Przeżyłam Koszmar U Fryzjera - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-08, 01:27   #241
moee
Zakorzenienie

Dot.: Przeżyłam Koszmar U Fryzjera

Cytat:
Napisane przez dore
dokladnie. 29lat to nie jest wiek w ktorym mozna sobie pozwolic na szalenstwo w postaci pomaranczowych wlosow, nawet jezeli to pomylka fryzjerki.
ja mam 32 i... bo uwielbiam pomaranczowe wlosy i rozniste odcienie rudosci i uwazam ze 29 jest wlasnie odpowiednim wiekiem na takie eksperymenty
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 07:45   #242
kedesza
Raczkowanie

WITAM,

Doczytałam resztę i... Czuję się urażona... Ani ja (i nie zauważyłam, że ktokolwiek inny) nie nazwałam Cmoczka 'KŁAMCĄ'! Mam prawo nie dowierzać, co też czynię i mam prawo o tym pisać. "Niedowierzanie" nie jest oszczerstwem wobec ludzi, a zwykłym odczuciem, które wynika z czegoś. A to coś w tym wątku bez wątpienia jest...

Proszę, więc nie użalać się nad tym, że ktoś Cmoczka nazwał kłamcą i nie obrażać ludzi piszących podobne posty do moich. Ja nie podważyłam, ani nie skomentowałam ani jednego postu, który świadczy o stronniczości z korzyścią dla Cmoczka – przypominam, nie to (nie odbijanie piłeczki) jest przedmiotem tematu.

A na koniec dodam, że wątek mnie wyjątkowo znużył. Najbardziej ciekawa byłam, co Cmoczek zrobił w końcu z włosami, bo niezależnie od 'stron', porad tu nie mało... Jednak zaczęła się z tego robić dziwna dysputa. :/

PS: Moje posty były kierowane do Cmoczka, a niepisane pod ocenę Wizażystek, w stylu, „co miałam na myśli" <-- to raz, a dwa, to wielokrotnie napisałam, że nie zamierzam Cmoczka urazić <-- a oszczerstwo o kłamstwo temu służy. Dlatego powtarzam: NIEDOWIERZANIE A OSZCZERSTWO WOBEC INNYCH TO DWIE RÓŻNE SPRAWY.

POZDRAWIAM
kedesza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 10:36   #243
kasia20a
Zadomowienie

wpełnie sie zgdazam z tym co napisałas uwazam za takie naskakiwanie i mowienie ze ktos kogos obraza jest nie wporzadku bo tak nie jestuwazam tez za juz cmoczek dotal rady co do wloskow i napewno podjal decyzje co dalej robic wiec tylko pozostaje czekac co z tego wyniknie moze sie tym podzieli z nami
kasia20a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 19:49   #244
sandra667
Raczkowanie

na początku jej współczułam... a teraz ? traktuje to jako antyreklamę ! Bo inaczej pokazała by więcej zdjęc włosów przed farbowaniem i pofarbowaniu ! Nieststy cmoczku ale nie przekonałas mnie ! Jak pokazesz wiecej zdjec to moze uwierze, bo jak na razie te piękne loczki wydają sie zupełnie inne od tych cienkich pomarańczowych włosów

Pozdrawiam wszystkich
sandra667 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 20:51   #245
belucci
Przyczajenie

Dziwię sie trochę że tak naskoczyłyście na tą dziewczynę. Dzi9wie się dlatego że ja u fryzjera przeżyłam ostatnio podobną sytuację, z tym że ja poprosiłam o balejaż dwukolorowy (miodowy i ciemny brąz) i mimo to że byłam nie zadowolona zapłaciłam 160 zł i wyszłam. Z zadowolona nie byłam dlatego że tych pasemek jasnych nie było praktycznie wcale. Mało tego, po pierwszym umyciu głowy zaczęły mi te pasemka wychodzić A teraz po dwóch tygodniach po zabiegu, mam świsko jasne pasemka do połowy długości włosów, a na końcach ciemne. Domyslam się że pani fryzjerka jak zobaczyła przy myciu moje swińskie pasemka, to zamazała je tą ciemną farbą, bo coś długo masowała mi głowę bez szamponu i zanikm mi umyła to leżałam z głową odchyloną do tyłu przez jakichś czas. Także ja wierze tej dziewczynie że została oszukana, i że nic nie mówiąc zapłaciła i wyszła, bo ja zrobiłam dokładnie to samo, a w domu bluźniłam na czym świat stoi. Współczuję Cmoczku
belucci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 14:42   #246
MorrigaN
Raczkowanie

GG do MorrigaN

Witam. Przeczytałam cały wątek i ze względu na mieszane uczucia wolałam się nie odzywać, teraz gdy od pierwszego postu minęło juz sporo czasu chciałam zapytać Cmoczka co zrobiła w końcu z tymi włosami? Przyznam jednak, że nie do pojęcia dla mnie było to, że od razu czegoś z tym kolorem nie uczyniła
MorrigaN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 16:58   #247
Ilele
Przyczajenie

Dopóki ktoś tego na sobie nie doświadczy nie może uparcie twierdzić jakby zachował się w danej sytuacji. Jestem osobą, która zawsze głośno mówiła o tym czego chce i ostro walczyła jeśli coś było nie tak. Ale... 12 września z powodu źle przeprowadzonego zabiegu (nie powielam, było w innym wątku) odpadło mi ponad 40cm włosów, a to co zostało nie jest włosami! Mało tego, byłam w takim szoku kiedy się to stało, że nawet nie zauważyłam, że nie mam włosów. Zapłaciłam i poszłam i dopiero po wyjściu coś zaczęło do mnie docierać. Teraz leczę się z depresji, wcześniej leczyłam poparzoną skórę. Miałam bardzo dużo szczęścia, bo mogłam zostać zupełnie łysa, a gdyby środek trzymany był dużej moja skóra mogłaby zostać spalona a nie tylko poparzona. Pozostaję pod stałą opieką psychologa, psychiatry i dermatologa. Sprawa znajdzie finał w sądzie, bo wszelkie próby załatwienia tego polubownie spęłzły na niczym. Sprawa do sądu trafić miała w tym tygodniu, ale muszę czekać jeszcze tydzień (formalności). Co do zdjęć... Uwielbiam zdjęcia, mam ich setki, tysiące... zawsze kochałam robić je i być ich tematem. Od czasu "wypadku" uwieczniono tylko zniszczenia jakich dokonała "fryzjerka" na mojej głowie. Nie mam odwagi nawet patrzeć w lustro, a co dopiero oglądać się na zdjęciach. Nie macie pojęcia jak własne odbicie może boleć. Wierzę Autorce tematu i wierzę, że udało się jej załatwić sprawę w sposób Jej najbardziej odpowiadający. Ja słyszałam, że w zeszłym tygodniu sąd przyznał dziewczynie 5 tys. odszkodowania za zniszczone włosy (jeden z moich lekarzy myślał, że to moja sprawa i stąd się dowiedziałam). Szukam w sieci, ale znaleźć nic o tym nie mogę. A i jakbym ja tutaj wkleiła Wam zdjęcia moich włosów przed i po, w życiu byście nie uwierzyły, że to jedna i ta sama osoba. Z pięknych, zdrowych i grubych włosów nie zostało nic (polecono mi całkowite ścięcie, ale nie zgodziłam się, bo serce pękłoby mi z żalu).
Wszystkich niedowiarków też rozumiem, skoro Was to nie dotyczy i nigdy nie spotkałyście się z podobną sytuacją w życiu realnym (nie wirtualnym), możecie nie wierzyć. Nie życzę Wam tego, ale kilku z Was by się takie "doświadczenie" przydało.
Stary 2006-10-18, 18:33   #248
emememsik
po prostu Em :)

Ilele, z jakim zamiarem szłaś do fryzjera?
Stary 2006-10-19, 09:42   #249
motylek1007
Zakorzenienie

to co Ci sie stało u fryzjera to SZOK!!!!!!!!!!!

SKANDAL!!!!!!!!!

ja naparwde nie wiem co byl zrobila...chyba nawet sciela je....dobrze ze rzadko farbuje...
motylek1007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 14:34   #250
neska951
Zakorzenienie

dla mnie te fotki są wiarygodne widziałam taki efekt farbowania na zywo.......
neska951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 17:18   #251
Ilele
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
to co Ci sie stało u fryzjera to SZOK!!!!!!!!!!!

SKANDAL!!!!!!!!!

ja naparwde nie wiem co byl zrobila...chyba nawet sciela je....dobrze ze rzadko farbuje...
Ja z tym co mam nie czuję się kobieco, bombardowana w reklamach i prasie kobiecej pięknymi, długimi włosami. Nie zetnę, bo nie wytrzymam nerwowo. Stosuję mnóstwo odżywek, które w połączeniu z lekami pozwalają mi funkcjonować całkiem normalnie. Ale "fryzjerka" się nie wykpi i kara ją czeka.
Stary 2006-10-19, 17:51   #252
Ilele
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ilele, z jakim zamiarem szłaś do fryzjera?
Miałam czarne włosy, które pod słońce/ światło były brązowe. Chciałam by brąz był cały czas widoczny, czyli zależało mi na rozjaśnieniu ich o 2-3 tony. Nic więcej. No ewentualnie podciąć jeszcze końcówki. Wybrałam "specjalistę". Poleciła mi go (właściwie to ją) koleżanka, która wcześniej poddała się takiemu samemu zabiegowi. Tylko, że jej włosy są świetne. Po konsultacji okazało się, że koleżance "fryzjerka" sprawdzała postępy w ściąganiu koloru, mnie nie. Koleżanki włosów nie nagrzewała, moje tak. Powiedziała potem, że chciała by było szybciej. A teraz nie poczuwa się do winy. Tylko, że podpisała i przyjęła reklamacje, w której wyraźnie stwierdza się, że był to wynik źle przeprowadzonego zabiegu. Teraz czeka ją kara i prawdę powiedziawszy najbardziej zależałoby mi by nie mogła wykonywać zawodu. Nie wiadomo jaką krzywde ta osoba może komuś w przyszości wyrządzić. Będzie mieć dwie sprawy. Z powództwa cywilnego (ja) i wniesioną przez Prokuraturę. Zasłużyła na karę i ją otrzyma.
Stary 2006-10-20, 10:57   #253
OnYoo
Raczkowanie

No i nieźle... Główna bohaterka się przestała odzywać
Siedziałam wczoraj do 2 w nocy i czytałam ten wątek od początku do końca. Przyznaję, że bardzo jestem ciekawa jaki jest ciąg dalszy historii. Mogę mieć nadzieję, że się pojawi???

A pomijając teorie spisku jakie się tu pojawiły to wiem, że NIESTETY koszmary u fryzjera są możliwe . Sama aż takiego nie przeżyłam ale dwa dni ryczałam jak głupia
OnYoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 14:03   #254
motylek1007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ilele Pokaż wiadomość
Ja z tym co mam nie czuję się kobieco, bombardowana w reklamach i prasie kobiecej pięknymi, długimi włosami. Nie zetnę, bo nie wytrzymam nerwowo. Stosuję mnóstwo odżywek, które w połączeniu z lekami pozwalają mi funkcjonować całkiem normalnie. Ale "fryzjerka" się nie wykpi i kara ją czeka.

ja po takich przejsciach scielabym, kupila perułke i w niej chodziła - mowie serio. Dzis sa juz takie ze nie mozna sie zoreintowac ze to nie prawdziwe wlosy
motylek1007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 19:54   #255
yla
Raczkowanie

GG do yla

Najpierw przeczytałam od końca posty,potem zaczełam od samego początku....no i kusi mnie by dodać swoje ,,ale".Jestem przeczulona gdy widzę już w temacie użalanie się nad sobą.Dlatego od samego początku niewierzę aż tak bardzo....a wogle w tą historię ze zdjęciami...Gdybym się fatygowała(i koleżankę)po aparat i zdjęcia 2-tygodnie to poprosiłabym o przynajmniej 2-3 zdjęcia z róznych stron,a nie fragmętu głowy...To mógłby by być dowód np.gdyby doszło do rozprawy w sądzie!Wiadomo przecież że takie sprawy ciągną się latami a tu wystarczyłby choćby miesiąc i już włos się zmienia.Nieznam osoby która opisuje ten fakt ale jak podała swój wiek to mnie ścieło...Jak można być tak łatwowiernym i bezmyślnym.Jak kupuję nieświeżą żywnośc to nieczekam aż tam robaki wejdą tylko idę z nią odrazu...przecież to żaden wstyd,bo zdaża się że to nie wina sprzedawcy.W tym wypadku to mogłaby być wina farby,kondycjii włosów i różnych takich....Prawie każda z was robiła coś na głowie i wie że coś co ładnie wygląda na włosach koleżanki niezawsze musi tak wyglądać na naszych!Też miałam rózne przeboje z fryzurami i niedokońca miałam pretęsje do fryzjerek....tak jak teraz np.Chciałam trwałą i ją mam,niewyszła tak jak oczekiwałam,ale to głównie z winy farb które wcześniej używałam....no cóż.Wiedziałam otym i mam żal ale do siebie.Oczywiście nienamawiam by przestać składać zażalenia ale najpierw się zastanówmy a potem działajmy.....A tak apropo...gdzie się podziała główna sprawczyni takiego zamieszania?Obraziła się pewnie!
Stary 2006-10-21, 14:41   #256
Mercy
Zadomowienie

cmoczku masz racje ze nie odpisujesz, po co sie dodatkowo denerwowac.wytłumaczyłas sie juz raz i nie rob tego wiecej bo czym bardziej sie człowiek tłumaczy tym bardziej mu nie wierza...

tak sobie mysle ze moze powinnas jednak ubiegac sie o zwrot kosztów bo wydaje mi sie ze kolejne farbowanie jeszcze bardziej je osłabi, trzeba je odzywiac i nawilzac, a mioze nawet troszke sciac,bo zdrowe włosy szybciej odrosna.trzymam za Ciebie kciuki i nie daj sie
powodzenia!
Mercy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 21:18   #257
Maybebaby
Raczkowanie

Nie widziałam zdjęć bo chyba cmoczek je zlikwidował, albo mi cos nie działa
ale wierze jak najbardzej!!

a te wszystkie komentarze przeciw to poprostu głupie babskie gadanie, jak sie dziewczyny zbiorą to mogą takie rzeczy powstać że glowa boli
a te przypuszczenia czemu cmoczek nie zafarbował od razu...bo pewnie wypadłaby jej połowa włosów, przeciez nie mozna tak od razu!

Nie wiem czy cmoczek czytuje jeszcze ten wątek ale poleciłabym odżywke "henna treatment wax" czy cos podobnego, do kupienia w aptekach, mozna sprobować, może na twoich wlosach bedzie pasowała idealnie, bo wiadomo ze nie każde wlosy reaguja tak samo(moje chwilami troche wiecej wypadaly i dostawały objetosci, czego nie lubie
Pozdrawiam
Maybebaby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 21:56   #258
kicia187
BAN stały

iesz co ja bym na twoim miejscu wrocila tam tego samego dnia wyzwala je od roznych i kazala na nowo cos ztym zrobic bo jesli nie to postraszylabym ich policja a nawet sadem 140zl !!!!!!!!!!!! niedosc ze najpierw mialo byc za 110zl to jeszcze ci papraly wlosy to jest niwybaczalne,prponuje ci przefarbowac wlosy na brazowo..wspolczuje ci ale ja jestem osoba z duzym temperamentem nie wiem jak ty ale w zyciu bym tego nie podarowala
kicia187 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 22:32   #259
Sovilo
Zakorzenienie

Zdjęcia cmoczek zlikwidował, ale na którejś tam stronie jakaś wizażanka je wkleiła, właśnie widziałam
Stary 2007-12-07, 14:07   #260
emememsik
po prostu Em :)

nieśmiało upnę. przez ostatni rok na pewno uzbierało się trochę opowieści..
Stary 2007-12-07, 23:58   #261
Madzia007
Zadomowienie

A ja tam jej wierzę, bo sama już też zostałam bezpodstawnie posądzona o oszustwo.
Nie wiem dlaczego niektórzy tak się czepiają. Chcą poczuć się ważni i odkrywczy czy co?
Stary 2007-12-09, 22:05   #262
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko

Cytat:
Napisane przez yla Pokaż wiadomość
Najpierw przeczytałam od końca posty,potem zaczełam od samego początku....no i kusi mnie by dodać swoje ,,ale".Jestem przeczulona gdy widzę już w temacie użalanie się nad sobą.Dlatego od samego początku niewierzę aż tak bardzo....a wogle w tą historię ze zdjęciami...Gdybym się fatygowała(i koleżankę)po aparat i zdjęcia 2-tygodnie to poprosiłabym o przynajmniej 2-3 zdjęcia z róznych stron,a nie fragmętu głowy...To mógłby by być dowód np.gdyby doszło do rozprawy w sądzie!Wiadomo przecież że takie sprawy ciągną się latami a tu wystarczyłby choćby miesiąc i już włos się zmienia.Nieznam osoby która opisuje ten fakt ale jak podała swój wiek to mnie ścieło...Jak można być tak łatwowiernym i bezmyślnym.Jak kupuję nieświeżą żywnośc to nieczekam aż tam robaki wejdą tylko idę z nią odrazu...przecież to żaden wstyd,bo zdaża się że to nie wina sprzedawcy.W tym wypadku to mogłaby być wina farby,kondycjii włosów i różnych takich....Prawie każda z was robiła coś na głowie i wie że coś co ładnie wygląda na włosach koleżanki niezawsze musi tak wyglądać na naszych!Też miałam rózne przeboje z fryzurami i niedokońca miałam pretęsje do fryzjerek....tak jak teraz np.Chciałam trwałą i ją mam,niewyszła tak jak oczekiwałam,ale to głównie z winy farb które wcześniej używałam....no cóż.Wiedziałam otym i mam żal ale do siebie.Oczywiście nienamawiam by przestać składać zażalenia ale najpierw się zastanówmy a potem działajmy.....A tak apropo...gdzie się podziała główna sprawczyni takiego zamieszania?Obraziła się pewnie!
Włąsnie wydaje mi sie ze to tez cos jest nie tak, zdjec nie widze bo autorka je poprostu skasowala, co jest zreszta karane jakas kara na wziazu -prawda? pozatym zdjecia powinny byc aby mogły byc przestroga.
moze autorka nie powiedziala co dokladnie miala na glowie przed farbowanbiem, jakich farb uzywala -moze henne ? i dlatego wyszedl taki efekt, pozatym jesli w jakims renomowanym salonie( wydaje misie ze taki byl skoro za zwykle farbowanie wzieto 140 złotych bez strzyzenia i modelowania) dosżłoby do takiej sytuacji -to napewno probowano by to jakos "wyprostowac" nalozyc farbe jeszcze raz, inny odcien lub cos w tym stylu, i na pewno nie skasowano by "ofiary"złego farbowania az na 140 złotych. Wiec weldug mnie cos jest nie tak :|

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:28   #263
MandarynkaKr
Przyczajenie

Ja dwukrotnie byłam niezadowolona (raz wręcz płakałam) z usług fryzjerskich,ale reklamacji nie zgłaszałam.Dlaczego? W obydwu przypadkach nie chciałam mieć konkretnego koloru(nie byłam zdecydowana),prosiłam,żeb y dobrano mi jakiś pasujący kolor byle w odcieniu blond.
Za każdym razem mi(i nie tylko mi) kolor się nie podobał(był za ciemny jak dla mnie i postarzał),no,ale podstaw do reklamacji nie miałam,bo w końcu nie prosiłam o konkretny kolor.
I jeszcze jeden przypadek(nie dotyczący może w 100% tematu):
kilka lat temu chodziłam na zabiegi odżywcze do salonu Trendy na swoim osiedlu-prawie każdorazowo prosiłam o sam zabieg,bez cięcia i prostowania-kosztował wtedy 30 zł.
Raz wybrałam się też do salonu Trendy,ale w innej części miasta.
Prosiłam o ten sam zabieg-również bez prostowania i cięcia.
Fryzjerka nawet dwukrotnie podczas zabiegu pytała mnie czy prostować
i dwukrotnie odpowiadałam,że nie.Poczym fryzjerka mi jednak włosy wyprostowała(gdy zaczęła prostować,głupia myślałam,że to zabieg gratis,bo przecież nie chciałam prostowania tylko sam zabieg),ale przy kasie była niespodzianka i miałam zapłacić 50 zł,byłam tak zaskoczona(miałam akurat 50 zł w portfelu),że po prostu zapłaciłam i wyszłam.
Gdybym jednak nie miała tych pieniędzy (tylko wyliczone 30zł) na pewno bym zwróciła uwagę,że nie życzyłam sobie dodatkowej usługi.
Ciekawe kto by miał rację .
MandarynkaKr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:00   #264
Isis23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
Włąsnie wydaje mi sie ze to tez cos jest nie tak, zdjec nie widze bo autorka je poprostu skasowala, co jest zreszta karane jakas kara na wziazu -prawda? pozatym zdjecia powinny byc aby mogły byc przestroga.
gdyby autorka wątku zlikwidowała zdjęcia, pod postem pojawiło by sie że był edytowany... ja tam takiego czegos pod tymi postami nie widzę...no chyba ze slepa jestem i gdzies nie zauwazyłam...
swego czasu był na wizazu atak hakerów i czesc zdjec z watków po prostu poznikało.... moze stało sie też tak i tutaj....

a zdjecia jakieś sa:umiesciła je inna wizażanka kilkanascie postów niżej....niewyraźne bo niewyraźne ale zawsze....

i moje wypocinki fotograficzne

mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010

Isis23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:50   #265
maryd
Zadomowienie

GG do maryd

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
Z tego co wiem od niedawna jest w regulaminie, że kasowanie wcześniej zamieszczonych zdjęć jest karane. A autorka wątku usunęła je chyba wcześniej.

maryd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:02   #266
ricca166
Wtajemniczenie

Coś mi sie tu nie podoba.Skoro salon był renomowany to powinno w nim być dużo luster,więc jakim cudem ,,fryzjerka nie chciała Ci pokazac lusterka".I nie wiem czemu puściłaś to wszystko płazem.Nie wiem ,może jestes nieśmiała,bałaś sie ,że będziesz mieć jakies kłopoty czy coś...Ale ,że się zgodziłaś na ta cenę i wogóle.Nie wiedziałas ,że farb nie trzyma sie godzinę tylko od 30-40 minut.(chociaż sa wyjątki,ale wiadomo,że na blond włosy łapie szybciej).I na dodatek długie do pasa.Naprawdę żal mi ciebie,bo wiem jak trudno zapuścic i pielęgnowac długie włosy a tu taka strata.Tylko ich nie obcinaj.Odczekaj trochę ,napewno sa isę jeszcze co ztym zrobić.Dziwię się,że doswiadczona fryzjerka powierzyła twoje włosy w ręce jakiejś praktykantki.
ricca166 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:37   #267
tulipanna.
Zakorzenienie

Ja tez wierze zalozycielce watku Dopatrywanie sie wszedzie teorii spiskowej nie jest moja domena I uwazam, ze zadanie dowodow od dziewczyny jest conajmniej nie na miejscu.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:29   #268
elliz76
Raczkowanie

Czytalam ten watek z zapartym tchem i powiem szczerze ze do puki nie zobaczylam zdjec wklejonych przez autorke to baaardzo wspolczulam jej,bo sama nie raz mialm przeboje z fryzjerami.Jednak po zobaczeniu zdjec tez mi sie tu pare rzeczy nie zgadza niestety.
Powiem tak.. Mam z natury kolor taki jak TY opisalas i pokazalas na zdjeciu z lokami i farbuje wlosy juz od prawie 18 lat. Czesto sama w domu kilka razy w tygodniu nawet sie zdaza jak cos nie tak wyjdzie.A od 4 lat rozjasniam wlosy na baardzo jasny blond i nie mam tak zniszczonych wlosow jak pokazalas po jednym rozjasnianiuPonadto troche to dla mnie dziwne,ze z zimnego koloru..popielatego wyszla Ci az taka marchewka.Ja jak rozjasniam wlosy nawet farba sklepowa to wychodza mi zolte najwyzej za pierwszym razemDodam jeszcze,ze wczesniej jak po farbowaniu przez ponad 14 lat na rozne brazy z roznymi wariacjami...czesto gesto byla to Palette/a wszyscy wiemy jak to wchodzi we wlosy/i poszlam robic sie na blond,to mimo ze mialam po tylu latach juz prawie czarne wlosy od tego farbowania z czerwona poswiata na dodatek,bo sobie przed rozjasnianiem jeszcze szamponetke wisniowa wallam na wlosy i fryzjerzy ostrzegali,ze moge wyjsc ruda ,to mimo to mialam tylko gdzie nie gdzie marchewkowe pasemka.Reszta ladnie sie rozjasnila na kolor jasnego orzechowego brazu/ciemnego blondu.I nie dopomyslenia jest,ze wypuscili Cie z takimi wlosami dla mnie i to w renomowanym salonieMi polozono jakas szamponetke czy cos takiego by wyrownac kolor.I to tylko dlatego ze wlasnie gdzie nie gdzie nie rozjasnilo sie rowno i byly gdzie nie gdzie te marchewkowe pasemka.Polozono dla zrownania koloru i nic za to nie placilam wiecej.Tak wiec dziwne to dla mnie,ze z ciemnego blondu w odcieniu popielu wyszlo Ci takie cudo rude.Troche to dla mnie podejrzane.Kolor jaki Ci wyszedl i to ze nie widzialas ich w salonie.Przeciez nawet jak przechodzilas,wychodzilas , to musialas widziec sie w lustrach.Nie da rady sie nie zobaczycNo i troche dziwne,ze nie spojrzalas sama.Ja zawsze,jak kazda kobieta chyba, jestem ciekawa efetu..jak wygladamA Ty nawet nie spojrzalas mimo ze to bylo Twoje jak pisalas pierwsze w zyciu rozjasnianie/metamorfoza? Dziwne?Z regoly w salonach jest kilka luster przez caly salon..no i mialas dlugie wlosy,wiec to tez dziwne,ze nie widzialas troche.I jeszcze jedno.Przeciez z mokro glowa Cie nie wypuscili,prawda?Owszem nie chcialas modelowania,ale z regoly wtedy susza wlosy i wtedy jakby nie bylo siadasz przed lustrem
No i na tym zdjeciu faktycznie z tymi rudymi wlosami.To popierwsze nie sa dlugie wlosy jak na tym zdjeciu przed.Po drugie zupelnie inny wlos.I nie wierze,ze az tak Ci sie zniszczylo po jednym rozjasnianiu.Jak pisalam,ja rozjasniam juz tyle lat/farbuje jeszcze wiecej/ i czesto jak mi nie wyjdzie to ide na drugi dzien i farbuje/rozjasniam sie na nowo i nie mam takich jak to ukazalas na zdjeciu wycinka rudej czupryny i az tak zniszczonej
A i jeszcze jedno..pisalas,ze mialas bardzo cienkie wlosy przed.A na tej fotce z upieciem i lokach,to nawet po walkach tak nie wygladaja cienkie wlosy i nie uzyskalabys az takiej objetosci.Wiem co mowie,bo moja siostra ma cienkie wlosy i sporo kolezanekI czesto je czesze w rozne upiecia.
Dziwna ta Twoja historia...I mam mieszane uczucia co do niej.
Niestety dla mnie to tez bardziej wyglada na jakas prowokacje.Tylko po co i komu sie chce marnowac czas na takie zabawyJezeli nie ,to wspolczuje.
Choc dla mnie za duzo jest niedociagniec w tej opowiesci...Az za duzo
Jezeli to prowokacja zazdrosnego zakladu.No to widac jakie mniemanie fryzjerzy maja o klientkach potencjalnych.Uwazaja chyba,ze my kobiety to juz nic nie wiemy o farbowaniu i jestesmy ciemneJednak jak widac...wiecej my nie uczone w szkolach,a majace praktyke zyciowa wiecej wiemy niz osoba podszywajaca sie pod poszkodowana i wymyslajaca ta cala historieProponuje nastepnym razem bardziej dograc szczegoly...bo my kobiety farbujace sie duuzo wiemy

Natomiast co do fryzjerow...no coz przeszlam juz kilkudziesieciu,jak nie kilkunastu w swoim zyciu i moge duzo na nich ponazekac,ale po co.
Z jednym sie zgodze...raz tez sie spotkalam,ze zawyzono cene o kilka zlotych.Niestety Pani jak pytalam sie o calosciowa cene nic nie wspomniala,ze za kazde mycie musze zapalcic Pani myjacejChoc pytalam sie o calkowity koszt.Oczywiscie nie zapalcilam,bo koszt calkowity,to calkowity dla mnie,a jak jest cos dodatkowego,to mowi sie od razu.No i wtedy tez mialam przygode,ze Pani fryzjerka poleciala po farbe londy do sklepiku oboki jeszcze wyslala mnie do domu z farba na wlosach,bo czas pracy sie skonczyl jej...No ale to juz inna historia
Jesli chodzi o salony,to tez bardziej preferuje jednak male zaklady,ale tylko dlatego ze czuje sie tam bardziej swojsko i klimat bardziej domowy mi odpowiada...No i czasem faktycznie inne podejscie maja do klienta i sie bardziej staraja by wyszedl zadowolony

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76

elliz76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 20:04   #269
Emilcia_1616
Zakorzenienie

poszlam do fryzjera...prosilam o pocieniowanie i nie skracanie dlugosci! i co? wyszlam w wlosami do ramion! juz nigdy w zyciu! rok zapuszczonia poszedl na zmarnowanie
Stary 2007-12-10, 22:46   #270
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

:::No i wtedy tez mialam przygode,ze Pani fryzjerka poleciala po farbe londy do sklepiku oboki jeszcze wyslala mnie do domu z farba na wlosach,bo czas pracy sie skonczyl jej...No ale to juz inna historia***
nie no bez przesady.....ja rozumiem ze moga byc rozne histori, przykre smiezne i niepotrzebne...ale prosze nie przesadzajcie...historia poprzednia sie nie wyjasnila do konca, i nhie uwazam zeby wogole musiala,
watek zamarl, bo nic juz nie bylo ciekawego do dodania, na fryzjerow
a teraz znow historie , nie co ja mowie! opowiesci beda sie smuly..
ale okim moze poczytam jeszcze chwilke...

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości