doczepiane pasemka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-02-28, 11:57   #1
Moni01
Przyczajenie

Doczepiane włosy

Cześć dziewczyny.
Czy któraś z Was wie jaką metodą najlepiej przedłużyć włosy?
Dodam, że wypróbowałam łączenie za pomocą mini warkoczyka, który następnie był zgrzewany z naturalnym kosmykiem.Niestety włosy po tygodniu wypadły.Piszcie proszę co na ten temat wiecie.Mnie interesuje trwałe połączenie i znikoma widoczność miejsca łączenia.Jakie włosy polecacie?
Moni01 jest offline  
Stary 2006-02-28, 12:57   #2
annLee
Zakorzenienie

Dot.: Doczepiane włosy

Skoro Ci spadły tzn.że miałaś zle zrobione-możesz reklamować.Chyba,że sama sobie ściągnęłaś
A metodę dostosowuje się chyba do efektu jaki chcesz osiągnąć i jaki jest stan Twoich włosów.
Ostatnio podobno się przyczepia cały"sznurek"(pasma w jednym rządku na cienkim sznureczku) włosów i "szydełkiem" przeplata z naturalnymi.Ale nie widziałam efektu.Widziałam natomiast pasma przyczepiane na kauczuk-efekt nawet niezły.Przy prawidłowej pielęgnacji powinny się trzymać tak długo aż nie zaczną się "rzucać w oczy" panny chodzą w nich nawet 6-8 m-cy
annLee jest offline  
Stary 2006-02-28, 13:09   #3
Moni01
Przyczajenie

Rzeczywiście - zareklamowałam usługę, ale w zamian zamiast 350zł zwrotu pieniędzy zrobiono mi balejaż (też byle jak) no i wiadomo, że na tym straciłam.Było to dwa lata temu i szczerze odechciało mi się dopinanych włosów.Ale może dziś są inne sposoby.......W maju mam komunię syna i tak sobie pomyślałam......;-)))))))
Moni01 jest offline  
Stary 2006-02-28, 13:37   #4
annLee
Zakorzenienie

Ja tam bym się na baleyage nie zgodziła wiadomo,że jak jedno spsuli to i w innych rzeczach też nie są najlepsi,no ale już po ptakach
Tak właściwie to czemu chcesz przedłużać włosy?Może lepiej fajnie je ściąć,przefarbować,kupić fajny ciuch,zadbać o twarz i ciało,zrobić fajny makijaż i pazurki i efekt będzie bardziej piorunujący
annLee jest offline  
Stary 2006-06-11, 00:20   #5
Margarita1
Przyczajenie

doczepiane pasemka !!!

Witam, ostatnio widziałam dziewczyne która miała długie czarne włosy a w nie wplecone kilka pasemek białych ( to nie był bląd tylko biały) i zastanawiałam się czy można sobie doczepić takie pasemka i jak długo to się trzyma ( bo napewno nie były one rozjaśniane bo takiego koloru nie osiągniae się dzięki farbie). Dodam że super to wyglądało, też bym tak chciała. Jeśli ktoś miałby jakieś fotki to bardzo prosze.
Margarita1 jest offline  
Stary 2006-06-11, 11:14   #6
msdynamite007
Przyczajenie

Dot.: doczepiane pasemka !!!

W Zeszle Wakacje Doczepalam Sobie Wloski One Odrastaja Wiec Po Ok 3 Miesiecy Musialam Je Odczepic Bo Odrosty Były Juz Troche Widzialne Koszt Jendego Pasemka To Ok 20 Zl Choc W Sumie Nie Pamietam Ile Zaplacilam < Dodam Ze Mialam 4 Pasemka, Dwa Białe I Dwa Jasnoniebieskie>
msdynamite007 jest offline  
Stary 2006-06-11, 12:44   #7
llilly
Raczkowanie

Dot.: doczepiane pasemka !!!

Witam!!!Ja zagęszczam i przedłużam włosy już od okolo roku, co4 m-ce odczepiam i doczepiam znów, odrosty farbuję normalnie, sama w domu raz w miesiącu i jestem bardzo zadowolona.Za pasemko płacę 10 zl u "mojej" fryzjerki.Polecam.Pozdraw iam serdecznie.
llilly jest offline  
Stary 2006-06-27, 11:52   #8
roxsi
Raczkowanie

doczepiane pasemka

Dziś byłam umówiona na dekoloryzacje moich czarnych włosków i jakieś 5 minut temu obleciał mnie strach i wszystko odwołałam. Za bardzo przeraził mnie fakt iż mój kolor może się tylko nieznacznie ściągnąć a w wymarzonym brązie moge wcale nie wyglądać za dobrze , poza tym mam impreze w sobote i niechciałabym wyglądać jak straszydło. Dlatego zmieniłam wizje i pogodziłam się z moim czarnym kolorkiem , ale nie byłabym sobą gdybym nie miała już kolojnego pomysłu, teraz marzą mi się doczepiane pasemka w kolorze platyny lub porostu białe.No a teraz pytanie do was , jestem z Łodzi i niestety nie znam fryzjera który by świadczył takie usługi , kiedyś miałam przedłużane włosy ale w salonie w którym nie pracuje już pani która się tym zajmowała.
Jeśli znacie takie salony albo najlepiej jeśli same korzystałyście z takiej usługi to piszcie, a może znacie jakąś osobe która robi takie rzeczy w domu klienta
roxsi jest offline  
Stary 2006-06-27, 13:27   #9
roxsi
Raczkowanie

Dot.: doczepiane pasemka

No to mnie rozczrowałyście brakiem jakiegokolwiek odzewu , a musze stwierdzić że samej jest mi ciężko coś znaleźć , w archiwum są rzeczy dotyczące przedłużania ale całej główy i nie w Łodzi.
roxsi jest offline  
Stary 2006-06-27, 13:39   #10
iron_angel_ona
Raczkowanie

GG do iron_angel_ona

Nie wiem czy o to ci dokladnie chodzi ale widziałam na allegro takie fajne kosmyki doczepiane we wszystkich kolorach kazdy moze to sobie sam zrobic ponoc łatwo Sama sie zastanawiam czy nie kupic sobie tkaich fioletowcyh nawet nie drogie;-)
iron_angel_ona jest offline  
Stary 2006-06-27, 14:37   #11
roxsi
Raczkowanie

To jak wygląda doczepianie takich pasemek i jakimi ewentualnie zniszczeniami to grozi to ja już wiem od dawna , poza tym wydaje mi się że raczej umiem korzystać z wyszukiwarki.
Moja prośba dotyczyła nie techniki zakładania takich włosów ale miejsca gdzie takie pasma można doczepić , przypominam że jestem z Łodzi ( fakt że na allegro można znaleźć fryzjerki jeżdzące po całej Polsce z takimi usługami ale obawiam się że nie mam po co dzwonić do takiej pani z prośbą o 20 pasemek )
Zestawów do samodzielnego doczepiania pasemek absolutnie nie polecam , kiedyś miałam taki z firmy Top Choice , jakość takich włosów jest straszna poza tym szybko wychodzą i po 2tyg. prawie nie widać efektu.
roxsi jest offline  
Stary 2006-06-27, 15:53   #12
suchaa
Rozeznanie

u mnie w Giżycku kazda fryzjerka doczepia pasemka jakie chcesz czarne blond rozowe czerwone niebieskie ... 1 pasemko = 10-15zł
Stary 2006-06-27, 16:25   #13
roxsi
Raczkowanie

U mnie w Łodzi prawie każdy salon na ulicy Piotrkowskiej świadczy takie usługi tylko że efekt końcowy jest bardzo uzależniony od włosów na których się pracuje , moje własne włosy źle znoszą dopinki z naturalnych ponieważ są dla nich za ciężkie dlatego wole sztuczne ( poza tym nie które syntetyki nie ulegają farbowaniu co bardzo ułatwia sprawe przy farbowaniu odrostów szczególnie w moim przypadku kiedy do czarnych chce doczepić platynowe ) .
I właśnie dlatego szukam salonu w Łodzi który pracuje na dobrym syntetyku który po tygodniu nie zamienia się w kołtun i włosy nie wypadają ze zgrzew.
roxsi jest offline  
Stary 2007-12-12, 15:58   #14
dollyen
Przyczajenie

doczepiane pasemka włosów

chciałabym doczepić sobie do włosów kolorowe pasemka, jednak mam z tym mały problem, nie wiem na jakie mogłabym się skusić.
1.swoje naturalne włosy mam kręcone, więc po każdym myciu są one prostowane prostownicą
2. są rozjaśniane na blond, więc co jakiś czas robię odrosty

czy sztuczne włosy stopią się pod wpływem prostownicy?
czy włosy naturalne (doczepiane) nie będą się przefarbowywały podczas farbowania odrostów ?
jaka metoda byłaby najlepsza ?
z jakimi kosztami mogłabym się liczyć ?

dollyen jest offline  
Stary 2007-12-12, 18:36   #15
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: doczepiane pasemka włosów

zajrzyj do watku o przedluzaniu wlosow

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=217299
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2008-06-25, 15:52   #16
miniminka
BAN stały

Mam pytanie co do doczepiania włosów na microringii.
ile tych ringów powinno zmieścić się w jednym pasie wzdłuż głowy??
bo ja mam w jednym 7,8 i 5. dobrze jest? czy za mało tych pasemek? z początku myślałam że te 20 wejdzie na jeden pas.
Bo koleżanka mi zakładała i nie wiem czy dobrze.
miniminka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości