essence - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-20, 21:54   #571
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna
Dot.: essence

Służę uprzejmie zabawnym wydęciem ust umalowanych waniliowym balsamem. Podoba mi się jego absolutna tłustawa gładkosć, na ustach nie czuć drobinek.
Jeśli chodzi o rozświetlacz all over highlighter, to polecam bardzo. Jak tylko uda Ci się go spotkać, kupuj Zwłaszcza, jeśli lubisz błyskotki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif ess.gif (69,9 KB, 69 załadowań)
pasywno-agresywna jest offline  
Stary 2008-04-20, 21:58   #572
cypressangel
Zakorzenienie

Bardzo mi się podoba ta wanilia na ustach

Błyskotki polubiłam przez Wizaż - póki co nie mam dużego zbioru, ale w miarę możliwości powiększam go.
aoh i róż bf na pewno kupię - jeśli tylko uda mi się je dostać

cypressangel jest offline  
Stary 2008-04-21, 07:48   #573
erzebet
Rozeznanie

GG do erzebet

Postanowiłam również wkleić moje skarby,
póki co zbiorek niewielki, ale po pojawieniu się serii sun club na pewno się powiększy.....
- Puder Asia Glam już nieraz tutaj wychwalany,
- paletka do brwi, o której kiedyś pisałam, na drugim zdjęciu próbowałam uchwycić te szablony do niej dodane,
- lakier 1 second per nail, kolor 16 sexy in black, czarny ze złotymi drobinkami, faktycznie schnie bardzo szybko, może nie w sekundę (szczególnie druga warstwa), ale szybciutko, jeśli chodzi o trwałość to dopiero testuję
- balsam mango, już też nieraz opisywany, jestem z niego zadowolona, ale nie wypowiem się co do właściwości nawilżających i pielęgnacyjnych ponieważ jestem uzależniona od carmexu...:P,
- błyszczyk Beach Club, tylko go na razie testowałam, ale treściwy, ładny kolor, rozświetla usta i ładnie wygląda,
- moja perełka, błyszczyk powiększający usta, mam kolor niby bordo 03 so crazy, na stronie wygląda na ciemny kryjący, faktycznie jest jakby bezbarwny z lekką poświatą koloru, jest super! Miałam kilka powiększających błyszczyków (kilka też testowałam) i do tej pory nie zauważyłam, żeby robiły cokolwiek oprócz mrowienia w usta, ten natomiast moim zdaniem faktycznie lekko powiększa, usta są jakby trochę "napuchnięte", ma mentolowy aromat. Jedyny minus to to, że za trudno się go wydobywa, za mało zostaje na gąbeczce, ale polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence1.JPG (89,4 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg essence1 (1).jpg (65,7 KB, 73 załadowań)
erzebet jest offline  
Stary 2008-04-21, 10:12   #574
cypressangel
Zakorzenienie

Od 24 kwietnia w promocji w Naturze będzie nowa kolekcja essence (m.in. szybkoschnące lakiery do paznokci, poczwórne cienie) - ceny od 3.99 zł

Nowa gazetka jest w wątku o Naturze

Stary 2008-04-21, 10:41   #575
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Od 24 kwietnia w promocji w Naturze będzie nowa kolekcja essence (m.in. szybkoschnące lakiery do paznokci, poczwórne cienie) - ceny od 3.99 zł

Nowa gazetka jest w wątku o Naturze
Och, jestem stracona Szybko zmieniaja się te kolekcje, nawet trochę zbyt szybko...

Erzebet, ładny zbiorek. Ostatnio właśnie kusił mnie ten błyszczyk powiększający usta. Chyba wkrótce trafi w moje łapki
pasywno-agresywna jest offline  
Stary 2008-04-21, 12:10   #576
Aralka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Ojej, no to muszę się w końcu wybrać do tej Natury. Chyba pojadę w sobotę na stacje centrum.
Stary 2008-04-21, 14:03   #577
dimiti
Zakorzenienie

musze przyznac ze te blyszczyki na ustach wygladaja faktycznie swietnie! musze jakis sobie kupic ogladalam dzisiaj ten brazer essence z serii beach ale nie jestem juz do niego tak przekonana spr sobie ta gazetke Natury co tam maja miec z essence
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:44   #578
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Byłam dziś obadać kolory lakierów, które chciałam dokupić.

05 sweet as candy i 06 disco glam są bardzo delikatne, właściwie nie bardzo widać te kolory na paznokciu.

A 08 ultimate pink to intensywny róż - jak dla mnie zbyt intensywny = nie kupiłam żadnego
Dokladnie myslalam, nad jakims ladnym kryjacym jasnym rozowym, ale te pierwsze 2 sa chyba raczej bezbarwne. Akurat na ten ciemny sie chyba skusze, bo ma ladny polysk.
Wczoraj w ogole wyprobowalam ten turkusowy i bardzo szybko schnie, bardzo dobrze kryje juz przy I warstwie i kolor jest super (troche bardziej zielonkawy niz w opakowaniu, ale i tak mi sie podoba). Szkoda, ze juz widze, ze sie sciera na rantach, ale moze jak pomaluje 2 warstwy beda bardziej trwaly.
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:51   #579
niziutka
Raczkowanie

Pytanie do dziewczyn z Wrocławia: gdzie mozna kupic kosmetyki essence?
Bylam dzisiaj w naturze w Rynku (na dole w Feniksie) i niestety nie ma tam, zreszta to bardzo mala natura...

jesli znacie kilka miejsc to powiedzcie gdzie jest jeszcze najwiekszy wybor
niziutka jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:53   #580
aako
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niziutka Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn z Wrocławia: gdzie mozna kupic kosmetyki essence?
Bylam dzisiaj w naturze w Rynku (na dole w Feniksie) i niestety nie ma tam, zreszta to bardzo mala natura...

jesli znacie kilka miejsc to powiedzcie gdzie jest jeszcze najwiekszy wybor
właśnie weszłam na ten wątek z takim samym pytaniem i również byłam dzisiaj w naturze w Rynku
dołączam się do pytania

aako jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:54   #581
cypressangel
Zakorzenienie

lea, 05 i 06 raczej dają tylko połysk

Co do intensywności, krycia i błysku 08 to zupełnie się zgadzam - mój granatowy jest dokładnie taki jak piszesz - szybko schnie, ładnie połyskuje, jedna warstwa daje ładny kolor

Widziałam, że był z tej serii ciekawy fiolet, ale była tylko 1 buteleczka, którą przede mną kupiła jakaś dziewczyna

Ale przy następnej okazji sprawdzę, czy nie uzupełniono braków w kolorach i jeśli będzie to go kupię

Stary 2008-04-21, 16:51   #582
erzebet
Rozeznanie

GG do erzebet

Mam niestety watpliwości co do trwałości lakierów;(
Wczoraj po południu pomalowałam (dwie warstwy) a dzisiaj juz mi się lekko obdrapały.
Ale fakt, że myłam gary..., tylko, że inne lakiery to znosiły przynajmniej 2-3 dni..
ech...
erzebet jest offline  
Stary 2008-04-21, 17:40   #583
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@

Dzis bylam poogladac Beach Club w Naturze i niestety nic nie zakupilam Puder brazujacy wydaje mi sie jakis taki marchewkowy...Lakiery mocno brokatowe, a takich raczej nie uzyje do pracy, cienie tez niezbyt...Mialam ochote na ten zloty blyszczyk, ale w sumie leci do mnie juz taki z Avonu.
Tak, ze niestety na razie nic nie kupilam, chociaz korcilo
Poczekam na nastepna limitowanke Szczegolnie na ten rozswietlacz w paski

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG
Ł@siczk@ jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:33   #584
zosia21
Raczkowanie

a czy któraś z was ma ten podkład Essence, Stay Natural Soft Make Up-naturalny wygładzający podkład
jak z jego trwałością, jakieś ogólne wrażenia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg opakowanie.jpg (11,4 KB, 6 załadowań)

http://s1.suwaczek.com/201003254980.png
zosia21 jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:38   #585
cypressangel
Zakorzenienie

Z tego, co pamiętam, to Kadunia ma ten podkład

A tu recenzje na KWC

Stary 2008-04-21, 18:40   #586
Kadunia
Zakorzenienie

dokladnie
Pisałam o nim niedawno poszukaj

Kadunia jest offline  
Stary 2008-04-21, 18:58   #587
zosia21
Raczkowanie

ok, dzieki za odp, już szukam
Kadunia masz może zdjęcia tego podkładu, dzisiaj oglądałam próbki i zapomniałam, że w torebce miałam pojemniczek więc mogłam go przetestować w domu, interesował mnie najjaśniejszy odcień soft beige, a Ty jaki masz kolor podkładu

zosia21 jest offline  
Stary 2008-04-21, 19:32   #588
Kadunia
Zakorzenienie

Tak ja mam właśnie ten najjaśniejszy soft beige i dla mnie jest w sam raz a cerę mam taką brzoskwiniową , blada nie jestem Dziwne te kolory są naprawdę i tez nie można sie sugerować tym jak wyglądają w świetle sklepu bo baaardzo sie różnią od rzeczywistości

Kadunia jest offline  
Stary 2008-04-21, 19:36   #589
zosia21
Raczkowanie

tak wiem, że w sklepie są troche kolory przekłamane, ale z tego co widziałam ten kolor miał ciepły odcień, czy się mylę? kolejny nr po nim miał zabarwienie lekko różowe w stosunku do tego, bynajmniej tak to wyglądało w tamtym świetle, skleroza z tym pojemnikiem

zosia21 jest offline  
Stary 2008-04-21, 19:40   #590
Kadunia
Zakorzenienie

NO ja mam taka ciepłą karnacje a ten podkładzik na początku wydawał mi sie właśnie taki różowawy... i wtedy pomyślałam że nie trafiłam w kolor ale to tylko na początku teraz uważam że jest ciepły

Kadunia jest offline  
Stary 2008-04-21, 19:52   #591
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

dziewczyny bo strasznie trudno mi znaleźć...na stronie są chyba kosmetyki których u nas nie ma...czy to ja się mylę i są te wszystkie pędzle z różem, podkładem mineralnym i pudrami...strasznie mi się podobają...

i jeszcze ten Asia Glam...czy on jest dalej dostępny bo na stronce www też go nie znalazłam i zastanawia mnie czy to był jedynie czasowy produkt

Przyznam że mnie oczarowałyście swoimi zbiorami i też jutro się wybiorę na łowy Kiedyś z Niemiec przywiozłam sobie bardzo fajny tusz do kresek z drobinkami i do dziś jak widzę zdjęcia gdzie jestem nim pomalowana to aż zachwyt bierze
Stary 2008-04-21, 19:56   #592
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dziewczyny bo strasznie trudno mi znaleźć...na stronie są chyba kosmetyki których u nas nie ma...czy to ja się mylę i są te wszystkie pędzle z różem, podkładem mineralnym i pudrami...strasznie mi się podobają...

i jeszcze ten Asia Glam...czy on jest dalej dostępny bo na stronce www też go nie znalazłam i zastanawia mnie czy to był jedynie czasowy produkt

Przyznam że mnie oczarowałyście swoimi zbiorami i też jutro się wybiorę na łowy Kiedyś z Niemiec przywiozłam sobie bardzo fajny tusz do kresek z drobinkami i do dziś jak widzę zdjęcia gdzie jestem nim pomalowana to aż zachwyt bierze
asia to byla limitowka wiec nie wiem czy jeszcze gdzies jest w sklepach bo u mnie zastapili ja limitowka beach ktora tez sie juz konczy ale moze jak poszukasz porzadnie to gdzies znajdzies?
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-21, 20:00   #593
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

dziękuję...tak właśnie myślałam.
a tych pędzli jak widzę na KWC nie znajdę?
Stary 2008-04-21, 20:10   #594
cypressangel
Zakorzenienie

Jeśli się nie mylę to dziewczyny pisały o pudrach mineralnych, więc chyba były dostępne w polskich sklepach

Przejrzyj wątek - powinnaś coś znaleźć

Stary 2008-04-21, 20:28   #595
aako
Zakorzenienie

dzisiaj zainteresowałam się tą firmą i poszłam do natury (we wrocku essence jest w Magnoli - tu odpowiadam na swoje i kogoś jeszcze pytanie)
Skusiłam się na puder mineralny, kredke do oczu i błyszczyk ten za 3.99 (sorbet jakiś tam). Jestm zaskoczona trwałością kredki. Posmarowałam narazie sobie ręke w celu sprawdzenia koloru i już dwa razy myłam ręce od tego czasu i nic sie nie stało. Jest piękna. Jestem bardzo zadowolona Polecam.

aako jest offline  
Stary 2008-04-21, 20:33   #596
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
dzisiaj zainteresowałam się tą firmą i poszłam do natury (we wrocku essence jest w Magnoli - tu odpowiadam na swoje i kogoś jeszcze pytanie)
Skusiłam się na puder mineralny, kredke do oczu i błyszczyk ten za 3.99 (sorbet jakiś tam). Jestm zaskoczona trwałością kredki. Posmarowałam narazie sobie ręke w celu sprawdzenia koloru i już dwa razy myłam ręce od tego czasu i nic sie nie stało. Jest piękna. Jestem bardzo zadowolona Polecam.
hym nie zwracalam uwagi wogole na kredki...podobnie jak i polowe kosmetykow oprocz limitowek ale skoro te kosmetyki nie sa drogie a dobre wiec trzeba bedzie odlozyc troche kasy isc do natury i przetestowac wszystko co mozliwe! troche zniechecilam sie do nie drogich marek przes sensique czy jakos tak bo kupilam kulki rozswietlajace i mi zapchaly policzki!
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-21, 20:40   #597
gosik.s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Mam niestety watpliwości co do trwałości lakierów;(
Wczoraj po południu pomalowałam (dwie warstwy) a dzisiaj juz mi się lekko obdrapały.
Ale fakt, że myłam gary..., tylko, że inne lakiery to znosiły przynajmniej 2-3 dni..
ech...
No to ja muszę też wrzucić kamyczek do lakierowego ogródka Essence.
Bo akurat na lakierach, a konkretnie na jednym nacięłam się strasznie. I wcale nie chodzi o to, że odpryskiwał. Wręcz przeciwnie. Drobinek, jakie posiadał, nie mogłam się pozbyć w żaden sposób nawet po zmyciu lakieru. Ba, nawet po kilkakrotnym zmywaniu! One wciąż gdzieś tam tkwiły, wżarte w płytkę, nawet kiedy malowałam paznokcie kolejnymi, innymi lakierami.
Był to Multi Dimensions 11 Must have (swoją drogą ten, co wymyślił tę nazwę, musiał mieć wyjątkowo ironiczne poczucie humoru )

Także już nie bardzo mam ochotę wypróbowywać kolejne, chociaż ten granat, o jakim pisała Cypressangel, wygląda ślicznie.

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline  
Stary 2008-04-21, 20:45   #598
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
A jaki to kolor kredki ?
I co to za puder? jest na KWC? używałaś go już?
Bożeee to essence to doprowadzi mnie do bankructwa mimo ze tanie

Kadunia jest offline  
Stary 2008-04-21, 20:46   #599
cypressangel
Zakorzenienie

gosik, ja na razie zmywałam tylko ten 1 paznokieć u palca dłoni, który malowałam na próbę trwałości - nie miałam z tym problemów, ale to był tylko 1 paznokieć
Tych u stóp jeszcze nie zmywałam, ale zdam relację z zabiegu
Nie mam też porównania z innymi lakierami essence.
Może tylko to moje pierwsze wrażenie jest pozytywne, a potem okaże się jak jest naprawdę z tym lakierem

Stary 2008-04-21, 20:50   #600
aako
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
A jaki to kolor kredki ?
I co to za puder? jest na KWC? używałaś go już?
Bożeee to essence to doprowadzi mnie do bankructwa mimo ze tanie
kolor to taki ecru, fajny ma połysk. Pierwszy raz spotkałam sie z takim kolorem kredki. Oczywiscie były jeszcze standartowe; czarny brązowy, zielony etc. Kosztowała 5zł z groszami.
A jeśli chodzi o puder to to jest ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21125 rzeczywiście kolory troche ciemne i tylko 3 rodzaje ale wziełam najjaśniejszy i zobaczymy. Jutro będe próbować.

aako jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości