essence - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-22, 21:52   #631
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna
Dot.: essence

Musze koniecznie przyjrzeć się kredkom. Od jakiegoś już czasu szukam ładnego fioletu i głebokiego turkusu.
pasywno-agresywna jest offline  
Stary 2008-04-22, 21:54   #632
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Musze koniecznie przyjrzeć się kredkom. Od jakiegoś już czasu szukam ładnego fioletu i głebokiego turkusu.
ikedys ladna znalazlam fioletowa ale z lovely i troche jednak schodzila...ale jak znajdzies jakis turkus to daj znac!
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-22, 22:06   #633
lea88
Zakorzenienie

Turkus jest - nawet ja mam :P. Wykrecany z zwykly.
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-23, 10:23   #634
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Turkus jest - nawet ja mam :P. Wykrecany z zwykly.
uuuuu to cudownie!
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-23, 16:13   #635
lemka
Zakorzenienie

Kupiłam puder rozświetlający(chodzi mi o ten zwykły, a nie z serii Asia), ale daje taki delikatny efekt, na który składa się głównie gromadka drobinek. Dziewczyny, jak go stosujecie, bo to mój 1 rozświetlacz i podejrzewam, że mogę robić coś nie tak. Na które miejsce na policzkach go dajecie? Czy kładziecie go na sam podkład, a może na puder brązujący?
Stary 2008-04-23, 16:59   #636
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Kupiłam puder rozświetlający(chodzi mi o ten zwykły, a nie z serii Asia), ale daje taki delikatny efekt, na który składa się głównie gromadka drobinek. Dziewczyny, jak go stosujecie, bo to mój 1 rozświetlacz i podejrzewam, że mogę robić coś nie tak. Na które miejsce na policzkach go dajecie? Czy kładziecie go na sam podkład, a może na puder brązujący?
nie przejmuj sie te drobinki jak zejda to wtedy jest on na prawde swietny! ja swoje od razu sciagnelam
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-23, 18:28   #637
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Cytat:
Ja pudry rozświetlające stosuję na brązer lub róż, rzadziej na podkład i puder matujący. Drobiny brokatu z powierzchni pudru znikaja bardzo szybko
Stary 2008-04-23, 19:19   #638
lemka
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny. Już po jednym użyciu jest ich mniej. Puder jest fajny, ale daje delikatny efekt, do mojej mieszanej cery i na codzień jest idealny. Następnym rozświetlaczem, jaki sobie kupię będzie jakiś taki brązująco-rozświetlający. Oj, chyba się uzależnię.
Stary 2008-04-23, 19:33   #639
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki dziewczyny. Już po jednym użyciu jest ich mniej. Puder jest fajny, ale daje delikatny efekt, do mojej mieszanej cery i na codzień jest idealny. Następnym rozświetlaczem, jaki sobie kupię będzie jakiś taki brązująco-rozświetlający. Oj, chyba się uzależnię.
no ale efekt daje ladny taki satynowy to czekaj na nastepna kolekcje essence bo tam sa fajniutkie brazery-rozswietlacze
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-23, 19:39   #640
lemka
Zakorzenienie

dimiti ty kusicielko.
Stary 2008-04-24, 01:18   #641
capuccino
z innej bajki

Ja mam narazie tylko puder Asia (miesiąc), podobały mi się podwójne cienie (brąz z beżem), ale nie chciałam brać bez sprawdzenia recenzji

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2008-04-24, 11:00   #642
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
dimiti ty kusicielko.
hehe wiem zla kobieta ze mnie
zaraz Ci nawet wrzuce linki zebys miala wieksza ochote! ja juz odkladam kase wiec wiesz Ciebie tez to czeka
http://www.essence.eu/products/sun-c...-overview.html fajny co nie? takie paseczki cudne no i jeszcze mi sie podoba ten taki w sloiczku i w pedzelku i zwykly brazer wiec mam na co odkladac kase ale ma wejsc dopiero 15 maja
Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Ja mam narazie tylko puder Asia (miesiąc), podobały mi się podwójne cienie (brąz z beżem), ale nie chciałam brać bez sprawdzenia recenzji
no asia tez mam ale jeszcze nie uzywalam bo musze pedzle dokupic i jak recenzje ciebi? sa jakies? bo takie kolorki tez by mi odpowiadaly
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-24, 11:47   #643
cypressangel
Zakorzenienie

Zakupiłam dziś aoh - jeszcze nie próbowałam, jak wygląda na buzi, ale dziś na pewno to zrobię

Cudownie pachnie

Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2008-04-24 o 12:19
cypressangel jest offline  
Stary 2008-04-24, 15:54   #644
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Zakupiłam dziś aoh - jeszcze nie próbowałam, jak wygląda na buzi, ale dziś na pewno to zrobię

Cudownie pachnie
to chyba aoh zaczyna robic sensacje mala mnie glownie przekonal wlasnie aoh do dalszych zakupow z essence czekam teraz do 15 maja bo na stronie essence pisze ze wtedy zacznie wchodzi limitowka sun
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-24, 16:13   #645
cypressangel
Zakorzenienie

W poniedziałek zaopatrzę się jeszcze w błyszczyki

Dobrze, że sun club będzie po 15 maja = po przypływie gotówki = będę mogła zaszaleć

Stary 2008-04-24, 16:47   #646
lemka
Zakorzenienie

dimiti litości proszę. A jeszcze wciągnął mnie wątek z kosmetykami H&M, gdzie ty też się udzielasz. I z podziwu nad zakupami Wizażanek ruszyłam dzisiaj do H&M i wróciłam z czymś...ale to już w innym wątku. A teraz będę czekała na 15 maja razem z tobą. Podoba mi się puder piaskowy,ale ciekawe jaki efekt będzie dawał.
Stary 2008-04-24, 17:32   #647
capuccino
z innej bajki

Ja już nie mogę czytać o tych rozświetlaczach, bo jak kupię następny to chyba po głowie dostanę Nie wiem kiedy to wszystko zużyję Chociaż wiem, że moje 6 opakowań to nic w porównaniu z niektórymi kosmetykocholiczkami Muszę przystopowac, bo później znowu będę sprzedawać i wkurzać się na siebie

Muszę jednak dodać, że na ten All over highlighter bym się skusiła już jakiś czas temu, ale parę miesięcy temu odrobinę się zaglębiłam w sprawy składników i troszke sie jednego obawiam. Co prawda w recenzjach żadna z uzytkowniczek nie skarżyła się na zapychanie, ale mimo to jakoś nie mam odwagi . Na Asia nie ma składników, także nie mogłam zobaczyć składu. Z drugiej strony to plus- jeden wydatek mniej

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2008-04-24, 19:43   #648
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Cytat:
Ja już nie mogę czytać o tych rozświetlaczach, bo jak kupię następny to chyba po głowie dostanę Nie wiem kiedy to wszystko zużyję Chociaż wiem, że moje 6 opakowań to nic w porównaniu z niektórymi kosmetykocholiczkami Muszę przystopowac, bo później znowu będę sprzedawać i wkurzać się na siebie

Muszę jednak dodać, że na ten All over highlighter bym się skusiła już jakiś czas temu, ale parę miesięcy temu odrobinę się zaglębiłam w sprawy składników i troszke sie jednego obawiam. Co prawda w recenzjach żadna z uzytkowniczek nie skarżyła się na zapychanie, ale mimo to jakoś nie mam odwagi . Na Asia nie ma składników, także nie mogłam zobaczyć składu. Z drugiej strony to plus- jeden wydatek mniej
To mnie troszkę zapychaczem zmartwiłaś. Moja skóra jest podatna na wszelkie zapychacze Jak narazie jednak nic złego nie widzę na policzkach.

Byłyście w Naturze? Coś nowego sie pojawiło? Wybieram się jutro i chciałabym wiedzieć, czy zbankrutuję
Stary 2008-04-24, 19:50   #649
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
W poniedziałek zaopatrzę się jeszcze w błyszczyki

Dobrze, że sun club będzie po 15 maja = po przypływie gotówki = będę mogła zaszaleć
no tez sie ciesze! do 15 maja nie dosc ze uskladam troche kasy to moze poprosze tatulka o wczesniejsza wyplate za czerwiec??
Cytat:
dimiti litości proszę. A jeszcze wciągnął mnie wątek z kosmetykami H&M, gdzie ty też się udzielasz. I z podziwu nad zakupami Wizażanek ruszyłam dzisiaj do H&M i wróciłam z czymś...ale to już w innym wątku. A teraz będę czekała na 15 maja razem z tobą. Podoba mi się puder piaskowy,ale ciekawe jaki efekt będzie dawał.
hehe czekamy oj czekamy bo ta limitowka zapowiada sie baaardzo ciekawie! mnie wlasnie tez wciagnal ten H&M ale narazie i tak nie mam czym sie martwic bo nie mam H&M w swojej miejscowosci tylko w Krk ale mam ochote sie wybrac po paletke jakas roz i blyszczyki ojj ale przyznasz ze te rozswietlaczo brazery z essence robia wrazenie i nie ma szans im sie oprzec
Cytat:

eee ja tez mam wrazliwa skore ale o dziwio on nie robi zadnej najmniejszej krzywdy ale dobra nie guluje Cie bo faktycznie jeden zakup mniej dla Ciebie
Cytat:
To mnie troszkę zapychaczem zmartwiłaś. Moja skóra jest podatna na wszelkie zapychacze Jak narazie jednak nic złego nie widzę na policzkach.

Byłyście w Naturze? Coś nowego sie pojawiło? Wybieram się jutro i chciałabym wiedzieć, czy zbankrutuję
ja nic nowego nie widzialam ale wiesz w kazdej naturze cos innego zdaj relacje jak cos zobaczysz ciekawego
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-24, 22:18   #650
lemka
Zakorzenienie

Ja zakochałam się w pudrze brązująco-rozświetlającym z H&M i chyba na niego się zdecyduję, bo przecież powoli kończy mi się puder brązujący Rimmel'a i nie wolno dopuścić, żebym została bez niczego.
Stary 2008-04-24, 22:25   #651
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

eee ja tez mam wrazliwa skore ale o dziwio on nie robi zadnej najmniejszej krzywdy ale dobra nie guluje Cie bo faktycznie jeden zakup mniej dla Ciebie
Tymbardziej, że dziś kupiłam balsam/błyszczyk za 50 zł (w H&Mie miałabym za to ze 4 błyszczyki ). A tu jeszcze mam plany na H&M-a, perfumetkę z Sephory i korektor clinique
Tylko skąd gotówkę brać

Ja to nie mogę chodzić po sklepach, ani zaglądać na stronki kosmetyczne, bo zawsze coś wypatrzę a później mnie męczy

*
*

capuccino jest offline  
Stary 2008-04-25, 12:06   #652
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@

Cytat:
Tymbardziej, że dziś kupiłam balsam/błyszczyk za 50 zł (w H&Mie miałabym za to ze 4 błyszczyki ). A tu jeszcze mam plany na H&M-a, perfumetkę z Sephory i korektor clinique
Tylko skąd gotówkę brać

Ja to nie mogę chodzić po sklepach, ani zaglądać na stronki kosmetyczne, bo zawsze coś wypatrzę a później mnie męczy
Mam dokladnie tak samo. Cos gdzies zobacze, uslysze, a potem mi sie sni po nocach no i w koncu musze kupic, bo nie moge wytrzymac. Mama ostatnio mnie wyzwala od chorych ludzi

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG
Ł@siczk@ jest offline  
Stary 2008-04-25, 12:12   #653
cypressangel
Zakorzenienie

Arrow Dot.: essence

Cytat:
Tylko skąd gotówkę brać
Też się nad tym zastanawiam
Cytat:
Mam identycznie

Dobrze, że mój TŻ nie robi mi z powodu moich kosmetycznych zakupów jakichkolwiek wyrzutów - wręcz przeciwnie - często namawia mnie, żebym sobie coś kupiła Ehhh...

Stary 2008-04-25, 15:07   #654
natallkaa
Wtajemniczenie

ja wczoraj nabyłam róz BF - i rzeczywiście jest bardzo fajny, ładnie mi się od rana trzyma na policzkach. Odcienie nr 01 i 03 również mnie zainteresowały
kupiłam sobie też lusterko Beach Club - jakoś mnie urzekło, ładny kolorek ma. A jakiś czas temu kupiłam eyeliner w pisaku ale z niego niestety nie jestem zadowolona
natallkaa jest offline  
Stary 2008-04-25, 15:22   #655
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zakochałam się w pudrze brązująco-rozświetlającym z H&M i chyba na niego się zdecyduję, bo przecież powoli kończy mi się puder brązujący Rimmel'a i nie wolno dopuścić, żebym została bez niczego.
no nie mozna nie moznaa ja dzisiaj widziala puder brazujaca rozswietlajacy w pedzlu z essence i sie zastanawiam wlasnie czy go kupic czy nie

Cytat:
Tylko skąd gotówkę brać

a to jaki blyszczykowaty balsam zakupilas>?? ja wlasnie wlazlam do natury na chwilke i juz wypatrzylam rozswietlacz w pedzelku!! i juz mnie meczy korektor z clinique jest swietny sama mam na niego ochote ale juz nie mam skad pieniadze brac
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-25, 15:47   #656
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Dziś odiwedziny w Naturze skończyły się zakupem kilku kosmetyków z pielęgnacji i... kredki oraz lakieru. Kredkę kupiłam za 3,99zł, w kolorze cool breeze. Ładny ten turkusik, fajnie wygląda i nawet nienajgorzej trzyma się po wewnętrznej stronie powieki. Dokładniej testować będe wkrótce Za taką cenę to dokupię jeszcze czerń. Fiolet też jest, ale to bardziej taki delikatny pastelowy fiolecik niż śliwka (a na taką liczyłam). Lakier kupiłam ten granatowy rock rebell. Ładny jest. Też testować będę wkrótce.
Stary 2008-04-25, 15:54   #657
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Dziś odiwedziny w Naturze skończyły się zakupem kilku kosmetyków z pielęgnacji i... kredki oraz lakieru. Kredkę kupiłam za 3,99zł, w kolorze cool breeze. Ładny ten turkusik, fajnie wygląda i nawet nienajgorzej trzyma się po wewnętrznej stronie powieki. Dokładniej testować będe wkrótce Za taką cenę to dokupię jeszcze czerń. Fiolet też jest, ale to bardziej taki delikatny pastelowy fiolecik niż śliwka (a na taką liczyłam). Lakier kupiłam ten granatowy rock rebell. Ładny jest. Też testować będę wkrótce.
to troche tego kupilas ja co chwile wpadam do Natury i ogladam essence na co licze to nie wiem ale ciagle chodze i ogladam

dziewczyny miala ktoras taki brazujac0-rozswietlajacy proszek w pedzelku?
http://www.essence.eu/products/face/powder-brushes.html o ten mi chodzi dokladnie
dimiti jest offline  
Stary 2008-04-25, 16:05   #658
cypressangel
Zakorzenienie

Arrow Dot.: essence

Cytat:
Lakier kupiłam ten granatowy rock rebell. Ładny jest.
Oj tak, bardzo ładny ten kolor

dimiti, któraś z dziewczyn pisała o tym rozświetlaczu w pędzlu

Stary 2008-04-25, 16:35   #659
ooliwka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
A jakiś czas temu kupiłam eyeliner w pisaku ale z niego niestety nie jestem zadowolona
a ja jestem nim zachwycona haahaha nigdy nie miałam aż tak dobrego i praktycznego
a co Tobie nie odpowiada?

Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline  
Stary 2008-04-25, 17:35   #660
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a to jaki blyszczykowaty balsam zakupilas>?? ja wlasnie wlazlam do natury na chwilke i juz wypatrzylam rozswietlacz w pedzelku!! i juz mnie meczy korektor z clinique jest swietny sama mam na niego ochote ale juz nie mam skad pieniadze brac

Ten:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14634

Właśnie będąc we wtorek w Katowicach wypatrzyłam go i mnie męczył, chociaż się broniłam mówiąc sobie, że wezmę coś chociaż 10 zł tańszego Ale w ostateczności kupiłam go

Mówisz o tym korektorze pod oczy, czy jakimś innym? Ja chciałam wysępić próbkę, ale pani w Sephorze nie była chętna robić, zaproponowała pomazianie się na miejscu (yhy, na makijaż- dziękuję bardzo). Muszę iść w jakieś inne miejsce, bo w innej S. pamiętam przy dwukrotnych zakupach bez problemu dostałam próbki jakiegośtam kosmetyku, o który prosiłam (do takiego plastikowego malego pojemniczka).

Btw, co to za rozświetlacz w pędzelku Gdzieś jakieś foto w necie istnieje tej rzeczy?

Edit: doczytałam, jeśli chodzi o taki sypki w środku, to ja takich nie lubię, wolę kulki albo prasowane

*
*

capuccino jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości