Problem.....:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-16, 09:27   #1
Doktor_czekolada_xD
Przyczajenie

Arrow

Problem.....:(

Hej mam pewien problem..otóz mam na moich naturalnych ciemych bląd włosach czarne pasemkaa...no i za wszelka cene chce sie isch pozbyć..myslałam o dekoloryzacji.wiem ze było juz iwele takich wątków ale prosze was o pomoc...czy jak podejmę sie zabiegu dekoloryzajci tych czarnych pasemek to uda to sie jaki będzie kolor koncowy?.. bo chce tylko zdjąc farbe z tych czarnych pasemek..ile to moze kosztować? prosze was bardzo o pomoc bo jestem w rozpaczy
Stary 2006-06-16, 10:45   #2
**KaNiA**
Raczkowanie

GG do **KaNiA**
Dot.: Problem.....:(

Czekoladko
kazda dekoloryzaja niszczy wlosy.. wiec jezeli mozesz to nie rob tego . poczekaj az wloski same odrosna.. wiem, wiem tak tylko sie mowi, ale moze moglabys je kols pocieniowac tak zeby skrocic te czarne ;-) albo zastosuj dekoloryzacje, ktora powinna byc juz ostatecznoscia . to starsznie niszczy wloski, robia sie potem szorstkie, sterczace, "sianowate" i ciezko Ci bedzie dac sobie z nimi rade ;-) a poza tym ta przyjemnosc kosztuje ok 150zl wiem bo moja kolezka robila i jest zalamana

pozdrowiaonka Kania
**KaNiA** jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 16:22   #3
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Problem.....:(

Cytat:
Napisane przez **KaNiA**
Czekoladko
kazda dekoloryzaja niszczy wlosy.. wiec jezeli mozesz to nie rob tego . poczekaj az wloski same odrosna.. wiem, wiem tak tylko sie mowi, ale moze moglabys je kols pocieniowac tak zeby skrocic te czarne ;-) albo zastosuj dekoloryzacje, ktora powinna byc juz ostatecznoscia . to starsznie niszczy wloski, robia sie potem szorstkie, sterczace, "sianowate" i ciezko Ci bedzie dac sobie z nimi rade ;-) a poza tym ta przyjemnosc kosztuje ok 150zl wiem bo moja kolezka robila i jest zalamana

pozdrowiaonka Kania
to czy dekoloryzacja zniszczy bardzo włosy , zalezy od ich stanu obecnego, tego jaka farba i ile razy została użyta. jesli twoje włosy są w dobrym stanie, zdrowe, pasemka miałas robione raz, to nie powinny sie bardzo zniszczyć, napewno się jednak przesuszą, dlatego dobra odzywka będzie nieodzowna. Nie piszę, że dekoloryzacja to świetny zabieg, ale nie taki diabeł straszny jak go malują, reakcja włosów na niego jest bardzo indywidualna. Tyle, ze nie mam pojęcia, czy wykonanie jej tylko na pasemkach wchodzi w grę.Musisłabyś zasięgnąc rady fryzjera. a cena tez jest rózna - 150 zł ???? trochę mnie cena zaskakuje- u mnie w osiedlowych salonach to koszt ok 40 zł, a w Katowickim Berendowicz Kublin ok 80 zl, więc 150 to strasznie strasznie dużo jak na ten zabieg.
Skorzystaj z wizażowej wyszukiwarki , było sporo na temat dekoloryzacji
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości