Niech mi ktoś wytłumaczy jak to zrobic :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-27, 14:00   #1
iron_angel_ona
Raczkowanie

GG do iron_angel_ona

Niech mi ktoś wytłumaczy jak to zrobic :)

Helou Nowicjuszką nie jestem bo farbkuje się juz od gimnazjum (kaprys mamy) Ale teraz mam ochotę troche zmienić włoski Mam taki łądny brąz do tego po 2 rasemka odbarwione i zafarbowane na trupi fiolet.Chciałabym całą główkę pozbawić kolorku i zrobić coś jak ciemny fiolet albo czarno fioletowe i troche jasne. Oczywiście chce to zrobicsama i bez pomocy mamy czy fryzjera

I chciałabym się dowiedzieć czy jak sobie zrobie dekoloryzację i pofarbkuję sama to jest szansa że mi mózgu nie wypali? Nigdy sama nie robiłą dekoloryzacji i nie iwem czy to takie bezpieczne i łatwe? Jak myślicie? Czy może lepiej rozjaśniać włosy farbami o jaśniejszych tonach?
iron_angel_ona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 14:07   #2
annfas
Zakorzenienie

Dot.: Niech mi ktoś wytłumaczy jak to zrobic :)

Ja bym wogóle nie ryzykowała robienia takich eksperymetów w domu. Bardzo łatwo możesz sobie zniszczyć włosy a wręcz je spalić, dlatego ja radze wybrać się do jakiejś dobrej fryzjerki

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 14:21   #3
iron_angel_ona
Raczkowanie

GG do iron_angel_ona
Dot.: Niech mi ktoś wytłumaczy jak to zrobic :)

No właśnie tego się najbardziej boję ze nic mi z włosów nie zostanie Moglibyście mi polecic coś niedrogiego w Krakowie to za pierwsza wypłate pojde do fryzjera A narazie sprubuje moze na tym brążie zrobic fiolet ciemny jak myślicie wyjdzie? Przynajmniej żeby refleks był bo juz mam dosc farbowania tych dwóch białych pasemek henna fioletową bo sie po 2 myciach zmywa i znów wygladam jakbym miałą siwe włoski ;-)
iron_angel_ona jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości