chce cos zmienic :) - prosze o rady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-18, 13:19   #1
n_itka
Raczkowanie

Lightbulb

chce cos zmienic :) - prosze o rady

witam
tak mi sie jakos zebralo na lato na jakies zmiany potrzebuje jakiegos swiezego i obiektywnego spojrzenia pierwsza i najwazniejsza o jakiej mysle to wlosy, maja teraz lekko czerwonawy odcien (mokka) i prawde mowiac wydaje mi sie ze troche do mnie nie pasuja, jestem gotowa nawet radykalnie zmienic kolor, z tym ze mialam kiedys je w kolorze miodowego blondu i ponoc nie bylo za dobrze... ogladalam rozmowy w toku niedawno i byla tam pani: http://rozmowywtoku.onet.pl/0,31090,...a.html#zdjecie, ktorej fryzurka mi sie spodobala, myslicie ze dobrze by mi w niej bylo?

a tak korzystajac z okazji, moze sprobowalybyscie icenic jakim typem kolorystycznym jestem i doradzic mi kolory cieni i ubran?
1. Jak się opalasz - szybko, najpierw na czerwono, na drugi dzien brazowieje, jest to odcien opalenizny zoltawy, wygladam troche jak po solarium nigdy nie schodzi mi skora, czasem tylko piecze, ale tylko w pierwszy dzien, jesli przesadze z promieniowaniem
2. Kolor oczu - to widac na zdjeciach, braz, ale jasny
3. Piegi - nie mam piegow, za to mnostwo ciemnych, prawie czarnych pieprzykow na calym ciele
4. Cera - to wlasnie najtrudniej okreslic... twarz mam wymeczona tradzikiem, zostalo duzo malutkich rozowawych blizn i dlatego troche sie rozni odcieniem od reszty, ogolnie na reszcie ciala odcien skory mam w normalnej tonacji, ani nie za jasny, ani tez ciemny, ale jest bardziej zoltawy niz rozowy.
5. Naturalny kolor włosów - braz, w zimie bardzo ciemny, w lecie pojawiaja sie lekkie jasniejsze refleksy, w dziecinstwie ciemny popielaty blad ;P
6. Kolor ust (naturalny oczywiście)
nie jest bardzo ciemny, ale raczej mocno rozowawy, napewno nie blady, zreszta to tez widac na zdjeciu
7. lubie kolory mocne, zywe i intensywne, moj chlopak tweirdzi, ze dobrze mi w zielonym, ale niestety mnie samej wlasnie ciezko to okreslic :/

mam nadzieje, ze mi pomozecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaa kopia.jpg (26,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010006.jpg (44,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010111.JPG (61,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010113.JPG (62,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010173.JPG (50,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010195.JPG (50,3 KB, 60 załadowań)
Stary 2006-06-18, 16:02   #2
nAtaL!a
Zakorzenienie

Dot.: chce cos zmienic :) - prosze o rady

uwazam ze bardzo aldnei Ci w ciemnych wloskach osobiscie grzywke zaczesalabym bardziej na czolo (bo jest dosc wysokie). a ten kolorek??rozumiem, ze chodzi o ten rudy??to jakos do mnie nie przemawia. a co do typu..kompletnie sie na tym nie znam

pzdr
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 16:07   #3
kiciulka1985
Zakorzenienie

Jesli chodzi o ta rudowlosa pania... fryzurka jak najbardziej ok - tylko pozostan przy tym kolorze ktory masz bo naprawde ladnie Ci z nim
Stary 2006-06-18, 16:08   #4
szkubana
Rozeznanie

Ładna z Ciebie kobietka i nic bym nie zmianiała,ale rozumiem... My kobiety zmiennie istoty Stawiam na grzywkę, więcej jej na czoło bym dała Taka moja skromna opinia,kolorku włosów bym nie zmieniała
Stary 2006-06-18, 16:30   #5
n_itka
Raczkowanie

jesli chodzi o ta pani to absolutnie kolor nie, tylko ciecie zastanawialam sie nad jakimis pasemkami czy cóś, no sama nie wiem, ale ten braz juz mi sie nudzi :/
Stary 2006-06-18, 16:32   #6
rambo
Zakorzenienie

GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo

ja też uważam, że jesteś ładna Kolor włosów bardzo ładny - pasuje ci, a to dobrze, bo nie dla każdego taki kolor

Uważam, że wyżej wspomniana grzyweczka to może być dobry pomysł

Jeśli chodzi o makijaż myślę, że powinien w elikatny sposób podkreślać twoją urodę. Stawiam na podkreślenie koloru ust brudnym różem + czarne kreski i dłuuuugachne rzęsy
Stary 2006-06-18, 16:32   #7
kiciulka1985
Zakorzenienie

nie wiem... moim zdaniem nie ma co pasemek robic, pieknie wygldasz w tym kolorku wlosow, ale jak juz koniecznie pasemeczka to mysle ze na tym wlasnie ciemym co masz jakies miedziane/rude...
Stary 2006-06-18, 16:50   #8
n_itka
Raczkowanie

a nie lepiej by mi bylo w jakims zimnym odcieniu brazu?

no i jak myslicie jaki ze mnie typek?
Stary 2006-06-18, 17:32   #9
zielona0noc
Rozeznanie

Bardzo ładna z Ciebie kobitka kolor Twoich włosów jest idealny. Jednak jeśli chcesz coś koniecznie zmienić to proponuję pofarbować włosy na jakiś inny odcień ciemnego brązu.Może taka czekolada???Grzyweczka jak najbardziej bo masz dośc wysokie czoło i z nią bedzie ciekawiej. Cięcie tamtej pani berdzo fajne. pozdrawiam
zielona0noc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 11:51   #10
katka84
Raczkowanie

Na pewno dobrze ci bedzie w prostej grzywce na czoło kolor może bym trochę ociepliła, coś jak mleczna czekolada...
katka84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:40   #11
Joey
Zakorzenienie

Moim zdaniem Twój typ to lato-zima.
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:47   #12
Momo
Zakorzenienie

Koloru nie zmieniaj!Jest idealny.Pomyśl o grzywce - wypróbuj różne warianty,bo jej chyba w Twojej fryzurze najbardziej brakuje

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://turkusowykwiat.blogspot.com/

Awatar - made by Momo
Momo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 11:47   #13
n_itka
Raczkowanie

ok grzywa bedzie

jak myslicie jakie cienie by do mnie pasowaly? zawsze mam straszny dylemat jak mam wybrac jakis kolor...
Stary 2006-06-22, 13:14   #14
izanna
Raczkowanie

Uważam, że jesteś zimą. Masz bardzo charakterystyczną, kontrastową oprawę twarzy. Ta bluzka, w której jesteś na zdjęciach nie pasuje do Ciebie. Powinnaś nosić zdecydowane, mocne kolory. A co do włosów to widzę Cię w burgundzie, ale tym bardziej wpadającym w fiolet, a nie tym podchodzącym pod rubin, jak oferują niektórzy producenci farb.
izanna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości