Co Sądzicie O Londzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-23, 15:58   #1
entra
Przyczajenie

GG do entra

Co Sądzicie O Londzie?

Cześć dziewczyny,
proszę, poradżcie mi-mam problem z koloryzacją:jakieś pół roku temu połozyłam pallette - szampon koloryzujący do 24 myć(gorzka czekolada). kolor oczywiście wyszedł zbyt ciemny, praktycznie czarny, ale w końcu stwierdziłam,że dobrze się czuje w tak ciemnych włosach...Zauwazyłam,że mam jednak zniszczone włosy, zupełnie jak po farbie.Nie chciałabym kłaść prawdziwej farby, bo dość często zmieniam decyzję co do koloru, ale czy jest szansa,że ta palletta się kiedys wypłucze?Kilka razy próbowałam i nic-odrost mój, a reszta dalej czarna....Chciałabym zmienić na inny szampon w tym kolorze-czy znacie może jakiś godny polecenia?A może jednak zdecydowac się na farbę i robić raz na 1 m-c tylko 1 cm odrostu?może mniej ucierpiałyby moje włosy?dziś widziałam,że LONDA ma piękny kolor brąz mokka.Kiedyś jej używałam i też moje włosy nie wyglądały najlepiej,ale to było 10 lat temu...Czy któraś z Was używała tej nowej LONDY?Jak efekty?Dzieki za uwagę i liczę na Was!
Stary 2006-06-23, 18:45   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Co Sądzicie O Londzie?

Jest mała szansa , że Palette się kiedyś wypłucze, - tak to juz jest , niezaleznie czy to farba była czy szampon. Jesli teraz kupisz odcień jaśniejszy niż masz na głowie , to tylko na odroscie ten kolor będzie widoczny , na ciemnych włosach( prawie czarnychjak piszesz nie). Doradzałabym małe rozjasnienie ( nie dekoloryzację! a własnie rozjaśnienie , jakims rozjasniaczem o 2 tony-taki zabieg raczej nie będzie zbyt inwazyjny- , na to spokojnie będziesz mogła położyć ciemniejszy brąz, może nawet średni, w zalezności jak to wyjdzie-dlatego lepiej najlpierw wykonać zabieg a potem dobrac farbę).Własnie -farbę- myślę, że patrząc na jakoś szamponów koloryzujących lepiej jednak zdecydowac sie na farbowanie.Co do Londy - miałam kiedyś Londacolor i byłam dośc zadowolona , choc nie jest to farba naj , naj ( z tym, ze każda z nas ma inne włosy i kazdej służy co innego).
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości