Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-05, 10:41   #301
ulalee
Raczkowanie

Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

No to już dwa tygodnie, wysyp "wulkanów" w różnych, nietypowych częściach ciała, które się goją trudniej niż zazwyczaj, za to jest mniej takich mniejszych krostek które były na czole i w okolicach nosa. Kupiłam więc maść Tormentiol przyspieszającą gojenie się ran i smaruję pozostałości dużych pryszczy.
Przerzuciłam się z tabletek z bratka na herbatkę, do ziela dosypuję trochę korzenia łopianu. herbatka średnio mi smakuje i kłopotliwe jest przygotowywanie ale skoro chcę być ładniejsza...
ulalee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 11:10   #302
Miluchna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ulalee Pokaż wiadomość
No to już dwa tygodnie, wysyp "wulkanów" w różnych, nietypowych częściach ciała, które się goją trudniej niż zazwyczaj, za to jest mniej takich mniejszych krostek które były na czole i w okolicach nosa. Kupiłam więc maść Tormentiol przyspieszającą gojenie się ran i smaruję pozostałości dużych pryszczy.
Przerzuciłam się z tabletek z bratka na herbatkę, do ziela dosypuję trochę korzenia łopianu. herbatka średnio mi smakuje i kłopotliwe jest przygotowywanie ale skoro chcę być ładniejsza...

Ten wysyp to po tych naparach?? Az strach pic..
Miluchna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:17   #303
katrinka187
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Miluchna Pokaż wiadomość
Ten wysyp to po tych naparach?? Az strach pic..
Tak na początku zawsze jest wysyp ale u niektórych to trwa krócej. Zależy od organizmu.... Ale efekty są znacznie lepsze. Czasami warto pocierpieć

To co było odeszło w cień,
To koniec, koniec, skończyło się...

66 (06.04.2010) 64,9--62 -------->> 55 kg (?)

katrinka187 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:58   #304
Miluchna
Raczkowanie

Hmm.....

A czy orientujecie sie czy pijac drozdze lub jedzac tabletki drożdzowe, tez nastapi taki wysyp?
Stary 2009-02-05, 18:56   #305
_Magdusia_
Raczkowanie

Ja kiedyś tez piłam tą herbatkę z nadzieją , że cera polepszy się.
Jednak tak do końca nie mogę napisać czy jest to prawda czy nie , ponieważ aby zauważyć jakiekolwiek zmiany trzeba ją bardzo dłuuuuuuuugo pić, a ja do aż tak CIERPLIWYCH ludzi nie należę.
Chyba znowu powrócę to picia tej herbaty ,będę piła tą zamiast innej, bez jakichkolwiek nadziji, może wtedy zadziała hehehehehehee ZOBACZYMY

_Magdusia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:06   #306
magratka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Miluchna Pokaż wiadomość
Hmm.....

A czy orientujecie sie czy pijac drozdze lub jedzac tabletki drożdzowe, tez nastapi taki wysyp?
Ja mialam straszny wysyp po tabletkach drozdzowych, wiec moze i u Ciebie tak byc.
magratka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 10:52   #307
Miluchna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Ja mialam straszny wysyp po tabletkach drozdzowych, wiec moze i u Ciebie tak byc.

Uuu... nie pocieszyłas mnie.. coz. Przeczekałas ten wysyp, czy odstawiłas te tabletki?
Stary 2009-02-08, 23:16   #308
rhapsody
Rozeznanie

witam
w jakich ilościach najlepiej pić herbatkę z bratka dla jak najlepszych efektów i jak parzyć? ile czasu? pozdrawiam
rhapsody jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:28   #309
epcia
Raczkowanie

Red face Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Dziewczyny ja zaczęłam pić herbatkę 1 kubek dziennie (niestety nie dam rady wypić więcej bleeeee ) Biorę też tabletki z zielem bratka. 2 rano i 2 wieczorem. Zobaczymy. na efekty trzeba czekać więc poczekamy zobaczymy. Pozdrawiam
epcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 22:09   #310
Sendiri
Przyczajenie

Piłam herbatki, brałam tabletki z bratka, tabletki z cynkiem. Teraz przestałam w ogóle cokolwiek brać, bo jak zauważyłam nie dają efektów. Jak mi jakiś pryszcz zaczyna rosnąć, to smaruję go korektorem ivostin i trochę pomaga. Tylko potem zostają mi różowe, małe plamy, jakby blizny. I jak się ich pozbyć? Mam też zaskórniki na policzkach i na nosie, a jak wiadomo wyciskanie to zły pomysł. Może iść do kosmetyczki na jakiś zabieg, w celu pozbycia się tych czarnych kropek, na jaki?
Sendiri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 01:21   #311
martusienka111
Raczkowanie

Piję bratka już półtora miesiąca i jakiś czas było lepiej, ale teraz znowu się pogorszyło. Nie wiem czy dalej pić czy dać sobie spokój
martusienka111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:29   #312
ulalee
Raczkowanie

U mnie też było lepiej a dzisiaj znów coś poważniejszego mi wyskoczyło ale to może dlatego że ostatnio brałam coraz mniej bratka - właśnie zaparzyłam duży kubek bratka z łopianem i zaczynam sączyć...
ulalee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 13:08   #313
693
Przyczajenie

Pije tego bratka już ponad 3 tygododnie i po jakimś 1,5 tygodnia zauwazyłam wysyp - nie jakiś spektakularny (bo widywałam na swojej twarzy gorsze stany :P) ale był (i wciąż pozostałości są). Bratek oszczędził mi troche ryjka ale za to na plecach była masakra, w ogóle pojawiają mi sie pryszcze w miejscach w których dotychczas sie nie pokazywały jak np szyja (?). W każdym bądź razie zaczyna to wszystko cichnąć, co mnie tym bardziej dziwi bo zdawało mi się, że jestem strasznie ztoksyczniona, a dodatkowo pojawił mi się kilka dni temu okres to powinnam być 2 razy bardziej wypryszczona. Chyba, że to nie jest jeszcze ten właściwy wysyp - mam jednak nadzieje, że to on i że wycofuje się tak szybko dzięki zwalczaniu krost na bieżąco "tonikiem" z rumianku i Differinem.
Oczywiście będe informować o dalszym przebiegu kuracji, marzyłoby mi się napisać tu za jakieś 2 tygodnie - "jest pięknie!"
Stary 2009-02-20, 22:34   #314
Ilena
Zakorzenienie

ja bym na twoim miejscu zwiększyła dawki .. jeżeli normalnie nie masz krost w innych miejscach niż twarz a teraz zaczęły sie pokazywać .. to oczyszczenie będzie długo u ciebie trwać i będzie to ciężkie ale musisz pomoc organizmowi aby był zdrowy i czysty .. proponuje zwiększyć dawki i kupić sobie jeszcze dodatkowo np. denoxinal
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 20:36   #315
Agemia
Raczkowanie

Piję herbatę z bratka już o paru ładnych lat i właściwie nie wiem, dlaczego nadal to robię, bo nie widzę kompletnie żadnych efektów. No ale, może akurat bez niego byłoby gorzej?
Agemia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:03   #316
Ilena
Zakorzenienie

ja nie rozumiem jakie wy efekty chcecie widzieć??? od tego pryszcze nie znikają ;/
ale skoro pijesz ładne parę lat to ciesz się że masz zdrowe ciało bez toksyn i różnych świństw .. efektów raczej nie zobaczysz bo to się dzieje wewnątrz ... jak ciało jest zdrowe to robi nam się mniej krost po prostu a nie znikają ;/ do zniknięcia to trzeba leczenia a bez zdrowego ciała wyleczyć się nie da
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 14:16   #317
Amell
Przyczajenie

GG do Amell Send a message via Skype™ to Amell

ja piję bratka nie wiem ile, z kilka tygodni, ale chyba źle robiłam, że trochę słodziłam :| może trochę więcej mam pryszczy... szczególnie na czole. kupiłam masc tormentiol, bo cynkowa tak średnio pomagała. kiedyś brałam tabletki drożdżowe ale to chyba pogarszało.

Edytowane przez Amell
Czas edycji: 2009-02-28 o 14:20
Amell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 17:49   #318
Agemia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem jakie wy efekty chcecie widzieć??? od tego pryszcze nie znikają ;/
ale skoro pijesz ładne parę lat to ciesz się że masz zdrowe ciało bez toksyn i różnych świństw .. efektów raczej nie zobaczysz bo to się dzieje wewnątrz ... jak ciało jest zdrowe to robi nam się mniej krost po prostu a nie znikają ;/ do zniknięcia to trzeba leczenia a bez zdrowego ciała wyleczyć się nie da
Nie lubię, kiedy ktoś do mnie mówi, jak do głupiej. Napisałam, że nie widzę, żadnych efektów, a nie, że "żadna krostka mi nie zniknęła".
Agemia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 16:43   #319
LiloTa
Przyczajenie

ja osobiście pije bratka skończyłam jedno pudelko, i zauważyłam różnice trądzik się dużo zmniejszył a na dodatek cera była lepsza. Jutro idę do apteki i biorę się za drugie opakowanie, a wogóle smakuje mi na początku pierwsza moja herbatka nie była najlepsza ale teraz mogę pić bratka smakowicie. Niektórzy słodzą a nawet nie trzeba bo nie jest taki zły a nie słodzone ziółka lepiej się sprawdzają choć nie wiem.
Na trądzik przetestowałam bardzo dużo rzeczy i co nie co wiem ;p
LiloTa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 18:05   #320
just25
Przyczajenie

mam pytanie, od ponad 2 tygodni pije drozdze i zastanawiam sie czy dzieki temu wysyp bedzie lagodniejszy, w wakacje lykalam tabletki z bratka wiec organizm nie jest tak bardzo zanieczyszczony, jeszcze jedno czy bratka mozna pic z drozdzami np rano bratek po poludniu drozdze a wieczorem bratek
just25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 11:17   #321
mosutatsu
Rozeznanie

Tabletki bratka zacząłem łykać już dość dawno - początkowo był lekki wysyp
Teraz postanowiłem przejść na herbatkę... o dziwo bardzo mi smakuje. Nie mam problemu wypić 3 szklanek dziennie (wg zaleceń) - wczoraj wypiłem nawet 5

Zrezygnowałem z tabletek, bo są dość drogie (100 tabletek 21zł) i zawierają te wszystkie gumy, zagęszczacze itp. a tego czym mniej tym lepiej.
mosutatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 22:45   #322
Adamz
Przyczajenie

Dziewczyny ratujcie!

Od tygodnia zażywam bratek w tabletkach ( po 1 kapsułce trzy razy dziennie) Słyszałem, że ma mnie troche wysypać, ale takiego czegoś na mojej twarzy nie widziałem... Jak tak ma mam wyglądać to ja dziękuje. Boje się popatrzeć w lustro. Większość twarzy mam w pryszczach, takich dużych i bolących i na dodatek robią się następne. Kusi mnie wyciskać ale zaciskam zęby. Smaruje pryszcze maścia cynkową, ale średnio to pomaga. Co stosujecie/ stosowałyście przy wysypie, żeby wyglądać w miare jak człowiek?
Adamz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:06   #323
Adamz
Przyczajenie

Niedługo dojdę do 3 tygodni od kiedy zacząłem łykać bratka. Pryszcze jak mi wyskakiwały tak dalej wyskakuja. Myślicie, żeby odstawić bratka?
Stary 2009-05-06, 22:55   #324
nAyu
Raczkowanie

uh, ja biorę bratek w tabletkach od ponad tyg i zaciskam zęby :/. Aktualnie najbardziej cierpi mój nosek (notabene na którym nie miałam praktycznie nigdy nic, no i to musiało wreszcie jakość wyjść), jest w kilku drobnych czerwonych plamach, na szczęście nic poważniejszego nie ma. Ale to chyba zasługa zdrowego odżywiania, przez co nie jestem bardzo zatoksyczniona od wewnątrz, tak mi się wydaje. Mam nadzieję, że utrzyma się to oczyszczanie na takim poziomie i nie będzie bardzo długo trwało. Ale jestem na siebie zła, bo już w ubiegłe wakacje zaczęłam kurację oczyszczającą z bratkiem, ale jakoś w grudniu przerwałam, przez lenistwo oczywiście eh, człowiek to głupi jednak jest
Stary 2009-05-16, 17:20   #325
Nulka134
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

siemanko Ja mam takie Ziółka herbatka fix Problemy skórne z Herbapolu
SUPER
bez recepty około 6 zł
Tylko smak nie dobry .. ale da sie wypić ;ppp
lece paa )
Nulka134 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:38   #326
Banana
Rozeznanie

Ehh muszę powiedzieć, że ja przerwałam kuracje bratkiem tydzień temu...
Piłam go od 3 miesięcy... Myślałam że pomoże a on tylko pogorszył sprawę, tak wiem organizm się oczyszcza, ale tyle czasu...? czasami było mi wstyd wyjść do ludzi Na początku myślałam że ten "wyspy" to ze stresu (byłam przed maturą) ale też wydawało mi się to trochę dziwne bo nigdy tylu krost nie miałam... Do tego doszło coś dziwnego na ustach myslałam ze to opryszczka ale nie wiem... bo od 2 tygodni mam blizne która nie chce sie zagoić dodam że opryszczkę miałam tylko 2 razy w życiu przed tą kuracją... Przerwałam kurację, bo teraz nie mogę sobie pozwolić na taki wygląd - jestem na etapie szukania pracy...
Przed bratkiem miałam ładną buzie, czasami mi "coś" wyskoczyło, teraz mam duzo blizn i kiepskie samopoczucie Na szczęście wszystko się goi.
Zdziwiły mnie takie "efekty", ponieważ od kilku lat pije dużo ziół i wody, dobrze się odżywiam, wydawało mi się że organizm nie jest aż tak zanieczyszczony... Widać wszystko zależy od rodzaju cery.

W tym wszystkim podziwiam tylko mojego TŻ, który zawsze mówił mi że pięknie wyglądam

Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...
Banana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:21   #327
Adamz
Przyczajenie

Ja również przerwałem kuracje bratkiem. Przed kuracja miałem w miare względną cerę, a obecnie lecze się na antybiotykach u dermatologa ( najpierw unidox, teraz tetracyklina i żadnej poprawy )
więc zażywajcie to tylko na swoją odpowiedzialność. Niektórym może pomaga, ale u mnie tylko pogorszył stan skóry.
Stary 2009-06-03, 20:19   #328
Martusssia
Zakorzenienie

GG do Martusssia

Ja piję od miesiąca, żadnego wysypu nie było, a na twarzy rzeczywiście jakoś mniej większych problemów. W razie czego zasmarowuję na noc Tormentiolem i rano mam spokój.

Ćwiczę dla siebie!
Martusssia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 00:37   #329
Paola4989
Przyczajenie

Send a message via Skype™ to Paola4989
Red face Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Od 2 tygodni stosuję SENSILAB CERIN ma w składzie bratek (fiołek trójbarwny), bioferin, skin source, glukonian cynku, cytrynian miedzi, wit. b2, b1, A, biotyna, koenzym Q10 i takie tam.. i jak narazie występuje u mnie duży wysym a mianowicie kilka podskórnych pryszczy tz. "wulkanów" i pełno malych drobinek - mam tylko nadzieje że po drugim opakowaniu będe miała nieskazitelną cerę chodź sama jakoś w to nie wierzę . Porzyjemy zobaczymy .
Paola4989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 15:26   #330
Karmelka87
Raczkowanie

Dziewczyny mam do Was pytanie moze sie wydawac glupie ale musze zapytac bo nie jestem pewna: czy te herbaty ziolowe typu bratek, pokrzywa mozna slodzic? czy to ma jakis wplyw na ich wlasciwosci?
Karmelka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bratek, cera, dawka, oczyszczanie, wysyp

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości