Usuwanie owłosienia u męzczyzn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-14, 11:58   #1
gomez
Przyczajenie

Usuwanie owłosienia u męzczyzn

W zwiazku z tematem. Dotychczas usuwalem tylko owlosienie pod pachami. Do tej pory byla to maszynka, jednak chcialbym wiedziec czy istnieje lepszy i bardziej "przyjemny" domowy sposob na tego typu zabieg??

Mialem zamiar pozbyc sie owlosienia na torsie, wiec kolezanka zaproponowała mi pianke z rosmana (nakladamy, czekamy 8-10min i zmywamy) jednakze stosujac sie wg. opisu na opakowaniu skóra szczypie a nastepnego dnia mam male "ranki" jakby mi ktos wyrywal te wlosy z korzeniami. podejrzewam ze to przez zbyt dlugie trzymanie pianki na skorze (wg tego co sprawdzilem wystarczy 2-4min a nie 8-10 jak to napisali na opakowaniu). Gdyby nie te "ranki" srodek bylby idealny

I ostatnia rzecz. padalo juz kilka razy haslo dot. usuwania tudziez przycinana owlosienia z czesci intymnych. Jak sie do tego zabrac, a moze czy to wlasciwie ma sens?
gomez jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 14:35   #2
kuki9
Zakorzenienie

Dot.: Usuwanie owłosienia u męzczyzn

Pod pachami możesz zrobic wosk lub usunąć depilatorem ale nie należy to do najprzyjemniejszych doznań.
Na torsie też możesz spróbowac wosku.Chociaż ja nie ręcze za tą metode.Nie wiem jak to będzie w męskim przypadku.
Jeżeli ten krem depilujący z rossmana wywołuje takie ranki to może spróbuj jakiegos innego? np veet?
Dodam moje skromne zdanie tutaj-nie wiem czy jestes modelem czy kimś kto bardzo eksponuje ciało i goly tors mu jest niezbędny.Ale jeśli jesteś takim normalnym facetem to nie rób tego.to nie wygląda ładnie

A co do miejsc intymnych spróbuj golarką.Włosy na podbrzuszu możesz przyciąć delikatnie nożyczkami a reszte ogolic maszynką.Czy ma sens?Chyba tak bo jest higieniczniej i czyściej po prostu.Nie wiem jakie sa upodobania Twojej partnerki np. To może mieć znaczenie przy intymnych czynnościach
kuki9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 18:25   #3
Kasiek85
Raczkowanie

do depilacji miejsc intymnych najlepsze są kremy i zwyczajna maszynka..wyrywanie włosków z cebulkami moze i je osłabia, ale niestety u wielu potem wrastają
Kasiek85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 10:43   #4
gomez
Przyczajenie

nie chce calkowicie sie pozbyc owlosienia zatem czy do strzyrzenia czesci intymnej wystarczy maszynka do wlosow z odpowiednio dobrana nasadka?
Stary 2006-06-16, 12:45   #5
MATiM
Przyczajenie

Ja przycinam w miejscach intymnych nozyczkami, mam w lazience lustro i korzystam z niego nie do konca tylko przycinam prawie ze tyle ile chwyca nozyczki, najwazniejsze zeby po przycieciu wygladalo ponetnie,mesko moja kobieta to uwielbia chyba ze Twoja lubi gladko, to wtedy wiecej roboty i na poczatku podraznienia
MATiM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 15:31   #6
gomez
Przyczajenie

odswieze temat.
moja partnerka stwierdzila ze warto by bylo zebym sie wydepilowal w czesci intymnej zatem pytanie: czy pianka do depilacji wystrczy do tego zabiegu? i jaka polecacie bo widze ze veet ma kilka pozycji do wyboru: Veet Duo Bikini, Veet Rasera Zestaw bez Ostrza oraz pianka. co wybrac aby bylo dobrze ?
Stary 2006-07-22, 15:43   #7
Inkoming
Przyczajenie

Ja usuwam wszystko maszynką Na torsie nie mam wlosów....bleee...Ale np pod pachami uzywam maszynki ...do miejsc intymnych również..na początku mialem podrażnienie ale po kilku goleniach ono przechodzi...nie polecam wosku...ja mialem po nim straszna wysypke..ktorej nie moglem dlugo sie pozbyć!
Pianki nie uzywalem..ale wydaje mi sie dobra...jeżeli akurat ta pianka zakupiona w rosmanie cie podrażniła wypróbuj pianki z innych firm..albo kremy do depilacji..ale wosku unikaj jak ognia....!!!!!!!!!!!!!
Stary 2006-07-22, 15:51   #8
gomez
Przyczajenie

maszynka odpada. zatem ktory z wymienionych przeze mnie srodkow bedzie najlepszy do depilacji ?
Stary 2006-07-25, 09:28   #9
Inkoming
Przyczajenie

Wybrubij pianke chemiczną...tylo po prostu innego producenta
Stary 2006-07-26, 03:14   #10
gomez
Przyczajenie

zaopatrzylem sie w krem do depilacji Soraya, bardzo dobry i nie powoduje podraznien
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości