essence - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-07-15, 17:21   #2071
swirrruska
Rozeznanie

Dot.: essence

ze sweet t. tylko roz jakos mnie zainteresowal, ale z bohemia..... wszystko chyba oprocz lakierow
no a teraz czekam na puder, cienie i papierki matujace z urban j.
swirrruska jest offline  
Stary 2008-07-15, 17:25   #2072
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
patrzcie http://bellemania.de/index.php?type=...articles&id=54

juz mi sie podoba, pewnie skusze sie na kredki (ostatnio jestem kredkomaniaczka)
W ogole limitowanka Catrice bedzie sliczna ... te paseczki ;(http://bellemania.de/index.php?type=...articles&id=55
ten roz mi sie podoba a z catrice kredki ale niestety szafy tego catrice nigdzie nie widzialam
dimiti jest offline  
Stary 2008-07-15, 17:29   #2073
cypressangel
Zakorzenienie

dimiti, na stronie essence można obejrzeć nowe limitowanki

cypressangel jest offline  
Stary 2008-07-15, 17:31   #2074
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
dimiti, na stronie essence można obejrzeć nowe limitowanki
no to zaraz bede podziwiac oczy naciesze i znowu bede sie denerwowala czy beda u nas czy nie
dimiti jest offline  
Stary 2008-07-15, 19:29   #2075
mOna01
Zakorzenienie

Łał ja podbijałam Wrocław a tu takie nowinki to ja napiszę co mnie kusi już:

Sweet Temptation:
- róż
- trio eyeshadow

Bohemia:
- shimmer spray (musi być super )
- i ewentualnie bronzing powder chociaż kupiłam wczoraj już z Rimmela ale kosmetyków nigdy za wiele!

Catrice:
- paseczki! oba! oba! cudowne

mOna01 jest offline  
Stary 2008-07-15, 19:52   #2076
Rzeczka
Raczkowanie

Wow, mOna01 ja byłam wczoraj z koleżanką we Wrocławiu, bo składała papiery na uczelnię.
Co do nowych limitowanek, to aż dziw, że nic mnie nie zachwyciło. Nic a nic żadne kredki, błyszczyki, ewentualnie ten potrójny cień do powiek ale nie w moich kolorach tak więc czekam z utęsknieniem na UJ i P'sL. Obie wydają mi się super. Jutro będę w Naturze bo dziś mieli dostawę to zobaczę co mają. Może się miło rozczaruję.
Rzeczka jest offline  
Stary 2008-07-15, 20:22   #2077
mOna01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
Wow, mOna01 ja byłam wczoraj z koleżanką we Wrocławiu, bo składała papiery na uczelnię.
Co do nowych limitowanek, to aż dziw, że nic mnie nie zachwyciło. Nic a nic żadne kredki, błyszczyki, ewentualnie ten potrójny cień do powiek ale nie w moich kolorach tak więc czekam z utęsknieniem na UJ i P'sL. Obie wydają mi się super. Jutro będę w Naturze bo dziś mieli dostawę to zobaczę co mają. Może się miło rozczaruję.
No ja też składałam papiery właśnie do Wrocławia mam daleko więc często tam nie bywam w Rynku patrzę - Natura! To lecę, pędzę, a to taka maleńka Naturka, bez Essence nawet, ale za to z Bellem! I kupiłam zdradziecko ten podkład zachwalany w KWC bo w moim mieście niestety nie ma Bella, tylko pojedyncze cienie. Ale to nie powinnam się przyznawać bo zdrada ;p

mOna01 jest offline  
Stary 2008-07-15, 20:26   #2078
melka90
Rozeznanie

GG do melka90

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
No ja też składałam papiery właśnie do Wrocławia mam daleko więc często tam nie bywam w Rynku patrzę - Natura! To lecę, pędzę, a to taka maleńka Naturka, bez Essence nawet, ale za to z Bellem! I kupiłam zdradziecko ten podkład zachwalany w KWC bo w moim mieście niestety nie ma Bella, tylko pojedyncze cienie. Ale to nie powinnam się przyznawać bo zdrada ;p
ja wybaczę zdradę jak powiesz co to za podkład
Stary 2008-07-15, 20:42   #2079
mOna01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
ja wybaczę zdradę jak powiesz co to za podkład
ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,12764,fluid-anti-age-stara-wersja.html

mOna01 jest offline  
Stary 2008-07-15, 21:00   #2080
aako
Zakorzenienie

Cytat:
Mona we wro essence jest tylko w Magnolia Park. 7 przystanków z Galeri Dominikańskiej 3 albo 10 w strone Kwiskiej Ale za to nie ma tam Bella.
Nigdzie indziej nie widziałam.

aako jest offline  
Stary 2008-07-15, 21:00   #2081
Rzeczka
Raczkowanie

hihih zdrada niech będzie wybaczona
A tak z ciekawości czystej na co składałaś? Mnie zawsze do Wrocka ciągnęło na studia a wylądowałam w Krakowie na prawie. Nie jest źle... Nature też mamy - jedną! na cały Kraków w której jest Essence i to jeszcze na takim odludziu, że ho ho
Rzeczka jest offline  
Stary 2008-07-15, 21:33   #2082
mOna01
Zakorzenienie

Uniwersytet Ekonomiczny
A w ogóle dziwne że tych szaf Essence tak mało... Kraków, Wrocław, duże miasta a tylko po jednej ja mam to szczęście i dwie pod nosem

mOna01 jest offline  
Stary 2008-07-15, 21:38   #2083
Rzeczka
Raczkowanie

w takim razie gratuluję dostania się, i życzę powodzenia na studiach
U mnie były swego czasu aż dwie Natury ale jedną nie wiedzieć czemu zlikwidowali i została tylko jedna... w ogóle jakoś tych Natur ubywa z każdym rokiem. A coraz więcej Rossmann'ów się pojawia
Rzeczka jest offline  
Stary 2008-07-15, 21:59   #2084
mOna01
Zakorzenienie

No mam nadzieję że sobie będę dawać radę trochę ciężko będzie bo to nowe duże miasto, ja tam nikogo nie znam (mam dwóch kolegów ale na innym wydziale ;p ) Ale trzeba wierzyć że będzie dobrze
A co do Rossmanów... Lubię Rossmana ale mogłoby być więcej szaf ;D w moim jest ich i tak sporo, bo aż 10 ale niestety Essence wśród nich nie ma :<

mOna01 jest offline  
Stary 2008-07-15, 22:05   #2085
Rzeczka
Raczkowanie

ja w żadnym Rossmanie nie widziałam Essence. Ostatnio miałam też okazję być w paru Super-Pharm'ach ale też nie ma tam Essence. Dowiedziałam się od pani, że kiedyś mieli stoisko z akcesoriami do rąk i paznokci ale to już dawno zniknęło. A szkoda bo to jedna z ciekawszych firm, tania i widać po naturach jak szybko znikają kosmetyki z szaf.
Co do studiów dasz sobie radę. Nowe doświadczenia, nowi ludzie. Mozna zacząć wszystko od początku. To w tym jest najfajniesze.
Rzeczka jest offline  
Stary 2008-07-15, 22:44   #2086
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Jak się spisują Twoje pudry? Ja dziś kupilam duzy brązer.W opakowaniu nie wygląda na zbyt ciemny ale po nałozeniu na skórę daje dosyć mocny efekt złotej opalenizny.Zastanwiam się czy te mniejsze pudry są jaśniejsze i czy kryją?
Najbardziej przypadł mi do gustu mój "pasiak" w wersji jaśniejszej. Ma cudowną konsystencję, piękny kokosowy zapach i daje świetny efekt metalicznego brązowienia Pudrem w puszku również jestem zachwycona. Ten sam kokosowy zapach, mocno się mieni i rozświetla, jednocześnie nadając skórze brzoskwiniowy kolor.
Troszkę mniej jestem zadowolona z tzw. utrwalacza opalenizny. Myślałam, że to mniejsza wersja wielkiego, matującego brązera, a okazał się być czymś innym
Na twarzy bardzo słabo go widać, jedynie minimalne drobinki. Pachnie chemicznie i nie spełnia funkcji brązera, którym można by było fajnie wymodelować twarz. Także zakup trochę pochopny
Mam ogromną chrapkę na ten wielki brązer...Nie wiem co mi odbiło,że go nie wzięłam Zwłaszcza, że Ty Angi go sobie chwalisz

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2008-07-15, 22:49   #2087
cypressangel
Zakorzenienie

Kicia, jaśniejsze paseczki to te, z białym paskiem na górze? Jeśli tak, to mam tę samą wersję i dziś miała swój debiut - również jestem zadowolona z efektu, jaki daje Co prawda był to efekt lightowy - zależało mi na bardzo delikatnym rozświetleniu i udało się

cypressangel jest offline  
Stary 2008-07-15, 22:54   #2088
rzyrafka
Zakorzenienie

Ojej, kilka dni mnie ni ebyło na forum, nei wiem czy jest sens jechać do mojej natury czy juz mi wszytsko wykupiłyście
z nowych limitowanek chcę lakier i eyeliner z ST a z B pożądam pojedynczego cienia
rzyrafka jest offline  
Stary 2008-07-15, 23:09   #2089
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Kicia, jaśniejsze paseczki to te, z białym paskiem na górze? Jeśli tak, to mam tę samą wersję i dziś miała swój debiut - również jestem zadowolona z efektu, jaki daje Co prawda był to efekt lightowy - zależało mi na bardzo delikatnym rozświetleniu i udało się
Tak to ten z jaśniejszym paseczkiem.
Essence sprawia nam taką radość tymi limitowankami...szkoda tylko, że tak rzadko

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2008-07-15, 23:47   #2090
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Najbardziej przypadł mi do gustu mój "pasiak" w wersji jaśniejszej. Ma cudowną konsystencję, piękny kokosowy zapach i daje świetny efekt metalicznego brązowienia Pudrem w puszku również jestem zachwycona. Ten sam kokosowy zapach, mocno się mieni i rozświetla, jednocześnie nadając skórze brzoskwiniowy kolor.
Troszkę mniej jestem zadowolona z tzw. utrwalacza opalenizny. Myślałam, że to mniejsza wersja wielkiego, matującego brązera, a okazał się być czymś innym
Na twarzy bardzo słabo go widać, jedynie minimalne drobinki. Pachnie chemicznie i nie spełnia funkcji brązera, którym można by było fajnie wymodelować twarz. Także zakup trochę pochopny
Mam ogromną chrapkę na ten wielki brązer...Nie wiem co mi odbiło,że go nie wzięłam Zwłaszcza, że Ty Angi go sobie chwalisz
O tak chwalę sobie ten wieelki brązer Dzis tez zakupilam "paseczki" jaśniejsze bo ciemniejsze mnie tak urzekły,ze musiałam mieć obie wersje ! Stosuję jako cienie i jako brazer na policzki.Bardzo polecam -cudo!

edit: nie kupiłam pudru w puszku No dobra..kupię jutro-skoro polecasz
Angi74 jest offline  
Stary 2008-07-16, 00:31   #2091
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
ja w żadnym Rossmanie nie widziałam Essence. Ostatnio miałam też okazję być w paru Super-Pharm'ach ale też nie ma tam Essence. Dowiedziałam się od pani, że kiedyś mieli stoisko z akcesoriami do rąk i paznokci ale to już dawno zniknęło. A szkoda bo to jedna z ciekawszych firm, tania i widać po naturach jak szybko znikają kosmetyki z szaf.
Co do SP tez to pamietam, ale faktycznie nic juz nie ma. A w Rossmannach nielicznych w Wawie bylo Essence ale chyba ze 3 miesiace max i zlikwidowali ;(
lea88 jest offline  
Stary 2008-07-16, 11:52   #2092
Rzeczka
Raczkowanie

Dziewczyny była któraś z was dziś w naturze? są jakieś nowości?
Rzeczka jest offline  
Stary 2008-07-16, 12:52   #2093
Maqua
Zakorzenienie

ja właśnie wróciłam leży tylko sun club. pojechałam po AOH, a że nie było na pocieszenie zgarnęłam puder w puszku, którego nie umiałam obsłużyc i chciałam wyrwać tą bezczelną gąbkę ... paseczków się bałam, mimo opalenizny, że ho-ho wciąż jestem jak obsypana mąką a były tylko te ciemniejsze.
Maqua jest offline  
Stary 2008-07-16, 13:30   #2094
klaudia47126
Raczkowanie

GG do klaudia47126

Witam,

Od dłuższego czasu przeglądam forum o kosmetykach firmy Essence i strasznie korci mnie, żeby również sie w nim udzielić.

Oglądając wasze zbiory, nabierałam coraz większej ochoty, by zaopatrzyć się w jakiś kosmetyk Essence. Cóż, ta chęć powoli zamienia się w jakieś opętanie, ale jeszcze się powstrzymuję... Zobaczymy na jak długo. Póki co jestem posiadaczką 3 kredek, błszczyka i paseczków z kolekcji Sun Club. Mam nadzieję, że mój zbiór będzie systematycznie się powiększał.

W moim mieście - Częstochowie, jest tylko jedna Natura. Jest zarazem jedynym sklepem, gdzie stoi szafa Essence. I odnoszę wrażenie, że chyba nie chce im się jej uzupełniać, bo za każdnym razem, kiedy jestem w Naturze to nie ma częsci rzeczy, ale dzisiaj postanowiłam zaatakować z rana i zakupiłam kilka kosmetyków. Oczywiście niektórych rzeczy brakował, ale nie zdziwiło mnie to, bo jest to w szafie tej firmy standard. U mnie podobnie jak i u was Sun Beach trzyma się niewzruszenie, mimo iż jest już całkowicie przegrzebane, ale ku mojej uciesze pojawiło się Sun Club, na które gorąco czekałam. Z tej serii zaiteresowały mnie jedynie paseczki, wybrałam te jaśniejsze. Żele, chusteczki do ciała były strasznie złote. Natomiast pudry brązujące stały nienaruszone, ale szkoda, że oba były takie jasne. Zapomniałabym... Były oczywiście błyszczyki i puder w pędzlu, ale one też mnie nie skusiły... Dlatego pewnie tak jak Wy czekam na kolejne limitowanki...

Zamieszczam zdjęcie mojego mini-zbiorku, który mam nadzieję wkrótce urośnie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia SS850383.jpg (31,9 KB, 100 załadowań)
klaudia47126 jest offline  
Stary 2008-07-16, 13:35   #2095
Kadunia
Zakorzenienie

wywaliło mi wątek ze subskrypcji ile straciłam...

Poźniej wrzuce fotke co mam z Essence

Jest juz u mnie ta nowa limitowanka skusze sie chyba na ten duzy brązer z tłoczonym wzorkiem... ma go ktoras z was?

Kadunia jest offline  
Stary 2008-07-16, 13:38   #2096
mOna01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez klaudia47126 Pokaż wiadomość
Witam,

Od dłuższego czasu przeglądam forum o kosmetykach firmy Essence i strasznie korci mnie, żeby również sie w nim udzielić.

Oglądając wasze zbiory, nabierałam coraz większej ochoty, by zaopatrzyć się w jakiś kosmetyk Essence. Cóż, ta chęć powoli zamienia się w jakieś opętanie, ale jeszcze się powstrzymuję... Zobaczymy na jak długo. Póki co jestem posiadaczką 3 kredek, błszczyka i paseczków z kolekcji Sun Club. Mam nadzieję, że mój zbiór będzie systematycznie się powiększał.

W moim mieście - Częstochowie, jest tylko jedna Natura. Jest zarazem jedynym sklepem, gdzie stoi szafa Essence. I odnoszę wrażenie, że chyba nie chce im się jej uzupełniać, bo za każdnym razem, kiedy jestem w Naturze to nie ma częsci rzeczy, ale dzisiaj postanowiłam zaatakować z rana i zakupiłam kilka kosmetyków. Oczywiście niektórych rzeczy brakował, ale nie zdziwiło mnie to, bo jest to w szafie tej firmy standard. U mnie podobnie jak i u was Sun Beach trzyma się niewzruszenie, mimo iż jest już całkowicie przegrzebane, ale ku mojej uciesze pojawiło się Sun Club, na które gorąco czekałam. Z tej serii zaiteresowały mnie jedynie paseczki, wybrałam te jaśniejsze. Żele, chusteczki do ciała były strasznie złote. Natomiast pudry brązujące stały nienaruszone, ale szkoda, że oba były takie jasne. Zapomniałabym... Były oczywiście błyszczyki i puder w pędzlu, ale one też mnie nie skusiły... Dlatego pewnie tak jak Wy czekam na kolejne limitowanki...

Zamieszczam zdjęcie mojego mini-zbiorku, który mam nadzieję wkrótce urośnie...

Witamy w gronie Essencemaniaczek zbiorek na razie masz skromny ale widać dobry początek ;P

mOna01 jest offline  
Stary 2008-07-16, 14:31   #2097
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Och, nowe limitowanki, z Bohemia chcę wszystko, ze Sweet Temptation conajmniej cienie i róż.

Całej Sun Club nie widziałam na żywo, bo nie mam czasu na zakupy (może dziś się uda). Za to moja mama, która słyszała moje jęczenia na temat paseczków i tego, że chyba pojadę po nie do Niemiec, że chcę, że są piękne i tak dalej, zrobiła mi mega przyjemną niespodziankę i sprawiła mi brązowe paseczki Ibiza sun. Daja mocny metaliczny efekt, a ja czasem lubię taki efekt Pięknie pachną Trzeba jednak uwżać, żeby nie przesadzić.

Mam z Essence dwie kredki do powiek i musze powiedzieć, że im jest cieplej, tym gorzej mi służą. Czarna pod wpływem gorąca srobiła się tak miękka, że się aż kruszy,zostawiając kawałeczki na powiece.

Zepsuło mi się opakowanie mojego ukochanego brązera z Beach Club Generalnie Essence nie ma najlepszych opakowań pudrów, AOH też się nadkrusza, mimo, że naprawde szanuję kosmetyki i dbam o to, by były przechowywane i użytkowane w odpowiednich warunkach.
pasywno-agresywna jest offline  
Stary 2008-07-16, 14:34   #2098
Rzeczka
Raczkowanie

ja też witam
Kadunia mówisz o limitowance Sun Club czy jakiejś innej?
Rzeczka jest offline  
Stary 2008-07-16, 14:42   #2099
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Za to moja mama, która słyszała moje jęczenia na temat paseczków i tego, że chyba pojadę po nie do Niemiec, że chcę, że są piękne i tak dalej, zrobiła mi mega przyjemną niespodziankę i sprawiła mi brązowe paseczki Ibiza sun. Daja mocny metaliczny efekt, a ja czasem lubię taki efekt Pięknie pachną Trzeba jednak uwżać, żeby nie przesadzić.
A co to jest to Ibiza Sun??
lea88 jest offline  
Stary 2008-07-16, 15:04   #2100
klaudia47126
Raczkowanie

GG do klaudia47126

Cytat:
Witamy w gronie Essencemaniaczek zbiorek na razie masz skromny ale widać dobry początek ;P

Dziękuje za powitanie !!! Również, jak już pisałam, mam nadzieję na powiększenie się mojego zbiorku.
klaudia47126 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości