Miłość od pierwszego niuchnięcia :) - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-21, 17:42   #1
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia
Smile Miłość od pierwszego niuchnięcia :)

No wlasnie, czy przytrafia Wam sie cos takiego, jak milosc od pierwszego niuchniecia? To znaczy wchodzicie do perfumerii, lapiecie jakis flakonic w lapki, psikacie ... po czym jestescie pewne/pewni, ze za pare dni bedzie juz nalezal do Waszej kolekcji

niestety/na szczescie mam tak bardzo czesto, przez co moje perfumowa garderoba rozrasta sie w zastraszajacym tempie

jesli takze Wam sie cos takiego przytrafia, to co bylo taka wlasnie fascynacja?

jesli o mnie chodzi, to zakochalam sie w ten sposob w halloween j. del pozo, za pare dni stal na mojej poleczce niestety, rownie nieoczekiwanie, jak mnie uwiodl doszlo do naszego rozwodu po paru miesiacach nieustannego uzywania po prostu z dnia na dzien zaczal mnie draznic i musialam sie go pozbyc

czekam na Wasze opowiesci o perfumowych fascynacjach mam nadzieje, ze nie jestem jedyna na tym forum wariatka, ktora dotycza takie historie

PS. Mam nadzieje, ze nie dubluje watku przeszukalam wizaz przy uzyciu wyszukiwarki, ale podobnego watku nie udalo mi sie odszukac. Jesli jednak taki by juz istnial, prosze o polaczenie
Stary 2006-06-21, 17:48   #2
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Dot.: Milosc od pierwszego niuchniecia :)

Hmmm...zauroczeń było już troszkę ale zazwyczaj nie prowadziły one do zakupu.Do większości zpachów musiałam się troszkę przekonywać.
Miałam tylko dwie prawdziwe i trwające do dziś fascynacje(zapachy podobały mi się jak to określiłaś Lalesiu od pierwszego niuchnięcia i podobają mi się nadal a jednocześnie nie były prezentem,czyli zanim weszłam w ich posiadanie miała okazję je wcześniej powąchać):
-Lacoste Pour Femme(ach jak za nimi tęsknie)
-Trpical Punch(a co za tym idzie wszystkie sezonówki Escady)
Stary 2006-06-21, 17:52   #3
ropuszka
Zakorzenienie

Fajny watek

Oj, czesto tak u mnie bywalo - zakochiwalam sie natychmiast i musialam miec nowe cudo. Tak bylo pare lat temu - wchodzilam do perfumerii i niemal od razu podejmowalam decyzje. Zrobilam tak np. z Cool water Davidoff (jejku, jak mnie sie to moglo kiedys podobac?), Innocent Chloe, Les belles Ricci, Mademoiselle Chanel. Potem nabralam troche wiecej rozsadku i kupowalam po kilku dniach, ale rowniez po 1 tescie. Np. Couture Moschino, Glow Lopez.

Dzis juz tak nie robie, bo wiem, ze za pare dni zapach mi sie znudzi na 99%. Duzo zapachow zachwyca mnie, np. Black Cashmere - gdybym tamtego dnia miala wiecej kasy, to kupilabym go natychmiast i pewnie wyrzuciliby mnie z domu Pare m-cy temu kupilam Ultraviolet, ale szybciutko wypsikalam, bo mi sie znudzil i chcialam sie go pozbyc, zeby moc kupic cos nowego

Ostatnio co bym nie kupila, to szybko sie nudzi. Dlatego testuje do bolu. Testowalam tak Envy me Gucci i w koncu kupilam. I co? Wszystko pieknie, tylko nagle zrobil sie... nietrwaly. Nie czuje juz po 15 minutach

Dzis weszlam do perfumerii i zatkalo mnie kiedy psiknelam reke Still Lopez. Zakochalam sie, ale to juz inny watek...
ropuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 17:59   #4
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Fajny watek
dziekuje

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Dzis juz tak nie robie, bo wiem, ze za pare dni zapach mi sie znudzi na 99%.
to prawda, nagle fascynacje lubia konczyc sie tak samo gwaltownie, jak sie rozpoczely

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Ostatnio co bym nie kupila, to szybko sie nudzi. Dlatego testuje do bolu.
zaobserwowalam u mnie dokladnie taka sama tendencje - wszystkie zapachy strasznie szybko mi sie nudza. Jesli nawet nachodze sie wokol niego calkiem sporo, zrobie wiele testo i jestem przekonana, ze sie zakochalam, to w momencie, gdy flakonik trafia na moja poleczke fascynacja mija bardzo to denerwujace i kosztowne zjawisko

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Dzis weszlam do perfumerii i zatkalo mnie kiedy psiknelam reke Still Lopez. Zakochalam sie, ale to juz inny watek...
dlatego wlasnie tak bardzo ostatnio boje sie wchodzic do perfumerii z jednej strony kocham te zapachowe raje najbardziej ze wszystkich sklepow, gdy tam wchodze, jestem jakby w amoku, psikam wszystko po kolei az nie skonczy mi sie miejsce na reku z drugiej strony wiem, jakie to w moim przypadku niebezpieczne mam bardzo slaba silna wole wiec kazda taka wizyta moze skonczyc sie uszczupleniem mojego kata
Stary 2006-06-21, 18:41   #5
rachela
Zakorzenienie

Miłość od pierwszego niuchnięcia... Czasem pryska jak mydlana banieczka, a czasem usidla zmysły

I tak oto Messe de Minuit dało mojemu nerwowemu serduchu takiego kopa, że nie mogę o nim przestać myśleć i zawsze stwarzam jakąś okazję (a miał być na mega-wyjątkowe... ), żeby się nim chociaż minimalnie skropić

Nomadic Him - po niuchnięciu damskiej wersji tak mi wykręciło nochala, że bałam się wejść do perfumerii Ale męski kocham, wielbię i zlewam się nim jak wariatka

Petit Cherie - ach, dlaczego ta miłość się nie skończy? Muszę je mieć!

Oscar Wilde
rachela jest offline   Odpowiedz cytując