Strasznie zniszone w這sy!!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-21, 21:54   #1
andzela_88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Strasznie zniszone w這sy!!!

Mia豉m strasznie zniszczone w這sy wi璚 postanowi豉m, ze wybiore sie do fryzjera.Od zawsze lubia豉m mocno wycieniowane w這sy, wi璚 i tym razem tak zrobi豉m. Mysla豉m ze stan moich w這s闚 si polepszy. Ale niestety jest znacznie gorzej ni by這 Nie wiem czy powodem tego jest cieniowanie moich wlos闚 tzw (brzytwom nie wiem jak poprawie sie m闚i salonach fryzjerskich ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi). Chcia豉bym si dowiedziec czy tzw "brzytwa" do cieniowania w這s闚 mo瞠 je zniszczyc[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/3/pytajnik.gif[/IMG] Aha mam jeszcze pytanko! Chcia豉bym przestac prostowac w這sy bo wiem ze ci庵貫 prostowanie oslabia je i powoduje,ze s one szorstkie idt. Ale niestety nie potrafie nie korzystac z codziennego prostowania. Doprowadzila je do takiego stanu ze jak ich nie wyprostuje to wygl康am tragicznie ! Moje wlosy s strasznie zniszczone i nie mam pojecia co by moglo im pom鏂[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/3/wykrzyknik.gif[/IMG]!
andzela_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 22:06   #2
malaulcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 307
Dot.: Strasznie zniszone w這sy!!!

..ja w豉郾ie zbyt 'du篡m' cieniowaniem podniszczy豉m sobie w這ski :/ ale dochodzi do tego te cz瘰te farbowania.. s造sza豉m gdzie w豉郾ie 瞠 cieniowanie niby jest dobrym wyj軼iem dla niekt鏎ych dziewczyn ale w wielu przypadkach wr璚z przeciwnie! :| nie chodzi tu o brzytwe czy no篡czki [patrz np. degaz闚ki] .. w這ski s os豉bione po cieniowaniu jesli og鏊nie by造 zniszczone..
a prostowa mo瞠sz tylko u篡waj przed prostowaniem odpowiednich kosmetyk闚 kt鏎e chroni w這sy przed zbyt du膨 temperatur ale i u豉twiaj prostowanie dodatkowo zainwestuj w od篡wki, serum, jedwab, skrzypovite lub wax.. spr鏏uj jako 'odratowa' swoje w這ski!

Nie wystarczy pokocha, trzeba jeszcze umie wzi望 t mi這嗆 w r璚e i przenie嗆 j przez ca貫 篡cie.

razem od 29.01.2005r.
zar璚zeni od 11.01.2008r.
nasz 郵ub 29.07.2010r.

`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 22:56   #3
blue_eyed_kitty
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 997

Z tego co wiem cieniowanie no篡czkami w這som nie szkodzi bo jest to jak zwyczajne podcinanie. Ale brzytwa...Oj oj...Najgorsza rzecz jak mo積a zrobi to da sobie wycieniowa w這sy brzytw. Brzytwa os豉bia ko鎍闚ki bo 軼ina je pod skosem, to te sprawia problemy w uk豉daniu. Teraz musisz troche poczeka a podrosn i wycieniowac ale tym razem no篡czkami.Powodzenia

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 23:14   #4
Angel@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 789

Jakie 1,5 miesi帷a temu poe軟i豉m ten sam b陰d. Moje ca趾iem zdrowe w闚czas w這sy bardzo mocno wycieniowa豉m brzytw i w efekcie mia豉m zniszczone siano na g這wie. Siedzia豉m i p豉ka豉m i my郵a豉m 瞠 nic ju mi nie pomo瞠. Ale posz豉m na regeneracj do fryzjera (5 razy) i jeszcze podci窸am same ko鎍闚eczki no篡czkami. Teraz jest ju w miar ok. A zamiast u篡wa prostownicy w這sy zacz窸am prostowa grub, okr庵陰 szczotk i widz 瞠 zaczynaj od篡wa.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-21, 23:50   #5
AngelikaB
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

cienowanie wlosow tak zwana brzytwa,napewno ich nie zniszczy pod warunkiem ze ta brzytwa jest naprawde ostra,wtedy mozna spokojnie nia wloski cienowac.Najleprze cieniowania osiaga sie ta technika strzyzenia wlosow.
Ale jerzeli brzytwa jest juz tepa to niestety wtedy sa takie skutki ze wlosy sa nie sciete ino poszarpane i porwane ,a to powod do rozdwajania sie koncowek.
Poszukaj zakladu w ktorym scinaja wlosy tak zwanymi nozyczkami goracymi.....najlepiej zeby byly to z ,,,Jagur TC podam Ci linka niestety nie jest po Polsku http://www.thermo-cut.com/ poszukaj moze znajdzies gdzies w jezyku polskim.
To rewelacja ,na wlasnie bardzo zniszczone ,polamane ,wysuszone ,rozdwojone wlosy.Sama pracuje tymi nozyczkami i naprawde moge je polecic.
Pozatym zainwestuj w odpowiednie kosmetyki do wlosow i odzywki ,te profesionalne sa niestety o wiele drosze ale i gatunkowo lepsze.
Zycze powodzenia no i zeby kondycja wloskom sie szybko poprawila.
AngelikaB jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.