i zn闚 troszke o w這sach - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-20, 16:47   #1
roxsi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 175

i zn闚 troszke o w這sach

jak ka盥a kobieta raz na jaki czas a juz na pewno w okresie letnim mam ochote na jak捷 metamorfoze. jestem do嗆 odwa積 osob dlatego staram si spr鏏owa wszystkiego i zwykle wychodzi to na plus. ostatnio zrezygnowa豉m z solarium i tylko potrzymuje dotychczasowe efekty, zrobi豉m dwa tatua瞠 kt鏎e sta造 si teraz moj wielk mi這軼i. i og鏊nie wszystko by這by ok ale czuje 瞠 teraz czas na w這sy, niestety moje dotychczasowe eksperymenty ( no mo瞠 poza przed逝瞠niem w這s闚) by造 zwyczajn kl瘰k. mo瞠 kto z was zafundowa sobie ostatnio jaki fajny zabieg? buszuj帷 po internecie w celu pozyskania inspiracji zaczynam si wacha mi璠zy loczkami a warkoczykami. mo瞠 kto z was ma warkoczyki to m鏬豚y mnie poinformowa czy rzeczywi軼ie to nie niszczy w這s闚.
roxsi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-20, 16:57   #2
BunnyMoon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 411
Dot.: i zn闚 troszke o w這sach

Jezeli nie jestes conajmniej mulatka to odradzam warkoczyki gdyz nie widzialam jeszcze "bialej" kobiety ktora by dobrze w nich wygladala...
BunnyMoon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-20, 17:05   #3
roxsi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 175

naturalnie mam do嗆 ciemn karnacje a je郵i biore beta karoten lub np. u篡je samoopalacza to efekt jest bardzo dobry nie wspominaj帷 ju o solarium. tylko 瞠 mam do嗆 okr庵陰 buzie mimo tego 瞠 jestem chuda i nie wiem jak b璠e wygl康a gdy te w這sy b璠 takie oklapni皻e.
roxsi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-20, 18:22   #4
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Zale篡 jak okr庵豉 buzia Du穎 zale篡 od kszta速u nosa, oprawy oczu itp. warkoczyki to dobry pomys na lato

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.