Przeżyłam Koszmar U Fryzjera - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-26, 13:50   #151
cmoczek
Raczkowanie

Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Dziękuję Wszystkim Wizażankom, Które Stanęły Po Mojej Stronie I Namówiły Mnie Do Złożenia Reklamacji.
cmoczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 13:56   #152
Marilyn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cmoczek
Dziękuję Wszystkim Wizażankom, Które Stanęły Po Mojej Stronie I Namówiły Mnie Do Złożenia Reklamacji.
mała podpowiedz: post można edytować i wtedy dopisywać kolejne wiadomości

chciałybyśmy jednak zobaczyć foteczkę, oczywiście same włosy bez twarzy
Marilyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:34   #153
miqsia
Raczkowanie

GG do miqsia

Witam!!! Przeczytałam wszystko od początku i nigdy nie wybiorę się do tego salonu!!!! Często bywam w Gliwicach i chyba wiem o który zakład antytalentów chodzi.Współczuję i na twoim miejscu na poprawkę to bym sie już tam nie wybrała za żadna cenę. Właścicielka robi kasę tanim kosztem i nie dba o renomę i jak tak dalej pójdzie to wróżę jej rychły koniec więc niech zadośćuczyni szkodę bo fama ma swoją siłę a ludzie wpisują sobie na czarną liste takie saloniki!! Słowo przepraszam i zwrot kasy tak szybko nie porawi sytuacji o ile wcale... A kropla drąży skałę...... Pozdrawiam cieplutko pa

Edytowane przez miqsia
Czas edycji: 2006-06-26 o 18:54
miqsia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 17:11   #154
karateczka000
Zakorzenienie

tak, nie chcę sie powtarzać, ale proszę znowusz o zdjecie
karateczka000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 18:32   #155
Little Angel
Wtajemniczenie

Przeczytalam dokladnie caly watek i przyznaje,ze jestem w szoku Cmoczku,swietnie cie rozumiem Ja(naturalna ciemna brunetka)zostalam kilka lat temu wbrew mojej woli przerobiona niemalze na blondynke(prosilam o kilak pasemek w klorze tofi-wyszly okropne grube blond pasma),wlosy mi sie skruszyly.Bylam bardzo niezadowolona,jednak zaplacilam(tez grube pieniadze).Osobom,ktroe pytaja dlaczego zaplacilas-odpowiadam-bo asertywnosci kazdy z nas musi sie nauczyc Teraz zrobilabym tym paniom niezla jazde
Mam nadzieje,ze bedziesz zadowolona po kolejnej wizycie u fryzjera,no i nie daj sie zbyc-nie plac za towar badz usluge,ktorej nie zamawialas badz,ktora nie spelnia twoich oczekiwan.
Pozdrawaim
Little Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 19:10   #156
Ines-ka
Zakorzenienie

Żeby rozwiać wszystkie wątpliwości wklej zdjęcie, samych włosów
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 19:53   #157
kasia20a
Zadomowienie

niestety tez nabrałam podejrzen gdyz nie mozemy sie doprosic o foteczke oj dłuuugo długo dlatego cos mi tu nie pasuje
kasia20a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 20:23   #158
kicala1
Raczkowanie

GG do kicala1

No cmoczku, nie daj się dziewczynom prosić. W końcu podałaś nazwę zakładu i zrobiłaś im potężną antyreklamę. A sama wciąż jesteś anonimowa. To wygląda trochę jak zwykłe oczernianie, dopóki nie machniesz nam tu przed nosami jakimiś dowodzikami, w postaci chociażby zdjęć czupryny. Mamy prawo być sceptyczne. Zresztą, czego ty się boisz? Te babeczki z salonu chyba dobrze wiedzą, kogo tak urządziły, więc nie wiem, po co ukrywać swoją twarz. Jak już pisałam - podałaś do wiadomości ogólnej ich tożsamość - byłoby w porządku podać i swoją. Dawaj zdjęcia, kochana.
kicala1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 21:32   #159
karateczka000
Zakorzenienie

Cmoczek, jak widzisz wiele osób prosi o Twoje zdjęcie, --powoli dowód, czy rzeczywiscie ten cały wątek to prawda.......> więc pomyśl nad tym ok?
Stary 2006-06-26, 21:47   #160
cmoczek
Raczkowanie

Skoro nie wirzycie mi na słowo to tak jak napisałam w jednym z moich postów, fotkę prześlę, ale niestety nie dorobiłam się jeszcze aparatu cyfrowego. Muszę więc wybrać się do znajomych, żeby ją zrobić, więc proszę dajcie mi trochę czasu. Cierpliwości! na pewno się doczekacie.
Stary 2006-06-26, 21:52   #161
cmoczek
Raczkowanie

Skoro nie wierzycie mi na słowo to tak jak napisałam w jednym z moich postów, fotkę prześlę, ale niestety nie dorobiłam się jeszcze aparatu cyfrowego. Muszę więc wybrać się do znajomych, żeby ją zrobić, więc proszę dajcie mi trochę czasu. Cierpliwości! na pewno się doczekacie.

Póki co

takie przywinienia fryzjerek pracujących w salonie jak :
- oddanie mnie w ręce niedoświadczonej uczennicy
-oszustwo co to farby
-zmiana stawki podczas realizacji usługi fryzjerskiej

powinny Wam wystarczyć.

No ale jeżeli potrzebne są Wam dowody w postaci fotki- no to się jej doczekacie. Nie ma problemu. W tym tygodniu powinny się pojawic.
Stary 2006-06-26, 21:53   #162
cmoczek
Raczkowanie

Jutro zamieszczę fotkę. Jejku znowu zapomniałam, ze można edytować posty i dopisywać tekst do nich.

Edytowane przez cmoczek
Czas edycji: 2006-06-27 o 00:57
Stary 2006-06-27, 00:53   #163
cmoczek
Raczkowanie

jutro rano przejdę się do koleżanki, która ma aparat cyfrowy. Musiałam się do niej wprosić, no ale zrozumiała, że to dość pilna sprawa.
Stary 2006-06-27, 07:00   #164
kedesza
Raczkowanie

Cmoczek... Współczuję, że musisz się wpraszać do koleżanki... Nie dziw się, że jestem niedowiarkiem, skoro dwa tygodnie się wpraszasz i nic... Nie dziw się, że jestem niedowiarkiem, skoro dwa tygodnie, co trzeci post wyraża to samo: "zdjęcie będzie, obiecuję"... Nie dziw się, że jestem niedowiarkiem, skoro połowa postów (pierwszych) wyraża to samo: "Na pewno Wam napiszę, jaki to salon"... Skoro zadeklarowałaś, że "na pewno" napiszesz, a nie miałaś pewności, czy robisz słusznie, po co odgórnie, deklarujesz, że 'na pewno'?

Poza tym, przedstawiasz się, jako osoba, biedna i pokrzywdzona… A z drugiej strony, nagle (przy pomocy wizażu – w 2 tygodnie), zrobiłaś się bardzo pewna i skrupulatna w wypowiedziach… Trudno uwierzyć mi w to, że zmieniłaś się względem swojej ‘osobowości’ – która, jak sama opisujesz, ‘jest strachliwa’…

To, że podważam Twoją wiarygodność, nie znaczy, że jestem święcie przekonana, o tym, że tak właśnie jest. Oznacza tylko, że nie jestem pewna do końca, że to co piszesz jest prawdą (co nie znaczy, że wiem to na 100% ). Więc nie rozumiem, czemu jest Ci przykro… W końcu nikt inny, tylko Ty sama, w taki sposób przeprowadziłaś tą rozmowę, że nie tylko ja zauważyłam, że gdzieś może tu być przekłamanie…

Mam nadzieję, że to również Cię czegoś nauczy… Jeśli chcemy opowiedzieć swoją historię, postarajmy się, nie kopać pod sobą dołków…

Dziwi mnie również fakt, że moje ‘marne rady’ co zrobić z tym kolorem włosów, jakoś przeszły tak obok Ciebie nie zauważalnie… A ja czytając wątek, myślałam, że poza oszustwem, to dręczy Cię okropnie… Widzę, że chyba się pomyliłam…

A domniemanie jakobym miała coś wspólnego z tym zakładem (ja, i inne kobiety, które również nie mają 100% pewności, jak to w końcu jest), zwyczajnie mnie rozbawiło, nasuwając kolejną myśl… „I tak oto Cmoczek, po raz kolejny wykopał sobie dołek, z którego wieje obsesją na temat zakładu, który mimo swej okropności, na pewno ma się na rynku nieźle i wciąż obsługuje klientów.” – Cmoczku, proszę Cię… Myślisz, że oni nie mają nic innego do roboty, jak Cię śledzić, i szukać w internecie??? (na szykanowanie, też jest odpowiednia ustawa)

Myślę, że nie potrzeba tu na wizażu jego nazwy, by firma która tak obchodzi się z klientami jak z Tobą, splajtowała. Nic tak nie rujnuje ‘usługodawców’ jak poczta pantoflowa.

I na koniec… Nie pamiętam, ile czasu wg prawa konsumentów, możesz na tą konkretną usługę, złożyć reklamację. Trzymam kciuki, by w efekcie końcowym, nie okazało się nagle, że zarzucą Ci np. to, że sama kombinowałaś z włosami w domu, po ich wizycie, a teraz masz pretensje… W takich przypadkach liczy się czas… bo skoro Ci się nie podobało, to mogłaś zrobić awanturę następnego dnia (pamiętam, nie pokazano Ci lusterka )…

Tak czy siak, jeszcze raz podkreślę, że mimo tonu postu, nie chcę Cię obrazić… W końcu Cię nie znam, i być może miałaś tak beznadziejny przypadek… Od samego początku jednak, opisałaś go, dokładnie tak, by np. mnie, troszkę sprowokować…

Trzymaj się ciepło, mimo wszystko...
kedesza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 09:36   #165
myShaczeQ
Zadomowienie

GG do myShaczeQ

Cmoczku wyklej w koncu jakies zdjecie, zeby nie bylo zadnych watpliwosci ze mowisz prawde

myShaczeQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 10:37   #166
Asik_
Zakorzenienie

Miałaś naprawdę piekne włosy!! Mam nadzieje, ze da sie to wszystko naprawic!
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 10:48   #167
kasia20a
Zadomowienie

,,Póki co

takie przywinienia fryzjerek pracujących w salonie jak :
- oddanie mnie w ręce niedoświadczonej uczennicy
-oszustwo co to farby
-zmiana stawki podczas realizacji usługi fryzjerskiej

powinny Wam wystarczyć. ''

WŁAŚNIE CHODI O TO ZE NIE CHCEMY FOTKI OD CIBIE ZEBY SOBIE TYLKO POPATRZEC ALE CHCEMY MIEC PODSTAWY ZE TAK BYLO NAPRAWDE
Stary 2006-06-27, 11:09   #168
cmoczek
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

oto obiecana fotka.Same się przekonajcie, że to wszystko prawda.
W jednym z moich postów napisałam, że "na pewno" podam nazwę salonu, no i dotrzymałam słowa.
A w internecie zwykle ma się więcej odwagi niż w życiu...To, że z taką pewnością wypowiadam się na forum- to nie znaczy, że w życiu jestem pewna siebie. Wręcz przeciwnie. I nawet przez chwilę, w najmniejszym szczególe - WAS NIE OKŁAMAŁAM. Mam nadzieję, że teraz wreszcie mi uwierzycie.
to miał być śliczny, złoty blond...
Stary 2006-06-27, 11:41   #169
karateczka000
Zakorzenienie

dziękuję ci ślicznie tyle, że jakieś tam masz już duże blond odrosty dziwne troszeczkę...... no ale nic
Stary 2006-06-27, 11:45   #170
karateczka000
Zakorzenienie

ajciu, jeszcze coś, sie nie wściekaj na mnie ,...nie żebym ja coś ci nie dowierzała, ale czemu nie dałaś takiego zdjęcia jak to twoich naturalnych włosów....czyli od tyłu cała długośc ....?
Stary 2006-06-27, 11:51   #171
karateczka000
Zakorzenienie

ale wiesz ...powiem jednak co myśle po prostu to zdjęcie to chyba jakiś pic, takie jakies dziwne ono jest, tylko kawałek jakiś taki urwany, przedziałek czy czubek głowy, kurcze nie rozumiem tego............:confused :
nie mogłaś dać całych włosów od tyłu, pamiętaj że i tak nie masz się czego wstydzić jakby co
Stary 2006-06-27, 11:52   #172
Edddytek
Raczkowanie

GG do Edddytek
Question Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

kolor faktycznie rzuca się w oczy ale ten odrost również, współczuję ale nie powiem, ze dziwne to dla mnie troszkę.
Stary 2006-06-27, 11:54   #173
karateczka000
Zakorzenienie

no proszę cię, ale nie złośliwie wyjasnij to.......
Stary 2006-06-27, 12:24   #174
diamentowa
Zakorzenienie

O kulciątko mi się strasznie podoba ten rudy kolorek a poza tym nie jest on nienaturalny bo niektórzy z takimi włosami się rodzą serio zawsze marzyłam o takich włosach. Mnie podobnie jak koleżanki zastanawiają te odrosty, chyba aż tak szybko włosy Ci nie rosną? Poza tym one maja inny kolor niż Twoje wlosy naturalne!!! O co chodzi??? Nie wmawiam Ci kłamstwa mam nadzieję że to wszystko co piszesz to prawda tylko... te zdjęcia jakieś takie dziwne. Pierwsze jakby specjalnie pozowane, żeby pokazać włosy a teraz jakieś takie dziwne... bardzo przepraszam jeśli Cię uraziłam bardzo możliwe, ze się mylę nie będę się bawić w Sherlock'a. Jeżeli to prawda to na serio szczerze współczuję buziaaak
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 13:06   #175
kasia20a
Zadomowienie

jednak mam wrazenie ze to byla antyreklama bo w 1 fotce w calosci ukazalas jaki mialas piekne wlosy ( dziwne dla mnie skad mialas tylko fotke samych wloskow tz nie skad ale w jakim celu )natomiast teraz dałas tylko fragment zamiast w pelni pokazac jaki koszmar naprawde przezylas jednak to sa tylko moje odczucia
Stary 2006-06-27, 13:17   #176
karateczka000
Zakorzenienie

no...czyli jak widzę nie tylko ja jestem sceptycznie nastawiona do tej fotografi, a więc jednak.......coś w tym musi być cmoczek czekam na twój komentarz
Stary 2006-06-27, 14:27   #177
cmoczek
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Karateczko000 i Kasiu20a, nie obraźcie się, ale powoli zaczynam mieć dość waszych komentarzy.Jaki jest sens wypowiadania się czy umieszczania fotek na tym forum, skoro wszystko wydaje Wam się podejrzane.
Nie wierzycie- to nie wierzcie...mi na tym nie zależy...
Nie będę Wam się z wszystkiego tłumaczyć.
Żegnam.
Stary 2006-06-27, 14:29   #178
kedesza
Raczkowanie

Cmoczu , tym razem się nie wypowiem. Kompletnie nie czytasz moich postów, więc analogicznie Twoje 'odbijanie biłeczki' jest zupełnie nie na temat. Nawet nie chce mi się bardziej w tym temacie rozwodzić...

Przykro mi, ale Twoje zdjecie nie przekonuje mnie. Zapewne to wina aparatu cyfrowego, że są odrosty, oraz włosy wyglądają na zupełnie inny gatunek, niż na zdjęciu poprzednim jednak nie nalegam na inne zdjecia.

Tak czy siak, życzę Ci powodzenia. Pozdrawiam. I oby więcej nie działo się tak skomplikowanych spraw, w Twoim życiu
kedesza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 14:48   #179
karateczka000
Zakorzenienie

to się nie wydaje podejżane, to jest podejżane..........tak, tak
ale z ciekawości pośledze jeszcze ten wątek bo tu jakieś diabliki się iskrzą
Stary 2006-06-27, 14:54   #180
kasia20a
Zadomowienie

TEZ MI SIE WYDAJE ZE SA TO INNE WLOSY A TAK POZATYM CMOCZKU MAM PRAWO PYTAC I MIEC WATPLIWOSCI BO WKONCU OSKARZASZ NIESTETY BEZ ZADNYCH DOWODOW (BO TA FOTKA DLA MNIE NIM NIE JEST) A KAZDE OSKARZENIE MUSI BYC PODPARTE DOWODAMI WIEC NIE DZIW SIE ZE KTOS TU MA WATPLIWOSCI .WOGOLE DZIWI MNIE TWOJE PODEJSCIE TZN OBRAZANIE SIE SKORO ZACZELAS WATEK TO NALEZALO BY POKAZAC ZE FAKTYCZNIE ZNISZCZONO CI WLOSY A NIE BEZPODSTAWNIE OCZERNIAC I JESZCZE SIE OBRAZAC
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości