraju nikt poza mna nie pasjonuje się tą historią...
ja też nad nim myślałam, bo tego zostało hohohohooo w mojej Naturze. widocznie sztyft sie nie spodobał, natomiast u mnie albo przeceny są groszowe albo w ogóle ich nie ma. niby już na półkach przecenowych, ale ceny takie same

ja jestem za! na plotkowym? ja mogę założyć jak jeszcze niezałożony. ja uwielbiam ślęczeć przed monitorem komputera czytając kolejny rozdział .. ahh

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline  
Stary 2008-09-24, 12:33   #4092
Ani@1987
Rozeznanie

Cytat:
O ta, ktoś wcześniej też ją miał
Ja tez je wczoraj właśnie oglądałam-była jeszcze jedna-inny zestaw kolorystyczny-i jedna z nich była za 11.99, druga za 6.99-zamiast brać spytałam panią czy to dobra cena-oczywiście niepomyłka-ta też jest za 11.99....a wiec w takiej cenie normalneji tak tez nic z minionej limitki u mnie też jest nieprzecenione
Ale nawet mimo tej ceny chciałam którąś wziąć-ale sprawdziłam troszkę na dłoni i kolorki tych cieni okazały sie dziwnie bladziutkie że nie wzięłam

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
ja też nad nim myślałam, bo tego zostało hohohohooo w mojej Naturze. widocznie sztyft sie nie spodobał, natomiast u mnie albo przeceny są groszowe albo w ogóle ich nie ma. niby już na półkach przecenowych, ale ceny takie same

ja jestem za! na plotkowym? ja mogę założyć jak jeszcze niezałożony. ja uwielbiam ślęczeć przed monitorem komputera czytając kolejny rozdział .. ahh
U mnie to samo
Stary 2008-09-24, 13:03   #4093
Hosenka*
Moderator KWC

Ja zawsze sprawdzam ceny na czytnikach - nie raz sie okazało ze cena była niższa tylko nowej naklejki z ceną nie przykleili

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 824 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-09-24, 13:07   #4094
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

to jakieś straszne uzależnienie.
Znów wpadłam do natury metro c. i co? I nie mogłam się powstrzymać.
efektem szaleństwa padły:
-cienie B. Good Old Times (stary fiolet) boskie! podoba mi się połączenie z Hippie Chick.
-puder sypki mineralny 01+ pędzelek (fajniutki, jestem raczej jasna a dzięki niemu bardziej brzoskwioniowa; tylko ta mikkkaaa w składzie destabilizująca mi parsol;(
-kredka hot chocolate (mmm...nigdy nie umiałam robić kresek a nią wychodzą równe)
-marker do fancuskiego manikiuru (na poczatku suchy, teraz coś się z niego wydobywa, muszę to dogłębnie przeanalizować)

ps. co to Nana? Czuję, że znów od czegoś mnie uzależnicie.
rozwielitka jest offline  
Stary 2008-09-24, 13:18   #4095
AgattkaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
to jakieś straszne uzależnienie.
Znów wpadłam do natury metro c. i co? I nie mogłam się powstrzymać.
efektem szaleństwa padły:
-cienie B. Good Old Times (stary fiolet) boskie! podoba mi się połączenie z Hippie Chick.
-puder sypki mineralny 01+ pędzelek (fajniutki, jestem raczej jasna a dzięki niemu bardziej brzoskwioniowa; tylko ta mikkkaaa w składzie destabilizująca mi parsol;(
-kredka hot chocolate (mmm...nigdy nie umiałam robić kresek a nią wychodzą równe)
-marker do fancuskiego manikiuru (na poczatku suchy, teraz coś się z niego wydobywa, muszę to dogłębnie przeanalizować)

ps. co to Nana? Czuję, że znów od czegoś mnie uzależnicie.
hot chocolate mam, mam, mam i mam czarną i turkusową i muszę mieć resztę, ale dziś chyba Inglot nawiedzę bo mam kilka pomysłów na makijaż, a brak mi kolorów, więc kredki poczekają ..

co do uzależniania Nana to manga i anime z reszta też, więc nie wiem czy się uzależnisz -> tu jest nowo założony wątek -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281216

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline  
Stary 2008-09-24, 15:58   #4096
nowka1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Ja tez je wczoraj właśnie oglądałam-była jeszcze jedna-inny zestaw kolorystyczny-i jedna z nich była za 11.99, druga za 6.99-zamiast brać spytałam panią czy to dobra cena-oczywiście niepomyłka-ta też jest za 11.99....a wiec w takiej cenie normalneji tak tez nic z minionej limitki u mnie też jest nieprzecenione
Ale nawet mimo tej ceny chciałam którąś wziąć-ale sprawdziłam troszkę na dłoni i kolorki tych cieni okazały sie dziwnie bladziutkie że nie wzięłam

U mnie to samo
U mnie obydwie były po 6,99 Jakby były po starej cenie raczej bym nie wzięła.
Same cienie są faktycznie delikatne ale ładnie wyglądają na powiece . Mi sie podoba, kto co woli.

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
hot chocolate mam, mam, mam i mam czarną i turkusową i muszę mieć resztę, ale dziś chyba Inglot nawiedzę bo mam kilka pomysłów na makijaż, a brak mi kolorów, więc kredki poczekają ..

co do uzależniania Nana to manga i anime z reszta też, więc nie wiem czy się uzależnisz -> tu jest nowo założony wątek -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281216
A u mnie oczywiście nie było hot chocolate Wszystkie wykupili
Za to skoczyłam do Inglota i kupiłam ciemny brązowy cień (będzie pasował do kredki jak ją kupie)

nowka1 jest offline  
Stary 2008-09-24, 16:35   #4097
mOna01
Zakorzenienie

A ja kupiłam kredeczkę Long Lasting "Let's dance" - złoty brąz, cuuuuuudo!

mOna01 jest offline  
Stary 2008-09-24, 18:51   #4098
melka90
Rozeznanie

GG do melka90

wklejam mój mały zbiorek...kusi mnie jeszcze ten stary fiolet z Bohemii...pewnie go kupię ale jak narazie co najważniejsze mam czyli AOH
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0173.jpg (78,9 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0178.jpg (57,7 KB, 107 załadowań)
Stary 2008-09-24, 18:56   #4099
nowka1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
wklejam mój mały zbiorek...kusi mnie jeszcze ten stary fiolet z Bohemii...pewnie go kupię ale jak narazie co najważniejsze mam czyli AOH
Zapomniałaś zdjęcie

Dopisek:
O już jest Zadowolona jesteś z tuszu i cieni? Jaki efekt dają te rzeczy?

Edytowane przez nowka1
Czas edycji: 2008-09-24 o 18:59 Powód: dopisek
nowka1 jest offline  
Stary 2008-09-24, 18:57   #4100
melka90
Rozeznanie

GG do melka90

Cytat:
zapomniałaś zdjęcie
:d
Stary 2008-09-24, 19:12   #4101
Kadunia
Zakorzenienie

ojj ostatnio z kasą krucho wiec i essence nie nabywam... ale na fioletowy cień z Bohemi sie skusiłam bo nie mogłam mu sie oprzeć i nie żałuje świetny

Kadunia jest offline  
Stary 2008-09-24, 19:17   #4102
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Zauważyłam, że podkład mineralny ma jedną wadę - świecę się po nim dosyć szybko A jak jest u Was ?

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2008-09-24, 19:23   #4103
melka90
Rozeznanie

GG do melka90

Cytat:
Dopisek:
O już jest Zadowolona jesteś z tuszu i cieni? Jaki efekt dają te rzeczy?
tusz jest przeboski jestem z niego baaardzo zadowolona ma fajną szczoteczkę...dobrze unosi, podkręca i rozdziela rzęsy, gorzej jest z pogrubieniem ale przy drugiej warstwie jest już nieźle

co do cienie to nie jestem już tak zadowolona...kolorki dość słabe...na mokro lepiej je widać...kruszą się i trochę obsypują...ale ślicznie błyszczą.
Stary 2008-09-24, 20:01   #4104
Klaudiusia17
Rozeznanie

Cytat:
Fajny zbiorek

Cytat:
tusz jest przeboski jestem z niego baaardzo zadowolona ma fajną szczoteczkę...dobrze unosi, podkręca i rozdziela rzęsy, gorzej jest z pogrubieniem ale przy drugiej warstwie jest już nieźle
Za ile kupiłaś ten tusz?
Klaudiusia17 jest offline  
Stary 2008-09-24, 20:06   #4105
cypressangel
Zakorzenienie

Cytat:
Fajny zbiorek - widzę, że mamy 3 te same kosmetyki Masz też 2 kredki, które zamierzam kupić

cypressangel jest offline  
Stary 2008-09-24, 21:22   #4106
Jeanne90
Zakorzenienie

Ehh a ja byłam dziś w Naturze żeby kupić ten brązowo-fioletowy cień z limitowanki Bohemia... I już go nie było I nie będzie A tak się na niego napaliłam, był cudowny, taki metaliczny, bez śladu brokatu Dziewczyny, wiecie może ile kosztuje przesyłka przez pocztę? Chyba niedużo, skoro to takie maleństwo? Bo jeśli by się opłacało, to będę męczyć którąś z Was, żeby mi kupiła i przysłała... (strzeżcie się )
Stary 2008-09-24, 21:23   #4107
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
co do cienie to nie jestem już tak zadowolona...kolorki dość słabe...na mokro lepiej je widać...kruszą się i trochę obsypują...ale ślicznie błyszczą.
Mam te cienie i dla mnie są rewelacyjne Wspaniale się trzymają, nie zbierają się w kącikach, a różowy jest najpiękniejszy z nich wszystkich
Stary 2008-09-24, 21:27   #4108
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
A ja w końcu skusiłam się na AOH Mam nadzieje, że się nie zawiodę
Też wkońcu skusiłam się na AOH, bardzo fajny rozświetlacz szkoda tylko, że nie ma ciemniejszej wersji

xxxMikixxx jest offline  
Stary 2008-09-24, 21:52   #4109
AgattkaM
Zadomowienie

Cytat:
Zauważyłam, że podkład mineralny ma jedną wadę - świecę się po nim dosyć szybko A jak jest u Was ?
hmm, jutro obiecuję nałożyć i przetestować, bo jakoś problemów nie miałam, jak brałam tabletki, ale jak odstawiłam to cera mi się zmieniła z normalnej na mieszaną [kto w ogóle wymyślił tą strefę T ]
no to jutro wypróbuję, bo dziś Affinitone od rana siedzi

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline  
Stary 2008-09-24, 22:08   #4110
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
mam cerę post-dojrzewającą i UWAGA dzięki mineralnemu pudrowi sypkiemu brak problemu ze świeceniem; właściwie to najlepiej matujący puder jaki miałam.
dziś siedziałam w domu więc mimo miki nalożyłam na filtr i jeszcze teraz widzę jednolitą, matową (no, jest naturalny połysk, ale delikatny) buźkę.

poza tym chciałam cień 02good old times i już go nie było
ale 01hippie chick i 03my way vel stary fiolet boskie!
rozwielitka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości