zjarało mnie :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-18, 20:44   #1
maaddzziiaa
Zakorzenienie

zjarało mnie :/

Dzisiaj byłam na baseniku i niestety przesadziłam z palaniem :/
Mam całe czerwone ramiona i bolą mnie tak,że nie mogę ich dotknąć ;(
Wiecie może co zrobić, aby mnie tak nie bolało i żeby mi skóra nie schodziła?
Z góry dzięki.
maaddzziiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 20:56   #2
natii4
Zakorzenienie

Dot.: zjarało mnie :/

Krem po przedawkowaniu słońca Erisa lub Panthenol do kupienia w aptece lub aloes, do tego aspiryna,by zbić temperaturę plus wyszukiwarka-temat maglowany milion razy

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 20:57   #3
Oddity
Raczkowanie

Maślanka, kefir dzisiaj,a jutro kup w aptece piankę na popażenia słoneczne. Znam ten ból.
Oddity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 21:02   #4
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Oddity
Maślanka, kefir dzisiaj,a jutro kup w aptece piankę na popażenia słoneczne. Znam ten ból.
Kefir, maślanka i cała reszta płynnych produktów mlecznych zatykają pory i nie pozwala to na wydzielanie ciepła na zewnątrz Specjaliści nawołują od odchodzenia od tego sposobu,ale jeżeli dziś nie masz nic innego pod ręką to nic się nie stanie jak spróbujesz. Wstaw sobie może jeszcze jakiś balsam nawilżający do lodówki

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

Stary 2006-06-18, 22:21   #5
ma.ko
Zakorzenienie

GG do ma.ko

Ja tak sparzylam sie tydzien temu(rower + godzina na dzialce) i w domu po kapieli wysmarowalam sie kremem dla dzieci |(Bambino). jest delikatny, chroni i fajnie nawilza

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.

Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 22:53   #6
maaddzziiaa
Zakorzenienie

Hmm.. ja chyba jednak wypróbuję to z tym kremem. Wsadziłam już do lodówki. zaraz się wysmaruję
Dzięki wam
maaddzziiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 07:48   #7
czuczenka
Zakorzenienie

w sumie wiecie co? moja ciocia jest lekarzem rodzinnym no i mowila ze wlasnie oparzeń nie wolno smarowac kremami nawilzajacymi zadnymi, jedynie specjalnie przeznaczonymi po opalaniu... bo zwykle kremy natluszczajace powoduja ze stan skory sie nie zmienia, powoduje ze stan oparzenia utrzymuje sie..

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 09:25   #8
rzastin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natii4
Krem po przedawkowaniu słońca Erisa lub Panthenol do kupienia w aptece lub aloes, do tego aspiryna,by zbić temperaturę plus wyszukiwarka-temat maglowany milion razy
Panthenol w piance- chyba jeden z najlepszych środków.
Wyszukiwarka to też dobry pomysł

rzastin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 10:13   #9
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez rzastin
Panthenol w piance- chyba jeden z najlepszych środków.
Wyszukiwarka to też dobry pomysł
z domowych sposobów - maślanka lub [B]starte ziemniaki ]/b](ziamniaki bardzo dobrze wyciagają ciepło. Trzeba zetrzec surowe ziemnaki, obłozyć sie nimi i zmyć gdy zczernieją -- tylko uwaga: bardzo cięzko sie zmywają )

Z kosmetyków po opalaniu bardzo lubię krem Avonu z serii Bronze antiaging - chłodzi, nawilża, koi.

Możesz też na dekolt zrobic maseczkę nawilzającą - co prawda nei zniknie Ci przez to oparzenie ale skóra bedzie dobrze nawilzona

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 10:36   #10
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuczenka
w sumie wiecie co? moja ciocia jest lekarzem rodzinnym no i mowila ze wlasnie oparzeń nie wolno smarowac kremami nawilzajacymi zadnymi, jedynie specjalnie przeznaczonymi po opalaniu... bo zwykle kremy natluszczajace powoduja ze stan skory sie nie zmienia, powoduje ze stan oparzenia utrzymuje sie..
To nie może być coś ciężkiego, coś co jak wyżej pisałam blokuje pory,ale teraz tak na logikę- wczoraj zjarna bez niczego innego pod ręką-ma się chwilowo schłodzić czy nic nie robić?

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

Stary 2006-06-19, 14:47   #11
jaga_2001
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8

A ja polecma cudowlan masc homeopatyczna na poparzenia, wszelkie rany i ukaszenia owadow Cicaderma Uratowala mi dlon gdy sie poparzylam (babel ropny byl na pol dloni, wszyscy mowili, ze blizna zostanie do konca zycia a po tej masci nie ma sladu )

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 17:06   #12
iziunek
Raczkowanie

Witaj,
ja niedawno przezywalam to samo, tydzien mnie trzymalo, podobno mam nadwrazliwosc na slonce. Doszlo do tego stanu, ze musialam lazic po lekarzach z bordowa spuchnieta twarza.
Kup panthenoli dobrze by bylo zebys miala jakas masc witaminowa. Mi przepisala lekarka z wit.a, e i czyms jeszcze, musialabys sie poradzic kogos kto sie zna. Oprocz tego pij wapno, bierz wit. c i capivit.
Ja dostalam tez jakis plyn sterydowy do smarowania, na recepte, ale moj przypadek byl juz ciezki
A skora prawdopodobnie zejdzie i tak, nie ma na to rady skoro jest spalona.
pozdrawiam i zycze szybkiego zbrazowienia
iziunek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 21:28   #13
tina22
Raczkowanie

ja przeżywałam to samo od czwartku robiłam okłady z maślanki, pomagały, ale na krótko. dodatkowo balsam nawilżający, kremy i co tylko przyszło mi do głowy. najlepiej działała maślanka i po niej pare godzin mnie nie piekło.niestety kiedyś mocno spiekłam sobie dekolt, dokładnie między piersiami i ten koszmar powraca co roku. cała opalenizna ładnie zbrązowiała tylko tam schodzi mi skurka brzydko to wygląda taki biały placek między piersiami na opalonym ciele teraz sesja i mam pare egzaminów, w tym również ustne, więc dekolt odsłonięty mógłby pomóc wiecie o co chodzi haha. zastanawiam się, czy mogę to jakoś zakryć, troszkę boję się tego pudrować, ale może odrobina brązującego na 2 godzinki mi nie zaszkodzi? jak myślicie?
tina22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 23:13   #14
jaga_2001
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8

Cytat:
Napisane przez tina22
troszkę boję się tego pudrować, ale może odrobina brązującego na 2 godzinki mi nie zaszkodzi? jak myślicie?
ja tez bym sie bala. Jak wiadomo pudry maja wlsciwosci wysuszajace, a jak sama mowisz niezle ten obszar spieklas, wiec nalezy nawilzac a nie dodatkowo jeszcze wysuszac. Moze jakis balsamik brazujacy albo kremik?

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości