Wydzielina z brodawek-HELP!!! - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-19, 09:02   #1
sousa
Raczkowanie

Wydzielina z brodawek-HELP!!!

od razu przepraszam za pomyłkę.Temat powinien brzmieć "Wydzielina z sutków", ale z nerwów już sama nie wiem co piszę.

Prosze o pomoc pana doktora i wizażanki..
no własnie..wczoraj w trakcie kąpieli zauważyłam coś niepokojącego/przerażającego.Biała wydzielina z obu sutków, po lekkim naciśnięciu.Od razy sobie wmówiłam ciąże i mleko...co mi jest ??
Ciążę raczej wykluczam..współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia 2 razy od razu po menstuacji(pierwsze dwa dni po krwawieniu, z tym że ten drugi dzień był jednocześnie dniem tabletki cilest z nowego opakowania).tabletki Cilest, które biorę od 8 miesięcy biorę regularnie i żadnej nie zapomniałam.Jednak mam duże problemy z żołądkiem i jelitami i biorę dodatkowo Sulpiryd, Gasec C i Sylicaps na wątrobę,nigdzie w ulotkach tych lekarstw nie doczytałam osłabiającego wpływu na działanie tabl.antykoncepcyjnych, jednak mimo to w trakcie kolejnych zbliżeń zabezpieczaliśmy się dodatkowo prezerwatywą.
W ksiązkach się naczytałam że mlekotok to są złe symptomy..rak itp.Porszę o jakieś rady, szczególnie proszę o opinię P.dotora, bo ja mam wizytę zaplanowana na 10 lipca do ginekologa a do tego czasu to ze stresu wyłysieję!!!

Edytowane przez sousa
Czas edycji: 2006-06-19 o 09:55
sousa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 09:44   #2
paula78
Zakorzenienie

Smaczny profil paula78
Smaczne przepisy14
Dot.: Wydzielina z brodawek-HELP!!!

kazda wydzieline nalezy konsultowac z lekarzem ,byc moze to wlasnie objaw przyjmowania leków ,nie musi to byc nic groznego ale warto to sprawdzic.

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 14:49   #3
sousa
Raczkowanie

help pisk pisk
sousa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 23:04   #4
naanahanae
Rozeznanie

ja również zalecam wizyte u lekarza.

przyciskanie sutków w celu sprawdzenia czy coś się z nich wydziela to jeden z podstawowych elemetuw przy "samokontroli" piersi. to może nie oznaczać niczego poważnego, więc nie matrw się na zapa sale też nie bagatelizuj sprawy.

trzymam kciuki
naanahanae jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 06:41   #5
nekome
Zakorzenienie

Do lekarza. A poki co - uzyj wyszukiwarki , poniewaz byly juz takie watki i mozesz znalezc w nich informacje, ktore Cie nieco uspokoja.
nekome jest offline   Odpowiedz cytując