Zorac raz jeszcze - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-13, 18:49   #721
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

tez tak mam, peeling co dwa dni zmneijsza na szczescie ten kłopot
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 19:26   #722
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Shadi a jaki peeling robisz? ja wlasnie siedze z aspiryna na twarzy bo zaczelam sie dosc widocznie luszczyc i chce to troche chociaz zniwelowac
Ah i powiedzcie mi prosze kiedy mam znow dac zorac? bo w tym tyg stosowalam przez 2 dni - wt i sr, potem nawilzanie caly czas i kiedy znow moge dac zorac?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 20:25   #723
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Lolitko, ja robię albo aspirynkę, wtedy trzymam ja godzinę i mam super skórkę, albo teraz sobie kupiałam z Ziaji z Calmy, super ejst bardzo delikatny nawilza też skórę. Hmm 2 dni pod rząd i nic Cię nie szczypię? Łuszczysz się? Jezeli wszystko ejst ok, to nawet dzisiaj bym dała, albo jutro
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 22:17   #724
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

No to ja pedzę jutro po peeling ziaji, ze 3 jogurty do aspiryny i bede probowac wygladac jak czlowiek z filtrem na twarzy..

Marza mi sie noce polarne
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 22:44   #725
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

hehe no niestety, one trwają tylko jeden dzień i jeszcze nie u nas
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 05:36   #726
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

ja dzis miałam 3 noc z Zorac, policzki też wreszcie dostały dla siebie porcję, niewielką bo niewielką ale jednak po przebudzeniu zauważyłam tylko zaczerwienienie na policzku jednym, ale niewielkie, koło nosa skóra schodzi od razu a na czole czuje jakieś jakby delikatne mrowienie, na wtorek przewiduję może kolejny raz, zamierzam trochę częsciej niż raz w tygodniu stosowac, i za 2 tygodnie AD dołączyc, ale zobacze jak skóra zareaguje na częstsze spotkania z Zoracem
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 08:30   #727
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja dziś miałam czwartą noc z Z.; skóra odpada płatami, ciągle utrzymuje się lekki wysyp ( nie jakieś tam gule, ale powierzchowne pryszcze- ten typ, który najciężej zakryć makijażem). Pod oczami mam większe zmary niż moja Babcia (a nigdy nawet mimicznych nie miałam). Poza tym chyba w porządku, bo buziak nie jest specjalnie czerwony ani podrażniony (choć i na to pewnie, odpukać!, przyjdzie czas).
Dzisiaj mamy w końcu spotkanie Białostoczanek, mam nadzieję, że Dziewczyn nie wystraszę wiszącymi płatami naskórka
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 15:18   #728
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dzis w koncu wygladam jak czlowiek a nie jaszczur-potwor. Tak mnie korcilo zeby na noc nalozyc zorac - to uzaleznia! Moglabym codziennie
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 03:27   #729
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dla mnie najlepszym dowodem na to jak spisuje się zorac były wczorajsze zakupy.
W świetle przymierzalni zwykle nie ma się wątpliwości co do stanu cery , jest bezlitosne.
A wczoraj z przyjemnością patrzyłam w lustro, gładź bez śladu czerwoności, czerwonych plamek i innych defektów, naprawdę byłam w ciężkim szoku.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 10:39   #730
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja też tak chcę.... Póki co u mnie zorac mogłabym stosowac na czoło cały czas... z policzkami już gorzej
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 12:56   #731
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

a ja sie wczoraj koncertowo łuszczyłam rano przy nakładaniu kremu z filtrem skóra mi sie tak fajnie rolowała. Potem w dzien byla jako tako przyklejona ALem do twarzy, tylko na nosie bylo widac luszczenie i w okolicach ust. Potem wieczorem przed wieczornym wyjsciem umylam jeszcze twarz i nalozylam mase kremu Clama HLC. I myslalam ze mi twarz wypali :| nie wiem dlaczego tak mi sie zrobilo.. ale nie zmylam kremu tylko odczekalam chwile, powachlowalam twarz, i przeszlo.. potem pomasowalam jeszcze zeby skorki poodczepiac i sie umalowalam normalnie nawetnie bylo tak zle tylko znow najbardziej na nosie bylo skorki widac.

A dzisiaj sie juz prawie wcale nie luszcze myslalam nad daniem zoracu jeszcze dzisiaj ale stwierdzialam ze dam we wtorek i srode jednak.

A dzis tez taka ladna twarz mam Tylko pory dalej rozszerzone ;/ zorac nie zweza porow? Mi wlasnie nie zwezeniu porow tez zalezy i dlatego chcialam zrobic tonik z octem jablkowym ale jak mowicie ze z BHA lepsze.. - a tonik z BHA zweza pory? - bo nigdzie sie doczytac nie moge.

Ah i wazelina biala zapycha, prawda? bo sie zastanawialam czy nie walnąc sobie na noc masci z wit A, bo gdzies czytalam ze ktos tak robil, ale bedzie zapychac, prawda?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 13:32   #732
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja tez chyba bede teraz nakladac zorak po2-3 dni- potem bede oblazic, jak oblee to znowu. Tak chyba bedzie bardziej efektywnie.

Dżizas dziewczyny jak mi dekolt zmasakrowalo to szook. Atrederm to podstepna zmija- nic sie nie dzieje az nagle buum! Wiem, ze nie cackalam sie z nakladaniem go wiec w sumie nie powinnam sie dziwic. Najpierw skora zrobila sie czerwona i napieta, swedziala jak cholera, potem byla coraz ciemniejsza i w koncu to zaczelo sie luszczyc i teraz schodzi platami. Łokropne.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 14:10   #733
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

wreszcie coś więcej ruszyło u mnie, broda łuszczy się jak szalona skóra się roluje przy nakładaniu kremu
z nosa odłazi płatami, niestety czoło nadal mało, chociaż ono najwczesniej ruszyło i złuszcza się najdelikatniej, chociaż zauważalnie, jednak nie ma wielkich płatów a szkoda, bo najbliższe 2 dni siedze w domu i mogłabym zaliczyc wiekszą wylinkę jestem jednak dobrej myśli
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 14:14   #734
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja jak dzisiaj umyłam skóre rano to była tak "dziwna" zresztą nadal ejst, a to dlatego, że się ostro łuszcze, nosa to po prostu sobie palcem ścieram, z cozła tez bym mogła Dlatego dzisiaj aspirynka... a wczorja wnocy robiłam peeling calmy...No cóz wole sie złuszczyc w nocy niz jutro rano
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 14:25   #735
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Zorac raz jeszcze

To ja tez sobie zorac walne drugi dzien z rzedu.Pewnie jutro bede musiala isc do biura w masce,ale nic to
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 14:38   #736
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dziewczyny wy tez tak macie ze po zoraku wygladacie jak... opalone? Ja mam taka..hmm... zlota skore . Fajne to to jest
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 15:31   #737
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy tez tak macie ze po zoraku wygladacie jak... opalone? Ja mam taka..hmm... zlota skore . Fajne to to jest
Ja też tak mam, pisałam o tym wyżej. Niezły efekt
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 15:58   #738
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

u mnie po trzy dniowym odstawieniu zoracu i BHA dzis była taka cera, ze na uczelni pytali czy nie jest mi słabo o taka blada jestem
ale dzis wracam do zoracu i wchodzę na nowy system...
1. zorac plus olej z bawełny
2. zorac plus olej z bawełny
3 oliwka hipp
4. tonik BHA
5 Tonik BHA
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 17:10   #739
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Też tak mam

Wczoraj zakupilam olejek Hipp i jestem zachwycona Moja skóra go wręcz pije, rano jest gładziuchna i łuszczenie nie jest aż tak widoczne. Słowem: fantastyczna sprawa ten olejek
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 17:24   #740
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Też tak mam

Wczoraj zakupilam olejek Hipp i jestem zachwycona Moja skóra go wręcz pije, rano jest gładziuchna i łuszczenie nie jest aż tak widoczne. Słowem: fantastyczna sprawa ten olejek
Znow mnie cos omineloCo to za olejek i kiedy go stosowac?
Dzis znow nalozylam zorac-podejrzewam,ze jutro mi wierzchnia warstwa twarzy odleci w pracy,juz dzis troche odpada

Nie wiem,czy moja skora ma zloty odcien-ale wiem,ze ma w koncu jakis jednolity w miare odcien
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 17:29   #741
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Czy juz po pierwszych nakladaniach zoracu i luszczeniu ktore wystepuje po 3 dniach, potem juz luszczenie wystepuje na nastepny dzien po posmarowaniu????
Blagam odpowiedzcie mi na to pytanie, bo w tym tyg musze w czwartek byc bez luszczacej sie skory a chcialam zorac zaaplikowac tak jak w tamtyg tyg - we wtorek i srode, tylko wlasnie nie wiem czy zaczne sie luszczyc po takiej aplikacji w sobote czy od razu w czwartek? Bo jesli w czwartek to dam zorac dzisiaj i jutro a wtorek i srode zostawie na nawilzanie.
HELP! to dla mnie bardzo wazne..
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 17:29   #742
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Aniołku, to ta oliwka:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15967

Ja stosuję na noc, choc jutro spróbuję pod niedobry SVR 60b.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 17:47   #743
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
Czy juz po pierwszych nakladaniach zoracu i luszczeniu ktore wystepuje po 3 dniach, potem juz luszczenie wystepuje na nastepny dzien po posmarowaniu????
Blagam odpowiedzcie mi na to pytanie, bo w tym tyg musze w czwartek byc bez luszczacej sie skory a chcialam zorac zaaplikowac tak jak w tamtyg tyg - we wtorek i srode, tylko wlasnie nie wiem czy zaczne sie luszczyc po takiej aplikacji w sobote czy od razu w czwartek? Bo jesli w czwartek to dam zorac dzisiaj i jutro a wtorek i srode zostawie na nawilzanie.
HELP! to dla mnie bardzo wazne..
Ja luszcze sie na drugi dzien od razuNie wiem jak inni.
Voodia-dziekuje
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 17:50   #744
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Lolitko, ja łuszczę się praktycznie cały czas. Raz mniej, raz więcej, ale choćbym bardzo chciała, to nie idzie tego całkiem zamaskować.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 17:50   #745
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja sie najbardziej luszcze 2 dni po zorakowaniu.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 19:37   #746
klaraveritas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zorac raz jeszcze

Witam,

Drodzy forumowicze, doradzcie co mam robic. Dermatolog przypisal mi zorac na noc 0,1% + acne mat na dzien. zorac mam stosowac codzinnie. na pocztaku po 3 dnii od posmarowania zoraciem skora mi sie mocno zluszczyla (tak porzadni, odchodzace platki skory etc.) teraz po 2 tyg stosowaniu skory luszczy sie nadal, ale bardzo slabo. chcialbym luszczyc sie mocniej, tak aby szyvbciej pozbywac sie zaskornikow i roznych niespodzianek. co mam zrobic aby luszczyc sie mocniej? moze ktos z was mial podobny problem. a i prosze o opinie na temat tego acne-mat,dziala to czy nie? bo mnie glownie podraznia i szczypie. plese help me!!
klaraveritas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 20:05   #747
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez klaraveritas Pokaż wiadomość
Witam,

Drodzy forumowicze, doradzcie co mam robic. Dermatolog przypisal mi zorac na noc 0,1% + acne mat na dzien. zorac mam stosowac codzinnie. na pocztaku po 3 dnii od posmarowania zoraciem skora mi sie mocno zluszczyla (tak porzadni, odchodzace platki skory etc.) teraz po 2 tyg stosowaniu skory luszczy sie nadal, ale bardzo slabo. chcialbym luszczyc sie mocniej, tak aby szyvbciej pozbywac sie zaskornikow i roznych niespodzianek. co mam zrobic aby luszczyc sie mocniej? moze ktos z was mial podobny problem. a i prosze o opinie na temat tego acne-mat,dziala to czy nie? bo mnie glownie podraznia i szczypie. plese help me!!
Nie mam pojęcia, co to jest acne mat? Napisz coś bliżej
Jeśli słabo się łuszczysz przy codziennym stosowaniu Zoracu 0,1, to znaczy że Twoja skóra bardzo dobrze go toleruje. Wzmocnić działanie retinoidów można poprzez stosowanie kwasów przed nałozeniem retinoidu - kup albo zrób jakis tonik kwasowy (z kupnych może być np. Lysanel SVR), przecieraj skórę tonikiem i na jeszcze mokrą smaruj Zorac. Wchłanianie retinoidów wzmacnia też kwas hialuronowy - roztwór dostępny w www.mazidla.com Ale ogólnie uwaga - to, że skóra się nie łuszczy, nie znaczy, że Zorac nie działa. Jeżeli właśnie na tym bardzo Ci zależy, pozostaje kombinowanie retinoidu z kwasami.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 20:25   #748
klaraveritas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zorac raz jeszcze

ok dzieki Erato A co do tego Acne-mat to nie wiem, szukalem w necie jakis opini na ten teamt i nie ma nic... a co do kremu to mam jakies mieszane uczucia, bo bardzo szczypie i powoduje buraka. z ulotki acne mat: substancja czynna to chlorquinaldol 0,5% dzialenie na tradzik z nadmiernym przetluszczaniem sie skory, co jest w moim przypadku. a ten krem ma niby czynniki przeciwbakteryjne (gronkowce, paciorkowce). krem ma niby matowac ale z tym to roznie u mnie bywa, matuje na pare godzin i dalej sie przetluszczam
W kazdym razie bede czekac z niecierplowsci na mega zluszczenie:P i zaoptarze sie w kwas hialuronowy

Pozdro
klaraveritas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 20:34   #749
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez klaraveritas Pokaż wiadomość
ok dzieki Erato A co do tego Acne-mat to nie wiem, szukalem w necie jakis opini na ten teamt i nie ma nic... a co do kremu to mam jakies mieszane uczucia, bo bardzo szczypie i powoduje buraka. z ulotki acne mat: substancja czynna to chlorquinaldol 0,5% dzialenie na tradzik z nadmiernym przetluszczaniem sie skory, co jest w moim przypadku. a ten krem ma niby czynniki przeciwbakteryjne (gronkowce, paciorkowce). krem ma niby matowac ale z tym to roznie u mnie bywa, matuje na pare godzin i dalej sie przetluszczam
W kazdym razie bede czekac z niecierplowsci na mega zluszczenie:P i zaoptarze sie w kwas hialuronowy

Pozdro
Hmm.... chlorquinaldol ma działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze, często stosowana substancja na różne zakażenia (np. gardła), ale przeciwtrądzikowo raczej mało popularna. Jeżeli Cię szczypie i podrażnia, to bym odstawiła, poproś lekarza o zmianę leku przeciwbakteryjnego - moze jakiś miejscowo stosowany antybiotyk, jeżeli masz ropne wypryski?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 21:02   #750
klaraveritas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zorac raz jeszcze

stosuje rowniez antybiotyk- Unidox solutab. Poprawa jest jakas tam, ale nie az atak wielka. A co do tego kwasu hialuronowego, to jak nalezy go stosowac aby wzmocnic luszczenie?
klaraveritas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.