debiutowo-spacerowo-turkusowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-16, 22:57   #31
Świniaczek
Zakorzenienie

GG do Świniaczek
Dot.: debiutowo-spacerowo-turkusowy

Mam takie inglota sprint, bardzo podobny kolorek, o ile nie taki sam . Ale na całą powiekę się moim zdaniem nie nadają, bo powieka robi sie momentalnie jakaś taka ciężka i robię sobie nimi tylko kreseczki i bardzo fajnie to wygląda A jeśli już cień ma byc na całych powiekach, to mógłby być lepiej roztarty Coś mi w ustach nie pasuje, jakby błyszczyk był niedokładnie "rozmalowany"...

Świniaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 23:03   #32
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Świniaczek
Mam takie inglota sprint, bardzo podobny kolorek, o ile nie taki sam . Ale na całą powiekę się moim zdaniem nie nadają, bo powieka robi sie momentalnie jakaś taka ciężka i robię sobie nimi tylko kreseczki i bardzo fajnie to wygląda
Jak już pisałam tam są dwa kolory - turkus i zieleń (i jeszcze nawet turkusowo-zielona kreska eyelinerem )- tylko aparat zatarł różnicę między nimi Mnie samej za ciężko się nie wydaje i w sumie lubię siebie w takich żywych, mocnych kolorach.
Cytat:
A jeśli już cień ma byc na całych powiekach, to mógłby być lepiej roztarty Coś mi w ustach nie pasuje, jakby błyszczyk był niedokładnie "rozmalowany"...
Wiem, wiem... Będę ćwiczyć
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 08:28   #33
smerfeta01
Zakorzenienie

nie lubię jednobarwnych makijaży bez zaznaczenia dolnej powieki, wolę te cieniowane, więc ten średnio mi się podoba, ale ładny kolorek
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 17:22   #34
rzyrafka
Zakorzenienie

no to na mnie kolej
pomaziałam Ci brwi w PSP tak delikatnie
ja też kocham turkusy a Twoim oczom pasują jeszcze bardziej niż moim wyciągnij troche bardziej do góry przy zewnętrznyhc kącikach i będzie git Zazdroszczę cery
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 17:29   #35
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
no to na mnie kolej
pomaziałam Ci brwi w PSP tak delikatnie
ja też kocham turkusy a Twoim oczom pasują jeszcze bardziej niż moim wyciągnij troche bardziej do góry przy zewnętrznyhc kącikach i będzie git Zazdroszczę cery
Takie brwi to ja bym bardzo chciała i mniej więcej do czegoś takiego dążę, ale w ogóle nie chcą mi w tym miejscu rosnąć włoski Znaczy w tym, w którym mi je dorobiłaś. Jakieś takie wybrakowane są
Stary 2006-06-17, 18:42   #36
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Smile Dot.: debiutowo-spacerowo-turkusowy

Cytat:
Napisane przez MagJa
Normalnie aż się zawstydziłam :buraczek: (właśnie - dlaczego nie mamy buraczkowej ikonki?? trza to zmienić )

Już wiem i obiecuję poprawę
TO czekam na następny. Radość Cię oglądać, boś ładna istota, nie ma co się czerwienić.

Cytat:
Jeszcze zapuszczać? Od wewnątrz mówisz? Toż to chyba z rok potrwa, bo na grubość je próbuję chyba już z pół roku zapuścić i efekty niezbyt mnie zadowalają, zwłaszcza, że prawa brew jest cieńsza i w jednym miejscu mam delikatny prześwit - za cholerę nie chcą tam włoski rosnąć, no
Ech, chyba pójdę z nimi w poniedziałek do kosmetyczki, może ona coś wymyśli.
Od wewnątrz, czyli wydłużysz trochę linię brwi... Ja wiem, że brwi to są sparte istoty, najgorzej jak każda rośnie w swoją stronę, ale trzeba próbować je nakierować na właściwe tory.

Daję fotkę gdzie dorysowałam klamry gdzie mniej więcej brew powinna się zaczynać... POd warunkiem, że tak wyrastają jakieś włoski.
Zaznaczyłam cień jak mniej więcej powinien się kończyć, ale musowo roztarty ma być.

NIeudolność rysunku trzeba mi wybaczyć, bo nie mam photoshopa.
Cytat:
Najczęściej chodzę w rozpuszczonych włosach, no chyba, że mi gorąco albo już loki nie pierwszej świeżości (jak dziś ), to spinam je jak popadnie, czyli jak widać Przedziałka w ogóle nie mam równego, układa się jak sam chce, z lekka zygzakowato, ale fakt faktem, że raczej na środku. Kiedyś jak się pokazałam w "Jak wyglądacie" to też mi radzono przedziałek z boku i nawet tak próbowałam go układać, ale on jest uparty i nie bardzo mu się to podobało. Zresztą mój TŻ i moja mama marudzili, że lepiej było wcześniej, a ja sama nie wiem
Włosy to też niezłe potwory [jak moje cienkie, a dokuczliwe toto], mają tendencję do zaginania się i dlatego nie chce Ci się zrobić przedział na boku głowy. Włosiska się przyzwyczaiły do tego nieładu przedziałkowego.
Najlepiej rób przedziałek na mokrych włosach, tak żeby się "zależały". Z czasem powinny sobie zapamiętać, że nie na środku, nie taki nieułożony-zygzak, a że na boku mają się rozkładać. Możesz je lekko przyżelować takie wilgotne...

Cytat:
Ale to są dwa cienie. Oba opalizują tak jakby delikatnie złotawo (szkoda, że tego nie widać ), ale turkus to Inglot, a zieleń H&M i oba też mi się strasznie podobają Zamierzam sobie jeszcze jakiś z tej serii z H&M kupić, bo to chyba jakaś letnia kolekcja, bo ma kwiatki na opakowaniu, no i cienie są opalizujące, a wcześniej kupowałam bez kwiatków i to była taka zwykła, lekka perła.
Nie szkodzi, że to 2 cienie Szkoda, że do H&M mam daleko...
Inglot mi się spodobał, super opalizuję, ale mnie to brzydko w takich kolorach, tęczówka zaraz mi niknie i blednie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg turkusowy1s.JPG (78,2 KB, 20 załadowań)
Stary 2006-06-17, 19:03   #37
Sathi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Skąd wiedziałaś Aż tak się afiszuję z moją miłością do turkusu
Ale prawdę mówiąc nawet sama nie planowałam "w czym" zadebiutuję Ba! nawet nie planowałam kiedy. Samo wyszło
Nie wiem skąd ale tak sobie przypominam że miałaś kiedyś w avatarku oko umalowane na turkus? Poza tym, jesteś stworzona do tego koloru po prostu

Cytat:
Napisane przez MagJa
No i gdzie ten :buraczek:? No gdzie?
Dziękuję
No wiesz ? żadnych rumieńców!! jesteś śliczna dziewczyna więc zachwyty się należą

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 19:21   #38
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Takie brwi to ja bym bardzo chciała i mniej więcej do czegoś takiego dążę, ale w ogóle nie chcą mi w tym miejscu rosnąć włoski Znaczy w tym, w którym mi je dorobiłaś. Jakieś takie wybrakowane są
masz paletkę to spróbuj delikatnie wycieniować
Stary 2006-06-17, 22:20   #39
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sathi
Nie wiem skąd ale tak sobie przypominam że miałaś kiedyś w avatarku oko umalowane na turkus?
Ano miałam
Cytat:
Poza tym, jesteś stworzona do tego koloru po prostu
Ciekawe tylko skąd to wiedziałaś zanim mnie zobaczyłaś
Dobra, dobra już się nie czepiam Dziękuję za uznanie. Teraz chyba jeszcze bardziej polubię ten kolor Choć nie wiem czy da się już bardziej skoro w sklepach dostrzegam tylko turkusowe ciuchy i w sumie na siłę biorę nie-turkusowe, no bo ile można mieć ciuchów w jednym kolorze

Cytat:
No wiesz ? żadnych rumieńców!! jesteś śliczna dziewczyna więc zachwyty się należą
Rumieńce niestety są i będą bom naczynkowiec :buraczek:

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
masz paletkę to spróbuj delikatnie wycieniować
No mam i próbuję, ale w tych miejscach nie ma się na czym trzymać ten cień. Nic to, będę wytrwała i poczekam aż coś tam wykiełkuje Zapuszczam już te brwi ładnych kilka miesięcy, więc kilka następnych wielkiej różnicy mi nie zrobi
Stary 2006-06-17, 22:58   #40
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
TO czekam na następny. Radość Cię oglądać, boś ładna istota, nie ma co się czerwienić.
Obiecuję, że następny będzie, ale kiedy to nie wiem, bo w poniedziałek wieczorem jadę do rodziców, a tam neta niet i czasu na robienie porządnego makijażu zwykle mi brakuje. No i mam cichą nadzieję, że tata nie zawnioskuje o zwrot aparatu, bo to w sumie jego, a ostatnimi czasy widział go chyba w maju

Cytat:
Od wewnątrz, czyli wydłużysz trochę linię brwi... Ja wiem, że brwi to są sparte istoty, najgorzej jak każda rośnie w swoją stronę, ale trzeba próbować je nakierować na właściwe tory.
Daję fotkę gdzie dorysowałam klamry gdzie mniej więcej brew powinna się zaczynać... POd warunkiem, że tak wyrastają jakieś włoski.
Zaznaczyłam cień jak mniej więcej powinien się kończyć, ale musowo roztarty ma być.

NIeudolność rysunku trzeba mi wybaczyć, bo nie mam photoshopa.
Zobaczę co da się z tym zrobić A o rysunek się nie gniewam, nie martw się

Cytat:
Włosy to też niezłe potwory [jak moje cienkie, a dokuczliwe toto], mają tendencję do zaginania się i dlatego nie chce Ci się zrobić przedział na boku głowy. Włosiska się przyzwyczaiły do tego nieładu przedziałkowego.
Najlepiej rób przedziałek na mokrych włosach, tak żeby się "zależały". Z czasem powinny sobie zapamiętać, że nie na środku, nie taki nieułożony-zygzak, a że na boku mają się rozkładać. Możesz je lekko przyżelować takie wilgotne...
Z tym przedziałkiem to będzie większy problem, bo ja włosy czeszę zaraz po nałożeniu odżywki, a przed jej spłukaniem i potem już nie widzą grzebienia do następnego mycia. A że jeszcze myję je tak, żeby z mokrymi iść spać, to problem tym większy. Po prostu jak schną sobie jak chodzę, to się momentalnie przyklapnięte robią na głowie i lekko się nawet prostują pod swoim ciężarem (choć cienkie z nich Bolki mimo wszystko), a jak śpię, to nie Wtedy sie układają w ładne loki i podnoszą u nasady. Ale coś pokombinuję, wtedy ocenicie.

Cytat:
Nie szkodzi, że to 2 cienie Szkoda, że do H&M mam daleko...
Inglot mi się spodobał, super opalizuję, ale mnie to brzydko w takich kolorach, tęczówka zaraz mi niknie i blednie.
Kiedyś wklejałaś makijaż z turkusem APC (swoją drogą ode mnie ) i z tego, co pamiętam całkiem nieźle Ci w nim było.
A H&M mnie dziś wkurzył. Poszłam kupić kasetkę na cienie i mooooże jeden cień, podchodzę do półek, a tam nie ma kosmetyków tylko sama biżuteria, gumki do włosów, spinki itp. Wcześniej też co prawda te dodatki były, ale było ich mniej i na innych półkach. A teraz się namnożyły, a kosmetyki zniknęły Mam tylko cichą nadzieję, że tylko z tego jednego H&M, że w drugim są...
Stary 2006-06-17, 23:48   #41
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez MagJa
A że jeszcze myję je tak, żeby z mokrymi iść spać, to problem tym większy.
Tez chodzę z mokra łepetyną spać. Faktycznie włosy są całkiem inne po nocy, niż takie umyte i wyschnięte-przynajmniej moje/nasze. CHyba mam podobne jakościowo włosy, tylko ja mam strasznie cieniutkie i proste.
Cytat:
a przed jej spłukaniem i potem już nie widzą grzebienia do następnego mycia.
I dlatego masz bałagan na głowie, gdybyś użyła grzebyka tuż po spłukaniu do rozdzielenia włosów na czubku przedziałek by się zam zagiął.
Cytat:
Kiedyś wklejałaś makijaż z turkusem APC (swoją drogą ode mnie )
A ja się tak własnie zastanawiałam od kogo mam odsypkę turkusu. Eh, kochana skleroza... Ten cień jako nieliczny mi "siał" i jest mi w nim w miarę ok., dobrze się czuję bo reszta tego typu kolorów to nie za szczęśliwa dla mnie. Trzeba będzie coś popróbować.

Cytat:
A H&M mnie dziś wkurzył. Poszłam kupić kasetkę na cienie i mooooże jeden cień, podchodzę do półek, a tam nie ma kosmetyków
Zgadnij kto wykupił wszystko z H&M.
Stary 2006-06-18, 00:02   #42
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Zgadnij kto wykupił wszystko z H&M.
Ty?
Stary 2006-06-18, 02:08   #43
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ty?
NIe. Wizażanki.
Było tutaj kilka makijaży robionych paletą H&M i poszły jak ciepłe bułki ze sklepu...
Stary 2006-06-18, 11:13   #44
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
No mam i próbuję, ale w tych miejscach nie ma się na czym trzymać ten cień. Nic to, będę wytrwała i poczekam aż coś tam wykiełkuje Zapuszczam już te brwi ładnych kilka miesięcy, więc kilka następnych wielkiej różnicy mi nie zrobi
moje brwi odrosły dzięki odzywce Pierre Rene tej z keratyną i pantenolem (nie Medic)

P.S. po co wklejałas fotkę sypkiego puderku PR

P.S2. w następnym wątku masz się uśmiechac bardziej

P.S3. Pewnie szukałaś kosmetyków w Galerii Kazimierz babka stamtąd powiedziała, że są w M1 ale jeszcze nie sprawdziłam
Stary 2006-06-18, 12:27   #45
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
moje brwi odrosły dzięki odzywce Pierre Rene tej z keratyną i pantenolem (nie Medic)
Mam ją, a raczej miałam, bo z tydzień temu wyrzuciłam. To, że zmętniała, to nic, ale chyba jeszcze upały dały się jej we znaki, bo zaparowała i stwierdziłam, że lepiej jej nie używać. I zaliczyła kosz. W sumie to już końcówka była. Teraz muszę kupić kolejną, ale jeszcze się nie zebrałam.
Cytat:
P.S. po co wklejałas fotkę sypkiego puderku PR
No bo go używałam, choć tego nie widać
Cytat:
P.S2. w następnym wątku masz się uśmiechac bardziej
Zobaczymy co da się zrobić

Cytat:
P.S3. Pewnie szukałaś kosmetyków w Galerii Kazimierz babka stamtąd powiedziała, że są w M1 ale jeszcze nie sprawdziłam
To chyba się wybiorę jutro do M1, co by mi i stamtąd ich nie sprzątneli. Bo jednak do domu jadę we wtorek
Stary 2006-06-18, 17:09   #46
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
No bo go używałam, choć tego nie widać
brr męczarnia straszna bez pieniędzy
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości