Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 588 76,27%
NIE 494 23,73%
Głosujący: 2082. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-01, 19:04   #1141
lisey
Zadomowienie

GG do lisey
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
oj tam jak sie ma ladne oprawki to i zmieniac sie ich nie chce;-P

ja nie mówię,że nieładne oprawki czy coś.
tylko ja z chęcią bym zmieniała co chwilę
mam fajne i ładne oprawki i też nie zamierzam ich zmieniać,przynajmniej nie teraz

tyle,że ja wręcz uwielbiam zmiany,dlatego od czasu do czasu noszę sobie soczewki

Fasolinka
lisey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 00:40   #1142
Malla
Nie depcze krokusów

Ja bym chciała mieć tak ok.5 oprawek, w różnych kształtach i kolorach. Teraz mam wiśniowe żyłki, nie do wszystkiego mogą pasować. Jednak na ślub (kiedyś tam) obowiązkowo soczewki.
Stary 2008-03-02, 08:28   #1143
torchy
Raczkowanie

GG do torchy

Ja bym też chciała mieć kilka par oprawek, żebym sobie kolory dobierała I soczewki bym chciała nosić, ale tak jak już mówiłam strasznie wyglądam bez okularów

Jedna z moich nauczycielek ma kolorowe soczewki i ubiera je starannie dobierając do stroju
Stary 2008-03-02, 16:36   #1144
lisey
Zadomowienie

GG do lisey

[quote=torchy;6765354]Ja bym też chciała mieć kilka par oprawek, żebym sobie kolory dobierała I soczewki bym chciała nosić, ale tak jak już mówiłam strasznie wyglądam bez okularów

no to pokaż zdjatka kochana
ocenimy szczerze i bez słodzenia
fakt,że okularki dodają uroku ale i bez nich jesteśmy piękne

Fasolinka
Stary 2008-03-02, 16:49   #1145
torchy
Raczkowanie

GG do torchy

Nie mam aparatu obecnie, poza tym i tak bym nie dała zdjęć bo nie będę porządnych ludzi na choroby sercowe narażać
Stary 2008-03-02, 17:19   #1146
lisey
Zadomowienie

GG do lisey

no tak zdrowie ponad wszystko

Fasolinka
Stary 2008-03-04, 15:37   #1147
berethalia
Raczkowanie

GG do berethalia

lisey nic nie sugerowalam ze tak myslisz;-p
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 18:32   #1148
lisey
Zadomowienie

GG do lisey

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
lisey nic nie sugerowalam ze tak myslisz;-p

kochana ja tak sobie żartuję,akurat może troszkę z pieprzykiem ale trzeba sobie jakoś czas umilać
jeżeli Cię uraźiłam to sorki

Fasolinka
Stary 2008-04-24, 09:02   #1149
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Odświeżam temat, który nam spadł. To z okazji zakupu nowych okularów Firma zafundowała bo musiała
Takie śmieszne zdjęcie dla Was
Pytałam o soczewki kontaktowe (chciałam mieć zamiast okularów na ślubie) ale wyobraźcie sobie, że nic z tego bo mam zaczerwienione oczy i prawdopodobnie nie mogę nosić soczewek rok przed ślubem zrobię sobie badanie, może coś się zmieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 1d0ac276a1.jpeg (75,2 KB, 110 załadowań)

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 13:36   #1150
gochadano
Raczkowanie

Okularnik może być mniej atrakcyjny tylko w nieatrakcyjnych oprawkach,takich
rodem z PRL-u ,na które byliśmy skazani /mam na myśli również oprawki okularów
przeciwsłonecznych/ ,które zamiast podkreślać jego walory będą go szpecić - tak jak inna niedobrana część garderoby czy biżuterii
gochadano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 13:43   #1151
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Odświeżam temat, który nam spadł. To z okazji zakupu nowych okularów Firma zafundowała bo musiała
Takie śmieszne zdjęcie dla Was
Pytałam o soczewki kontaktowe (chciałam mieć zamiast okularów na ślubie) ale wyobraźcie sobie, że nic z tego bo mam zaczerwienione oczy i prawdopodobnie nie mogę nosić soczewek rok przed ślubem zrobię sobie badanie, może coś się zmieni
Przeuroczo wygladasz na tym zdjęciu

Dlaczego nie mozesz nosić soczewek? Jakies konkretne przeciwskazania?

Moja siostra też "nie mogła nosić", jak to jej powiedział jeden okulista - poszła to zweryfikować u innego lekarza, który natomiast nie widział przeciwskazań, więc to z kolei tez zweryfikowała u kolejnego, który także nie miał zastrzeżeń
Stary 2008-04-24, 13:53   #1152
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Przeuroczo wygladasz na tym zdjęciu
Gracias

Cytat:

Dlaczego nie mozesz nosić soczewek? Jakies konkretne przeciwskazania?

Moja siostra też "nie mogła nosić", jak to jej powiedział jeden okulista - poszła to zweryfikować u innego lekarza, który natomiast nie widział przeciwskazań, więc to z kolei tez zweryfikowała u kolejnego, który także nie miał zastrzeżeń
Tz. muszę iść na konkretne badania do specjalisty ale ona póki co tak na oko stwierdziła, że prawdopodobnie nie będę mogła nosić. Ostatnio faktycznie coś mi się z oczami dzieje, są czerwone, podrażnione, pieką :/ Do ślubu jeszcze daleko więc zobaczymy jak będzie.

M&M

Staś

Stary 2008-04-24, 13:54   #1153
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Tz. muszę iść na konkretne badania do specjalisty ale ona póki co tak na oko stwierdziła, że prawdopodobnie nie będę mogła nosić. Ostatnio faktycznie coś mi się z oczami dzieje, są czerwone, podrażnione, pieką :/ Do ślubu jeszcze daleko więc zobaczymy jak będzie.
Hm... moze to alergiczne jakies podrażnienie? Dokładnie, gruntownie zbadaj, aby nie było wątpliwości
Stary 2008-04-24, 23:07   #1154
Malla
Nie depcze krokusów

Susanna - świetne zdjęcie! Pełne radości Dziwny lekarz. Jeśli masz zaczerwienienie, to powinien je leczyć, a potem sprawdzać dalej, a nie tak od razu mówić "nie" :/ Nie wyobrażam sobie ślubu w okularach, soczewki to zupełnie inny komfort, choć idealne nie są.
Stary 2008-04-25, 00:08   #1155
Aralka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Okulary wcale nie odejmują atrakcyjności. Wręcz czasami dodają tajemniczości i fajnie się w nich wygląda, lepiej niż bez.
Stary 2008-04-25, 07:27   #1156
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hm... moze to alergiczne jakies podrażnienie? Dokładnie, gruntownie zbadaj, aby nie było wątpliwości
być może trzebaby zakropić oczyska ale wówczas mało co będę widzieć, potrzebna druga osoba do transportu. W każdym razie będę musiała coś ruszyć w tym względzie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Susanna - świetne zdjęcie! Pełne radości Dziwny lekarz. Jeśli masz zaczerwienienie, to powinien je leczyć, a potem sprawdzać dalej, a nie tak od razu mówić "nie" :/ Nie wyobrażam sobie ślubu w okularach, soczewki to zupełnie inny komfort, choć idealne nie są.
Oj na tą panią nie dam złego słowa powiedzieć dobra lekarka, jedyna która umie mi dobrze okulary dobrać i zbadać wzrok (byłam też u 3 innych i zawsze źle dobrali okulary a raz nawet jedna pomyliła szkła i włożyła je na odwrót ). Nie zarzekała się, że na 100% nie będę mogła nosić soczewek ale na podstawie moich oczu w poniedziałek zauważyła, że może tak być ale trzeba to przebadać. Najbardziej martwi mnie zdejmowanie soczewek o ile wkładanie mogę sobie wyobrazić to zdejmowania nie najwyżej będe miała takie delikatne okularki, coś by się dobrało.

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Okulary wcale nie odejmują atrakcyjności. Wręcz czasami dodają tajemniczości i fajnie się w nich wygląda, lepiej niż bez.
dokładnie! ładnie dobrane oprawki dodają uroku

M&M

Staś

Stary 2008-04-25, 11:34   #1157
Hatifnatka
Raczkowanie

GG do Hatifnatka

Nienawidzę okularów, nienawidze okularów, nienawidze okularów, nienawidzę okularów, NIENAWIDZĘ!!!!

Zawsze nosiłam soczewki i czułam się świetnie, atrakcyjnie, sexy. BOSKO! Ale od jakiegoś roku moje oczy cały czas są podrażnine, ropieją itp, więc zostałam zmuszona do przestawienia się na okulary...Czuję się, jak obywatel drugiej kategorii, mam na punkcie okularów masę kompleksów, tak mi ładnie było bez nich. ;( ;( Jestem przez nie zdołowana! Okulary precz!!
Stary 2008-04-25, 11:43   #1158
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hatifnatka Pokaż wiadomość
Nienawidzę okularów, nienawidze okularów, nienawidze okularów, nienawidzę okularów, NIENAWIDZĘ!!!!

Zawsze nosiłam soczewki i czułam się świetnie, atrakcyjnie, sexy. BOSKO! Ale od jakiegoś roku moje oczy cały czas są podrażnine, ropieją itp, więc zostałam zmuszona do przestawienia się na okulary...Czuję się, jak obywatel drugiej kategorii, mam na punkcie okularów masę kompleksów, tak mi ładnie było bez nich. ;( ;( Jestem przez nie zdołowana! Okulary precz!!
To trzeba leczyć bo sobie jeszcze krzywdę z tego powodu zrobisz....

M&M

Staś

Stary 2008-04-25, 12:26   #1159
Hatifnatka
Raczkowanie

GG do Hatifnatka

Staram się z tym walczyć, oj staram się.
Chyba jestem na dobrej drodze! Tylko trudno jest się przekonać do okularów, jeśli nosiło się wcześniej soczewki...
Stary 2008-04-25, 13:01   #1160
Malla
Nie depcze krokusów

Hatifnatka - noooo, ja się coraz bardziej do soczewek przekonuję, ale nie ma szans, żebym je nosiła na co dzień, zbyt dużo komplikacji. U mnie to tylko widoczne żyłki i poranna/nocna suchość, ale, jak zauważyłaś, większość użytkowników jednak czegoś doświadcza (podrażnienia, suchości, ropienia, zapalenia spojówek/rogówki) i to do mnie mocno przemawia... Nie lubię siebie w okularach, o wiele lepiej, choć też brzydko (taka uroda, a raczej jej brak) wyglądam bez, ale teraz mam takie oprawki, co nie rzucają się w oczy. Zrezygnowałam z upiększania okularami na rzecz neutralności. Znalazłam jednak takie oprawki (tanie, 100zł!), w których asymetryczne rysy wyrównywały się i wyglądałam jak sexy businesswoman, ale były zbyt eleganckie i nie pasowały do rzeczy, które noszę na co dzień. A skoro ja znalazłam, to Tobie na pewno też się uda

Susanna - nie lubię zdejmować soczewek i nie wiem jakim cudem mi się to udawało na początku, ale teraz jest już ok. Trzeba się mocno zaprzeć Zrozumiałam wcześniej, że lekarka kategorycznie zabroniła Ci ich używania, stąd mój bunt (zwracam honor). Spróbuj, gdy podrażnienie minie, jeśli starczy Ci motywacji.
Stary 2008-04-25, 13:13   #1161
Mehuneferka
Raczkowanie

Ciekawe oprawki dodają uroku

Jak byłam nastolatką, tak bardzo chciałam nosić okulary, że w końcu mama zgodziła się zrobić mi zerówki z tzw. filtrem do komputera (jak były jeszcze te promieniujące ekrany) - och jaka byłam z nich dumna! już ich nie mam, bo na nie usiadłam
Stary 2008-04-25, 19:10   #1162
201704240951
Konto usunięte

Hatifnatka - witaj w gronie ja ma podobne odczucie, w okularach czuję się mało atrakcyjna, niezauważalna. coraz częściej myślę o soczewkach, ale czy moje oczy to zniosą? Ostatnio sa w kiepskiej kondycji, okulary mam za mocne, a lekarka nie pzrepisze mi nowych , słabszych bo dużo czytam A moje oczy cierpią. Oczywiście zmuszona jestem do ściągnięcia na jakiś czas okularów - taki trening im robię może to dobrze wpływa na nie ..... Chciałabym wreszcie sie ich pozbyć... pozbyc wady... ale mam taką co będzie sie pogłębiać dalej.
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:41   #1163
Agamtb
Raczkowanie

Noszę soczewki kontaktowe od wielu lat... Wzrok zaczął mi się psuć pod koniec podstawówki, poszłam do okulisty, zapisał okulary...początkowo zalecił używać wtedy, kiedy mam problem z odczytaniem czegoś (np. w kinie, z tablicy w szkole).
Niedługo potem musiałam już nosić na stałe....potem zwiększenie mocy, trochę czasu minęło i znów... jednym słowem wzrok psuł się cały czas.
Doszłam do minus 4,5 i wtedy pewna okulistka zaleciła soczewki. Tłumaczyła to tym, że soczewka przylega do oka i jakoś to miałoby mieć wpływ na zatrzymanie pogłębiania się wady...

I kurcze sprawdziło się. Od wielu lat mam taką samą moc, wręcz po kilku miesiącach lekarka zmniejszyła mi moc o 0,5. Teraz mam -4,0 na oba oczka.
Nigdy nie miałam żadnych kłopotów z soczewkami. Myślę, że dodatkowo soczewki chronią oko od czynników zewnętrznych (kurz, pyłki, brud, itd.), mają filtry UV.

Natomiast używając soczewek TRZEBA pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu higieny podczas zakładania/zdejmowania/przechowywania. Jeśli się to oleje, to zapalenie gwarantowane. Z suchością oka łatwo sobie poradzić mając pod ręką jakieś DOBRE kropelki nawilżające. To oczywiście różnie bywa z tą suchością, ja akurat nie mam większych kłopotów, czasem zakropię, w miarę potrzeby.

Co do okularów - uważam że dobrze dobrane oprawki są ozdobą kobiety/faceta...nadają "smaczku" twarzy, spojrzeniu...

Miałam niedawno sesję zdjęciową do reklamy szkieł okularowych i musieli mi dobrać oprawki . W salonie przymierzyłam dziesiątki oprawek i w końcu trafiłam na takie, że jak spojrzałam w lustro to normalnie się zakochałam hehe. Kiedyś moich okularów nienawidziłam, ale teraz wiem, że po prostu miałam oprawki do du****

Z chęcią sprawiłabym sobie okularki, ale przy mojej wadzie, to szkła będą chyba zbyt grube....dlatego dla mnie soczewki są idealnym rozwiązaniem...
Agamtb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:50   #1164
201704240951
Konto usunięte

A na plusy działały by soczewki uzdrawiająco ?
Ja to niestety mogę chodzić chodzić i chodzić po optykach i żadnej ładnej oprawki znaleźć nie umiem.
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:57   #1165
MartaMagda
Zakorzenienie

Zanim znalazłam odpowiednie oprawki przebyłam całe miasto. Najważniejsze to nie dać się optykom, którzy najchętniej wcisnęliby klientowi wszystko. Chciałam mieć mało widoczne (jeśli to w ogóle możliwe) oprawki, o czym nie omieszkałam optyka poinformować, a on mi polecał jakieś wielkie, plastikowe oprawki, bo ponoć taka była moda. Oprawki mam połówki, początkowo strasznie mi przeszkadzały, ale kiedy po roku chodzenia pewnego dnia przez kilkanaście minut szukałam okularów, które miałam na nosie! stwierdziłam, że chyba się do nich przyzwyczaiłam.
Czasami zastanawiam sie nad soczewkami, ale nie wiem, jak w tej chwili wygląda to cenowo.
MartaMagda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:05   #1166
Agamtb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
A na plusy działały by soczewki uzdrawiająco ?
Ja to niestety mogę chodzić chodzić i chodzić po optykach i żadnej ładnej oprawki znaleźć nie umiem.
Soczewki raczej nie działają uzdrawiająco...ale np. w moim przypadku zatrzymały pogłębianie się wady.
Ja też nigdy nie podobałam się sobie w żadnych oprawkach... ale mierząc ostatnio do sesji, facet z salonu poświęcił mi sporo czasu, doradził...oprawki trzeba dobrać do kształtu twarzy, fryzury, odcienia cery, charakteru, stylu bycia, koloru oczu, a nie do panującej mody...sama nie dobrałabym sobie tak trafnie... powiem jeszcze, że oprawki w których mz wyglądałam super, wcale nie podobały mi się, kiedy je zdejmowałam z regału...
Agamtb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:26   #1167
Martii=*
Zadomowienie

Okulary noszę od 5 roku życia, a powinnam od początku, ale byłam mała to okularków nosić nie chciałam.
W ciągu 9 lat przewinęło się przez moje życie parenaście par okularów (główka rosła) i powiem Wam, że szkielka mam +2, a że mam małe oczy, to korzystnie wpływa na wygląd, nie mam takich malutkich oczu. Chciałabym mieć nowe oprawki, te co mam znudziły mi się i w ogóle marzą mi się nowe. Od dwóch lat mam cały czas te same, i chcę nowe Ale na razie nie stać mnie na taki wydatek, mam ważniejsze wydatki.
Martii=* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:27   #1168
Malla
Nie depcze krokusów

nika135 - wpadnij na wątek soczewkowy. Plusy często znikają z wiekiem, mojej przyjaciółce zmniejszyła się wada z +4 do +1. Jeśli okulary masz za mocne, to faktycznie oczy się męczą, nie wiem czy nie lepiej zmienić lekarza :/ Zdejmowanie okularów bardziej szkodzi niż pomaga, bo niedokorekcja zmienia oś oka, a tego już się nie da odwrócić

Agamtb - również zapraszam na wątek soczewkowy Nie masz wcale dużej wady, mam większą i moje szkła okularowe mają grubość 2mm w środku, 3-4mm na bokach (mam różną wadę w obydwu oczkach, na jednym astygmatyzm), inni okularnicy dają im "na oko" -1D, max. -1,5D. Moja wada również ujawniła się pod koniec podstawówki i wciąż postępuje, dodatkowo pojawił się astygmatyzm na jednym oku. Teoretycznie wada ujawniona w okresie dojrzewania powinna przestać się rozwijać przed trzydziestką i to pewnie u Ciebie zaobserwowano. Kontakty mam słabsze niż okulary i to przecież normalne, bo powyżej wady -3D odejmuje się ćwiartkę lub połówkę ze względu na tzw. vertex distance, czyli odległość szkła od oka. Kontakty mogą uchronić oko np. przed poparzeniem czy pryskaniem oleju w trakcie smażenia, niektóre mają filtr UV (chroni praktycznie tylko tęczówkę i źrenicę, więc okulary przeciwsłoneczne i tak są wskazane). Chronią też oczy przed piaskiem i pyłem, ale one z kolei mogą uszkodzić soczewki, więc na wycieczce do Egiptu lepiej używać jednodniówek Dla mnie największą zaletą jest rzeczywista wielkość świata, niezachodzenie mgłą w zimie i brak zmiany widzenia w deszczu.

MartaMagda - w końcu optyk to technik, a nie stylista, co najwyżej podpowie nam, jakie oprawki pomogą ukryć dużą wadę Na przymierzanie biorę TŻa lub krytyczną przyjaciółkę. Koszt soczewek kontaktowych kupowanych w sklepie internetowym wynosi ok. 80zł co 3miesiące, do tego dochodzi płyn ok. 40zł i czasem krople ok.20zł, czyli łącznie ok. 150zł co kwartał, 600zł rocznie. Okulary i tak trzeba mieć i badać się regularnie co pół roku, bo najwięcej komplikacji jest spowodowanych niedotlenieniem rogówki pod soczewkowym ubrankiem.

Martii=* - ja bym chciała mieć oprawek tyle co butów :P Fajnie, że masz plusy, powiększają oko. Gdy zakładam soczewki, wszyscy mówią "ale masz duże oczy!". Wcale nie są duże, tylko na co dzień, w okularach, wydają się mniejsze. A mężczyźni uwielbiają duże oczy...
Stary 2008-04-25, 21:32   #1169
oliweczka11998855
BAN stały

Też mam ten problem, na codzień nosze soczewki, ale w weekendy daje odpocząć oczom i przerzuvam się na okulary, niby są ładne i dobrze w nich wyglądam, ale jakoś nie moge przekonać się żeby nosić je częściej. Soczewki fajna sprawa, tylko juz po paru latach używania moje oczy staly się bardziej wrażliwe
oliweczka11998855 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 16:10   #1170
Clevleen
Zadomowienie

Witam wszystkie okularnice Nie wiem, czy mogę mówić na Ty, bo jestem bardzo młodą osóbką w porównaniu z większością kobiet piszących na tym forum ;D - mam 13 lat.
Kilka dni zajęło mi przeczytanie całego wątku od deski do deski. Ja noszę okulary od jakiegoś 1,5 roku. Moja wada jest stosunkowo niewielka - na jedno oko 0D, a na drugie - 1,75D + astygmatyzm. Prawdopodobnie jak będę szła do kontroli we wrześniu to będę musiała mieć okulary już na stałe, bo jak na razie mam "tylko" do szkoły, czytania, komputera, telewizora itp. Moja wada jest prawdopodobnie rodzinna [moja mama ma teraz -2,5 i -2D], ale także od tego, że książki pochłaniam od najmłodszych lat. Nie specjalnie martwię się tym, ze będę musiała je mieć na stałe - przyzwyczaiłam się do nich bardzo i gdy nie mam ich na nosie na mojej twarzy jest tak "pusto". Ja nie uważam, żeby okulary jakoś specjalnie wpływały na mój wygląd. Mam delikatne, metalowe oprawki [złote], delikatnie owalne, szkła plastikowe - a dałam za nie całe 120 zł w małym [maciupeńkim ;] salonie optycznym. Obsługa jest tam przemiła [mniej więcej po pól roku noszenia okularów niechcąco nadepnęłam na okulary, a optyk bez żadnego przykrego słowa naprawił je i to za darmo, czym byłam bardzo zdziwiona] na dodatek jest tam wiele ładnych, twarzowych wzorów oprawek.
Co do rówieśników - w szkole nie doznałam zupełnie żadnych przykrości z powodu noszenia okularów. Bałam się ich reakcji, myślałam, że będą mnie wytykać palcami, że jeszcze bardziej przylgnie do mnie opinia kujona [miałam bardzo wysoką średnią], ale - o dziwo - koledzy nie śmiali się ze mnie, tylko uśmiechali się do mnie .
Pomimo tego, że lubię siebie w okularach to i tak w przyszłości chciałabym zrobić sobie korektę laserową - ale nie po to, żeby nie nosić okularów, tylko po to, żeby zwyczajnie lepiej widzieć bez nich.
Swoich zdjęć w okularach na razie nie dodam, bo nie mam swoich zdjęć w okularach, z racji tego, że nie noszę ich na co dzień.

No proszę, to mój pierwszy post na wizażu, a jak się rozpisałam .
Clevleen jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości