rude w這sy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-09-25, 16:26   #31
Marcc
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do Marcc
Dot.: rude w這sy

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
a kolor wyszedl taki jak na opakowaniu? masz mozliwosc pokazania zdjecia?
ja r闚nie prosz
Stary 2008-09-26, 23:14   #32
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Ja jestem podobnym typem. Ciemne brwi i rz瘰y, w這sy ciemnobr您owe. Cera baaardzo jasna. 疾by nada w這sm po造sku farbowa豉m je br您ami- nieumiej皻nie, dlatego wychodzi造 mi czarne. Odechcia這 mi si tej czerni, wi璚 uda豉m si do fryzjera na 軼i庵ni璚ie koloru. Mia豉m ch耩 na jaki 鈔edni br您, na wi璚ej nie liczy豉m, po prostu mia豉m do嗆 czarnych w這s闚. Po dekoloryzacji by豉m ruda jak wiewi鏎ka. Fryzjerka zapyta豉, jaki kolor wybieramy, ja 瞠 ch這dny br您, ona na to, 瞠 takiemu typowi(zima) pasuje ciep造 br您, z這tawy(mia豉m ochot popuka si w czo這). Moje w這sy mocno 豉pi farb, wi璚 po這zy豉 mi jaki ciemny blond(!), wierz帷, 瞠 wyjd 鈔ednio br您owe. Niestety, albo stety w這sy s kasztanowe ζdnie si mieni, maj ciep造 odcie, na pocz徠ku nie mog豉m si przyzwyczai, ale od razu 豉dniej wygl康a豉m. Twarz wydaje si bardziej wypocz徠a, promienna, podkre郵a moje zielono-br您owe oczy, staj si bardziej zielone. No i na jesie taki kolor pasuje jak znalaz. polecam osobom o ch這dnym typie(fryzjerka stwierdzi豉, 瞠 ciemny kolor sprawia, 瞠 moja cera wydawa豉 si ziemista, chyba mia豉 na my郵i zombie, cho typ Kr鏊ewny 好ie磬i to m鎩 ukochany typ) Ale polubui豉m m鎩 kasztan. Radz Wam zacz望 od mahoni, kasztan闚, po prostu tylko rudawy odcie, bo co niekt鏎e osoby mog dosta szoku Albo ma豉 symulacj komputerow
Stary 2008-09-27, 18:54   #33
loss_lauri
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 606

Cytat:
Napisane przez niv_ Poka wiadomo嗆
No tak,tylko,瞠 ja lubi w豉郾ie zimne kolory i nie chcia豉bym zmienia ca貫go swojeto typu..........tylko te rude w這sy tak mi si marz.....hmm
ja jestem chyba miesza鎍em, bo przy porcelanowej cerze o ch這dnym odcieniu mam rude w這sy w ciep造m odcieniu i bardzo naturalnie i dobrze si w tym czuj. wol tak瞠 ch這dne kolory.
loss_lauri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-28, 18:20   #34
jagodka1802
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 581

Dziewczyny to ja pytamot騜 mam rozjasniane wlosy i wlasnie zaczela mi sie marzyc mi sie taka rudosc!!!znacie jakies farby,naprawde godne polecenia??
jagodka1802 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-29, 23:25   #35
Kiya
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 714

dziewczyny jakie polecacie farby w odcieniu miedzi??
Kiya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-31, 12:38   #36
eveline7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

Cytat:
Napisane przez nask Poka wiadomo嗆
Ale kusicie
Extreme dzi瘯uj za odpowied

Ja pofarbuj po 1 lipca (postanowi豉m sobie, ze odczekam 2 m-ce przez kolejnym malowaniem w這s闚 ).
M鎩 wymarzony kolorek
bardzo prosi豉bym o zdj璚ie po zafarbowaniu feri loreal kolor mango, zastanawiam si nad tym kolorem ju od dawna, jest bardzo kusz帷y, moje w這sy to: odrost ciemny blond a reszta farbowana na jasny br您 z dodatkiem czerwieni ( mia by rudy) niestety nawet fryzjerzy nie potrafi dobra fajnego rudego bez czerwieni, a wszyscy m闚i, 瞠 feria mango nie ma w sobie czerwieni, wi璚 prosz o zdj璚ia i odpowied jak to z t feri jest?
eveline7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-03, 06:40   #37
jagodka1802
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 581

Ja ostatnio pofarbowalam moje wloski bursztynem z castinga,swieeetny wyszedl
jagodka1802 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-03, 08:58   #38
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Ja te jestem typem lato czyli ch這dnym- mam niebieskie oczy, blad cer dobrze czuj si w ch這dnych kolorach natomiast pofarbowa豉m si na rudo i wiele os鏏 my郵i,瞠 to m鎩 naturalny kolor i nie wyobra瘸 sobie,瞠 kiedy mog豉m by blondynk.

Mia豉m rozja郾iane w這sy wiec farba do嗆 szybko mi z nich schodzi豉. Rudy Casting zszed po 2 tygodniach i zn闚 mia豉m blond.
Od siebie mog poleci rudo嗆 z Loreal Preference i Exelence, moje ulubione to Feria Czysta Miedz (teraz chyba inaczej si nazywa)na opakowaniu pani w kr鏒kich rudych w這sach i Feria Intensywny Bursztynowy Kasztan (pani z grzywk na opakowaniuu)- ten ostatni to taki spokojniejszy,na pocz徠ku kasztanowy, potem robi si rudy.

Aktualnie planuj zafarbowa si na br您, kt鏎y pewnie po miesicu zmyje si do rudego
Stary 2008-11-06, 12:31   #39
eveline7
Raczkowanie

Ja zastanawiam si ostatnio r闚nie nad loreal excellence 7.43 i recital preference DG1, czy ma kto do鈍iadczenia? Mam nadziej e, ze nie wychodz czerwone odcienie, mile widziane zdj璚ia. Kt鏎a z nich jest warta uwagi, prosz piszcie jutro id po zakup i nie wiem jak farb kupi, pozdrawiam
CHII 1986 jak wychodzi ta feria? Czysta mied intensywnie?

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2008-11-06 o 12:33
Stary 2008-11-06, 12:50   #40
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Cytat:
Napisane przez eveline7 Poka wiadomo嗆
Ja zastanawiam si ostatnio r闚nie nad loreal excellence 7.43 i recital preference DG1, czy ma kto do鈍iadczenia? Mam nadziej e, ze nie wychodz czerwone odcienie, mile widziane zdj璚ia. Kt鏎a z nich jest warta uwagi, prosz piszcie jutro id po zakup i nie wiem jak farb kupi, pozdrawiam
CHII 1986 jak wychodzi ta feria? Czysta mied intensywnie?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=278737 w tym w徠ku wrzuci豉m swoje zdj璚ia i dok豉dny opis wszystkiego.
Stary 2008-11-06, 17:23   #41
eveline7
Raczkowanie

Dzi瘯i CHII 1986, ale ty piszesz o innych kolorach niz te nad kt鏎ymi ja si zastanawiam. Ja zastanawiam si r闚nie nad feri kolor mango wiele wiza瘸nek pisze, 瞠 wychodzi super rudy, boj si, 瞠 b璠zie zbyt intensywny no i nie wiem jak wyjdzie na moich ferbowanych wcze郾iej w這sach i jaka bedzie r騜nica pomiedzy odrostem a reszt. Pisa豉m ju chyba wsz璠zie, ale na razie nie uzyska豉m odpowiedzi. Szkoda. Mimo wszytko dzi瘯i Ci wielkie za odpowied.

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2008-11-07 o 11:16
Stary 2008-11-28, 22:36   #42
weronika2805
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

witam, od pewnego czasu my郵 nad przefarbowaniem si na rudo.mam jasna cer i zielone (kocie) oczy,w這sy to taki ciemny blond wchodz帷y w delikatny br您(naturalny).bardzo podoba mi si kolor w這s闚Ashley Simpson.macie jakie inne ciekawe propozycje,tak napisze rudego z domieszk br您u??
weronika2805 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-18, 15:03   #43
eveline7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jagodka1802 Poka wiadomo嗆
Ja ostatnio pofarbowalam moje wloski bursztynem z castinga,swieeetny wyszedl
Prosz wrzu fotk po tym castingu bursztynowym. Jak wysz這 czy pod czerwie bardziej czy pod rudy?
Stary 2009-04-25, 11:03   #44
arachnea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 677

Cytat:
Napisane przez eveline7 Poka wiadomo嗆
Prosz wrzu fotk po tym castingu bursztynowym. Jak wysz這 czy pod czerwie bardziej czy pod rudy?
pierwszy raz zawiod豉m si na Castingu, mia wyj嗆 rudy, a wyszed br您owy, jedynie pod 鈍iat這 wida rudawy po造sk, a nie o to mi chodzi這 :/
arachnea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-09, 21:35   #45
katminka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

fakt, bursztynek z castinga ma to do siebie, 瞠 do 2-3 my jest jasnobr您owy z rudym polyskiem. P騧niej si robi pi瘯ny, rudy bursztyn. My郵, 瞠 warto
na zdj. - bursztyn ju sprany
http://nasza-klasa.pl/profile/508150...ry/album/2/112

Edytowane przez katminka
Czas edycji: 2009-07-09 o 21:37
katminka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-11, 16:23   #46
krasta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

hej a wy tak m闚icie a ja naturalny kolor w這s闚 mam rude i mi sie nie podoba i mysle na jaki by przefarbowac
krasta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-11, 16:34   #47
teckta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

hejka ja szczeg鏊nie nie lubi koloru rudego na w這sach ale podoba mi si kolorek Dulce nie jest to rudy ale zbli穎ny kolorek do rudego....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 239da971dulce_04p.jpg (37,6 KB, 89 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 239da971dulce07p1d03d.jpg (37,9 KB, 89 za豉dowa)
Stary 2009-07-11, 16:38   #48
teckta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

czerwony, rudy, niebieski ,r騜owy itp kolory szybko schodz z w這s闚 wi璚 jak kto myje w這ski codziennie do tego dojdzie s這neczko,prostowanie,cod zienna stylizacja to kolor szybko blaknie wi璚 nie polecam na takie kolory farbowa osobom, kt鏎e cz瘰to nie chc farbowa by nie niszczy w這s闚
Stary 2009-07-27, 11:58   #49
OneOfTheBoys
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Ja mam w這sy naturalne ciemny blond i chcia豉bym sobie zafarbowa na rudy, ale 瞠by si trzyma max. do ko鎍a wakacji. Mam ciep陰, brzoskwiniow cer, nie mam pieg闚, zielone oczy i pocieniowan grzywk. Sorry, 瞠 wklejam linki, ale zdj耩 nie potrafi wklei. Na tych zdj璚iach s odcienie rudego, kt鏎e mi si podobaj. Jak my郵icie, kt鏎y b璠zie mi pasowa? Mam wstawi swoje zdj璚ie? :P
http://checkered-vans.com/bandgaller...aramore_43.jpg
http://image.examiner.com/images/blo...age/hayley.jpg
http://www.usmagazine.com/files/ashl...te-wentz-b.jpg => chodzi mi o Ashlee, a nie o Pete-a
OneOfTheBoys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-27, 16:05   #50
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez OneOfTheBoys Poka wiadomo嗆
Ja mam w這sy naturalne ciemny blond i chcia豉bym sobie zafarbowa na rudy, ale 瞠by si trzyma max. do ko鎍a wakacji. Mam ciep陰, brzoskwiniow cer, nie mam pieg闚, zielone oczy i pocieniowan grzywk. Sorry, 瞠 wklejam linki, ale zdj耩 nie potrafi wklei. Na tych zdj璚iach s odcienie rudego, kt鏎e mi si podobaj. Jak my郵icie, kt鏎y b璠zie mi pasowa? Mam wstawi swoje zdj璚ie? :P
http://checkered-vans.com/bandgaller...aramore_43.jpg
http://image.examiner.com/images/blo...age/hayley.jpg
http://www.usmagazine.com/files/ashl...te-wentz-b.jpg => chodzi mi o Ashlee, a nie o Pete-a
tak wstaw swoje zdjecie
Stary 2009-07-28, 16:53   #51
OneOfTheBoys
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

doda豉m zdj璚ie jest w albumie w moim profilu
OneOfTheBoys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-28, 23:23   #52
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez OneOfTheBoys Poka wiadomo嗆
doda豉m zdj璚ie jest w albumie w moim profilu
malutkie te zdjecie. masz wieksze, gdzie widac z bliska twarz, cere oczy rysy?
szczerze mowiac moze poczekaj jeszcze z farbowaniem, jestes mlodziutka a masz naprawde ladny braz do ktorego pozniej bedzie trudno wrocic

z reszta jak masz ochote na rudosc to pewnie i tak postawisz na swoim. w rossmanie znajdziesz szamponetki z mariona do kilku myc. jest tam fajna rudosc, moze na poczatek wyprobuj
Stary 2009-10-01, 22:19   #53
puma1991
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 317

witajcie to m鎩 pierwszy post na forum, od dawna czytam, przegladam forum ale dopiero dzis zalozylam konto

niestety nie wiem jakim jestem typem urody (pewnie ktoras z was wie) ale moj naturalny kolor wlosow to jasny/sredni braz... rok temu ufarbowalam wlosy ciemnym brazem palette i od tamtego czasu mam ciemne wlosy (aktualne zdjecia dostepne w moim profilu... bardzo nieogarniete gdyz nieprostowane i nie ukladane ale w sloncu widac kolor) obecnie sa troche bardziej brazowe... generalnie sa brazowe ale bardzo ciemne. Chcia豉bym je lekko rozjasnic.. moze nawet znacznie. Konkretnie interesuje mnie kolor loreal feria preference http://www.moda.na14.pl/sklep/files/fp37.jpg

nie umiem wstawiac zdjecia wybaczcie. Czytalam o niej sporo i podobno kryje tez ciemniejsze wlosy ale kolor wychodzi rowniez ciemny. Czy ktoras z was moglaby powiedziec cos wiecej na jej temat? o ile tonow musialabym rozjasnic wlosy aby efekt byl porownywalny do tego na opakowaniu? i jesli ktorys ze sklepowych rozjasniaczy sie do tego nadaje bardzo prosze o nazwy (wiem ze lepiej isc do fryzjera, wszystkie opcje bralam juz pod uwage, wiem tez ze moge zniszczyc wlosy ale dlatego wlasnie zrobie to w towarzystwie osoby jako tako znajacej sie na tym). Prosze o odpowiedz
puma1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-23, 22:56   #54
milejdi1
Przyczajenie

ja kupi豉m dzi 'wi郾iowa czerwie' Joanny i w這sy s pi膮瘯ne! Zakocha豉m si.. Wygl康aj jak te ze zdj璚 dulce maria.
Dlugo sie waha豉m zanim si zdecydowa豉m ale by這 warto.
milejdi1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 13:59   #55
79beatqa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

ja r闚nie si czerwienie, mam lekko widoczne naczynka, u篡wam zielony korektor do twarzy i jest w porz康ku, a w rudym wygl康am bardzo dobrze, tak uwa瘸 wi瘯szo嗆 moich znajomych.
79beatqa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-25, 16:25   #56
WagaHayleyBunda
Przyczajenie

Stwierdzi豉m, 瞠 od tak dawna farbuje, si na rudo, 瞠 si podziel wiedz, jak zgromadzi豉m... zawsze marzy豉m o kolorze jaki ma Hayley Williams, zw豉szcza o ognistej pomara鎍zy kt鏎 ma w Ignorance (zainteresowani, wystarczy wujek google ) i od 4 lat pr鏏owa豉m na r騜ne sposoby... Dosz豉m do wniosku jednego, farby sklepowe, to dno... ka盥a, a zw豉szcza garnier, kt鏎y wychodzi rudo br您owy, lub br您owo czerwony... katastrowa skoro ja marzy豉m o jasnej pomara鎍zy, pr鏏owa豉m loreala, niby fajne, ale za du穎 odcieni na na raz... Wiec stwierdzi豉m, 瞠 czas na farby fryzjerskie. Zacze豉m od Ce-Ce kolor (nie pami皻am jaki odcie) z woda 6% kolor spoko, ale, 瞠 jako wcze郾iej nie dekoloryzowa豉m, wysz造 r騜no kolorowe, i tak potarza豉m, ale ci庵le nie by這 to to. Przyjaciel poleci mi farbe Joc 8.43, w sklepie doradzili mi wode 6% i farbowa豉m tak kilka razy, ale kolor za ma這 intensywny, wi璚 dosz豉m do wniosku, 瞠 u篡je wody 9% i jestem zadowolona, kolor jest dosy p這mienny, a na przysz這s planuje na niego po這篡 toner, by by bardziej pomara鎍zowy. Wniosek taki, je郵i chcecie by naprad, rude, nie jakie miedziano-br您owe, polecam farby fryzjerskie, i metod pr鏏 i b喚d闚
WagaHayleyBunda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-09-25 16:25:06

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.