Czy opalone dziewczyny... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-16, 14:15   #61
lolitka123
Rozeznanie

Dot.: Czy opalone dziewczyny...

W lecie bardziej podoba mi sie lekko (powtarzam LEKKO) opalona skóra, taka złocista, naturalna. Ale na twarzy jesli dziewczyna ma jasną karnację i porcelanową cerę to taka mi sie stanowczo bardzije podoba od opalonej. I nienawidze takiej opalenizny solaryjnej albo spalania sie na wiór - kojarzy mi sie to z czymś obrzydliwym, ze zmarszczkami i wogole bleee.
Porcelanowa twarz jest dla mnie piękna i taka elegancka ( jeszcze w otoczeniu ciemnych włosow)
Natomiast ciało ładniej wygląd lekko opalone, jak juz wczesniej pisałąam
Stary 2006-08-19, 15:23   #62
gossia
Przyczajenie

mnie rowniez natura obdarzyla bardzo jasna skora i kiedys chodzilam na solarium bo wydawalo mi sie ze wyglada to lepiej, ale teraz cos mi sie pozmienialo i juz z tym nie walcze podoba mi sie moja jasna cera i nie reaguje na wkurzajace teksty "czemu sie nie opalilas, przeciez jest lato" itd ;/ nie chce byc kolejna strzaskana na brazowa i utleniona kobita :/ blee
gossia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:56   #63
tutti_frutti
Raczkowanie

Mi osobiście bardziej podobaja się dziewczyny troche opalone, Bo jak są takie blade to aż raża ale za bardzo opalone też nie są ładne, tzn mi się nie podobaja, ale kiedyś tam w przeszłości mówiło sie że arystokratki chodzą blade, a chłopki opalone, wiadomo od pracy w polu (moje koleżanki się tym pocieszaja
tutti_frutti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 20:01   #64
BjakBRZYDULA
Przyczajenie

Talking Dot.: Czy opalone dziewczyny...

Moim zdaniem to jasno blondynki i brunetki ładniej wyglądają w białej skórze a szatynki i ciemno blondynki w opalonej. Wazny też jest kolor oczu. Do opalonej skóry pasują oczy zielone i brązowe a do białej czarne i niebieskie. Ja mam ciemno brązowe włosy i ciemną karnacje, ale jeszcze w te wakacje nie zdarzyło mi się leżeć na plaży albo w solarze.
Stary 2006-08-19, 21:09   #65
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witam
Moim zdaniem i jedno i drugie wygląda ładnie,podobnie jak z ciuchem nie na kazdej figurze wyglada ładnie.Podobnie z opalenizną nie dla kazdego typu urody ona pasuje.Zawsze podobały mi się kobiety o rudych wlosach i bladej cerze ale tez podoba mi się opalenizna jesli oczywiscie pasuje do osoby,nie wyobrazam sobie Nicole Kidman opalonej na różowo bo przy jej typie karnacji napewno tak się opala-jest piękną kobietą i zazdroszczę jej typu urody.
Dużo dają również nasze,że sie tak wyraże "predyspozycje" słoneczne jesli skóra szybko i ładnie się opala to wtedy wygląda to ciekawie,natomiast nie podoba mi się różowa oplaenizna,wtedy chyba lepiej zrezygnowac ze słońca-bo blada cera jest w tedy atutem i szkodabyłoby zniszczyć ten atut słoncem.
Pozdrawiam
Stary 2006-08-19, 21:32   #66
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

mam podobne zdanie do Was Wszystko robione z przesadą jest nie fajne. Mnie akurat natura obdarzyła naturalnie ciemną karnacją i czarnymi włosami. Oczka mam brązowe. Najbardziej wkurza mnie to, że żadko kto wierzy, że NIGDY nie farbowałam włosów i NIGDY nie byłam na solarium..! poprostu nie mam takiej potrzeby Takie geny udane Cóż. już nie walczę z takimi osobami tylko pokazuję zdjęcia jak byłam malutka, a tam - ciemna skórka i czarne włoski To chyba wystarczający dowód Na słońcu opalam się bardzo szybko i mocno, dlatego wolę nie przesadzać z opalaniem. Pięknie wyglądają dziewczyny o kasztanowych lub orzechowych włosach przy ciepłej opaleniźnie ubrane np na biało
cZaRnA_KiCiA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 21:46   #67
Mary_Q
Zakorzenienie

hm kiedys bardzo lubilam sie opalac i na slonku i sporo w solarce..ale dalam sbie z tym spokoj moja skora juz jakis rok jest naturalnie jasna...i woriclam wlasnie z nad morza...mam zlota skore i czuje sie ekhm jak brudasek :P starsznie nie moge sie przyzwyczaic :/ uwazam teraz ze wygaldam brzydko jak taka ekhm :/ chyba wizaz tak na mnie wplynal i watki a ladnej jasnej skorze ale poopalam sie ejszce troszke na cieniejszy brazik a nie na zloto to moze znowu mi sie spodoba...a jak nie to duzo peelingowania mnie czeka hehe
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości