essence - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-18, 16:34   #4651
Nillette Flow
Raczkowanie

Dot.: essence

Cieszą mnie zapowiedziane nowości dla stałej oferty. mogli jednak bardziej uchylić rąbka tajemnicy. Większa i lepsza dystrybucja essence w Polsce też mile widziana ;p.

Od tygodnia bawię się korektorem w pędzelku. Nie jest zły, ale też nie fantastyczny. Są ,,sprawy'' których nie zatuszuje. Irytuje mnie to, że przekręcając końcówkę wydostaje się za dużo korektora i muszę pomagać sobie palcami.
Nillette Flow jest offline  
Stary 2008-10-18, 16:47   #4652
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za odpowiedz . Postaram sie znaleźć te odzywki w Naturze jak będę w poniedziałek .

Sama się nad nimi zastanawiałam, ktoś wspominał ze łatwo można namalować kreskę? Nie pamiętam dokładnie...
latwo na pewno ma tez super czarny kolorek ale wlasnie czy jest trwaly i nie schodzi tego juz nie wiem? a na kwc za dobrych opini nie ma
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-18, 17:06   #4653
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Od tygodnia bawię się korektorem w pędzelku. Nie jest zły, ale też nie fantastyczny. Są ,,sprawy'' których nie zatuszuje. Irytuje mnie to, że przekręcając końcówkę wydostaje się za dużo korektora i muszę pomagać sobie palcami.
A ja musze bardzo krecic nia, bo zawsze wylatuje za malo korektora :P. ALe ogolnie korektor jest spoko. Nie tuszuje super dobrze, ale nie wysusza tez za bardzo skory.
lea88 jest offline  
Stary 2008-10-18, 20:15   #4654
MalvinkaxD
Raczkowanie

Dziewczyny pytałyście o eyeliner w pisaku - bardzo łatwo maluje się nim kreski, co prawda mam wprawę w używaniu eyelinera, to jednak używa się go o wiele łatwiej niż np. eyelinera w kałamarzu. Dla mnie jest super, jest bardzo trwały i napewno szybko z niego nie zrezygnuję, bo póki co to najlepszy eyeliner jaki miałam

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.
MalvinkaxD jest offline  
Stary 2008-10-18, 20:35   #4655
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MalvinkaxD Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytałyście o eyeliner w pisaku - bardzo łatwo maluje się nim kreski, co prawda mam wprawę w używaniu eyelinera, to jednak używa się go o wiele łatwiej niż np. eyelinera w kałamarzu. Dla mnie jest super, jest bardzo trwały i napewno szybko z niego nie zrezygnuję, bo póki co to najlepszy eyeliner jaki miałam
i kreska sie nie rozmazuje w ciagu dnia?? bo wlasnie przerazilo mnie to kwc i wzielam eyeliner w pisaku maybellina ale tak jakos srednio mi pasuje bo musze pare razy poprawic zeby byl czarny!!
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-19, 16:39   #4656
Papiszynka
Zakorzenienie

Ja jakos nie przepadam za wszelkimi mazakami, twardymi pedzelkami itd. Uwazam ze tradycyjnym pedzelkiem latwiej sie maluje i efekt jest lepszy, mozna uzyskac cienka kreseczke gdzie przy innych bajerach nie zawsze jest to mozliwe..
A ma ktoras z was ten brokatowy eyeliner? Bo czarny mnie zainteresowal
I w ogole to bardzo jestem zadowolona z lakieru Bohemia, od wtorku trzyma sie bez zastrzezen we wtorek zrobie napad na nature i chce wyprobowac lakiery z regularnej sprzedazy bo ten z Bohemii jednak kolorem nie do konca mi podchodzi...
Papiszynka jest offline  
Stary 2008-10-19, 17:12   #4657
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja jakos nie przepadam za wszelkimi mazakami, twardymi pedzelkami itd. Uwazam ze tradycyjnym pedzelkiem latwiej sie maluje i efekt jest lepszy, mozna uzyskac cienka kreseczke gdzie przy innych bajerach nie zawsze jest to mozliwe..
I w ogole to bardzo jestem zadowolona z lakieru Bohemia, od wtorku trzyma sie bez zastrzezen we wtorek zrobie napad na nature i chce wyprobowac lakiery z regularnej sprzedazy bo ten z Bohemii jednak kolorem nie do konca mi podchodzi...
Zależy jaką kto lubi kreskę Ja lubię grubą.

Pamiętam, jak kiedyś chciałam kupić brazową kredkę do oczu - konkretnej firmy, bo miałam ją wcześniej a już się skończyła. Niestety nie było tej kredki i pani próbowała mi wcisnąć inną argumentujac że robi cieniutką kreskę. Była bardzo zaskoczona jak odpowiedziałam, że ja własnie chcę tamtą kredkę bo robi grube kreski a cienkich nie lubię

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 838 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-10-19, 17:14   #4658
melka90
Rozeznanie

GG do melka90

ja też mam ten eyeliner w pisaku i nie jestem nim do końca zachwycona...co prawda bardzo łatwo można narysowac nim kreskę ale oczekiwałam głębokiej czerni czego w tym produkcie nie znalazłam. No i niestety bardzo łatwo go rozmazać...jak nie dotykam to jest ok. ale wystarczy dotknąć paluchem i rozmazuję się...
Stary 2008-10-19, 17:34   #4659
Jelly Bean
Raczkowanie

Hmm, a czy ma ktoś może lakier utwardzający Ultra Strong + Nail repair? Takie srebrne opakowanie, zakupiłam wczoraj w ciemno i myślę teraz, czy aby podziała
Jelly Bean jest offline  
Stary 2008-10-19, 17:46   #4660
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Co do tego eyelinera w pisaku to mam o nim bardzo dobre zdanie
Używam go już od ok. 4 m-cy i jeszcze mi nie wysechł. Na MM można zobaczyć kreski jakie nim wykonywałam i chyba nie są takie złe
Wg mnie nie rozmazuje się, rysuje ładną, równą, czarną kreskę, jest wygodny, dosyć miękki, szybko wysycha. Na pewno kupię go ponownie
Teraz kupiłam pisak Oriflame i jest gorszy, ale w sumie lepszy-gorszy to dla każdego subiektywne odczucia.

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2008-10-19, 18:53   #4661
Dewjani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Dewjani, a używasz pędzla do pudru mineralnego? podobno ma to kolosalne znaczenie, ja nie wyobrażam sobie nakładania takim zwykłym miękkim. "Zainwestowałam" w kabuki essence i nie ma żadnych plam

co do pisaczków to zainteresował mnie flamaster do french manicure. Na początku był cudny, pod lakierem bezbarwnym trzymał się z tydzień...ale bardzo szybko zasechł i właściwie jest do wyrzucenia szkoda, bo szybko był delikatny fajny efekt.

odkryłam ostatnio, że tęsknię za moimi kosmtykami zostawionymi w wawie gdy wracam do domu...to już jakaś paranoja?
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dewjani, pytanie o pedzel jest nieglupie, w końcu to od niego zależy nałożenie podkładu mineralnego. Sprawdź czy twój pędzel jest do podkładu mineralnego, najlepiej jakiś typu kabuki.

Swoją drogą ciekawa jestem, czemu ci ten tusz z Sensique nie odpowiadał. Mi ta mascara odpowiada, jest dobra na co dzień...
dziewczyny! dzięki za rady. jutro się wybieram do Promenady, to i do Sephory wpadnę i zakupię ten pędzel kabuki (chociaż pewnie będzie mega drogi, btw a ile kosztuje ten w Naturze?), bo i tak muszę ze dwa/trzy pędzle kupić.
co do pisaka- może jakaś z was ma rady, co zrobić żeby nie odbijał na nieruchomej powiece? Ale to dziwne- chyba kwestia składu i konsystencji, bo kałamarz nigdy nie odbił się...

co do tuszu Sensique- nie wiem dlaczego mi nie odpowiadał, bo nigdy na nic nie miałam uczulenia! Ale on tak strasznie śmierdział, szczypał i w ogóle...łeeee!! Teraz testuję Sephora Atomic Volume i Maybeline Great Lash.
Aha, dziś Mama kupiłam mi perfumy Chloe- normalnie rewelacja! przepięknie pachną, polecam!!!

Dewjani jest offline  
Stary 2008-10-19, 19:18   #4662
madzior22
Wtajemniczenie

GG do madzior22

Papiszynko ja miałam brokatowy eyeliner. Wprawdzie z limitowanki i był koloru starego złota ale chyba niespcejalnie skład się zmienił. Barszo fajny był, szybko zasychał na kresce było dużo brokatu. Naprawdę polecam

Prawo jazdy !
madzior22 jest offline  
Stary 2008-10-19, 20:02   #4663
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Ja mam brokatowy eyeliner, ten srebrny. Bardzo go lubię, na imprezy w sam raz. Długo się utrzymuje, maluję cienką kreską i stosunkowo łatwo zmywa, polecam

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
dziewczyny! dzięki za rady. jutro się wybieram do Promenady, to i do Sephory wpadnę i zakupię ten pędzel kabuki (chociaż pewnie będzie mega drogi, btw a ile kosztuje ten w Naturze?), bo i tak muszę ze dwa/trzy pędzle kupić.
Ten kabuki z essence kosztuje 9,90 albo 9,99 i jest bardzo fajny
Stary 2008-10-19, 20:09   #4664
cypressangel
Zakorzenienie

Ile kosztuje ten brokatowy eyeliner?

cypressangel jest offline  
Stary 2008-10-19, 20:10   #4665
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:

kabuki essence kosztuje chyba 9,90zł i jest jak najbardziej ok, osobiście wolę go od tego dołączonego do l'oreal mineralnego, jest bardziej zwarty i na pewno się nie sypie.
rozwielitka jest offline  
Stary 2008-10-19, 20:15   #4666
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez cypressangel
Ile kosztuje ten brokatowy eyeliner?
Chyba też coś koło 10zł ale głowy nie dam. Konkretniej wydaje mi się, że
między 9,90 a 11.90
Stary 2008-10-19, 20:18   #4667
cypressangel
Zakorzenienie

Dzięki za odpowiedź

Stary 2008-10-19, 21:21   #4668
Dewjani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ten kabuki z essence kosztuje 9,90 albo 9,99 i jest bardzo fajny
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kabuki essence kosztuje chyba 9,90zł i jest jak najbardziej ok, osobiście wolę go od tego dołączonego do l'oreal mineralnego, jest bardziej zwarty i na pewno się nie sypie.
dziękuję Lasencje!!!

Dewjani jest offline  
Stary 2008-10-19, 22:56   #4669
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
dziękuję Lasencje!!!
zdrowa noś (mineralny essence)
rozwielitka jest offline  
Stary 2008-10-20, 10:57   #4670
zsrr23
Raczkowanie

Wczoraj kupiłam puder mineralny i pędzel - dziś nalożyłam ok. godz. 6.30 i jak na razie ładnie się trzyma (mam cerę mieszaną ze strefą T) zobaczymy co będzie później. Pędzelek przyjemny ładnie nakłada puder, bez smug.

Kupiłam równocześnie puder mineralny L'oreal, dla porównania - jutro go nałożę i porównam
zsrr23 jest offline  
Stary 2008-10-20, 15:12   #4671
Eurydyke
Raczkowanie

Dziewczyny! Poratujcie mnie! Jutro w krakowskim MAC'u będę miała rozmowę kwalifikacyjną i potrzebuję modelki do makijażu. Rozmowa będzie między 11.00 a 16.00, dokładną godzinę będę znała wieczorem. Skusi się któraś na darmowy makijaż?

Moje zdjęcia makijaży mogę wysłać na mail.
Eurydyke jest offline  
Stary 2008-10-20, 15:17   #4672
cypressangel
Zakorzenienie

Chętnie skorzystałabym z Twojej propozycji, ale... mam strasznie daleko do Krakowa

Stary 2008-10-20, 15:21   #4673
dimiti
Zakorzenienie

oj niestety ja do krk mam za daleko

i męczyło mnie i męczyło i kupiłam ten eyeliner w pisaku zobaczymy co to będzie za cudo
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-20, 16:11   #4674
nowka1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj niestety ja do krk mam za daleko

i męczyło mnie i męczyło i kupiłam ten eyeliner w pisaku zobaczymy co to będzie za cudo
Ja za to tak sie kręciłam koło essence ze wreszcie nic nie kupiłam . Nawet tej odzywki w pisaku nie znalazłam.

Ale za to nabyłam zielony korektor z AA ale niestety dopiero w domu zauważyłam ze data ważności jest do października 2008 i nie wiem teraz co z nim zrobić .
Otworzyłam go i jakiś dziwny sie wdaje. Nie wiem czy mogę oddać go do sklepu czy tez wymienić na inny egzemplarz? Mam paragon. Dziewczyny pomożecie coś?

nowka1 jest offline  
Stary 2008-10-20, 16:22   #4675
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Ja za to tak sie kręciłam koło essence ze wreszcie nic nie kupiłam . Nawet tej odzywki w pisaku nie znalazłam.

Ale za to nabyłam zielony korektor z AA ale niestety dopiero w domu zauważyłam ze data ważności jest do października 2008 i nie wiem teraz co z nim zrobić .
Otworzyłam go i jakiś dziwny sie wdaje. Nie wiem czy mogę oddać go do sklepu czy tez wymienić na inny egzemplarz? Mam paragon. Dziewczyny pomożecie coś?
jak najszybciej wroc do sklepu i powiedz ze chcesz wymienic bo pozniej wydasz majatek na leki u dermatologa jak CI sie cos stanie! przeciez do konca pazdziernika go nie zuzyjesz! idz szybko!
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-20, 16:25   #4676
nowka1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak najszybciej wroc do sklepu i powiedz ze chcesz wymienic bo pozniej wydasz majatek na leki u dermatologa jak CI sie cos stanie! przeciez do konca pazdziernika go nie zuzyjesz! idz szybko!
Dzięki dimiti Już sie ubieram i biegnę do sklepu go oddać, dam znać jak poszło.

nowka1 jest offline  
Stary 2008-10-20, 16:39   #4677
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki dimiti Już sie ubieram i biegnę do sklepu go oddać, dam znać jak poszło.
napisz jak wrocisz z nowym, mlodym korektorkiem!
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-20, 18:54   #4678
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

Cytat:
ja miałam nawet dwa ze stałej ofert. kiedyś po stronie niemieckiej był w stałej ofercie, nie wiem jak jest teraz w sumie u nas, ale zaopatrywałam się podczas wakacji. był czarny ze srebrnymi drobinkami i sprawował się fantastycznie. Normalnie był niemal niewidoczny (brokat) ale np na zdjęciach oko nabierało takiej "iskierki", błysku i wyglądało to prześlicznie. Znowu się w niego zapatrzę jak tylko wpadnie mi gdzieś w ręce.

ah, zapomniałam dodać że miał bardzo fajny cienki pędzelek, bo jestem fanem cienkich kresek i robię je codziennie. Wyglądał naturalnie na oku i trzymał się cały dzień.
Stary 2008-10-20, 19:14   #4679
miriam110
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mam tą bazę, ale moja opinia raczej nie będzie zbyt miarodajna, bo ostatnio wszystkie cienie mi się dobrze trzymają i nie zauważyłam diametralnej różnicy pomiędzy ich trwałością na bazie i bez. Ale na pewno dobrze się na niej cienie rozprowadzają i sama w sobie też nie stwarza problemów. Jest gęsta, ale pod wpływem ciepła mięknie i można ją spokojne rozsmarować na powiece. Generalnie za tą cenę możesz spokojnie spróbować
Czy mogłabym prosić o umieszczenie zdjęcia tej bazy pod cienie?
P.S w mojej Naturze jest cały stolaż tej firmy, a nie mam pojęcia jak wygląda opakowanie tej bazy
miriam110 jest offline  
Stary 2008-10-20, 19:24   #4680
cypressangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miriam110 Pokaż wiadomość
Czy mogłabym prosić o umieszczenie zdjęcia tej bazy pod cienie?
P.S w mojej Naturze jest cały stolaż tej firmy, a nie mam pojęcia jak wygląda opakowanie tej bazy
Post, który zacytowałaś jest sprzed prawie 2 lat. Szczerze mówiąc to ja nie widziałam u siebie w Naturze takiej bazy essence - może już nie ma jej w sprzedaży?

Zamknij wątek

Tagi
essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości