Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-18, 08:47   #91
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Dot.: 35 stopni i powyżej....:(

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
przy niższych niz 28 to ja musze sweterek nosic
bo od razu marzne
a ja lubie w sukienusiach bez sweterka
Ja też jestem zmarlzuchem (np. cały rok śpię w skarpetkach... ) ale afrykańskie upały trające dłużej niż kilka dni, trochę mnie męczą.
Lubię jak jest ciepło, upalnie, wieje lekki wietrzyk, jak świeci słońce, ale bez przesady
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 08:55   #92
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

A ja nie znoszę upałów, w pięć minut po wyjściu z domu już "pływam". Poza tym przy bardzo wysokich temperaturach często nie jestem w stanie używać jakichkolwiek zapachów, czasem nawet Green Tea Ardenki wydaje mi się nie do zniesienia. Dzisiaj użyłam Eternity Orchid Purple i jakoś mnie ten zapach nie męczy, no ale pogoda dziś rochę lepsza, nieco wietrznie, więc temperatura tak nie dokucza.

A tak w ogóle to już czekam na jesień. Moja ukochana pora roku - jesień w każdej odmianie.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 09:56   #93
kropka75
Zakorzenienie

Ja lubię ciepło, ale to co było w pon. i wt. to lekkie przegięcie. Na taką porę nadawały się tylko Innocent i niebieski Exclamation. Dla mnie. Bo mojego pana już Niewinny dusił.
Dziś ciut chłodniej (28 mam akurat i jest to ostatni stopień który trawię siedząc, gdy się ruszam znoszę góra 26) i na taki dzień pasuje mi jeszcze Coco M. Zwłaszcza edt.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 10:06   #94
Contax
Zakorzenienie

Ja też lubię ciepło, ale nie tropiki i to w mieście Przy tych temperaturach żaden zapach na mnie się nie trzyma, po godzinie dwóch wszystlo ze mnie ulatuje.
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 10:24   #95
Kasiulka22
Zakorzenienie

A ja uwielbiam upały Zakładam przewiewne sukienki, perfum używam na jakie tylko przyjdzie mi ochota, chociaż prawdą jest, że wszystko dość szybko ulatuje. Na szczęście mam ostatnie w swoim życiu wakacje więc mogę się byczyć, siedzę przy otwartych oknach, mogę wyłożyć się na leżaku w cieniu, więc lubię takie warunki. Jednak w pracy, lub w mieście, gdzie byłam w poniedziałek, słońce praży niemiłosiernie do czarnego asfaltu i to już jest średnio ciekawe.
Kasiulka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 10:44   #96
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Własnie doszłam do wniosku, że wczorajsza "niewyczuwalność" Brita była ściśle związana z pogodą. W tej chwili wygląda na to, ze zaraz będzie padac....
Generalnie upały uwielbiam, mogłabym mieszkać i pracować w takim klimacie, jakiego przykład mieliśmy przez ostatnie dwa dni (ale z klimą w pracy poproszę ), i co osobiście uważam za zabawne, przy takich temperaturach mam ochote na intensywne, mocne perfumy - o, Angel byłby w sam raz ale i Innocent mi odpowiada
Stary 2007-07-18, 13:42   #97
gosik.s
Wtajemniczenie

Dziś mam na sobie Alejkę i z zadowoleniem odkryłam, że upały wcale jej nie szkodzą, ba, nawet jakby poprawiły jej nieszczególną trwałość

W upały czerwcowe natomiast używałam Neonatury Cocoon, ślicznie się rozwija w wysokich temperaturach.

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:37   #98
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

No właśnie, podobno Alejka rozwija sie przepieknie w upały. Ja swoją n15-tkę kupiłam jakoś w listopadzie i może dlatego zapach jest dla mnie OK, ale żadna rewelacja. Ciekawa jestem, czy gdybym teraz spróbowała Alejki, pachniałaby lepiej i ładniej...

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:40   #99
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja też lubię ciepło, ale nie tropiki i to w mieście Przy tych temperaturach żaden zapach na mnie się nie trzyma, po godzinie dwóch wszystlo ze mnie ulatuje.
Dokładnie
W takich upałach mam jakby zatkany nos i prawie wszystko wyparowuje ze mnie w tempie błyskawicznym Innocent to już dla mnie za duży kaliber gdy temp. sięga 30 st. więc ratuję się Pamplelune i Green Tea.
Zresztą nie znalazłam jeszcze idealnego zapachu na upały który by mnie chłodził i orzeźwiał
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:50   #100
gosik.s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No właśnie, podobno Alejka rozwija sie przepieknie w upały. Ja swoją n15-tkę kupiłam jakoś w listopadzie i może dlatego zapach jest dla mnie OK, ale żadna rewelacja. Ciekawa jestem, czy gdybym teraz spróbowała Alejki, pachniałaby lepiej i ładniej...
Nie widzę przeszkód, żeby czym prędzej spróbować, no chyba, że już wypsikane

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Zresztą nie znalazłam jeszcze idealnego zapachu na upały który by mnie chłodził i orzeźwiał
A Iced Green Tea, też Cię nie orzeźwia?

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 16:09   #101
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Nie widzę przeszkód, żeby czym prędzej spróbować, no chyba, że już wypsikane

A Iced Green Tea, też Cię nie orzeźwia?
hmm, tej wersji nie testowałam niestety
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 00:15   #102
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A ja lubię tropiki. Żaden upał mi nie straszny.

Zimno też mi właściwie nie przeszkadza, bo odkąd przytyłam nie marznę. Ganiam więc z gołą głową i bez rękawiczek nawet podczas mrozów.

Faktem jest, że zapachy rzeczywiście podczas upałów spływają błyskawicznie, ale co mi tam - robię "dopsiki".
Upalne FdB jest cudne, a Jaisalmer nawet i w taką pogodę się trzyma.

Z resztą ja na "dopsiki" skazana jestem tak czy inaczej, bo na mojej skórze nie trzyma się nic, niezaleznie od pogody. Jedyne, co utrwala zapachy zimą, to warstwa ubrań, w które wsiąkają.
Sabbath jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 07:21   #103
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Dziś mam na sobie Alejkę i z zadowoleniem odkryłam, że upały wcale jej nie szkodzą, ba, nawet jakby poprawiły jej nieszczególną trwałość
Święte słowa.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Spróbuj. Ja pokochałam Aleję na nowo właśnie tej wiosny, gdy było bardzo ciepło. Jest zaskakująco piękna i trwała.

Dziś jest trochę chłodniej, więc ubrałam Coco M. edp. Jednak mniej w niej herbatki z cytrynką niż w edt. Na upały wolę więc edt. Notabene muszę przyznać, że im dłużej używam, tym bardziej kocham ten zapach.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 08:45   #104
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dokładnie
W takich upałach mam jakby zatkany nos i prawie wszystko wyparowuje ze mnie w tempie błyskawicznym Innocent to już dla mnie za duży kaliber gdy temp. sięga 30 st. więc ratuję się Pamplelune i Green Tea.
Dobrze, ze przypomnialas mi o Pamplelune zaraz wygrzebie flaszke i zobaczymy jak sie bedzie dzisiaj trzymac, i przy okazji zobacze jak to jest z tymi kocimi sikami

Cytat:
Napisane przez Sabbath
Ja tez lubie tropiki, ale w tropikach gdzie wilgotnosc powietrza jest inna, no i przede wszystkim jestem na luzie, bo na urlopie, przyodzina w cienkie szmatki , a nie w miescie
Ale tak, czy siak jestem zwolenniczka lata w wydaniu kontynentalnym.

Cytat:
Napisane przez Sabbath
Zimno też mi właściwie nie przeszkadza, bo odkąd przytyłam nie marznę. Ganiam więc z gołą głową i bez rękawiczek nawet podczas mrozów.
O, a tego zazdraszczam ja rekawiczki musze nosic juz jak jest +10 stopni, bo inaczej dlonie mi sinieja i trace czucie.

Cytat:
Napisane przez Sabbath
Faktem jest, że zapachy rzeczywiście podczas upałów spływają błyskawicznie, ale co mi tam - robię "dopsiki".
Upalne FdB jest cudne, a Jaisalmer nawet i w taką pogodę się trzyma.

Z resztą ja na "dopsiki" skazana jestem tak czy inaczej, bo na mojej skórze nie trzyma się nic, niezaleznie od pogody. Jedyne, co utrwala zapachy zimą, to warstwa ubrań, w które wsiąkają.
Fakt, jeszcze sa dopsiki tylko nie za bardzo usmiecha mi sie nosic ciezka flaszke ze soba. Zreszta kiedys mi capneli jedna z torebki na imprezie plenerowej
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 09:01   #105
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

to tak jak i ja

Naprawdę, czasami mam wrażenie, ze EGIPT byłby dla mnie odpowiedniejszym miejscem do życia - niestety o zimnie, nie mogę powiedziec tego co Ty - nie cierpię zimna .... jestem zmarźluchem.
Favkes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 12:47   #106
xxgreatboy
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Pamplelune, Mentafolia, Les Nuits d'Hadrien, Aroma Tonic, Que Viva, Oceanus, Eau d'Orange Verte i wersja Concentré, Freeworld, Premier Figuier , może i Mandragore czasami, a reszta to juz zaleznie od humoru i ewentualnych nieplanowanych oczywiście zakupów

Eau d`Orange Verte jest idealny na upały sam wypróbowałem za namową Dreamera... Niestety wybitnie krotkotrwaly...
xxgreatboy jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości