Tatuaż - wątek zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-25, 18:05   #391
playboykaa77
Zadomowienie

Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

nie robi sie tatuazu na lato lub latem.. powariowalyscie ! tatuaz nie moze byc wystawiany na slonce po zrobieniu ponad miesiac a potem trzeba uzywac wysokich filtrow przeciw uv no chyba ze chcecie zeby wam szybko wyblakl lub zmienil sie w wielkie czarne badz kolorowe nic ...
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:23   #392
Drift
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
nie robi sie tatuazu na lato lub latem.. powariowalyscie ! tatuaz nie moze byc wystawiany na slonce po zrobieniu ponad miesiac a potem trzeba uzywac wysokich filtrow przeciw uv no chyba ze chcecie zeby wam szybko wyblakl lub zmienil sie w wielkie czarne badz kolorowe nic ...
Tatuaż blednie zawsze od słońca, nie ważne czy był robiony miesiąc temu czy kilka lat wstecz. Poza tym nie tylko od naturalnego słońca, zbyt częste wizyty na solarium też dają się we znaki.

..a w ogóle to czy lato czy zima, tatuaż z biegiem lat blednie nawet bez wystawiania go obojętnie na jakie promienie.
Stary 2010-04-06, 20:45   #393
playboykaa77
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Drift Pokaż wiadomość
Tatuaż blednie zawsze od słońca, nie ważne czy był robiony miesiąc temu czy kilka lat wstecz. Poza tym nie tylko od naturalnego słońca, zbyt częste wizyty na solarium też dają się we znaki.

..a w ogóle to czy lato czy zima, tatuaż z biegiem lat blednie nawet bez wystawiania go obojętnie na jakie promienie.
tak zgadzam sie
Stary 2010-04-07, 13:06   #394
Lavanda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
tatuaz nie moze byc wystawiany na slonce po zrobieniu ponad miesiac
ja 6 lat temu robiłam i miałam zakaz jakiegokolwiek słonka przez minimum 3 miesiące

faktem jest, że tatuaż blednie z czasem, mój niestety wygląda teraz słabo..
a nie był specjalnie opalany, jeśli wystawiany na słońce, to z odpowiednim filtrem itd
Stary 2010-04-18, 21:38   #395
frambi
Raczkowanie

Ja znalazłam takie informacje na temat dbania o tatuaż na stronę pewnego tatuażysty...

"Pielęgnacja tatuażu
  1. Pielęgnacja tatuażu jest zagadnieniem, które bardzo często jest niedoceniane i lekceważone. Oczywiście sposobów dbania o tatuaż jest sporo i każdy tatuator zaleca swoja wersję. Chciałbym Wam przybliżyć kilka zagadnień, które mogą Wam się przydać.
  2. Opatrunek z folii należy usunąć po ok 3 godz od wykonania tatuażu.Tatuaż należy przemyć letnią lub zimną wodą. Do przemywania nie należy używać perfumowanych mydeł ani płynów do kąpieli(można jedynie użyc mydła szarego lub mydła antyseptycznego ale jeżeli takiego nie posiadamy to przemywamy bez mydła).Zaleca się także wziąć zimny prysznic aż do odrętwienia skóry po 2-3 godzinach od zabiegu a w razie konieczności można czynność powtórzyć następnego dnia. To przyspiesza proces gojenia zamykając naruszony naskórek. .
  3. Świeży tatuaż smarujemy maścią o nazwie ALANTAN PLUS lub Bepanthen(maść, nie krem). Środek ten wspomaga prawidłowe gojenie tatuażu. Maść nanosimy na skórę poprzez wklepywanie, dzięki temu nie dojdzie do efektu „przesmarowania” tatuażu i ułatwi mu to „oddychanie”. Zabronione jest dotykanie świeżej rany brudnymi rękami lub przez osoby trzecie oraz eksponowanie świeżego tatuażu na otwartym powietrzu. Nie nakładać zbyt grubej warstwy- tylko cienki filterek. Do rany musi dochodzić świeże powietrze.
  4. Miejsce podrażnione smarujemy 3-6 razy dziennie lub więcej jeśli tatuaż tego wymaga, pamiętając o uprzednim przemyciu i osuszeniu tatuażu ręcznikiem. Nie należy trzeć świeżego tatuażu lecz jedynie dociskać ręcznik do skóry.
  5. .Przez pierwsze dwa dni formuje się strupek- musisz zachować szczególną ostrożność. Używaj luźnej, nie obcierającej odzieży- w mieszkaniu najlepiej noś swój tatuaż odkryty. Bądź ostrożny i staraj się nie zadrapać strupka Nie należy w ciągu dwóch tygodni od wykonania tatuażu chodzić na basen, siłownię, fitness itp. . Niestety kąpieli słonecznych możesz używać dopiero wtedy gdy tatuaż pokryje się nową skórą. Najlepiej to stwierdzić patrząc na skórę pod światło- jeśli naskórek nadal się błyszczy musisz poczekać(całkowite odbudowanie naskórka następuje zwykle po okresie ok 2 miesięcy) Unikanie powyższych czynności pozwoli zachować dobry kolor pracy oraz jego trwałość.
  6. Wstępne wygojenie następuje po upływie ok 7 dni, całkowite zagojenie następuje po upływie ok 2 miesięcy. Po tym czasie skóra wraca w pełni do stanu sprzed wykonania zabiegu. Po odpadnięciu strupka(czyli po 7 dniach) zrezygnuj z kremu gojącego.Przez drugi tydzień możesz jeszcze używać kremu nawilżającego lub zwykłej wazeliny.
  7. Pamiętaj, że jakość tej pracy zależy również od Ciebie!

PAMIĘTAJ
    1. świeżego tatuażu nie można rozmoczyć - należy go tylko lekko przemywać chłodną wodą bez używania perfumowanych kosmetyków do momentu całkowitego wygojenia;
    2. . należy unikać nadmiernego wysiłku (przyspiesza krążenie krwi i spowalnia proces gojenia) oraz nadmiernego spożywania kawy, alkoholu innych srodków zmieniających ciśnienie.
    3. przez ok. 2-3 tygodnie unikać słońca i solarium (nadmiernie wysuszają skórę i mogą spowodować blaknięcie pigmentu)
    4. tatuaż smarować 3-6 razy dziennie(mało a często) ale był zawsze nawilżony. Nadmierne używanie kremu spowoduje rozpuszczanie się strupka, natomiast zbyt skąpe smarowanie może spowodować pękanie strupka i krwawienie;
    5. używać opatrunku tylko w razie konieczności (np.: w przypadku gdy jest ryzyko zanieczyszczenia rany)  dostęp powietrza przyspiesza proces gojenia;
    6. NIE DRAPAĆ!!! każda gojąca się rana powoduje swędzenie, ale wszystko można wytrzymać. Zdzieranie strupków jest kategorycznie zabronione! "
Stary 2010-04-21, 00:20   #396
chocolatemonster13
Raczkowanie

dziekuje ci frambi takiego postu własnie szukałam.
A czy robienie tatuażu ma zwiazek z okresem?Tzn czy np nie mozna robic tatuazu podczas okresu?
czyli nie nosic foli ani opatrunku?
prawdopodobnie jutro sobie zrobie tatuaz wiec sie tym interesuje
chocolatemonster13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 12:00   #397
idiotka16
Przyczajenie

GG do idiotka16

Witam Was drogie dziewczęta planuje zrobić sobie tatuaż za lewym uchem, zastanawiałam się nad nutkami tudzież innymi motywami związanymi z muzyką ale zauważyłam, iż jest to dosyć popularne tak więc chyba zrezygnuje z tego pomysłu, no ale mniejsza z tym moje pytanie - czy ta okolica jest bardzo narażona na ból? czy wymaga specjalnej pielęgnacji niż inne częsci ciała? i czy orientuje się ktoś jaki wpływ na tatuaz mogą miec zabiegi laserowego usuwania owlosienia ktorym sie aktualnie poddaje?prosilabym o wypowiedz zwlaszcza miss venflon gdyz obdazylam ja dosc sporym zaufaniem po tym, jak dzieki niej zebralam wiele istotnych informacji a propos kolczyka w wardze ktory obecnie sobie jest po jej lewej stronie
Stary 2010-04-21, 18:00   #398
Drift
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chocolatemonster13 Pokaż wiadomość
A czy robienie tatuażu ma zwiazek z okresem?Tzn czy np nie mozna robic tatuazu podczas okresu?
Z tego co wiem, to nie jest to jakaś przeszkoda, jednak lepiej gdybyś odczekała kilka dni. Podczas okresu nie zawsze czujemy się najlepiej.
Może to, (choć nie zawsze) wpłynąć na naszą reakcję podczas robienia tatuażu, myślę, że najlepiej będzie jeśli spytasz o zdanie osobę która ma go Ci robić.
Stary 2010-04-22, 10:59   #399
frambi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chocolatemonster13 Pokaż wiadomość

Ja robiłam sobie wczoraj tatuaż na boku. Folię nakleja Ci tatuażysta bo zabiegu i po 2 godzinach ją zdejmujesz i przemywasz zimną wodą i smarujesz tatuaż maścią BEPANTHEN taką zalecił mi tatuażysta i co najważniejsze PAMIĘTAJ żeby to była cienka warstwa maści 2 x dziennie... Zresztą ja dostałam taką karteczkę jak mam o niego dbać i nr tel w razie wątpliwości więc może i salon do którego się wybierasz też Ci taką da. Co do okresu to nie wiem jak z tym jest,ale lepiej żebyś odczekała...
Stary 2010-04-22, 12:35   #400
playboykaa77
Zadomowienie

mysle ze czy mas okres to nie ma znaczenia ale jest mozliwosc ze bedziesz np. bardziej wrazliwa na bol
Stary 2010-04-26, 19:08   #401
elanie
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez szczypiorek86 Pokaż wiadomość
Tatuaż robiła w profesjonalnym salonie.....(na koniec dostałem je nawet na pamiątke
ze co slucham??? dostalas igly??? nie mam pytan. To tak jak bys poszla do szpitala i dostala igle od strzykawki. Takie rzeczy studio powinno utylizowac a nie rozdawac klientom! szok

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez edzia61 Pokaż wiadomość
ja też robiłam sobie cover-up 3 dni temu i oto efekt
ladny

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez frambi Pokaż wiadomość
Ja znalazłam takie informacje na temat dbania o tatuaż na stronę pewnego tatuażysty...

"Pielęgnacja tatuażu
  1. .Przez pierwsze dwa dni formuje się strupek
[/LIST]
co im z tym strupkiem? Nie powinno byc zadnych strupow! Strup = zly tatuazysta lub czesciej Zla pielegnacja tatuazu.

W JAKIM CELU TATUAZ SWIEZY JEST ZAKLEJANY/ OBWIJANY FOLIA? :O

Drogie panie po to jestesmy smarowane wazylina i obwijane folia zaraz po zrobieniu tatuazu, zeby krew i osocze wydobywajace sie z tatuazu (czyt.: obtarcia) nie zaminilo sie w strupek, zeby nie zeschlo sie. Po to mamy na pare godzin (dokladnie na czas wydobywania sie osocza i krwi z ciala) folie, zeby cala ta wydzieline mozna bylo ladnie zmyc.
Zachodzimy do domu, zmywamy woda o takiej temperaturze, ktora pozwoli na zmycie PORZADNIE (wiem, ze boli, mnie tez bolalo, ale im dokladniej zmyjesz cala sliska ciagnaca sie maz tym ladniej zagoi Ci sie tatuaz) tlustej mazi ze skory, ktora jest pomieszana z osoczem, krwia i tuszem. Zmywamy to wszystko uzywajac mydla.
Dlaczego nie perfumowanego a najzwyklejszego
?,
najzwyklejsze zawiera najprostsze skladniki, nic co uczuli, nic nie wysuszy, nic co pomiesza sie z rana i tuszem.
Wiec jak juz tego wszystkiego sie pozbedziemy to w ramach zamkniecia naczynek i usmierzenia bolu, zmniejszenia temperatury ciala w danym rejonie ochladzamy zimna woda przez pare SEKUND.

Dlaczego NIE NALEZY TATUAZU NAMACZAC?
jesli trzymasz tatuaz w wodzie to woda dostaje sie do swiezo otwartej skory i moze wyplukiwac tusz lub go rozcienczyc. Szybki prysznic jest najlepszym rozwiazaniem.

Po zakonczonym myciu nalezy tatuaz wysuszyc papierowym czystym recznikiem najlepiej, (niczym co zostawia farfocle itp, zadnym uzywanym recznikiem, ktory wisi w laziece)
po przemyciu smarujemy ostatni raz grubiej, zeby mialo sie z czym mieszac osocze i krew i nie zasychac bepanthenem lub wazylina, przykrywamy folia a folie przyklejamy i trzymamy ja az przestanie sie saczyc cokolwiek ze skory.
Cala "operacja" trzymania zafoliowanego tatuazu trwa od 3 do 5 godzin.
Jesli miejsce tatuowane bardzo krwawi cala operacje mycia powtarzamy po jakims czasie. W momencie kiedy zauazymy ze w trakcie zmywania nic sie juz nie ciagnie (oznaka, iz przestaly sie wydzielac plyny) i zmywamy juz tylko bepanthen folia nie jest juz potrzebna. Od tej pory smarujemy cienka warstwa bepanthenu 2 - 3 razy dziennie (dokladnie taka iloscia, jakbyscie sie smarowaly balsamem po kapieli) pamietajac o porzadnym zmyciu starego kremu przed polozeniem nowego. W celu nie przesmarowania tatuazu powinno sie po umyciu dawac mu pooddychac jakies pare minut.
Ogolnie w smarowniu zasada jest prosta. Suchy? - smarowanko i tak, az do zluszczenia sie naskorka i jeszcze tydzien pozniej az skora odzyska naturalny matowy odcien (po zluszczeniu naskorka bedzie sie blyszczec). Nic w trakcie nie obrywamy, nie peelingujemy, samo wszystko naturalnie odpadnie i bedzie pieknie

a skad ja to wszystko wiem???

Moj chlopak jest uznanym tatuatorem, ma doswiadczenie kilkunastoletnie a ja pracuje razem z nim w studio tatuazu od lat 5 [COLOR="Silver"]

Edytowane przez elanie
Czas edycji: 2010-04-26 o 19:16
elanie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 17:28   #402
Albertyna
Zakorzenienie

elanie, super wypowiedź!
Stary 2010-05-04, 16:48   #403
elanie
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
elanie, super wypowiedź!
dzieki
zakladam, ze tak jak ja lubicie wiedziec, po co te wszystkie czary mary z folia, masciami, myciem, mydlami itp. To nie czesc zaklecia, to wszystko jest logiczne.
Jesli to pomoze fanom tatuazu zapamietac po co i jak to warto bylo spedzic pol gdziny przy kompie
pozdrawiam
Stary 2010-05-06, 11:38   #404
witch_18
Zakorzenienie

Ja wczoraj zrobiłam swój pierwszy,długo wyczekany tatuaż na stopie Jak narazie stopę mam z 2 razy większą niż normalnie no i trzymam ją jeszcze w folii.Wg rady tatuażysty mam ją tak trzymać 48h.Jak do tej pory to ciągle coś tam mi się wydziela z tatuażu.
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 22:10   #405
HotterThanFire
BAN stały

i jak było, bolalo? a jaki wzór?
HotterThanFire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 14:50   #406
witch_18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
i jak było, bolalo? a jaki wzór?
Bół jak najbardziej do zniesienia,szczerze spodziewałam się czegoś gorszego.Choć oczywiście bywały lepsze i gorsze momenty w zależności od miejsca na stopie no i od barwnika - biały to zło Zdjęcie wzoru (kwiatowy ) wkleję jak odzyskam aparat.
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:13   #407
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Ja kiedyś szalenie chciałam mieć tatuaż, miałam już wzór i miejsce, nawet się wstępnie umawiałam w salonie, i nie zrobiłam.
Dziś jestem mega szczęśliwa, że tak się stało - nie chciałabym mieć tatuażu, nie podoba mi się taka ozdoba, i gdybym wtedy sobie zrobiła, to pewnie dzis zbierałabym na usuwanie
bo teraz tatuaż na kobiecym ciele wydaje mi się wuglarny
Lenka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 13:06   #408
Drift
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś szalenie chciałam mieć tatuaż, miałam już wzór i miejsce, nawet się wstępnie umawiałam w salonie, i nie zrobiłam.
Dziś jestem mega szczęśliwa, że tak się stało - nie chciałabym mieć tatuażu, nie podoba mi się taka ozdoba, i gdybym wtedy sobie zrobiła, to pewnie dzis zbierałabym na usuwanie
bo teraz tatuaż na kobiecym ciele wydaje mi się wuglarny
Kwestia gustu .
Jednym podoba się tatuaż, drugim kolczyk a innym ciało bez jakichkolwiek dodatków.
Dobrze, że dziś nie musisz tego żałować.
Stary 2010-05-12, 21:18   #409
Lenka87
Rozeznanie

Nawet nie tylko gustu
Dziś miałabym problemy i nie moglabym pracować w miejscu, w którym pracuję, z widocznym tatuażem lub kolczykiem w twarzy
Lenka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 12:53   #410
Atallayah
Zadomowienie

GG do Atallayah

Zna ktoś może kogoś z Wrocławia (kosmetyczka?) kto robi "tatuaże" z henny?

Atallayah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 22:03   #411
loli_m
Przyczajenie

Ja też dzisiaj pierwszy raz się wydziarałam
Wcale nie uważam, że tattoo u kobiety jest wulgarne

Może ja sama wybrałam dosyć kontrowersyjne miejsce - bo na karku, ale jak tylko pomyślę o tym, że tam z tyłu jest mój tatuażyk, uśmiech wchodzi mi na twarz. Baaaaaardzo się z niego cieszę

A ból?
Przyzwoicie, do zniesienia!
Bardziej trzęsłam się ze strachu na ten dźwięk, ale samo robienie tatuażu chyba bardziej jest wkurzające. Jak dziergał kontury to trochę bolało, ale to naprawdę ból do zniesienia
My kobiety lepiej sobie radzimy z bólem niż faceci
loli_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:20   #412
Czarnulka 27
Przyczajenie

WITAM MOŻE KTOŚ WIE JAKIE JEST DOBRE STUDIO TATUAŻU W INOWROCŁAWIU LUB TORUNIU?BYŁABYM WDZIĘCZNA
Czarnulka 27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:43   #413
elanie
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
jesli te prace sa jego pracami (wielu poczatkujacych tatuatorow sciaga sobie do kolekcji prace innych osob .... ale jesli sa jego to nie najgorzej

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
bardzo bym sobie kiedys zyczyla zeby istniala uczelnia oferujaca kierunek traktujacy o tatuazu, uwazam ze przelozyloby sie to niesamowicie na prace tatuazystow
nie martw sie tatuatorzy maja swoje fora i tam sie wymieniaja opiniami i doswiadczeniami. to dla nich najlepsza szkola. A Ci ktorzy marza o tym zeby zostac artysta od skory powinni zglaszac sie na praktyki do dobrych salonow tatuazu. Szkola juz jedna jest ale wypuszcza takie buraki , ze szok. Chlubia sie tym, iz sa pierwsza siecia salonow tattoo w pl a sami za duzo do pokazania nie maja. Byl swojego czasu link do galerii jednego z ich uczniow, ktory otworzyl swoje studio i chyba byl nacisk na "artyste" bo usunal galerie. Studia pewnie nie zamknal , dlatego tez trzeba uwazac do kogo sie idzie. Przewaznie taki tatuator, ktory mowi, ze da sie zrobic wszystko i wszedzie nie wie o czym mowi.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziubulek Pokaż wiadomość
wiecie moze po jakim czasie od zrobienia tatuazu mozna wybrac sie na poprawki ?!
4 tyg minimum

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nazira Pokaż wiadomość
ja juz od bardzo dawna mam coś na skorze ostatnio wiele dokładam i poprawiam wiec wklejam narazie tylko te co moge pokazac
na pierwszym zdjeciu moj prezencik na urodziny (coverup) pod spodem był inny wzór
a na 2 moj pierwszy tatuaz robiony 10lat temu
i tu jest wlasnie przyklad do mojej wypowiedzi, ze powinno sie uwazac u kogo sie robi, to nie jest tatuaz to jest bazgrol! DRAMAT!
przejrzyjcie sobie galerie tych artystow np :
http://2009.tattoojam.co.uk/Artists
http://www.boristattoo.zalaszam.hu/en/galeria.html
http://viewmorepics.myspace.com/inde...ndID=184198295
http://viewmorepics.myspace.com/inde...ndID=336513682
http://viewmorepics.myspace.com/inde...iendID=6266317
http://viewmorepics.myspace.com/inde...ndID=168214346
http://viewmorepics.myspace.com/inde...endID=69299111
http://viewmorepics.myspace.com/inde...lbumId=2249255
http://viewmorepics.myspace.com/inde...ndID=111946440
http://viewmorepics.myspace.com/inde...ndID=100337210
http://viewmorepics.myspace.com/inde...lbumId=1258287
http://viewmorepics.myspace.com/inde...endID=76054674
http://viewmorepics.myspace.com/inde...ndID=225463189
http://viewmorepics.myspace.com/inde...ndID=248404397

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez edzia61 Pokaż wiadomość
ja też robiłam sobie cover-up 3 dni temu i oto efekt
bardzo ladny - warto chyba napisac gdzie i u kogo go zrobilas i wrzucic zdjecie jak wyggladalo to wczeniej

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez tristen Pokaż wiadomość
hej zrobiłam wczoraj tatuaz na stopie smaruje pieknie mascią ale widz ze ta masc jest leciutko zabarwiona barwnkiem. Czy to normalne? pozatym mam cala spuchnieta stope a palce jak parówki wiem że moge zapytac w studio ale nie chce leciec mi sie z kazda pierdoła
pozdrawiam
tak to normalne kolor na smarowidle bierze sie od odpadajacych kawaleczkow zeschnietego tuszu ktory tworzy gorna warstwe, pare stron wczeniej pisalam dokladnie jak sie obchodzic z tatuazem po - poszukaj

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Edytowane przez elanie
Czas edycji: 2010-06-07 o 13:46
Stary 2010-06-22, 11:41   #414
edzia61
Przyczajenie

teraz po zagojeniu wygląda tak zrobiłam go w salonie vini tatto w wałczu (zachodniopomorskie) zapłaciłam 250zł było warto bardzo miły pan mnie tatuował wytrzymałam bez znieczulenia całe trzy godziny drugie zdj zaraz po zrobieniu
edzia61 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:28   #415
sugarcane
Zadomowienie

Cześć dziewczyny, chcę sobie zrobić tatuaż na karku jak Victoria Beckham Problem w tym, że mieszkam w małej mieścinie i chciałabym pojechać zrobić sobie to np. do Krakowa. Czy to ma sens?

Edytowane przez sugarcane
Czas edycji: 2013-01-06 o 20:09
sugarcane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 21:10   #416
megusiaa
Rozeznanie

a ja mam pytanie czy ktoras z was ma moze tatuaz na nadgarstku?? bo zastanawiam sie wlasnie nad czyms malutkim w tym miejscu (wypatrzyalam bodajze u evy longori ze ma w tym miejscu) ale nie wiem... boje sie ze w tym miejscu moze cos sie stac bo sa tam zyly no i cienka skora ze bardzo boli...
megusiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 17:24   #417
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Ja mam tatuaż na nadgarstku. Zrobienie trwało tak krótko że nawet nie zaczęło mnie porządnie boleć A żyłami się chyba nie ma co przejmować, bo przecież igła nie przechodzi na wylot przez skórę. Mi się w każdym razie nic nie stało
Stary 2010-08-24, 20:50   #418
Paulinka675
Zakorzenienie

a ja mam takie pytanie...do dziewczyn mających tatuaże w widocznych miejscach

czy ukrywacie je w pracy? ja mam tatuaż na ramieniu i wstydzę się chodzić do pracy w bluzkach na ramiączkach i w krótkim rękawku.
boję się, że to sie pracodawcy nie spodoba, teraz po latach trochę żałuję, że nie wybrałam innego miejsca na mojego smoka...

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:39   #419
Albertyna
Zakorzenienie

Nie ukrywam, ale to ja jestem właścicielką swojej firmy
Stary 2010-08-26, 14:44   #420
beaata
Raczkowanie

cześć dziewczyny!

mam kilka pytań dot.tatuażu rzecz jasna bardzo chciałabym zrobić sobie tatuaż na palcu u lewej ręki taki jak ma Marina Łuczenko tylko inny napis wklejam zdjęcie. Mam kilka pytań odnośnie tego:
1. czy taki tatuaż boli bardziej niż w innych miejscach typu ramie? tam jest wrażliwa skóra i kość
2. Ile taki tatuaż może kosztować orientacyjnie
3. dużo czytałam o tym tatuażu i miejscu żę np. szyko się zmywa itd czy to prawda??

będę wdzięczna za odpowiedzi i inne rady

beaata jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości