Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem? - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Jakim typem jest Spark20?
Wiosna 5 6,94%
Lato 20 27,78%
Jesień 23 31,94%
Zima 24 33,33%
Głosujący: 72. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-15, 20:49   #661
S1oneczko
Raczkowanie

Dot.: moj typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Piegi i pieprzyki mam w ciepłym odcieniu brązu Raczej rude
Wydaje mi się, że lepiej wyglądam w ciepłych odcieniach
A i tak w ogóle dzięki za pomoc
Nadal waham się pomiędzy typem urody wiosna- lato.

Dla wiosny typowe jest to, że posiada rumieńce. Ty twierdzisz, że nie masz
Równiez ciepły typ urody posiada zmiany w ciepłym odcieniu. Do tego lepiej sie czujesz w ciepłych odcieniach. Masz ciemniejsza oprawę oczu od włosów. Czy mogłabys wkleić jakies swoje zdjęcie? Zdjęcie powinno trafnie ukazac Twój odcień skóry, bo czasami ciężko okreslić samemu jej odcień.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez _Blacky_ Pokaż wiadomość
O to ja tez poprosze bo juz sama nie wiem,zawsze mi wychodzi zima ale nie wszystko u mnie sie zgadza :P

1. Jak się opalasz - raczej łatwo,na taki hm zolty :P jesli mocniej - opalenizna robi sie brazowa,przyznam ze rzadko stosuje filtry a poparzenia wystepuja tylko jesli rzeczywiscie przesadze z opalaniem.

2. Kolor oczu - brązowe,czysto - biała gałka oczna, czarne brwi i rzęsy

3. Piegi - brak

4. Cera - jasna w zoltym odcieniu,jednak niekoniecznie jest to cieply odcien

5. Naturalny kolor włosów - brąz raczej chłodny ale od słońca rozjaśniały się na złotawo :P
w dziecinstwie mialam jasne blond włosy (takze oprawa oczu byla delikatniejsza i jeszcze jasniejsza cera),
obecnie farbuje włosy na czern lub ciemny braz i tak mi najlepiej co praktycznie wszyscy z mojego otoczenia potwierdzaja. Sama tez sie najlepiej tak czuje. Kiedy farba wyplukiwala mi sie na rudawo wygladalam zle

6. Kolor ust - czerwone

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - czern,biel,praktycznie wszystkie odcienie niebieskiego - jasnego i ciemnego,granat,soczysta czerwień,fiolety jasne i ciemne,ciemny (fuksja) i jasny róż,cytrynowy,prawdopodob nie jakas soczysta zielen :P
ogolnie kolory zimy jednak sa pewne wyjatki i przez to tez mam watpliwosci: pasuja mi niektore brazy (raczej te jasniejsze,taka czekolada),zlamana biel - kremowy kolor,czasem pomarańcz

Jeżeli mamy brac pod uwagę typ zimy w momencie kiedy posiadasz jasna karnację to rozpatrujemy wyłacznie królewne snieżke.

1.Cera zimy ma zawsze zimny odcień. Umówmy się, że ciepłe odcienie posiadają w sobie domieszkę żółci. Zima bardzo trudo sie opala. Posiada cęre z niebieskawym połyskiem. Porcelanową. Opala się na czerwono, potem brązowieje.

2. Czarne brwi i rzęsy nie decydują o tym, że jestes typem zimy. Ciemniejsza oprawe od odcienia włosów posiada równiez wiosna.

3. Szczęściara

4. Żółty odcień , czyli ciepła domieszka. To nie jest odcień skóry zimy.

5. Wiekszość źródeł internetowych powtarza błąd związany z interpretacja koloru włosów w dzieciństwie. Zima nigdy nie posiada blond włosów w dzieciństwie. Włosy nie rozjasniają się na złotawo od słońca. Kolory włosów zimy to bardzo ciemne brązy az po zerń, zawsze w zminym odcieniju, czasem nawet aż w niebieskawym.

6 kolor ust to pojęcie względne. Czerwień ma kila odcieni, np. koralowa czerwień i jest to ciepły odcień.

7. Kolory typu pomarańcz, kremowy i czekolada to kolory wiosny. Jeżeli farbujesz włosy, posiadasz opalona skóre i ciemnobrązowe oczy pasują Ci kolory zimy. Ja jestem pewna, że zimą nie jesteś. Stawiam na wiosnę, bo wszystko to co opisałas na to wskazuje. Moge prosic jakies zdjęcie? możesz zamazać twarz, chodzi mi o odcień skóry i kolor oczu. Jednak jeżeli byłas blondynką w dzieciństwie i łatwo się opalasz nie jestes zimą, tylko ciepłym typem urody.
S1oneczko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:36   #662
_Blacky_
Raczkowanie

Też ostatnio myslałam o wiośnie,ale też coś się nie zgadzało. Może jestem jakim typem mieszanym
co do kolorow zimy to wlasnie pasuja mi gdy nie jestem opalona. Tzn jak sie opale tez,ale chciałam tu zaznaczyć,że nie jest to zależne. Za to pomarancz TYLKO jesli sie opale. Dziwnie to zabrzmi ale cialo opala mi sie dosc latwo (najlepiej brzuch,plecy - wiadomo) i wtedy szybko jestem brazowa,jednak twarz,jesli dluzej przebywam na sloncu robi sie zaczerwieniona na policzkach i nosie a potem albo brazowieje, albo się nie opala jesli opalam sie stopniowo to nabiera brazowego odcienia. Eh sama się pogubiłam w tych kolorach xD załączam więc fotki

1. Opalona dosyć mocno
2. Oczy - typowo brązowe moim zdaniem
3,4,5 Taką mam cerę,gdy nie jest opalona,pomalowana,czy "wspomagana" samoopalaczem (co mi się zdarza)

Oczywiście dużo zależy od światła,ale jesli chodzi o kolory to te zdjęcia są raczej dobrym odzwierciedleniem tego, co jest naprawdę.

Edycja: byłabym zapomniała. Usta (na zdjęciach pomalowane) mają odcień czystej czerwieni choć trochę wyblakłej. Z pewnością nie jest to kolor koralowy

Edytowane przez _Blacky_
Czas edycji: 2010-06-27 o 22:29
_Blacky_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:48   #663
S1oneczko
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Blacky_ Pokaż wiadomość
Też ostatnio myslałam o wiośnie,ale też coś się nie zgadzało. Może jestem jakim typem mieszanym
co do kolorow zimy to wlasnie pasuja mi gdy nie jestem opalona. Tzn jak sie opale tez,ale chciałam tu zaznaczyć,że nie jest to zależne. Za to pomarancz TYLKO jesli sie opale. Dziwnie to zabrzmi ale cialo opala mi sie dosc latwo (najlepiej brzuch,plecy - wiadomo) i wtedy szybko jestem brazowa,jednak twarz,jesli dluzej przebywam na sloncu robi sie zaczerwieniona na policzkach i nosie a potem albo brazowieje, albo się nie opala jesli opalam sie stopniowo to nabiera brazowego odcienia. Eh sama się pogubiłam w tych kolorach xD załączam więc fotki

1. Opalona dosyć mocno
2. Oczy - typowo brązowe moim zdaniem
3,4,5 Taką mam cerę,gdy nie jest opalona,pomalowana,czy "wspomagana" samoopalaczem (co mi się zdarza)

Oczywiście dużo zależy od światła,ale jesli chodzi o kolory to te zdjęcia są raczej dobrym odzwierciedleniem tego, co jest naprawdę.

Edycja: byłabym zapomniała. Usta (na zdjęciach pomalowane) mają odcień czystej czerwieni choć trochę wyblakłej. Z pewnością nie jest to kolor koralowy
Masz piekny ciepły odcień oczu. Sama chciałabym takie Masz niewątpliwie ciepły odcień skóry. Nawet rumieńce, delikatne, ale bardzo wdzięczne widzę na 2 zdjęciach Jestes na pewno typem wiosny, to już było widac z daleka na minaturce

Możesz odnosić wrażenie, że masz mieszany typ urody poprzez zmianę koloru włosów. Znajomi rzeczywiście moga mówić, że lepiej Ci w ciemniejszych włosach, bo takie kolory nadaja wyrazistości i stajesz się przez to bardziej widoczna. Nie zmienia to faktu, ze Twój naturalny typ urody to wiosna. Wszystko będzie współgrało w tym typie jezeli zmienisz kolor włosów na jakiś ciepły brązik, rudy-karmelowy, bądź złocisty blond czyli kolory w których wiosnie jest najlepiej i pożegnac ubrania z palety barw zimy. Oczywiście nie musisz tego robić jeżli dobrze się czujesz we własnym ciele. W tym momencie jestes mieszanym typem na własne życzenie, nie mozna Cię zdiagnozowac ani jako wiosne-chociaz wszystko za tym przemawia, ani zime.
Stary 2009-07-15, 22:12   #664
_Blacky_
Raczkowanie

a to ciekawie dziękuję w takim razie za pomoc i za komplementy hehe raczej nie będę nic zmieniać mimo wszystko,choć na przyszłość te rady mogą się przydać
_Blacky_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 23:36   #665
black_cougar
Zakorzenienie

GG do black_cougar

Dziewczyny, błagam o pomoc!
Przejrzałam tysiące stron, analiz, typów.. i kurcze w żadnym nie moge się odnaleźć.... coś mi podpowiada,ze jestem wiosna, ale własciwie w kazdym typie urody znajde kilka cech
Może któraś się wypowie ?

1. Jak się opalasz - opalam się bardzo wolno, bez dużych poparzen, bo używam wysokich filtrów, opalenizna brązowo-złotawa.

2. Kolor oczu - oczy koloru niebieskiego z ciemną obwódką, dosyć jasne, brwi i rzęsy dość ciemne, ton, dwa jaśniejsze os koloru włosów.

3. Piegi - mam i to sporo odcień raczej jasny brąz

4. Cera - rzadko się rumienię, cerę mam bardzo jasną, bladą, - znajomi mówią,ze wygladam "niezdrowo", dlatego tylko latem mam zdrowy odcień skóry. Ogólnie odcień chyba ciepły, jasno brzoskwiniowy?

5. Naturalny kolor włosów - mój naturalny to kasztanowy brąz, złociste refleksy.

6. Kolor ust - koralowy, widoczny - zaróżowiony.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze czuję się w fioletach, pomaranczach, brązach, kolorze amarantowym, granacie i żółci - kolorach dość ciepłych, natomiast czern, biel mnie przytłaczają, w chłodnych odcieniach wyglądam dość "nieświeżo"

czekam na opinie i z góry dziękuje !

ps; kolor włosów na zdjęciach NIE jest moim naturalnym !!! mój przechodzi bardziej w brąz !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nawizaz.jpg (95,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nawizaz22.jpg (139,7 KB, 12 załadowań)
Stary 2009-07-16, 12:14   #666
budyniek90
Rozeznanie

Zdjęcia bez makijażu na razie nie posiadam
Co do rumieńców - zawsze wszyscy mówili, że jestem strasznie blada, nawet gdy sie zmęczę albo zdenerwuję robię się jeszcze bledsza. Nieraz słyszę 'dobre rady' idź na solarium albo opal sobie twarz
Lepiej wyglądam z podkładem z domieszką żółci niż różu [tak twierdzi mama i siostra ]

kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 12:25   #667
Aneczka91
Zakorzenienie

A jakim ja jestem?

1. Jak się opalasz - opalam sie dosyc szybko, Odcien mojej opalenizny jest zdecydowanie ciepły,złotawy.

2. Kolor oczu -piwne

3. Piegi - brak

4. Cera - moja cera ma jasny odcien
5. Naturalny kolor włosów - Ciemny blond z przybłyskami jasnego .
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jasne

Hmm..szczerze mowiac sama nie wiem .Lubię czerń , i kolory błękitne;]
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!

Aneczka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 16:50   #668
emerald sea
Zadomowienie

podepnę się pod wątek, coby się upewnić. wydaje mi się, że jestem wiosną, choć pewności nie mam, bo się na tym nie znam.

1. Jak się opalasz?

ciężko, prawie wcale-moja opalenizna przy innych ludziach i tak wygląda blado. na początku na różowo, później kolor jest złotawy
2. Kolor oczu
brwi bardzo rzadkie, bardzo jasne i jasne rzęsy, oczy szarozielone z małymi, żółtymi plamkami-obwódka bardzo delikatna, nieznacznie ciemniejsza od tęczówki

3. Piegi
jasne, złociste-dostaję ich od słońca. zimą praktycznie w ogóle.
dużo "całorocznych" pieprzyków na ciele w tym samym kolorze.
4. Cera
bardzo jasna, brak rumieńców, ciepły odcień-złotawy, żółtawy?

5. Naturalny kolor włosów
"mysi", ze złotymi refleksami, od słońca włosy mi jaśnieją, robią się złoto-rude refleksy. jako dziecko byłam słomianą blondynką

6. Kolor ust (naturalny oczywiście)
kolor jasny róż

7. W jakich kolorach
najlepiej czuję się w czerni i kolorach ziemi, ale ok jest też pomarańczowy albo czerwony. źle wyglądam w odcieniach niebieskich (wyjątkiem może być turkus), w kremowym wyglądam na blado-chorą.

to jak? wiosna?
emerald sea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 18:25   #669
murilega
Przyczajenie

Dot.: Typ kolorystyczny

Hej, dziewczyny, może i mi pomożecie określić mój typ kolorystyczny ? Z góry dziękuję .

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Jeśli już się opalam, to ciężko i zawsze najpierw na czerwono. Rzadko jednak opalenizna zostaje, raczej mam bardzo jasną karnację. Właściwie opalona to ja jestem tylko na ramionach, rękach i dekolcie i jest to baaaardzo jasny brąz ( jeżeli w ogóle można to tak nazwać :P )

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Tęczówki mam trochę trudne do określenia. Raczej ciemne, ale nie aż tak bardzo... Wpadają trochę w zielony, mają ciemnoniebieskie obwódki, a wokół źrenicy oprócz zielonego jest trochę bursztynowego . Oprawa oczu jest ciemna, mam długie, czarne rzęsy, chociaż same ich końcówki są jasne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie mam.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Trudno mi to określić, wydaje mi się, że chłodny wpadający w róż... A rumieńce mam czerwone

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Popielaty blond

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Raczej jasnoróżowy.

Najbardziej lubię odcienie niebieskiego, różowego, szarego, fioletowego.
murilega jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 18:46   #670
S1oneczko
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez emerald sea Pokaż wiadomość
podepnę się pod wątek, coby się upewnić. wydaje mi się, że jestem wiosną, choć pewności nie mam, bo się na tym nie znam.

1. Jak się opalasz?
ciężko, prawie wcale-moja opalenizna przy innych ludziach i tak wygląda blado. na początku na różowo, później kolor jest złotawy
2. Kolor oczu
brwi bardzo rzadkie, bardzo jasne i jasne rzęsy, oczy szarozielone z małymi, żółtymi plamkami-obwódka bardzo delikatna, nieznacznie ciemniejsza od tęczówki

3. Piegi
jasne, złociste-dostaję ich od słońca. zimą praktycznie w ogóle.
dużo "całorocznych" pieprzyków na ciele w tym samym kolorze.
4. Cera
bardzo jasna, brak rumieńców, ciepły odcień-złotawy, żółtawy?

5. Naturalny kolor włosów
"mysi", ze złotymi refleksami, od słońca włosy mi jaśnieją, robią się złoto-rude refleksy. jako dziecko byłam słomianą blondynką

6. Kolor ust (naturalny oczywiście)
kolor jasny róż

7. W jakich kolorach
najlepiej czuję się w czerni i kolorach ziemi, ale ok jest też pomarańczowy albo czerwony. źle wyglądam w odcieniach niebieskich (wyjątkiem może być turkus), w kremowym wyglądam na blado-chorą.

to jak? wiosna?
Moja droga jesień Oczywiście miałaś rację, że jestes ciepłym typem urody. Poniżej uzasadnie w kilku zdaniach, dlaczego akurat jesień, a nie wiosna.

1. Wiosna nawet wtedy kiedy jest blada, w momencie kiedy stoi przy osobie o chłodnym typie wydaje się musnieta słońcem. Opala się dosyć łatwo- ale nie zawsze, na intensywne barwy zawsze z domieszka złotego lub brzoskwini. Panii jesień nie opala się prawie wcale lub minimalnie, zawsze na delikatny złoty kolor.

2. Wiosna posiada ciemniejsza oprawę oczu. Jesień niekoniecznie, raczej jest ona jasna, lub w przypadku osób o naturalnym rudym kolorze włosów czesto bardzo jasna. Oczy z plamkami w kolorze rudego, żółtego, złotego i pochodnych są typowe dla jesieni. Podobnie jak mały kontrast pomiędzy białkiem a kolorem tęczówki.

3. Piegi- wiosna , jesień- zawsze w odcieniu rudym

4. U Ciebie jest brak rumieńców- to typowe dla jesieni, nietypowe dla wiosny. Wiosna posiada naturalne brzoskwiniowe rumieńce.

5. Złote refleksy, ok ciepły typ urody

6. Jasny róż- nie wiem o jaki jasny róż Ci chodzi, ale jeżeli o ten o którym myślę, to nadal jesień przeważa

7. Typowe kolory dla jesieni to kolory ziemi. Jesień dobrze wygląda w odcieniach niebieskiego: turkusowym i niebieskozielonym. Krem to kolor wiosny. Nie rozumiem skąd ta czerń W czerni - mam na mysli prawdziwą mocno kontrastowa czerń , jest dobrze tylko zimie. Wszystkie inne typy urody przytłacza, postarza, wyostrza niedoskonałości i sprawia, że skóra wydaje się bledsza.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
A jakim ja jestem?

1. Jak się opalasz - opalam sie dosyc szybko, Odcien mojej opalenizny jest zdecydowanie ciepły,złotawy.

2. Kolor oczu -piwne

3. Piegi - brak

hm.... a to zagadka Mozna prosic o zdjęcie? Chodzi mi najbardziej o kolor skóry i włosów. Jakieś naturalne zdjęcie. Jeżeli zmieniłas olor włosów może być z czasów kiedy jeszcze się nie farbowałaś. Najlepiej bez opalenizny i z.

Co z oprawą oczu- ciemna, jasna? Rumieńce? Usta bardziej różowe, czy czerwone?

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Zdjęcia bez makijażu na razie nie posiadam
Co do rumieńców - zawsze wszyscy mówili, że jestem strasznie blada, nawet gdy sie zmęczę albo zdenerwuję robię się jeszcze bledsza. Nieraz słyszę 'dobre rady' idź na solarium albo opal sobie twarz
Lepiej wyglądam z podkładem z domieszką żółci niż różu [tak twierdzi mama i siostra ]
budyńku nie jestem w stanie okreslić Twojego typu na podstawie opisu. Mozxliwe, że jestes mieszanym typem urody. Nie powiem, dopóki nie zobacze zdjęcia. W tym momencie mówię szczerze, że po prostu nie wiem. To tak jakby zgadywać jaka będzie jutro pogoda bez dostepu do prognozy pogody. Bez zdjęcia nie da rady.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez black_cougar Pokaż wiadomość
Przejrzałam tysiące stron, analiz, typów.. i kurcze w żadnym nie moge się odnaleźć.... coś mi podpowiada,ze jestem wiosna, ale własciwie w kazdym typie urody znajde kilka cech

1. Jak się opalasz - opalam się bardzo wolno, bez dużych poparzen, bo używam wysokich filtrów, opalenizna brązowo-złotawa.

2. Kolor oczu - oczy koloru niebieskiego z ciemną obwódką, dosyć jasne, brwi i rzęsy dość ciemne, ton, dwa jaśniejsze os koloru włosów.

4. Cera - rzadko się rumienię, cerę mam bardzo jasną, bladą, - znajomi mówią,ze wygladam "niezdrowo", dlatego tylko latem mam zdrowy odcień skóry. Ogólnie odcień chyba ciepły, jasno brzoskwiniowy?

5. Naturalny kolor włosów - mój naturalny to kasztanowy brąz, złociste refleksy.

dobrze czuję się w fioletach, pomaranczach, brązach, kolorze amarantowym, granacie i żółci - kolorach dość ciepłych, natomiast czern, biel mnie przytłaczają, w chłodnych odcieniach wyglądam dość "nieświeżo"

ps; kolor włosów na zdjęciach NIE jest moim naturalnym !!! mój przechodzi bardziej w brąz !!
Na wstępie- bardzo ładne fotki.
Po kolorze skóry i innych incych cechach które opisałaś i ja zauwazam na zdjęciu jestem prawie na 100% pewna, że jestes jesienią. Chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcie w naturalnym kolorze włosów i bez makijażu, bo jednak jego odcień jest minimalnie inny od reszty ciała.(mogą być zdjęcia z dzieciństwa-tylko bez przesady w ta stronę, nie przeszkadza mi to w niczym). Potem postaram się wkleić charakterystyczne zdjęcia wiosen i jesieni. Zobaczysz, że ich odróżnienienie już nawet z daleka nie jest wcale az takie trudne

Edytowane przez S1oneczko
Czas edycji: 2009-07-16 o 18:29
Stary 2009-07-16, 19:10   #671
emerald sea
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez S1oneczko Pokaż wiadomość
Moja droga jesień Oczywiście miałaś rację, że jestes ciepłym typem urody. Poniżej uzasadnie w kilku zdaniach, dlaczego akurat jesień, a nie wiosna.

1. Wiosna nawet wtedy kiedy jest blada, w momencie kiedy stoi przy osobie o chłodnym typie wydaje się musnieta słońcem. Opala się dosyć łatwo- ale nie zawsze, na intensywne barwy zawsze z domieszka złotego lub brzoskwini. Panii jesień nie opala się prawie wcale lub minimalnie, zawsze na delikatny złoty kolor.

2. Wiosna posiada ciemniejsza oprawę oczu. Jesień niekoniecznie, raczej jest ona jasna, lub w przypadku osób o naturalnym rudym kolorze włosów czesto bardzo jasna. Oczy z plamkami w kolorze rudego, żółtego, złotego i pochodnych są typowe dla jesieni. Podobnie jak mały kontrast pomiędzy białkiem a kolorem tęczówki.

3. Piegi- wiosna , jesień- zawsze w odcieniu rudym

4. U Ciebie jest brak rumieńców- to typowe dla jesieni, nietypowe dla wiosny. Wiosna posiada naturalne brzoskwiniowe rumieńce.

5. Złote refleksy, ok ciepły typ urody

6. Jasny róż- nie wiem o jaki jasny róż Ci chodzi, ale jeżeli o ten o którym myślę, to nadal jesień przeważa

7. Typowe kolory dla jesieni to kolory ziemi. Jesień dobrze wygląda w odcieniach niebieskiego: turkusowym i niebieskozielonym. Krem to kolor wiosny. Nie rozumiem skąd ta czerń W czerni - mam na mysli prawdziwą mocno kontrastowa czerń , jest dobrze tylko zimie. Wszystkie inne typy urody przytłacza, postarza, wyostrza niedoskonałości i sprawia, że skóra wydaje się bledsza.

---
aaa widzisz... szukałam na różnych stronach, nie są one zbyt jednoznaczne odnośnie czerni: dobrze się czuję w tym kolorze, mam wrażenie że moje włosy i oczy na jej tle nabierają mocniejszego, bardziej wyrazistego koloru-bardziej złote włosy, bardziej zielone oczy. nie umiem tego wyjaśnić, lubię też kontrast jasnej, delikatnie opalonej skóry z czernią. na szczęście nie zauważyłam efektu postarzenia, ale jeszcze sprawdzę.
jeśli chodzi o opaleniznę oprawę oczu-właśnie mi niecnie wmówiono, ze jesień-ciemniejsza, wiosna-jaśniejsza. tak samo z kolorem włosów-z jesienią kojarzyły mi się włosy np kasztanowe, ciemne. moje, może są niezbyt jasne, ale raczej jasne niż ciemne.
dobrze rozwiać wątpliwości
co do koloru ust... no właśnie za nim nie przepadam... różowe, ale nie cukierkowe, może nie aż tak bardzo jasne. mam wrażenie że ten kolor mi do własnej twarzy nie pasuje . wolałabym żeby usta miały odcień czerwieni, albo koralu. tak też gdzieś wyczytałam-że u ciepłych typów róż nie występuje. ale to na pewno jest róż. hm...

dziękuje za wyjaśnienia
emerald sea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 19:24   #672
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

a czy mi moglby ktos pomoc? planuje pomalowac wlosy ale nie wiem na jaki kolor zeby wygladac jak czlowiek
1. Jak się opalasz - ciężko najpierw na różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy
2. Kolor oczu - jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą niebieska obwódkę, w srodku widoczne są zielone plamki . oprawa oczu (brwi i rzęsy) zdecydowana,ciemnobrązowa
3. Piegi - występują,gdy sie opale jest ich sporo, są złotawe ciepłe.
4.Cera- jasny,ciezko mi stwierdzic czy chlodny czy cieply.praktycznie sie nie rumienię,jesli jest to tylko z tradziku;/
5. Naturalny kolor włosów - ciemny.Odcien,cos kolo orzechowego brążu .Maja złotawo-brązowe refleksy.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze w zielonym,niebieskim,czarn ym,fioletowym,zle sie czuje w ognistych pomaranczach,rozach.
Dodaję zdjecia zeby bylo latwiej,trudno mi samej ocenic.tylko sie nie przestraszcie,bo dodaje bez makijazu (to stare zdjecie,teraz jestem opalona na twarzy i mam wiecej piegow,nie tylko na nosie ale takze po bokach twarzy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg typ kolorystyczny.jpg (2,5 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg typ kolorystyczny 2.jpg (2,7 KB, 89 załadowań)
Stary 2009-07-16, 20:18   #673
Mambusia1
Raczkowanie

Uważam że jesteś JESIENIĄ

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

A jakim ja jestem?

2. Kolor oczu -piwne

3. Piegi - brak

WIOSNA

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

a czy mi moglby ktos pomoc? planuje pomalowac wlosy ale nie wiem na jaki kolor zeby wygladac jak czlowiek
1. Jak się opalasz - ciężko najpierw na różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy
2. Kolor oczu - jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą niebieska obwódkę, w srodku widoczne są zielone plamki . oprawa oczu (brwi i rzęsy) zdecydowana,ciemnobrązowa
3. Piegi - występują,gdy sie opale jest ich sporo, są złotawe ciepłe.
4.Cera- jasny,ciezko mi stwierdzic czy chlodny czy cieply.praktycznie sie nie rumienię,jesli jest to tylko z tradziku;/
5. Naturalny kolor włosów - ciemny.Odcien,cos kolo orzechowego brążu .Maja złotawo-brązowe refleksy.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze w zielonym,niebieskim,czarn ym,fioletowym,zle sie czuje w ognistych pomaranczach,rozach.
Dodaję zdjecia zeby bylo latwiej,trudno mi samej ocenic.tylko sie nie przestraszcie,bo dodaje bez makijazu (to stare zdjecie,teraz jestem opalona na twarzy i mam wiecej piegow,nie tylko na nosie ale takze po bokach twarzy)

WIOSNA
Mambusia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 20:27   #674
Mambusia1
Raczkowanie

Dot.: Typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez pannanikt Pokaż wiadomość
proszę was o pomoc w określeniu typu kolorystycznego - przeszukałam już chyba cały internet i nie jestem w stanie tego zrobic sama

Włosy: Ciemny brąz z ciepłym, rudawym połyskiem
rzęsy i brwi: Czarne
oczy: Szaro-zielono-niebieskie, raczej chłodny odcień
skłonnosc do pękających naczynek
rumieńce czerwono-różowe
usta blade w kolorze nieokreślonym (coś jakby blady róż, albo raczej koral)
opalam się słabo, na jasny brąz, często mam zaczerwienienia od słońca.
Ubrania mam w brązach, różach, fioletach, niebieskim, bordo, czarnym, białym. źle się czuję w żółtym i zielonym.

Chciałabym dobierac sobie odpowiednie kolory kosmetyków... Pomóżcie

ps indywiduum w avatarze to nie ja ;-)
zima

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinqs Pokaż wiadomość
czy ja równiez mogłabym prosić? Kiedyś próbowałam określić sama, ale mi też wyszedł mieszaniec
skórę mam jasną, bladą powiedziałabym, że jakby żółtą
ciężko się ładnie opalić, słoneczko chyba mnie lubi, a jak już podaruje mi swoje promienie to staje się czerwona. Z czasem skóra nabiera lekkiego złocistego koloru.
Oczęta koloru hmm... Wydaje się, że to niebieski, kilka ciemniejszych plamek. Jeszcze zależy jak słońce pada, czasem wydają się niebiesko-zielono-szare:p
brwi nie za ciemnie i nie jasne.
Piegów brak.
Rumienie się chyba na różowo.
Jestem naturalnie ciemną blondynką z kilkoma jaśniejszymi pasmami.
Usta wąskie, ciepłe, różawe.
Kolory w których czuje się dobrze to niebieski, biały, brązowy, czarny, czerwony, różowy. Unikam raczej zielonego i pomarańczowego
lato

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez murilega Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny, może i mi pomożecie określić mój typ kolorystyczny ? Z góry dziękuję .

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Jeśli już się opalam, to ciężko i zawsze najpierw na czerwono. Rzadko jednak opalenizna zostaje, raczej mam bardzo jasną karnację. Właściwie opalona to ja jestem tylko na ramionach, rękach i dekolcie I jest to baaaardzo jasny brąz ( jeżeli w ogóle można to tak nazwać :p )

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... Czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Tęczówki mam trochę trudne do określenia. Raczej ciemne, ale nie aż tak bardzo... Wpadają trochę w zielony, mają ciemnoniebieskie obwódki, a wokół źrenicy oprócz zielonego jest trochę bursztynowego . Oprawa oczu jest ciemna, mam długie, czarne rzęsy, chociaż same ich końcówki są jasne.

Nie mam.

4. Cera - jaki ma odcień twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Trudno mi to określić, wydaje mi się, że chłodny wpadający w róż... A rumieńce mam czerwone

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Popielaty blond

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Raczej jasnoróżowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają twoją urodę?

Najbardziej lubię odcienie niebieskiego, różowego, szarego, fioletowego.
lato

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez yoostynka Pokaż wiadomość
odświeżam wątek.
Dużo razy nad tym myślałam i właściwie nigdy nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie: Jakim jestem typem urody?
Dołączam zdjęcie.
A teraz odpowiedzi na wymagane pytania, które(mam nadzieję) pomogą w określeniu jaki jest mój typ kolorystyczny:

1. Opalam się najpierw na czerwono, stopniowo skóra nabiera delikatnego karmelowego odcienia. (ale raczej słońca unikam)
2. Oczy niebiesko szare z żółtą obwódką wokół źrenic.
3. Piegi występują sporadycznie, jedynie po długim przebywaniu na słońcu. Jeśli są, to jasno brązowe. Oprócz tego mam skłonność do pieprzyków
4. Cerę mam raczej blado różową, w zimę zupełnie bladą
5. Mój naturalny kolor włosów to ciemny szatyn bez złotych refleksów.
6. Usta bladoróżowe
7. Lubię ubierać się w ciemne zielenie, granaty.
źle się czuję w szarościach,bielach oraz w mocnych czerwieniach

najlepiej odzwierciedlające tonacje mojej skóry jest pierwsze zdjęcie

z góry dziękuję za pomoc
lato
Stary 2009-07-16, 21:21   #675
black_cougar
Zakorzenienie

GG do black_cougar

Cytat:
Na wstępie- bardzo ładne fotki.
Po kolorze skóry i innych incych cechach które opisałaś i ja zauwazam na zdjęciu jestem prawie na 100% pewna, że jestes jesienią. Chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcie w naturalnym kolorze włosów i bez makijażu, bo jednak jego odcień jest minimalnie inny od reszty ciała.(mogą być zdjęcia z dzieciństwa-tylko bez przesady w ta stronę, nie przeszkadza mi to w niczym). Potem postaram się wkleić charakterystyczne zdjęcia wiosen i jesieni. Zobaczysz, że ich odróżnienienie już nawet z daleka nie jest wcale az takie trudne
ojej a ja myślałam,ze jestem wiosną - złociste, ciepłe odcienie skóry itd. nie spodziewałam się
dobrze to poprosze o jakies zdjęcia i dziekuje za pomoc
miałam troche problemu zeby znalesc naturalne wlosy - ale wydaje mi się ze 1 fotografia to one pod światło mam lekko złociste, kasztanowe i rudawe refleksy
na kolejnych - szukalam najbardziej naturlanych, można powiedziec ze bez makijazu

napisz co sądzisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (96,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (23,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarzyczka.jpg (162,7 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez black_cougar
Czas edycji: 2009-07-16 o 21:52
black_cougar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 14:28   #676
Aneczka91
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez S1oneczko Pokaż wiadomość

hm.... a to zagadka Mozna prosic o zdjęcie? Chodzi mi najbardziej o kolor skóry i włosów. Jakieś naturalne zdjęcie. Jeżeli zmieniłas olor włosów może być z czasów kiedy jeszcze się nie farbowałaś. Najlepiej bez opalenizny i z.
Proszę oto zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0325.jpg (179,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2350.jpg (56,7 KB, 6 załadowań)
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!

Edytowane przez Aneczka91
Czas edycji: 2009-07-17 o 14:30
Aneczka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:05   #677
Aga017
Raczkowanie

Dot.: Typ urody (pora roku)

Też mi się wydaje ze najbliżej mi do lata, ale mam pewne wątpliwości...

Zimą, jako ze naturalnie mam bardzo bladą cerę, a opalenizna stopniowo schodzi, używam lekko koloryzującego pudru. Poza tym przez cały rok sparuję ciało kremem brązującym (np. Cztery pory roku w brązowej tubie - ok.7 zł), aby podtrzymać opaleniznę.
Aga017 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:49   #678
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A ja jestem wiosną? patrzac na to zdjecie http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1242928055 ktos mnie kiedys ocenil że jestem wiosna

Słoneczko, co o tym myślisz?

Opalam się wolno, na złoto-brązowo, nie ma we mnie żadnego odcienia szarości opalenizny, nigdy nie byłam mocno opalona

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Szaro-niebiesko-zielone, z ciemniejsza obwodka, maja plamki,
rzesy i brwi-ciemne (ciemny brąz) - nie wpadają w rudy

Mam kilka na nosie jasne, złotawe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jasna, z odcieniem trudniej, podklady nosze czysty bez, te z wieszksza iloscia zółtych tonow mi gorzej pasuja (mala ilosc-ok)
rumienie sie na czerwono ( czasem na buraka )

nie jest mysi, ciemny blond, jasny bronz,
w sloncu zdecydowanie złote przebłyski, jednak jak widac na 4 zdjeciu popielate w niektorym świetle także mogą wyjśc wiec trudno mi tu cokolwiek okreslic)

czerwone, bordowe

dobrze-pastelowy fiolet, czarny, ciemny beż, bialy, żóły, jasna czerwień, szary, turkusowy, niebieski

zle- rozowy, pomaranczowy, zielony, ciemny szarawy bronz

Na ostatnim zdjeciu widać opalenizne (ale mocniej niz tam to nie bylam nigdy opalona ) sorki za tyle zdjec, ale na kazdym inaczej kolory wygladaja

2 i 3 chyba najlepiej kolor skory oddaja,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 112808103232.jpg (149,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 063009152351.jpg (153,0 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 060309122706.jpg (152,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 061709190827.jpg (143,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu222.jpg (142,1 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 112808103254.jpg (147,7 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04939.jpg (155,5 KB, 7 załadowań)

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-07-17 o 18:07
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 15:29   #679
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?

Pytanie jak w temacie: jaki mam typ urody?

dziekuje za odp

Jesli potrzeba wiecej zdjec albo jakies informacje to oczywiscie dodam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3078.jpg (39,4 KB, 43 załadowań)
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 14:01   #680
Agatau88
Zakorzenienie

Moj typ kolorystyczny - bardzo chcialabym go znac

Dziewczyny, pytalam na zbiorczym ale wole zalozyc swoj watek, tam nie otrzymalam odpowiedzi. Moze ktoras wie jaki jest moj typ? Zalaczam zdjecie bez makijazu

Prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3078.jpg (3,6 KB, 305 załadowań)
Stary 2009-07-19, 22:07   #681
Mambusia1
Raczkowanie

Dot.: Moj typ kolorystyczny - bardzo chcialabym go znac

Musisz opisać swój wygląd, karnacja piegi itd. Samo zdjęcie nie wystarczy, kolor włosów jest naturalny, bo taki się liczy tak samo skóry (bez opalenizny) i ust. Pozdrawiam
Stary 2009-07-19, 22:12   #682
Agatau88
Zakorzenienie

Dziekuje za zainteresowanie watkiem

1. Jak się opalasz - szybko, na czerwona, z czasem brazowieje, odcien opalenizny jest zloto brazowy

2. Kolor oczu - ciemne, prawie czarne, zrenice praktycznie niewidoczne, jasno oprawa oczu

3. Piegi - wystepuja w cieple miesiace, sa zlote

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Jasna, raczej chlodna, rumience obecne

5. Naturalny kolor włosów - mysi

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) czerwony

Czuje sie dobrze w niebieskim, rozu, niekorzystnie oceniam pomarancz, czarny i bialy jest ok
Stary 2009-07-19, 23:17   #683
k4t3
Raczkowanie

ja bym na lato stawiała ;> ale te ciemne oczęta...

Edytowane przez k4t3
Czas edycji: 2009-07-19 o 23:19
k4t3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 23:27   #684
Agatau88
Zakorzenienie

Stad moj problem, nie moge "dopasowac" sie do żadnego typu
Stary 2009-07-20, 13:38   #685
Mambusia1
Raczkowanie

Jesteś tak między latem a wiosną. A więc dalsze pytania. Oprawa oczu złota czy popielata? Widoczna czy słabo? Odcień skóry zaróżowiony, żółty czy niebieskawy? Kolor białka u oczu, raczej mętny( zaróżowiony), niebieskawy czy wyraźny kontrast między białkiem a źrenicą?

Edytowane przez Mambusia1
Czas edycji: 2009-07-20 o 16:01
Stary 2009-07-20, 15:13   #686
kasia1014
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2

trudno określić wiosna czy lato?

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Ja także mam ten sam problem nie wiem czy jestem wiosną czy latem ,gdyż mam cechy wiosny i lata.Może od początku.Mam włosy ciemny blond raczej szare choć ze złocistym połyskiem,oczy niebieskie intensywny kolor z grafitową obwódką ,białka-niebieskawa biel ,choc w kącikach już żółtawa, brwi czarne jak smoła ,usta malinowe.A teraz to co dla mnie najtrudniejsze-moja skóra.
Rumieńce:delikatne różowe
Piegi:latem, złote
Pieprzyki:zlote i złotobrązowe
Opalenina:pierwszym razem malinowa ,pózniej żółknie,przy następnych opalaniach złoto-różowa,zawsze jasna w ciełym odcieniu
Naczynia krwionośne widoczne zielone i ,fioletowe przez co moja skóra ma wiele odcieni szczególnie latem jak dodać opaleniznę,ale chyba przeważa zieleń
Cera zimą biała z lekkim różem,pod oczami fioletowe naczynka
Kolory:pasuje mi granat,fiolet,zieleń,nieb ieski szary,okropnie mi w bieli i czerni
Dziewczyny pomóżcie mi jestem latem czy wiosną

--------0--=----[p;o86

Edytowane przez kasia1014
Czas edycji: 2009-07-20 o 14:26
kasia1014 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:59   #687
Mambusia1
Raczkowanie

[QUOTE=kasia1014;13336992]trudno określić wiosna czy lato?

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Ja także mam ten sam problem nie wiem czy jestem wiosną czy latem ,gdyż mam cechy wiosny i lata.Może od początku.Mam włosy ciemny blond raczej szare choć ze złocistym połyskiem,oczy niebieskie intensywny kolor z grafitową obwódką ,białka-niebieskawa biel ,choc w kącikach już żółtawa, brwi czarne jak smoła ,usta malinowe.A teraz to co dla mnie najtrudniejsze-moja skóra.
Rumieńce:delikatne różowe
Piegi:latem, złote
Pieprzyki:zlote i złotobrązowe
Opalenina:pierwszym razem malinowa ,pózniej żółknie,przy następnych opalaniach złoto-różowa,zawsze jasna w ciełym odcieniu
Naczynia krwionośne widoczne zielone i ,fioletowe przez co moja skóra ma wiele odcieni szczególnie latem jak dodać opaleniznę,ale chyba przeważa zieleń
Cera zimą biała z lekkim różem,pod oczami fioletowe naczynka
Kolory:pasuje mi granat,fiolet,zieleń,nieb ieski szary,okropnie mi w bieli i czerni
Dziewczyny pomóżcie mi jestem latem czy wiosną

jednak bardziej do wiosny

Edytowane przez Mambusia1
Czas edycji: 2009-07-20 o 16:01
Stary 2009-07-20, 16:00   #688
Loretta8
Rozeznanie

Moja Analiza kolorystyczna. Jakim typem dokładnie jestem?

Hej

Chciałbym wiedzieć jakim typem kolorystycznym jestem. Wydaje mi się, że zimą, no ale to chłodny typ jest, a ludzie mówią, że bije ode mnie ,,takie ciepło" więc już sama nie wiem. Nie mam w dodatku takiej bardzo jasnej cery jak zima..
Proszę pomóżcie mi określić mój typ kolorystyczny.

1. Jak się opalasz
- bardzo szybko. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu - ciemne szaro-niebieskie. Mam ciemną oprawę oczu.

3. Piegi - brak

4. Cera - trudno mi ją właśnie określić, nie jest jakaś bardzo jasna, ale też nie bardzo ciemna.

5. Naturalny kolor włosów - taki średni, podchodzący pod ciemniejszy brąz, raczej chłodny

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) kolor raczej intensywny różowy.

Dobrze czuję się w czerni, bieli, czerwieni, fiolecie, śliwce, granacie, beżu, ciepłej zieleni, srebrnym, złotym, brudnym różu, szarym, musztardowym.

Źle natomiast w błękicie, jasnym żółtym, wściekłym różu.

Dodaję moje zdjęcia:
1,2,3 - to moje aktualne
4 i 5- robione jakiś czas temu, przy czym 5 jest zrobione w mocnym makijażu
6- moje oko żeby dokładnie było widać jego kolor
7- praktycznie prawie bez makijażu

Aktualnie nie mam możliwości dodania zdjęcia typowo bez makijażu. Aparat mi się sknocił, niestety

Edytowane przez Loretta8
Czas edycji: 2009-12-25 o 14:29
Loretta8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 17:39   #689
kaziaa23
Rozeznanie

Dot.: Moja Analiza kolorystyczna. Jakim typem dokładnie jestem?

jesteś 100% chłodna zima, przecudnej urody zresztą:mdl eje:
kaziaa23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 17:58   #690
kasia1014
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Moja Analiza kolorystyczna. Jakim typem dokładnie jestem?

jesteś zimą
kasia1014 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
analiza kolorystyczna, jasna karnacja, makijaż, róż do policzków, typ urody, wygląd

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości