karmelkowe w這sy:)) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-09-25, 15:53   #511
Izaluka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 472
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja mam taki kolorek i jestem zadowolona Robota fryzjera

Wybaczcie miny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg RES02479.JPG (77,2 KB, 108 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg RES02480.JPG (88,2 KB, 112 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg RES02552.JPG (66,6 KB, 302 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg RES02554.JPG (66,2 KB, 116 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg RES02539.JPG (66,7 KB, 203 za豉dowa)
Izaluka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-25, 18:50   #512
aneczka777
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
GG do aneczka777

Mam IDENTYCZNY kolorek jak Izaluka wi璚 zdjecie jest zb璠ne tym bardziej ze nie mam talentu to fotografowania

Cytat:
Napisane przez Izaluka Poka wiadomo嗆
Ja mam taki kolorek i jestem zadowolona Robota fryzjera

Wybaczcie miny
Izaluka malowalas karmelow czekolada welli ?? ?? ??
aneczka777 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-25, 22:33   #513
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Izaluka,mi這 Cie wdzie 郵iczna z Ciebie dziewczyna i kolorek fajny,ja bym wola豉 co ciut ja郾iejszego ze z這tymi,miedzianymi refleksami...co jak na opakowaniu Wellatonu... ale kolorek fajny,karmelkowy
Stary 2007-09-26, 08:18   #514
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863
Post Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja tam nie widze zeby to by karmel tylko raczej jasny br您 kt鏎y na dodatek mozna uzyskac zwyk陰 farb ze sklepu,nie wiem czy sie tak zachwycac...
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-26, 08:19   #515
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
Ja tam nie widze zeby to by karmel tylko raczej jasny br您 kt鏎y na dodatek mozna uzyskac zwyk陰 farb ze sklepu,nie wiem czy sie tak zachwycac...
No wida ka盥y karmel pojmuje inaczej,co nie znaczy 瞠 trzeba od razu krytykowa niekarmelkowy kolorek dla mnie to jest karmel, bardzije wpadaj帷y w br您 ale fajnie to wygl康a, skoro dziewczynom si podoba to chyba najwa積iejsze, maj szcz窷cie, 瞠 znalaz造 sw鎩 wymarzony kolorek
Stary 2007-09-26, 08:23   #516
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863
Post Dot.: karmelkowe wlosy:))

Oczywiscie ze uwazam ze skoro jej sie podoba to ok.Wyrazam swoje zdanie a nie krytykuje co chyba mozna tu robic czy tylko wszystkich trzeba chwalic nawet jak kolor mi sie nie podoba?? My郵e ze skoro byla u fryzjera to mog jej zrobic lepszy kolor i tyle
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-26, 08:28   #517
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Oczywiscie ze uwazam ze skoro jej sie podoba to ok.Wyrazam swoje zdanie a nie krytykuje co chyba mozna tu robic czy tylko wszystkich trzeba chwalic nawet jak kolor mi sie nie podoba?? My郵e ze skoro byla u fryzjera to mog jej zrobic lepszy kolor i tyle
Pewnie,瞠 nie musisz sie zachwyca a lepszy to poj璚ie subiektywne, by mo瞠 dla Niej to w豉郾ie najlepszy kolorek Pozdrawiam.
Stary 2007-09-26, 08:36   #518
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 445

Cytat:
podobnie uwa瘸m, 瞠 jest to jasny br您...mo磧iwe, 瞠 to wina monitora lub warunk闚 o鈍ietlenia przy robieniu zdj璚ia

Tak na marginesie- zak豉daj帷 ten w徠ek nie spodziewa豉m si, i si on tak szybko rozro郾ie
praline jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-26, 10:05   #519
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Po prostu karmelki sa bardzo modne (chociaz widze, ze polskie gwiazdy juz z nich zrezygnowaly:P) i wydaje mi sie, ze bardzo twarzowe. Szkoda tylko, ze wlasciwie jeden producent- Wella (no i teraz Loreal) wyszedl na przeciw oczekiwaniom klientow

PS: Zdjecia slabo oddaja prawdziwy kolor wlosow-np. moje z fleszem wygladaja jak prawdziwy sliczny karmelek, a w rzeczywistosci raczej niebardzo .
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-28, 12:29   #520
Izaluka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 472

Cytat:
Napisane przez aneczka777 Poka wiadomo嗆
Mam IDENTYCZNY kolorek jak Izaluka wi璚 zdjecie jest zb璠ne tym bardziej ze nie mam talentu to fotografowania

Izaluka malowalas karmelow czekolada welli ?? ?? ??
Nie, ale nie wykluczam, 瞠 z czasem spr鏏uj A Ty w豉郾ie takiej farby u篡豉? Jaki mia豉 przed farbowaniem kolor w這s闚?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka wiadomo嗆
Izaluka,mi這 Cie wdzie 郵iczna z Ciebie dziewczyna i kolorek fajny,ja bym wola豉 co ciut ja郾iejszego ze z這tymi,miedzianymi refleksami...co jak na opakowaniu Wellatonu... ale kolorek fajny,karmelkowy
Dzi瘯i Zale篡 te od 鈍iat豉. Raz to taki karmel z 鄴速ymi refleksami, raz ch這dny blond.

Ty te ostatnio zmiany wprowadzi豉 w wygl康zie Fajnie Ci, wyszed niby taki rudawy, ale bardzo fajny. Inaczej foty, inaczej rzeczywisto嗆. Ale czasem jaki nieoczekiwany efekt si pojawia, a okazuje si, 瞠 nam pasuje

Cytat:
Ty nie musisz si zachwyca. Wklei豉m tu foty, bo przegl康aj帷 w ty widzia豉m tu r騜ne kolorki i dla ka盥ego karmel czy jego odcienie to co innego.

Poka mi farb, kt鏎 uzyskam taki kolor, a b璠 Ci po stopach ca這wa

Cytat:
Tak, podoba mi si

Lepszy kolor? A co to niby znaczy lepszy? 疾 w Twoim odczuciu b璠zie 豉dniejszy? Jeste bardzo subiektywna, a mo瞠sz taka by wtedy gdy chodzi o Twoje w這sy, a nie kogo.

Mia豉m d逝gie w這sy blond. Mam na這穎ny toner w 4 odcieniach br您u, blondu, karmelu, be簑. By豉m w profesjonalnym salonie. U zwyk貫j fryzjerki kolor m鏬 wyj嗆 zielony. W這sy mocno rozja郾iane mia造 by problem z przyj璚iem pigmentu.

Kolor ma si sukcesywnie spiera. Nie lubi jedno kolorowych w這s闚 i ju teraz pojawiaj mi si jasne refleksy.
Izaluka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-28, 19:24   #521
meri99
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99

A to moj kolorek wlosow,naturalnie naturalny

czy karmelkowy??? niewiem... ja wole to nazywac ciemny blond lub jasny szatyn...
moj TZ z kolei mowi ze jestem ruda...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3478.JPG (91,0 KB, 213 za豉dowa)

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
meri99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-30, 11:15   #522
lea88
Zakorzenienie

Chii1986 - No i jak sprawuje sie Casting??
Stary 2007-09-30, 11:23   #523
Chii1986
Zakorzenienie

Jestem zadowolona p鏦i co, dawniej musia豉m my w這sy codziennie,teraz o dziwo wytrzymuj 3 dni i dopiero w 3 dzie wymagaj mycia, s bardziej 鈍ie瞠, mo瞠 to dlatego,瞠 koloryzacja wysusza w這sy,nie wiem... w這sy maj 豉dny po造sk,fajnie si uk豉daj, od篡wka dodana do Castinga jest moim zdaniem bardzo dobra. W這sy od farbowania my豉m dopiero 2 razy wiec nie wiem jak ze spieraniem si szamponu, na razie nie zauwa篡豉m r騜nicy, woda jest leciutko zabarwiona ale minimalnie. Sama jestem ciekawa czy szampon zejdzie czy bedzie schodzi r闚nomiernie itp. Mo瞠 Svinecka sie na ten temat wypowie, Ona ma chyba d逝瞠j Casting,ciekawe jak sie u Niej sprawuje...
jeszczepare uwag do Castinga-farby jest bardzo du穎,mam w這sy do ramion, na這篡豉m bardzo du穎 farby a i tak zosta這 ok 1/4... moja mama zu篡豉 reszte- nie pokrywa siwych w這s闚 ale tego nie obiecywa producent. Napewno nie jest to szampon kt鏎y drastycznie pokryje w這sy w jednolitym kolorze,ja mia豉m w這sy od spodu ciemniejsze, z ciemniejszymi i ja郾iejszymi pasemkami i taki efekt jest te po Castingu...
Stary 2007-09-30, 11:33   #524
lea88
Zakorzenienie

A u mnie wlasnie blond 700 bardziej i ladniej pokryl na jasniejsze pasemka niz na cala reszte wlosow :/ No i zauwazylam, ze mimo, iz kolor wlosow wyglada teraz jak moj naturalny, to zlotawy polysk pozostal, a blond pasemek nadal nie widac.. Dotychczas wszystko lacznie z farbami zmywalo mi sie szybko i calkowicie z wlosow! Akurat w tym wypadku efekt mi sie bardzo podoba, ale obawiam sie, ze jak uzyje karmelkoweg odciena to potem bede miec odrosty
Stary 2007-09-30, 11:40   #525
Chii1986
Zakorzenienie

A bo zapomnia豉m,瞠 ty te masz Castinga a jak ze zmywaniem,zmywa si r闚no, szybko czy nie? A jaki kolorek karmelkowy planujesz po這篡 co z Castinga czy jakis inny szampon?
Stary 2007-09-30, 11:55   #526
lea88
Zakorzenienie

Kolor zmyl mi sie rowno- ale w sumie wielkiej roznicy nie bylo miedzy nim, a moim naturalnym. Karmelek chyba najpierw sprobuje ten Joanny, bo jest tanszy no i pewnie szybciej sie spierze (o ile w ogole zlapie). Ale to dopiero za jakis czas , bo nie chce tak meczyc wlosow. Casting to moze jesli juz w jakis ferie, jak uda mi sie go dorwac w promocji.
Stary 2007-10-04, 15:54   #527
Chii1986
Zakorzenienie

Hej dziewczyny musz Wam powiedzie,瞠 my豉m w這sy ok 5 razy i Casting bardzo szybko si spiera, teraz mam jasne pasemka i kolorek pasuj帷y w豉郾ie pod okre郵enie bursztynowy blond a nawet ju ja郾iejszy ni modelka na opakowaniu,teraz mam kolor przypominaj帷y ten z opakowania Castinga miodowy blond, z rudym ma ju niewiele wsp鏊nego-teraz to taki z這ty,ciep造 blond...ciut przypominaj帷y jasny karmelek- bardzo fajnie to wygl康a jednak spodziewa豉m si d逝窺zej 篡wotno軼i ..chcia豉m by ruda chocia przez 2 tyogdnie ale niestety... mo瞠 to moje rozja郾iane w這sy tak kr鏒ko trzymaj kolor:/ w ka盥ym razie gdyby by豉 farba trwa豉 z Castinga w odcieniu bursztynowego blondu to zaryzykowa豉bym bo chce si cieszy jednym kolorem troche dlu瞠j ni nieca貫 2 tygodnie...
Najch皻niej zn闚 na這篡豉bym szampon ale bez przesady co 2 tygodnie to za cz瘰to, poza tym zbankrutowa豉bym... no i s造sza豉m,瞠 nak豉daj帷 szampon na nie do ko鎍a sprany kolor mo瞠 wyj嗆 niewiadomo jaki kolor na g這wie... wiec poczekam cierpliwie jeszcze kilkana軼ie my... pare os鏏 pisa這,瞠 ten szampon sie cie磬o zmywa..a tu prosze...
Stary 2007-10-04, 17:30   #528
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Hej dziewczyny musz Wam powiedzie,瞠 my豉m w這sy ok 5 razy i Casting bardzo szybko si spiera, teraz mam jasne pasemka i kolorek pasuj帷y w豉郾ie pod okre郵enie bursztynowy blond a nawet ju ja郾iejszy ni modelka na opakowaniu,teraz mam kolor przypominaj帷y ten z opakowania Castinga miodowy blond, z rudym ma ju niewiele wsp鏊nego-teraz to taki z這ty,ciep造 blond...ciut przypominaj帷y jasny karmelek- bardzo fajnie to wygl康a jednak spodziewa豉m si d逝窺zej 篡wotno軼i ..chcia豉m by ruda chocia przez 2 tyogdnie ale niestety... mo瞠 to moje rozja郾iane w這sy tak kr鏒ko trzymaj kolor:/ w ka盥ym razie gdyby by豉 farba trwa豉 z Castinga w odcieniu bursztynowego blondu to zaryzykowa豉bym bo chce si cieszy jednym kolorem troche dlu瞠j ni nieca貫 2 tygodnie...
Najch皻niej zn闚 na這篡豉bym szampon ale bez przesady co 2 tygodnie to za cz瘰to, poza tym zbankrutowa豉bym... no i s造sza豉m,瞠 nak豉daj帷 szampon na nie do ko鎍a sprany kolor mo瞠 wyj嗆 niewiadomo jaki kolor na g這wie... wiec poczekam cierpliwie jeszcze kilkana軼ie my... pare os鏏 pisa這,瞠 ten szampon sie cie磬o zmywa..a tu prosze...
najlepiej idz do fryzjera i niech ci polozy porzadna farbe.
ja robilam sobie w marcu tzw. Liuminizacje (kilkanascie cieniutkich pasemek z wierzchu wlosow) i kolor zaczal sie spierac dopiero w maju ale bardzo powoli,tak, ze jeszcze widac jego intensywnosc...
robila mi mieszanka farb loreal professionel,a wlasciwie to byl kolor Karmel...
i powiem jeszcze ze te pasma ktore byly farbowane sa w lepszej kondycji niz moje wlasne(nie farbowane) wlosy...farba nie zniszczyla ich wogole,polecam.
jak zdecyduje sie na jakis konkretny kolor( w koncu) to na 100% wybiore wlasnie ich farby u fryzjera,sa swietne

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-10-04, 17:33   #529
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka wiadomo嗆
najlepiej idz do fryzjera i niech ci polozy porzadna farbe.
ja robilam sobie w marcu tzw. Liuminizacje (kilkanascie cieniutkich pasemek z wierzchu wlosow) i kolor zaczal sie spierac dopiero w maju ale bardzo powoli,tak, ze jeszcze widac jego intensywnosc...
robila mi mieszanka farb loreal professionel,a wlasciwie to byl kolor Karmel...
i powiem jeszcze ze te pasma ktore byly farbowane sa w lepszej kondycji niz moje wlasne(nie farbowane) wlosy...farba nie zniszczyla ich wogole,polecam.
jak zdecyduje sie na jakis konkretny kolor( w koncu) to na 100% wybiore wlasnie ich farby u fryzjera,sa swietne
Tylko,瞠 farba to decyzja na d逝go... a ja wola豉bym szampon..po prostu my郵a豉m,瞠 wytrzyma ciut d逝瞠j :/ ale dzieki za rade,przemy郵e to
Stary 2007-10-04, 17:55   #530
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Tylko,瞠 farba to decyzja na d逝go... a ja wola豉bym szampon..po prostu my郵a豉m,瞠 wytrzyma ciut d逝瞠j :/ ale dzieki za rade,przemy郵e to
no tak...
ja do szamponow mam uraz kiedys,kiedys farbowalam wlosy jakims sama w domu...piekielnie zniszczyl mi wlosy,schodzil tragicznie...bylam ruda...
w koncu jakos go "zdjelam" szamponem gleboko oczyszczjacym i odetchnelam z ulga...
minelo juz pare latek wloski odrosly.ale strasznie mi ciemnieja,i maja rudy polysk,co mi bardzo przeszkadza, mysle zeby sie przefarbowac na taki ciemno mysi blond,zeby nadac im jednolity kolor,bo moje klaczki to zyja swoim zyciem,rozjasniaja sie od slonca i wogole wygladam jakbym je sama rozjasniala...miejscami jestem blondynka a miejscami szatynka...eh...

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-10-19, 20:46   #531
lea88
Zakorzenienie

Ja juz Castinga na pewno nie sprobuje (chyba ze chcac powrocic do naturalnego koloru). Normalnie jak sie dobrze przyjrze mam odrosty. Cale szczescie moj Blond 700 nie odbiega bardzo od naturalnego koloru moich wlosow, ale na karmelki z tej serii niestety sie nie skusze Zawiodlam sie na Lorealu, a szkoda, bo kolory naprawde wygladaja zachecajaco
:/ Szkoda, ze na naszym rynku nie ma porzadnego szamponu w takiej tonacji
Stary 2007-10-24, 20:09   #532
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27

Dziewczyny licz na Was Od dluzszego czasu farrbuje w這sy na bardzo jasny popoielaty blond > fota. Tak doradzila mi fryzjerka, 瞠 mam raczej ciepla karnacje i dla kontrastu lepiej wybierac chlodne odcienie, ludzie mowia ze kolor mi pasuje, no ale jednak tylko ja wiem o tym jak bardzo niszcz mi si wlosy maski, odzywki, szampony, codzienna pielegnacja pochlania mase czasu a efekty s r騜ne... Chc zmiany, tylko czy kolory karmelkowe pasuja do mojego typu urody ? Podoba mi si kolor Welli Safiry Tygrysie oko.. Nie chc mocno przyciemnia wlos闚, zeby to by taki 鈔edni,naturalny blondzik . Prosz o pomoc, porad w doborze koloru, nie boj si zadnej krytyki bo moze jednak kiepsko wygladam w dotychczasowym kolorze?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SNB10320.JPG (83,3 KB, 347 za豉dowa)
Stary 2007-10-24, 21:02   #533
lea88
Zakorzenienie

Poison27- moim zdaniem o wiele ladniej bedzie ci w takim jasny karmelku/miodzie. Kolor ociepli twoja twarz i bedziesz wygladac duzo naturalniej. No i wlosy pewnie mniej ci sie zniszcza. Popielaty blond chyba w ogole przestaje byc modny. Wystrarczy spojrzec na odcienie nowych linii farb do wlosow- w wiekszosc to naturalne kolory, wg mnie takie wlasnie sa ladniesze, niz dotychczas wychwalane sztuczne blondy lub czernie.
Stary 2007-10-24, 21:23   #534
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
Poison27- moim zdaniem o wiele ladniej bedzie ci w takim jasny karmelku/miodzie. Kolor ociepli twoja twarz i bedziesz wygladac duzo naturalniej. No i wlosy pewnie mniej ci sie zniszcza. Popielaty blond chyba w ogole przestaje byc modny. Wystrarczy spojrzec na odcienie nowych linii farb do wlosow- w wiekszosc to naturalne kolory, wg mnie takie wlasnie sa ladniesze, niz dotychczas wychwalane sztuczne blondy lub czernie.
modny czy niemodny musi byc dobrany do typu karnacji...popieram ze w miodowym blondzie bedzie lepiej,pozatym szkoda wlosow...
lepiej je troszke przyciemnic,lub zdecydowac sie na jakis ciemniejszy np. typowy ciemny blond z jakimis jasniejszymi pasemkami...

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-10-24, 21:33   #535
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka wiadomo嗆
modny czy niemodny musi byc dobrany do typu karnacji...
Zgadzam sie, ale wg mnie nikt kto z natury nie ma takich wlosow wyglada w tych kolorach zbyt sztucznie.
Stary 2007-10-25, 16:03   #536
Chii1986
Zakorzenienie

Pr鏏owa豉m na moich blond w這sach wellatonu karmelowa czekolada..tzn. na pasemku..dobrze,瞠 nie zafarbowa豉m ca這軼i bo kolor wyszedl czekoladowy,ciemny...ale karmelkowy napewno nie,przynajmniej u mnie.
Stary 2007-10-25, 17:36   #537
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Zgadzam sie, ale wg mnie nikt kto z natury nie ma takich wlosow wyglada w tych kolorach zbyt sztucznie.

nom czasem tak...zwlaszcza jesli ktos jest jeszcze mega opalony...

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi這嗆~~~
Stary 2007-10-25, 18:44   #538
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Pr鏏owa豉m na moich blond w這sach wellatonu karmelowa czekolada..tzn. na pasemku..dobrze,瞠 nie zafarbowa豉m ca這軼i bo kolor wyszedl czekoladowy,ciemny...ale karmelkowy napewno nie,przynajmniej u mnie.
A kupilas farbe, czy probowalas od kogos?? Moze na blond wlosach bardziej lapie, albo trzeba krocej ja trzymac.
Stary 2007-10-25, 18:51   #539
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
A kupilas farbe, czy probowalas od kogos?? Moze na blond wlosach bardziej lapie, albo trzeba krocej ja trzymac.
Mama farbowa豉 to pr鏏owa豉m od razu jak ona farbowa豉... nie trzyma豉m jako d逝go.. og鏊nie nie wyszed bardzo ciemny ale wyszed bardziej br您owy nie mia nic wsp鏊nego z kolorem na opakowaniu ani karmelem. Ostatnio zauwa篡豉m z Wellatonu odcie cynamon ale chyba bedzie bardziej rudy ni karmelowy. Ale ja og鏊nie ju nie chce mie karmelu bo bardzo mi sie rudy spodoba, tylko wszystkie fajne odcienie to farby...dlaczego u nas tak ma這 szampon闚
Stary 2007-10-25, 19:26   #540
lea88
Zakorzenienie

A twojej mamie jak wyszedl?? Tez taki braz ??
Ten kolor cynamon to z Wellatonu?? Bo nie moge nigdzie go znalezc.. jest tylko zlocisty cynamon z Safiry.
Odpowiedz

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.