karmelkowe w這sy:)) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-09-22, 12:15   #481
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
A mnie jeszcze zainteresowala teraz ta Joanna, o ktorym wspomnial ktos w watku o Karmelkowym blondzie. Szkoda, ze kolor jest taki jasny, bo pewnie u mnie nie wyjdzie.. ale moze chociaz nada blasku. Joanna bedzie zapewne dosc tania, wiec nawet jak nie spodoba mi sie na pasemku, to nie bedzie mi zal jej wyrzucic. Bo Castingu to pewnie jeszcze sprobuje to w jakis ferie (zaluje, ze teraz go nie sprobowalam, ale w sumie nie mialam kiedy), zeby w razie czego zdazylo sie sprac zanim zobacza mnie ludzie
te my郵a豉m nad joann ale nie widzia豉m w drogerii.. nad Wellatonem karmelow czekolad te,wszyscy pisz,瞠 ciemny wychodzi ale na moich rozja郾ianych wyszed豚y pewnie ok...no ale zostane ju przy Castingu...swoj drog gdybym mia豉 br您owe w這sy i chcia豉 mie karmel to nie wiem czy pofarbowa豉bym jakim blondem z Castinga czy w豉郾ie palet mi鏚 i karmel czy mo瞠 nugatem(on chyba jest te w palecie mi鏚 karmel)...cie磬i wyb鏎...na polskiej stronie Loreala s opisane wszystkie plaety Castinga.
Stary 2007-09-22, 12:31   #482
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Z Castinga wybralabym albo bursztynowy blond, albo orzech laskowy albo nugat. Niestety Casting jest drogi i szkoda mi tak wydawac kasy na eksperymenty. Joanny tez nie widzialam jeszcze w sklepach, ale moze byc ciekawa :P. Co do Welli to mimo wszystko jest to farba, a mi po farbie wypadaja wlosy i stasznie schna. Jednak szampon do szampon
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 13:55   #483
Svinecka
S赧ta郾a and Gryma郾a ;p

Wiadomo軼i: 31 068

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
A ja w豉郾ie my郵a豉m,瞠 ta fotka w avie to karmelek...jaki 鄴lty mi sie wydawa dlatego napisa豉m,瞠 wol inny ale je郵i to nie jest ten karmelek to zwracam honor jutro zafarbuje i wrzuce fotki
na fotce z awa mam swoje wloski zafarbowane tygrysim okiem i doczepione w kolorze miodowy blond

ale i tak na zdjeiciu wyszly jasniejsze niz byly rzeczywiscie ale to chyba efekt sztucznego swiatla i lampy blyskowej

jak umyje glowe to postaram sie zrobic swierze fotki
ale i tak zdjecia klamia hmm
Svinecka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 13:56   #484
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Poka wiadomo嗆
na fotce z awa mam swoje wloski zafarbowane tygrysim okiem i doczepione w kolorze miodowy blond

ale i tak na zdjeiciu wyszly jasniejsze niz byly rzeczywiscie ale to chyba efekt sztucznego swiatla i lampy blyskowej

jak umyje glowe to postaram sie zrobic swierze fotki
ale i tak zdjecia klamia hmm
No niestety fotki nigdy nie oddadz realnego koloru i tego blasku,kt鏎y po Castingu jest ca趾iem niez造..po rozja郾iaczu nie by這 mowy o fajnych,鈍ietlistych refleksach a po Castingu jest inaczej...oczywi軼ie pewnie tylko przez jaki czas, po paru myciach to sie pewnie zmieni...
Stary 2007-09-22, 13:59   #485
Svinecka
S赧ta郾a and Gryma郾a ;p

jesli chcesz aby Twoje wlosy byly caly czas lsniace i blyszczace to zafarbuj sobie fryzjerskim Synciem z Matrixa

on jest na zasadzie szamponu i na maksa odzywia wlosy
po nim sa zawsze lsniace

jest do kupienia gdzies w internecie

nazywa sie MATRIX COLOR SYNC
Stary 2007-09-22, 14:00   #486
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Poka wiadomo嗆
jesli chcesz aby Twoje wlosy byly caly czas lsniace i blyszczace to zafarbuj sobie fryzjerskim Synciem z Matrixa

on jest na zasadzie szamponu i na maksa odzywia wlosy
po nim sa zawsze lsniace

jest do kupienia gdzies w internecie

nazywa sie MATRIX COLOR SYNC
dziekuje za info
Stary 2007-09-22, 14:20   #487
Svinecka
S赧ta郾a and Gryma郾a ;p

tu masz palete
http://matrix.com/salon_pro/products...shadeChart.pdf

ale powiem Ci szczerze ze na zywo wyglada ona ciut inaczej
ale podobnie

a wlosy po synku sa tak gladkie i lsniace ze szok
Stary 2007-09-23, 11:25   #488
Chii1986
Zakorzenienie

Jestem po farbowaniu kolor wyszed taki jak na opakowaniu taki rudawy karmelek. Je郵i komu marzy si blond karmel albo ciep造 br您 karmelowy-to ta farba napewno nie da takiego efektu,daje rude,ciep貫 refleksy-zreszt tak jak na opakowaniu,mi efekt si podoba natomiast mia豉m nier闚no rozja郾iane w這sy z pasemkami i miejsca gdzie by造 najja郾iejsze wysz造 moim zdaniem troche zbyt rudo np. grzywka, ty w這s闚 wyszed ciemniejszy, g鏎a bardziej 鈍ietlista. Narobi豉m du穎 fotek ale 瘸dna nie oddaje za bardzo realnego koloru:/ moge jedynie napisa 瞠 kolor jest taki jak na opakowaniu.. dla jednych jest to pewnie karmelek dla innych nie, napewno z kolor闚 blond,br您,rudy najbardziej przypomina rudy.
Na jednym zdj璚iu zakry豉m twarz bo walne豉m mine
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00163.JPG (4,4 KB, 1839 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00172fsarb.jpg (12,1 KB, 139 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00188.JPG (13,2 KB, 299 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00185kkk.jpg (15,0 KB, 230 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00183.JPG (13,5 KB, 144 za豉dowa)

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2007-09-23 o 13:43
Chii1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-23, 11:36   #489
Smile_Smile
BAN sta造

Wiadomo軼i: 876
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
a z tym testem pasemkowym te bedzie problem bo wiadomo,瞠 farbe nale篡 na這篡 jak najszybciej na w這sy,nak豉daj帷 na jedno-dwa pasemka i czekaj帷 na efekt 20 i 40minut, pozosta豉 mieszanka zacznie wchodzi z sob w reakcje i nie wiadomo co nam na g這wie wyjdzie.

ja zawsze przed farbowaniem farbuje najpierw jakies pasemko odciete;d ale nie znaczy to ze musze odrazu mieszac farbe, wystarczy kropelka farby i tego co do niej jest i juz

dziewczyny orzech laskowy z Castinga to totalna rudz! mialam go i cos mnie tkenlo zeby tylko na pasemko nalozyc i wyszedl jasny pomarancz-rudy, marchewka 100%. Nigdy na rudy nie farbowalam wiec to nie przebijanie po wczesniejszych farbach. jak dobrze ze nie nalozylam na calosc......

za to fajna jest "karmelowa czekolada" z Welli.(Wellaton - br您y) Wychodzi duzo ciemniejsza i br您ik taki fajny. zero rudosci. aczkowliek ciemniejszy niz na opakowaniu na pewno.
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-23, 11:37   #490
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Poka wiadomo嗆
ja zawsze przed farbowaniem farbuje najpierw jakies pasemko odciete;d ale nie znaczy to ze musze odrazu mieszac farbe, wystarczy kripelka farby i tego co do niej jest i juz
hehe te tak zrobi豉m i kolor wyszed mi taki jak na ca造ch w這sach wiec jednym s這wem warto tak zrobi bo p騧niej nie ma niespodzianek
Stary 2007-09-23, 11:42   #491
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Czy macie mo瞠 jakie wyra幡e zdj璚ia kolor闚 z gamy karmel i mi鏚 castinga ? Nie chc farbowac ca造ch w這s闚 ale my郵 o pasemkach wi璚 chcia豉bym pokazac fryzjerce jaki mia造by miec odcie a te mi si podobaj ale znalaz豉m jedynie baardzo ma貫 fotki .

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-23, 11:56   #492
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
Czy macie mo瞠 jakie wyra幡e zdj璚ia kolor闚 z gamy karmel i mi鏚 castinga ? Nie chc farbowac ca造ch w這s闚 ale my郵 o pasemkach wi璚 chcia豉bym pokazac fryzjerce jaki mia造by miec odcie a te mi si podobaj ale znalaz豉m jedynie baardzo ma貫 fotki .
Z tego co wiem na stronie polskiej Loreala s tylko wymienione palery kolor闚 i opisane...nie ma zdj耩 a szkoda ale s zdj璚ia opakowa mo瞠 na nich dojrzysz odcienie na modelkach...
Stary 2007-09-23, 12:02   #493
Smile_Smile
BAN sta造

Cytat:
hehe te tak zrobi豉m i kolor wyszed mi taki jak na ca造ch w這sach wiec jednym s這wem warto tak zrobi bo p騧niej nie ma niespodzianek

zgadzam sie w 100%. Gdyby nie to nie wiem jakie mialabym teraz wlosy. A w mojej szafie lezy ca豉 siata farb ktore (cale szczescie) wyprobowalam na pasemku wczesniej. I okazywalo sie ze kolor to zueplnie cos innego ni na opakowaniu albo najczesciej wlasnie z odcieniem rudego (nie cierpie rudawych br您闚) lub czarny itp. Moze kiedys napisze o tych niewypalach ku przestrpdze....

ahh i zawsze zastanawiaja mnie wizazanki ktore pisza ze kupily sobie farbe i boj sie ja uzyc, albo 'zobaczymy co z tego wyjdzie". Przeciez zawsze mozna pr鏏ke zrobic a nie zalowac pozniej i dekoloryzowac!
Stary 2007-09-23, 12:39   #494
Chii1986
Zakorzenienie

A mam jeszcze naiwne pytanie(to dlatego,瞠 nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m i nie mam o niczym poj璚ia), kiedy mog ponownie na這篡 kolor na w這sy (ten mi sie podoba,wiec zapewne zn闚 go kupi),czy mam poczeka te 28dni bo po tylu niby si zmywa czy je郵i zauwa輳,瞠 zszed szybciej mog na這篡 wcze郾iej?
Stary 2007-09-23, 13:05   #495
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Cytat:
Z tego co wiem na stronie polskiej Loreala s tylko wymienione palery kolor闚 i opisane...nie ma zdj耩 a szkoda ale s zdj璚ia opakowa mo瞠 na nich dojrzysz odcienie na modelkach...
Na Niemieckiej znalaz豉m - http://www.lorealparis.de/minisites/casting/casting.asp

Czy w Polsce jeszcze nie ma casting闚 czekoladek takich jak w Niemczech ?

Edit: Na fotce 1
te czekoladowe odcienie, a na 2 ten kt鏎y mi si strasznie podoba.

Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2017-06-19 o 17:15
Stary 2007-09-23, 13:08   #496
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Na Niemieckiej znalaz豉m - http://www.lorealparis.de/minisites/casting/casting.asp

Nie wiemzwraca豉m tylko uwag na blondy,odcienie mi鏚 i karmel... widzia豉m nugat,mro幡y be..ale na ciemne uwagi nie zwraca豉m. Musia豉by pochodzi po drogieriach albo poczyta KWC s 4 strony opinii o tej farbie, mo瞠 kto napisa akurat o jakim czekoladowym kolorku
Stary 2007-09-23, 13:10   #497
Svinecka
S赧ta郾a and Gryma郾a ;p

Cytat:
A mam jeszcze naiwne pytanie(to dlatego,瞠 nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m i nie mam o niczym poj璚ia), kiedy mog ponownie na這篡 kolor na w這sy (ten mi sie podoba,wiec zapewne zn闚 go kupi),czy mam poczeka te 28dni bo po tylu niby si zmywa czy je郵i zauwa輳,瞠 zszed szybciej mog na這篡 wcze郾iej?
to nie jest trwala farba i nie zawiera amoniaku wiec spokojnie za dwa tyg mozesz nalozyc znow

no chyba ze Ci sie nie spierze to same odrosty

ale mi sie juz po dwoch myciach leciutko spral
Stary 2007-09-23, 13:24   #498
Smile_Smile
BAN sta造

Cytat:

Edit: Na fotce 1
te czekoladowe odcienie, a na 2 ten kt鏎y mi si strasznie podoba.
o wlasnie po karmelowej czekoladzie wellatonu wychodzi taki jak ci sie podoba, przynajmniej mi taki wyszed;, wlasnie cos takiego. Teraz nie farbuje gdyz chce miec pasemka ale jak dla mnie to najelpszy br您ik (bo widac ze br您 a nie czarny)/polecam
Stary 2007-09-23, 13:27   #499
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Poka wiadomo嗆
o wlasnie po karmelowej czekoladzie wellatonu wychodzi taki jak ci sie podoba, przynajmniej mi taki wyszed;, wlasnie cos takiego. Teraz nie farbuje gdyz chce miec pasemka ale jak dla mnie to najelpszy br您ik (bo widac ze br您 a nie czarny)/polecam
O, fajnie . A jaki mia豉 kolor wyj軼iowy ?

Stary 2007-09-23, 13:40   #500
Smile_Smile
BAN sta造

br您 z odrostami, ale ta farba bardzo kryje i wedlug mnie niewazne jaki kolor pod spodem a wyjdzie taki sam, no chyba ze ktos ma jasny blond to pewnie jasniej, ja polecam bo fajny kolorek
Stary 2007-09-24, 12:09   #501
lea88
Zakorzenienie

Tak sobie teraz pomyslalam, zeby moze napisac jakis list, albo petycje z podpisami (zeby lepiej wygladalo) do Welli, zeby rozwazyli propozycje dodania odcienie Karmelowa Czekolada r闚niez do palety szamponow koloryzujacych. Tylko nie wiem czy to by cos dalo...
Stary 2007-09-24, 19:06   #502
kokesh1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Znam, Osobi軼ie Wysz這 Mi Takie Jak U Joanny Brodzik. Mo瞠 Zaczn Od Pocz徠ku: Mam Ciemne W這sy Przez X Czasu Rozja郾iane Pasemkami. A Ze Pasemka Niemodne, A Ponadto Zauwa篡豉m Ze Moje Wlosy Nie Blyszcz Si Zafarbowalam Na Ciemny Blond - Wysz造 Prawie Czarne. Po Wielokrotnym Myciu I Przeprowadzeniu Wywiadu (jak To Ja Wygl康am W Takich Wlosach??) Kolor Si Spra I Zrobi Si Takie Ciemne Sianko. Zdecydowanie Nie Podobalo Mi Si To I Posz豉m I Kupilam (hehe) Farb "joanny" Kolor Cappucino
I Ten Kolorek To Jest W豉郾ie Taki. Bylam, Zdziwiona 瞠 Farba Za 5 Z這tych Wysz豉 Na Ciemniejszych W這sach, Ale Wysz豉 I Wysz豉 Doskonale, Na Tyle Nie幢e 瞠 Zaczepiano Mnie Niejednokrotnie Na Ulicy I Si Pytano Co To Ja Mam Na Wlosach No Wi璚 Polecam. Ten Kolorek Tu Si Tak Nazywa, A W Innych Farbach Karmelowy. Co Za R騜nica? Wa積e By Wyszlo Ok
kokesh1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-24, 21:50   #503
Smile_Smile
BAN sta造

Cytat:
Tak sobie teraz pomyslalam, zeby moze napisac jakis list, albo petycje z podpisami (zeby lepiej wygladalo) do Welli, zeby rozwazyli propozycje dodania odcienie Karmelowa Czekolada r闚niez do palety szamponow koloryzujacych. Tylko nie wiem czy to by cos dalo...
mysle ze jako szampon to moglby nie dac rady zrobic tego braziku bo on ma taki specyficzny braz (jak na focie castinga-ktos wkleil,juz pisalam) to by bez amoniaku nie wyszlo raczej na ciemnych
Stary 2007-09-24, 21:57   #504
lea88
Zakorzenienie

Tylko, ze ja nie mam ciemnych wlosow :P mam cos miedzy srednim a ciemnym blondem, wiec raczej u mnie by wyszedl dobrze.

A od amoniaku to mi wchodza niestety nie dobre kolory, a wlosy z glowy
Stary 2007-09-24, 22:14   #505
Smile_Smile
BAN sta造

Cytat:
Tylko, ze ja nie mam ciemnych wlosow :P mam cos miedzy srednim a ciemnym blondem, wiec raczej u mnie by wyszedl dobrze.

A od amoniaku to mi wchodza niestety nie dobre kolory, a wlosy z glowy
ahh no masz racje, wyszedlby ci spokojnie,ja kiedys sie zastanawialam co by bylo jakby nalozyc na wlosy farbe bez utleniacza czy aktywatora..........;d
Stary 2007-09-25, 08:42   #506
aneczka777
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
GG do aneczka777

hej dziewczyna wypr鏏owa豉m w koncu "karmelowa czekolade" welli na kt鏎 tyle czasu sie czai豉m ;P no i w koncu w akcie desperacji (nie mog豉m patrzec na poprzedni kolor) kupi豉m farbe i odstrzelli豉m sie na karmel powiem wam ze wyszed podobny do tego z obrazka, jestem baaaardzo zadowolona <jupi> ;D
aneczka777 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-25, 09:21   #507
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneczka777 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyna wypr鏏owa豉m w koncu "karmelowa czekolade" welli na kt鏎 tyle czasu sie czai豉m ;P no i w koncu w akcie desperacji (nie mog豉m patrzec na poprzedni kolor) kupi豉m farbe i odstrzelli豉m sie na karmel powiem wam ze wyszed podobny do tego z obrazka, jestem baaaardzo zadowolona <jupi> ;D
aneczka,a jaki mia豉 kolor wyj軼iowy przed farbowaniem? Ja jestem prawie pewna,瞠 kolor wyszed豚y mi taki jak na opakowaniu ale to jednak farba a ja nie jestem pewna czy chce zmienia kolor na sta貫 wola豉bym szampon ale nie ma da豉m mamie farbe jak bedzie sobie robi to zrobie sobie test na pasemku ale nawet jak wyjdzie fajnie raczej nie zrobie sobie bo jak m闚ie, wiem,瞠 za pare miesiecy zat瘰knie za moim blondem... p鏦i co jestem zadowolona z bycia karmelkowym rudzielcem..zobaczymy jak sie kolor zmyje czy narzuce zn闚 bnursztynowy blond czy jakis inny
Stary 2007-09-25, 11:05   #508
Agatkkka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

Cytat:
Napisane przez aneczka777 Poka wiadomo嗆

jak mozesz to wklej fotk
Agatkkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-25, 14:23   #509
aneczka777
Przyczajenie

GG do aneczka777

Cytat:
Napisane przez Agatkkka Poka wiadomo嗆
jak mozesz to wklej fotk
OK, wieczorem bo musze podladowac aparat
Stary 2007-09-25, 14:29   #510
aneczka777
Przyczajenie

GG do aneczka777

Cytat:
aneczka,a jaki mia豉 kolor wyj軼iowy przed farbowaniem? Ja jestem prawie pewna,瞠 kolor wyszed豚y mi taki jak na opakowaniu ale to jednak farba a ja nie jestem pewna czy chce zmienia kolor na sta貫 wola豉bym szampon ale nie ma da豉m mamie farbe jak bedzie sobie robi to zrobie sobie test na pasemku ale nawet jak wyjdzie fajnie raczej nie zrobie sobie bo jak m闚ie, wiem,瞠 za pare miesiecy zat瘰knie za moim blondem... p鏦i co jestem zadowolona z bycia karmelkowym rudzielcem..zobaczymy jak sie kolor zmyje czy narzuce zn闚 bnursztynowy blond czy jakis inny
Przed farbowaniem mialam takiego mixa
tzn. cos pomiedzy jasnym a srednim bladem + ODROSTY i kolorek wzszedl ku mojemu zdziwieniu jednolity, nie ma roznicy miedzy odrostami a cala dlugoscia wlosow.
Odpowiedz

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.