Sensique: opinie - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-28, 10:57   #121
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

A co powiecie na temat tuszy do rzes tej firmy? Warto?
Bo moj mi sie niedlugo skonczy, a jestem ciekawa, czy posrod tanszych marek sa perelki, ktore daja efekt, jak te lepsze tusze typu MF?
Czy tusze Sensique wyraznie pogrubiaja? Widac je porzadnie na oku? Prosze o relacje

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG
Ł@siczk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 00:27   #122
Feluś
Raczkowanie

Talking Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

A popróbujcie Kobitki smarować te cienie na mokro- zdecydowanie dłużej się trzymają!Antonina 05-przetestowałam a mam tłustą skórę i całą imprezę tańcującą wytrzymały- ale na mokro Tusz taki sobie- bez "fajerwerków"
Feluś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 23:52   #123
capuccino
z innej bajki

Ja mam puder rozświetlający- używam go czasem jako różu, na zmiane z innymi kulkami. Po nazwie spodziewałam się czegoś innego (jakiegoś neutralnego rozświetlenia), jednak kolorek to taki średnio ciemny brudny róż- na calą twarz nie wyobrażam sobie go dawać. Czytałam gdzieś recenzje i dziewczyny pisały, że muskają nim calą..Może ja mam jakiś inny rozświetlający? Albo jakąś inną serie..? Nie mniej jednak jestem b.zadowolona . Kupiłam też brązujący, ale za ciemny dla mnie (chciałam też muskać nim tylko kości).

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 20:35   #124
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Ja mam puder rozświetlający- używam go czasem jako różu, na zmiane z innymi kulkami. Po nazwie spodziewałam się czegoś innego (jakiegoś neutralnego rozświetlenia), jednak kolorek to taki średnio ciemny brudny róż- na calą twarz nie wyobrażam sobie go dawać. Czytałam gdzieś recenzje i dziewczyny pisały, że muskają nim calą..Może ja mam jakiś inny rozświetlający? Albo jakąś inną serie..? Nie mniej jednak jestem b.zadowolona . Kupiłam też brązujący, ale za ciemny dla mnie (chciałam też muskać nim tylko kości).
Masz może jakieś zdjęcie tego pudru (różu) rozświetlającego? Nie kojarzę nic takiego w ofercie sensique, kojarzę prawdzie puder rozświetlające ale nie spotkałam sie z niczym w kolorze brudnego różu, zainteresowałaś mnie tym cudem
pearlania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 21:26   #125
irie18*
Wtajemniczenie

ja mam szminke sensique trendy colour chyba sie nazywa. kupilam ja za 4 zł jedne co jest w niej fajne to kolor. taki ciemny brudny roz ciezko opisac. bo szminka sama w sobie strasznie wysusza i ogolnie jest taka nieprzyjemna w noszeniu
Stary 2008-03-02, 21:16   #126
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Masz może jakieś zdjęcie tego pudru (różu) rozświetlającego? Nie kojarzę nic takiego w ofercie sensique, kojarzę prawdzie puder rozświetlające ale nie spotkałam sie z niczym w kolorze brudnego różu, zainteresowałaś mnie tym cudem
Niestety aparat zepsuty i nic sie już z nim nie zrobi . Puder jest w całym przezroczystym opakowaniu, na wieczku pisze "New collection Sensique Trendy make-up pearls" (czarne napisy). W srodku sa kuleczki w kolorze brązowym, jasnoróżowym i średnioróżowym. Kiedy maźnie sie palcem po kulkach, kolorek jest jasnorózowy i nie przypomina "brudnego", ale na twarzy wygląda ciemniej . To tez zależy jaką masz karnacje, na ciemnej pewno wyszedłby jasno . Z tyłu pisze: 102 puder rozjaśniający w perełkach. Puder ma 17 g. Mam nadzieje, że choć troszkę pomogłam

*
*

Stary 2008-03-02, 23:24   #127
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Niestety aparat zepsuty i nic sie już z nim nie zrobi . Puder jest w całym przezroczystym opakowaniu, na wieczku pisze "New collection Sensique Trendy make-up pearls" (czarne napisy). W srodku sa kuleczki w kolorze brązowym, jasnoróżowym i średnioróżowym. Kiedy maźnie sie palcem po kulkach, kolorek jest jasnorózowy i nie przypomina "brudnego", ale na twarzy wygląda ciemniej . To tez zależy jaką masz karnacje, na ciemnej pewno wyszedłby jasno . Z tyłu pisze: 102 puder rozjaśniający w perełkach. Puder ma 17 g. Mam nadzieje, że choć troszkę pomogłam
Pomogłaś, bardzo dziękuję Musze chyba przespacerować sie do natury, dawno nie przyglądałam sie kosmetykom sensique i widzę, ze jakieś nowości sie pojawiły
Stary 2008-03-05, 23:35   #128
m.a.r.t.a
Zakorzenienie

Ja z kolei uwielbiam lakiery Sensique Trendy Nails zarówno te do frenchu jak i z brokatem .

Przeważnie nakładam oba te lakiery po kilka warstw i w rezultacie trzymają się na moich paznokciach nawet do 5 dni bez żadnego odpryskiwania! Po zmyciu zmywaczem wyglądają jak odżywione, nie są wysuszone, to chyba wszystko przez to, że lakiery te nie zawierają toluenu i formaldehydu co się rzadko zdarza.
Stary 2008-03-06, 09:22   #129
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Cytat:
Pomogłaś, bardzo dziękuję Musze chyba przespacerować sie do natury, dawno nie przyglądałam sie kosmetykom sensique i widzę, ze jakieś nowości sie pojawiły
To nie jest żadna nowość
To jest puder brązujący w kulkach Też go mam i jest świetny!
madzia.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 23:30   #130
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
To nie jest żadna nowość
To jest puder brązujący w kulkach Też go mam i jest świetny!
To nie jest puder brązujący Trudno byłoby brązowić sie różowym kolorem... Brązujący jest inny- w tamtym są same brązowe kulki- widziałam go w sklepie obok mojego.

*
*

Stary 2008-03-07, 16:59   #131
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Kulki brązujące znam (i lubię) ale różowości kuszą mnie jeszcze bardziej, niestety zamknęli mi Nature najbliższą teraz czekam aż otworzą drugą, mam nadzieję, ze będą tam wszystkie nowości!!
Stary 2008-03-07, 17:18   #132
agiii
Zadomowienie

mam puder matujacy, na poczatku go nie docenialam i obwinialam za zapychanie ale teraz jest spoko
a co z pudrem rozswietlajacym? mocno rozswietla?
agiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:13   #133
samarah
Wtajemniczenie

Czasami tani kosmetyk może być o niebo lepszy od wyszukanej marki Ja oceniam kolorówkę Sensique jako dobry produkt w niskiej cenie. Najbardziej lubię kuleczki rozświetlające jestem zadowolona z cieni (lubię ich kolorki), lakiery do paznokci są całkiem względne, a puder matujący (za 10zł) jest o wiele wiele lepszy od tego, którego używałam dotychczas (AVON, 30zł)...
Stary 2008-03-07, 18:50   #134
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Odkąd ostatnio wypowiadałam się w tym wątku, moja Sensique'owa kolekcja powiększyła się o podwójne złoto-oliwkowe cinie z serii jesiennej, które uznaję za rewelacyjne, duuuużo lepsze niż seria klasyczna, oraz przepiękną poczwórną paletkę z zielenią, pistacją, turkusem i cytrynową żółcią. Z paletki też jestem bardzo zadowolona, świetnie trzyma się powiek, a kolory są nasycone.
pasywno-agresywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 03:16   #135
capuccino
z innej bajki

Byłam dzisiaj w Naturze i oglądałam kuleczki Sensique. Ku mojemu zdziwieniu...kuleczki ktore ja mam (nr 102 rozjasniające) są różowe, beż jest tam dodatkiem (parę kulek tylko)... Natomiast kulki ktore widzialam mają przewagę odmian beżu . Dokladnie sprawdzilam i napis / nr identyczny, opakowanie identyczne..Wiec dlaczego to tak jest? Ja swoje kupowalam tak w listopadzie chyba Co ja pocznę, jak mi się skończą

Może dlatego Pearlaniu nie widziałaś takich, o których pisałam

*
*

Stary 2008-03-13, 09:18   #136
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Hmmmm...ciekawe jak to z nimi jest. W sobotę przejdę się zobaczyć, czy otworzyli nową Nature i obadam te kuleczki
Stary 2008-03-23, 17:41   #137
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Hmmmm...ciekawe jak to z nimi jest. W sobotę przejdę się zobaczyć, czy otworzyli nową Nature i obadam te kuleczki
Ja tez nie mam pojęcia. Specjalnie stałam jak wryta przez jakieś 5 min i oglądałam , czy mi się nie wydaje przez te światła (chociaż AZ taka zmiana jest niemożliwa ), ale zapytałam nawet chłopaka (on wie jak wyglądają te kulki, które mam w domu) i też potwierdził, że te mają inny kolor . Załuje teraz, że nie zrobiłam zapasiku

*
*

Stary 2008-05-13, 12:44   #138
gosik.s
Wtajemniczenie

Cytat:
Byłam dzisiaj w Naturze i oglądałam kuleczki Sensique. Ku mojemu zdziwieniu...kuleczki ktore ja mam (nr 102 rozjasniające) są różowe, beż jest tam dodatkiem (parę kulek tylko)... Natomiast kulki ktore widzialam mają przewagę odmian beżu . Dokladnie sprawdzilam i napis / nr identyczny, opakowanie identyczne..Wiec dlaczego to tak jest? Ja swoje kupowalam tak w listopadzie chyba Co ja pocznę, jak mi się skończą

Może dlatego Pearlaniu nie widziałaś takich, o których pisałam
A właśnie też to zauważyłam parę dni temu
Kuleczki rozświetlające zmieniły image!
Myślałam, że to jakieś nowe, ale nie, to stary dobry rozświetlacz tylko w innej odsłonie... Niestety nie było testerów.
Ta stara wersja rozświetlających nie nadawała koloru, tylko glow. Śliczny zresztą.
Może jednak różowa będzie fajnym różem? Muszę sprawdzić.

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:13   #139
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ja tez nie mam pojęcia. Specjalnie stałam jak wryta przez jakieś 5 min i oglądałam , czy mi się nie wydaje przez te światła (chociaż AZ taka zmiana jest niemożliwa ), ale zapytałam nawet chłopaka (on wie jak wyglądają te kulki, które mam w domu) i też potwierdził, że te mają inny kolor . Załuje teraz, że nie zrobiłam zapasiku
spokojnie nie wpadajmy w panike moze to tak chwilowo maja?
Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A właśnie też to zauważyłam parę dni temu
Kuleczki rozświetlające zmieniły image!
Myślałam, że to jakieś nowe, ale nie, to stary dobry rozświetlacz tylko w innej odsłonie... Niestety nie było testerów.
Ta stara wersja rozświetlających nie nadawała koloru, tylko glow. Śliczny zresztą.
Może jednak różowa będzie fajnym różem? Muszę sprawdzić.
ja moje tez juz hohoho temu kupilam ale u mnie bylo juz troche wiecej tych bezowatych kuleczek nie duzo ale wiecej o pare od rozowych ale jak rozswietla to poswiate ma i tak i tak rozowa. Moze wlasnie tylko chwilowo takie kuleczkowe zmiany nastapily?
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:20   #140
gosik.s
Wtajemniczenie

W moich nie było ani jednej różowej, ale ja je kupiłam już jakieś 2 lata temu. Poświatę dają raczej transparentną. Ale już kombinuję, że jeśli nawet te nowe będą zbyt różowiaste, to zawsze da się wykorzystać je do robienia własnych mieszanek (mieszam z Vollare i Essence, robiąc kompozycje kolorystyczne dostosowane do pory roku, czyli jasne i chłodne zimą, wiosną i latem bardziej brzoskwiniowe/złotawe i ciut intensywniejsze )

Stary 2008-05-13, 14:45   #141
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
W moich nie było ani jednej różowej, ale ja je kupiłam już jakieś 2 lata temu. Poświatę dają raczej transparentną. Ale już kombinuję, że jeśli nawet te nowe będą zbyt różowiaste, to zawsze da się wykorzystać je do robienia własnych mieszanek (mieszam z Vollare i Essence, robiąc kompozycje kolorystyczne dostosowane do pory roku, czyli jasne i chłodne zimą, wiosną i latem bardziej brzoskwiniowe/złotawe i ciut intensywniejsze )
dobry patent u mnie szafy essence maja kompletne 0 jezeli chodzi o kulki a tych vollare nie moge znalezc nigdzie
Stary 2008-05-13, 14:50   #142
capuccino
z innej bajki

To dlatego czytając recenzje nie moglam wyjść z podziwu, kiedy recenzentki pisaly, ze uzywaja tego rozświetlającego na cala twarz Myśle sobie "rozowe na cala twarz". I sprawa się wyjaśnila

Szkoda, że nie załapałam się też na tą wersję z transparentnym połyskiem

A tych beżowych już nie będę brać. Narazie odstawilam kulki Sensique i szukam podobnego rozu z Bourjois, aby uzyskac taki kolorek, bo chyba coś mi sie od nich dzieje na policzku Póki co trzeba kase uzbierać

*
*

Stary 2008-05-13, 14:59   #143
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
To dlatego czytając recenzje nie moglam wyjść z podziwu, kiedy recenzentki pisaly, ze uzywaja tego rozświetlającego na cala twarz Myśle sobie "rozowe na cala twarz". I sprawa się wyjaśnila

Szkoda, że nie załapałam się też na tą wersję z transparentnym połyskiem

A tych beżowych już nie będę brać. Narazie odstawilam kulki Sensique i szukam podobnego rozu z Bourjois, aby uzyskac taki kolorek, bo chyba coś mi sie od nich dzieje na policzku Póki co trzeba kase uzbierać
no ja wlasnie odstawilam na jakis czas kuleczki sensique mimo ze ladnie wygladaja na policzkach to wlasnie mnie zapychaja i robia mi sie jakies malenkie paskudzctwa na policzkach a to ostatnie miejsce gdzie mi cos wyskakuje
Stary 2008-05-13, 15:12   #144
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja wlasnie odstawilam na jakis czas kuleczki sensique mimo ze ladnie wygladaja na policzkach to wlasnie mnie zapychaja i robia mi sie jakies malenkie paskudzctwa na policzkach a to ostatnie miejsce gdzie mi cos wyskakuje

Ja właśnie też na policzkach ujrzałam jakiegos niechcianego osobnika raz ja ruski rok, a teraz w jednym miejscu cos mi wyskakuje, takie czerwone plamki jakby Wg składu nie dziwię się, jesli one to powodują Kurcze, a tak mi się kolorek podobal.. Przez niego zaczęlam uzywac rózu Raz kupilam sobie z L'oreala taki jasny róz i wyglądalam jakbym miala na calej twarzy rumieńce No ale za jedno kuleczkom Sensique mogę podziękowac- że pokazaly mi jaki kolorek powinnam nosic na polikach

Mam nadzieje, że Glazel mi nie szkodzi, bo jak będe miala oddać 4 opakowania kulek, to sie wscieknę

*
*

Stary 2008-05-13, 15:16   #145
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Ja właśnie też na policzkach ujrzałam jakiegos niechcianego osobnika raz ja ruski rok, a teraz w jednym miejscu cos mi wyskakuje, takie czerwone plamki jakby Wg składu nie dziwię się, jesli one to powodują Kurcze, a tak mi się kolorek podobal.. Przez niego zaczęlam uzywac rózu Raz kupilam sobie z L'oreala taki jasny róz i wyglądalam jakbym miala na calej twarzy rumieńce No ale za jedno kuleczkom Sensique mogę podziękowac- że pokazaly mi jaki kolorek powinnam nosic na polikach

Mam nadzieje, że Glazel mi nie szkodzi, bo jak będe miala oddać 4 opakowania kulek, to sie wscieknę
eeee no cos TY (ale jak co to ja wiem komu mozesz oddac) ja teraz mam zamiar kliknac roze revlonu bo mi sie tak ich wyglad podoba zreszta uzywam tylko maybellina wiec przyda sie odmiana jakas mi sie nic nie dzieje po essence ale po tych kulkach tez mialam takie jakby krostki...i to nie chcialo zejsc a masci uzywac nie moglam bo mi sie strasznie skora wysusza na policzkach i lipa totalna!
Stary 2008-05-13, 15:25   #146
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale po tych kulkach tez mialam takie jakby krostki...i to nie chcialo zejsc a masci uzywac nie moglam bo mi sie strasznie skora wysusza na policzkach i lipa totalna!

No właśnie mi tez nie chciało Miałam takie rozowe plamki na dodatek, jak juz zeszlo na chwile (by po paru dniach znowu wyjść), to byly takie ślady rozowe. Przestalam uzywac i jakby wraca do normy (oby)

*
*

Stary 2008-05-13, 15:26   #147
Aralka
Zakorzenienie

GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Czy te kuleczki sensique są dobre?
Stary 2008-05-13, 15:30   #148
gosik.s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Czy te kuleczki sensique są dobre?
Jak dla mnie są wręcz świetne. Tylko jeśli masz skórę skłonną do zapychania, to powinnaś z nimi uważać. Ale sam efekt wizualny jest znakomity (tylko zaznaczam, że tych obecnie dostępnych w sklepach, z różowymi kulkami, nie miałam).

Stary 2008-05-13, 15:41   #149
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie mi tez nie chciało Miałam takie rozowe plamki na dodatek, jak juz zeszlo na chwile (by po paru dniach znowu wyjść), to byly takie ślady rozowe. Przestalam uzywac i jakby wraca do normy (oby)
no ja uzylam kuleczek ze 2-3 razy i to tak nawet nie od rana i hop! wyskoczyly przerzucilam sie na kosmetyki z essence i czekam na nowa limitowke z brazerami
Stary 2008-05-13, 15:47   #150
Aralka
Zakorzenienie

GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

No no, dimiti, niezłą robisz reklamę essence

Ja już sama nie wiem, który rozświetlacz/bronzer kupić. Essence AOH już mam, a teraz szukam jakichś bronzujących kuleczek i już nie wiem czy Sensique, czy Vollare czy jeszcze coś innego =P
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości