Nie-apteczne filtry na plażę - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-05, 17:17   #391
Hosenka*
Moderator KWC

Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A filtry Daxa? Bo widziałam 30, 35, 40 i 60. I jeszcze 30 do twarzy i ust...

Nie sa stabilne

Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
Hosenko ten filtr znalazłam w na liście stabilnych filtrów nie aptecznych.
Wklejam skład z tamtego wątku.

Skład: Aqua, Octocrylene, C12-15 Akyl Benzoate, Cetearyl Isononanoate, Propylene Glycol, Titanum Dioxide, Octyldodecanol, Polyglyceryl-2-Dipolyhydroxystearate, Butyl Methoxydibenzomethane, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Magnesium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Isostearic Acid, Panthenol,Glyceryl Oleate, Cera Alba, Tocopheryl Aceatate, Ectoin, Bisabolol.

To mi o inny chodziła. Bo któraś wizażanka wklejała coś z Plusa ale nie było Tinosorbów

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 17:38   #392
Anitka11
Zakorzenienie

GG do Anitka11

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

To mi o inny chodziła. Bo któraś wizażanka wklejała coś z Plusa ale nie było Tinosorbów
Czyli ten, który podałam jest stabilny?
Stary 2007-06-05, 17:43   #393
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
Czyli ten, który podałam jest stabilny?
---> dlatego znalazł się na liście

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-06-05, 19:40   #394
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
O A ja wciaz przymierzam sie do zakupu ale jakos mi nie wychodzi
To jeszcze walne glupie pytane, bo mnie nurtuje
W jaki sposob mam odmierzyc 1.8ml?
nakretka od biosilku ma wg moich pomiarow 2ml, a wiec 1,8 to taka niepelna nakretka
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 20:51   #395
Sovilo
Zakorzenienie

Czyli płaska łyżeczka od herbaty?
Stary 2007-06-05, 21:35   #396
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Czyli płaska łyżeczka od herbaty?
mierzenia łyzeczka nie polecam, łyzeczki maja rozne objetosci, kiedys robilam test z woda ze strzykawki, w dodatku ciezko ocenic ile tego filtru nalac do lyzeczki, bo jest plaska w porownaniu do koreczka, koreczek wygral u mnie test miarkowy
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-06-06, 09:51   #397
Sovilo
Zakorzenienie

A wyjasnijcie mi jeszcze jedna rzecz- te 1,8 ml na twarz. Czy to tyle mamy nałozyć na dzień? Czy tyle nakładamy jednorazowo i po ponownej aplikacji w ciągu dnia znów 1,8 czyli w sumie dziennie 3,6, dwa razy po 1,8?
Stary 2007-06-06, 10:25   #398
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
A wyjasnijcie mi jeszcze jedna rzecz- te 1,8 ml na twarz. Czy to tyle mamy nałozyć na dzień? Czy tyle nakładamy jednorazowo i po ponownej aplikacji w ciągu dnia znów 1,8 czyli w sumie dziennie 3,6, dwa razy po 1,8?
Ja czytałam w którymś filtrowym watku że 2,5 ml powinno się nakładać. Chodzi tu o jednorazową aplikację.

Ja tyle nie nakładam (ani 1,8ml) bo nie widze takiej potrzeby. Wkońcu w PL tropikalnego słońca nie ma, a na ulotkach jest napisane że spf50+ jest przeznoczony do używania w intensywnym słońcu czy w "ciepłych krajach". Według mojej filozofii w PL powinna starczyć aplikacja filtra "w normalnej ilości"

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-06-06, 11:02   #399
confused
Zadomowienie

Temat już był wałkowany wielokrotnie i nawet mi się nie chce znowu pisać na ten temat

Sovilo, musisz być świadoma, że jesli nie nałożysz tych 1,8 ml na twarz to ochrona nie będzie wynosiła spf 50+, ale dużo mniej

A te 2,5 ml to na twarz i szyję
confused jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 11:06   #400
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Temat już był wałkowany wielokrotnie i nawet mi się nie chce znowu pisać na ten temat

Sovilo, musisz być świadoma, że jesli nie nałożysz tych 1,8 ml na twarz to ochrona nie będzie wynosiła spf 50+, ale dużo mniej

A te 2,5 ml to na twarz i szyję
Nakładaniu na szyję mówię stanowcze nie!! Wysmarowałam się tak kiedyś i nigdy więcej!! Wszystko spłyneło w słońcu, szyja mokra jakbym z wody wyszła, lepka i wogóle bleh. Nigdy wiecej

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-06-06, 12:05   #401
Sovilo
Zakorzenienie

Przecież nie pisałam, że nakładam mniej niż 1,8. Mam filtr, który znakomicie się wchłania, dlatego właśnie nakładam te 1,8 na twarz, ale na szyję już nie, dlatego nie pisałam o 2,5 ml., bo szyi nie filtruję wysokim filtrem, tylko spf30. Dlatego pytam, czy te 1,8 starczy na cały dzień czy też w środku dnia mam aplikować ponownie 1,8. Poza tym tyle to doczytałam, że nie nakładając odpowiedniej ilości filtra, ochrona spada do, bo\dajże 6spf, ale głowy nie dam
Stary 2007-06-06, 17:12   #402
confused
Zadomowienie

To przepraszam, chciałam tylko pomóc.
confused jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 17:30   #403
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Przecież nie pisałam, że nakładam mniej niż 1,8. Mam filtr, który znakomicie się wchłania, dlatego właśnie nakładam te 1,8 na twarz, ale na szyję już nie, dlatego nie pisałam o 2,5 ml., bo szyi nie filtruję wysokim filtrem, tylko spf30. Dlatego pytam, czy te 1,8 starczy na cały dzień czy też w środku dnia mam aplikować ponownie 1,8. Poza tym tyle to doczytałam, że nie nakładając odpowiedniej ilości filtra, ochrona spada do, bo\dajże 6spf, ale głowy nie dam
Owszem,ochrona spada w zaleznosci od ilosci nalozonego filtra jednak Confused ma racje,ze temat byl powielany n-ta ilosc.
Noor swietnie to opisala w watku Zasady stosowania filtrów w prostych, żołnierskich słowach

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...BFo%B3nierskie

Wyszukiwarka
Stary 2007-06-06, 17:36   #404
alufa
Zakorzenienie

a ja mam pytanie. zachwalam ten kremik pod niebiosa i nigdy mając go na twarzy nie spiekłam się tylko nie wiem czy jest godny zaufania. mógłaby któraś zerknąć i ocenić ten filtr? okropnie mi pasuje i mam ochotę pozostać mu wierna...

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15475 &recenzja=117387
alufa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 17:39   #405
Sovilo
Zakorzenienie

Dzieki za linkaZ tego wynika, że kładę raz dziennie . Szczerze mówiąc myslałam, że później ponownie te 1,8..., ale cóż
Stary 2007-06-06, 17:41   #406
o000agus
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie. zachwalam ten kremik pod niebiosa i nigdy mając go na twarzy nie spiekłam się tylko nie wiem czy jest godny zaufania. mógłaby któraś zerknąć i ocenić ten filtr? okropnie mi pasuje i mam ochotę pozostać mu wierna...

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15475 &recenzja=117387
napisali że zawiera wyłącznie filtry mineralne więc na pewno jest stabilny
teraz tylko kwestia czego użyli bo tlenek tytanu (bodajże) gdy jest zmikronizowany nie chroni przed UVA z tego co pamiętam.
o000agus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 17:41   #407
alufa
Zakorzenienie

nie umiem skopiować składu ale jest on tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ea+baby+spf+30
alufa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 17:57   #408
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Cytat:
nie umiem skopiować składu ale jest on tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ea+baby+spf+30
Przecież Justa79 ci odpisała

Cytat:
aqua, titanium dioxide, butylene glycol dicaprylate/dicaprate, C12-15, akryl benzoate, zinc oxide, isopryl stearate, PEG-30 dipolyhydroxystearate, butylene glycol, glicerin, panthenol, tocopheryl acetate, prunus dulcis, C18-36 acid triglyceride, centyl dimethicone, glycine, sodium starch octenysuccinate, ethyhexlglycerin, dimethcone, magnesium sulfate, trimethoxycaprylylisiane, tridium EDTA, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
trudno, żeby krem składał się z samych filtrów, bo pewnie nie dałoby się ich rozsmarować i tworzyłyby białą maskę oba filtry mineralne wysoko w składzie, do tego pantenol, wit. E, wyciąg z migdałowca...
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 19:21   #409
truskawkowawiosna
Moderator

ja chyba sobie kupie filtr 30 ten z oriflame ale jakby nie patrzec 30ml za 19,90 w promocji jak na filtr nie z apteki to cena nie jest jakas szczegolnie niska, nawet przy uzywaniu 2ml(a nie 2,5ml łacznie z szyja) dziennie wystarczy na 15 dni
moze rzucilybyscie okiem na 2 inne ori

1)Sun Cream SPF 30 water resistant

http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...L&search=false

aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane,o ctocrylene, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol,bu tylene glycol, steareth-2, diisopropyl adipate, steareth-21,vp/hexadecene copolymer, cetearyl alcohol, sorbitol, isodecylneopentanoate, diisopropyl sebacate, lauryl lactate, tetrahydroxypropylethylen ediamine, xanthan gum, tocopheryl acetate, decyl glucoside,imidazolidinyl urea, methylparaben, parfum, acrylates/c10-30 alkylacrylate crosspolymer, propylparaben, disodium edta, hexyl cinnamal,linalool, propylene glycol, butylphenyl methylpropional, bht,citronellol

2) Sun cream for kids SPF 40
ten jest mineralny, wiec chyba chyba sie nie destabilizuje po 2h(?) ale pewnie pierunsko bieli

aqua (water), dicaprylyl carbonate, titanium dioxide, cocoglycerides,polyglycer yl-2 dipolyhydroxystearate, glycerin, polyglyceryl-3diisostearate, cera alba (beeswax), alumina, zinc stearate, magnesiumsulfate, phenoxyethanol, simethicone, propylparaben, methylparaben,disodium edta, tocopheryl acetate, ethylparaben, butylparaben,isobutylpara ben, ci 77947 (zinc oxide).
mikroREKLAMA

Stary 2007-06-06, 19:26   #410
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja chyba sobie kupie filtr 30 ten z oriflame ale jakby nie patrzec 30ml za 19,90 w promocji jak na filtr nie z apteki to cena nie jest jakas szczegolnie niska, nawet przy uzywaniu 2ml(a nie 2,5ml łacznie z szyja) dziennie wystarczy na 15 dni
moze rzucilybyscie okiem na 2 inne ori

1)Sun Cream SPF 30 water resistant

aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane,o ctocrylene, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol,bu tylene glycol, steareth-2, diisopropyl adipate, steareth-21,vp/hexadecene copolymer, cetearyl alcohol, sorbitol, isodecylneopentanoate, diisopropyl sebacate, lauryl lactate, tetrahydroxypropylethylen ediamine, xanthan gum, tocopheryl acetate, decyl glucoside,imidazolidinyl urea, methylparaben, parfum, acrylates/c10-30 alkylacrylate crosspolymer, propylparaben, disodium edta, hexyl cinnamal,linalool, propylene glycol, butylphenyl methylpropional, bht,citronellol

2) Sun cream for kids SPF 40
ten jest mineralny, wiec chyba chyba sie nie destabilizuje po 2h(?) ale pewnie pierunsko bieli

aqua (water), dicaprylyl carbonate, titanium dioxide, cocoglycerides,polyglycer yl-2 dipolyhydroxystearate, glycerin, polyglyceryl-3diisostearate, cera alba (beeswax), alumina, zinc stearate, magnesiumsulfate, phenoxyethanol, simethicone, propylparaben, methylparaben,disodium edta, tocopheryl acetate, ethylparaben, butylparaben,isobutylpara ben, ci 77947 (zinc oxide).
Pierwszy jest stabilny jest już w wątku zbiorczym --> klik klik

A drugi jest niestabilny zinc oxide jest dodany jako barwnik
Zacytuję Juste79
Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
drugi krem oparty na filtrze mineralnym - jednym, co nie zapewnia wystarczającej ochrony, byłby dobry, gdyby zinc oxide było również na początku składu, a tu niestety występuje tylko jako barwnik.
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 19:40   #411
truskawkowawiosna
Moderator

aa faktycznie ale gapa ze mnie wiec wezme ten 100ml, bedzie bardziej ekonomicznie
mikroREKLAMA

Stary 2007-06-06, 22:06   #412
italiaanka
Wtajemniczenie

GG do italiaanka

Dziewczyny R-E-W-E-L-A-C-J-A ta lista Dziś chodziłam z kartką i szukałam stabilnych filtrów, mniejsza o to, że mieszkam w takim mieście, gdzie nie można większosci znaleźć Udało mi się dorwać jedynie: Sun Milk Kids SPF50, ech. Ale... bardzo, bardzo jest pomocna...

Mam szybkie pytanie jeszcze. Czy wszytkie Nivea Sun są stabilne? Na liście są tylko trzy, a ten?

Nivea Sun - Pielęgnujące mleczko do opalania dla dzieci, 25.

Skład:

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glycerin, Alcohol Denat, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, C18-36 Acid Triglyceride, Glyceryl Stearate SE, Hydrogenated Coco-Glycerides, tocopheryl acetate, VP/Hexadecene Copolymer, Xanthan Gum, PEG-40 Castor Oil, Trisodium EDTA, Sodium Cetearyl Sulfate, Trimethoxycaprylylsilane, Ethylhexyglycerin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Limonene, Linalool, Geraniol, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Parfum.

Wyboldowałam filtry, które pojawiły się w innych wymienionych stabilnych, ale... i tak nie wiem, czy ten taki jest

Dziękuję za odpowiedź.
Stary 2007-06-07, 00:36   #413
kasiahan
Rozeznanie

Italiaanko, ten filtr jest stabilny, ma Parsol i Tinosorb S w skladzie

kasiahan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 09:30   #414
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny R-E-W-E-L-A-C-J-A ta lista Dziś chodziłam z kartką i szukałam stabilnych filtrów, mniejsza o to, że mieszkam w takim mieście, gdzie nie można większosci znaleźć Udało mi się dorwać jedynie: Sun Milk Kids SPF50, ech. Ale... bardzo, bardzo jest pomocna...
.
daj znać jak się spisuje ten filtr - czy bardzo bieli, jak się wchłania, jak błyszczy ...

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:23   #415
mi.a
Zakorzenienie

dziewczęta chciałąm zadać jedno pytanie...czy przeterminowany filtr jest nic nie wart? mam Antheliosa LPR 40 (prawie pełną tubke:P) z zeszłego roku (nie podpasował mi na buzie), którego termin ważności minął we wrześniu 2006...
chciałabym go używać na stopy (taak stopy:P) ponieważ mam dosyć wrażliwe, szczególnie palce u nóg spiekają mi się jak nic innego:| chcę po prostu jakoś wykorzystać ten filtr, bo zal mi go wyżucic...do buzi mam inny faktor 50 do ciała uzywam różnych 15-30, a te stopy...
co radzicie?

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:36   #416
Akszeinga
Zadomowienie

Ja myślę ze możesz sprobować jeśli konsystencja i zapach nie budzą podejrzeń

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:37   #417
snowqueen
Zakorzenienie

Hej

Ten spray SPF15 Oriflame nie jest fotostabilny, prawda?

aqua (water), ethylhexyl methoxycinnamate, octocrylene, dicaprylyl carbonate, butylene glycol, ethylhexyl salicylate, glycerin, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, lauryl glucoside, butyl methoxydibenzoylmethane, helianthus annuus (sunflower seed oil), tocopheryl acetate, phenoxyethanol, parfum (fragrance), acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, methylparaben, sodium hydroxide, citric acid, ethylparaben, butylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, hexyl cinnamal, linalool, isobutylparaben, propylparaben, butylphenyl methylpropional, bht, citronellol.

Ja prawie w ogóle się na tym nie znam, ale chciałam się upewnić...
A ta lista o niepatecznych stabilnych filtrach to naprawdę cudo
snowqueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 14:12   #418
italiaanka
Wtajemniczenie

GG do italiaanka

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Italiaanko, ten filtr jest stabilny, ma Parsol i Tinosorb S w skladzie
Dziękuję za potwierdzenie Wrzucam spokojnie do walizki

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
daj znać jak się spisuje ten filtr - czy bardzo bieli, jak się wchłania, jak błyszczy ...
Nie mam porównania z innymi, dopiero zaczynam przygodę z filtrami. Już wczoraj wypaćkałam się na próbę - tylko buzia. Mam jasną karnację, po dokładnym rozprowadzeniu nie widać bielenia. Świecę się, nawet po odczekaniu 20min, ale... mam cerę mieszaną i świecę się także tak normalnie, gdy nie użyję czegoś matującego, więc żadna nowość skrobia w ruch i jest pięknie Dobrze się wchłania. Będę go używać i testować w warunkach ekstremalnych od wtorku - plaża, pełne słońce... Wczoraj wyszłam z nim w godzinach już popołudniowych. Plusem jest też cena 19,99zł - za Nivea Sun (ten wyżej) dałam 37zł i ma mniejszą pojemność o 50ml. Jak się sprawdził więcej będe mogła napisać po powrocie ok. 20-21.06
Stary 2007-06-07, 15:35   #419
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Dziękuję za potwierdzenie Wrzucam spokojnie do walizki

Nie mam porównania z innymi, dopiero zaczynam przygodę z filtrami. Już wczoraj wypaćkałam się na próbę - tylko buzia. Mam jasną karnację, po dokładnym rozprowadzeniu nie widać bielenia. Świecę się, nawet po odczekaniu 20min, ale... mam cerę mieszaną i świecę się także tak normalnie, gdy nie użyję czegoś matującego, więc żadna nowość skrobia w ruch i jest pięknie Dobrze się wchłania. Będę go używać i testować w warunkach ekstremalnych od wtorku - plaża, pełne słońce... Wczoraj wyszłam z nim w godzinach już popołudniowych. Plusem jest też cena 19,99zł - za Nivea Sun (ten wyżej) dałam 37zł i ma mniejszą pojemność o 50ml. Jak się sprawdził więcej będe mogła napisać po powrocie ok. 20-21.06
on ma 200ml prawda?
jest gęsty czy może ma konsystencję mleczka?

przepraszam za tyle pytań.

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 21:41   #420
italiaanka
Wtajemniczenie

GG do italiaanka

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
on ma 200ml prawda?
jest gęsty czy może ma konsystencję mleczka?

przepraszam za tyle pytań.
250ml i raczej gęstsza konsystencja, 200ml ma ta nivejka

Tagi
balsam, filtry, krem, oparzenia, stabilne, uva

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości