karmelkowe w這sy:)) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-11-21, 16:19   #571
NiaNia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
NiaNia- Dziekuje Ci bardzo- to moje wlosy Niestety kolor taki uzykiwalam tylko na zdjeciu W rzeczywistosci byl on bardziej zolty niz karmelowy :/ Obecnie w ogole mam duzo brzydszy kolor w wyniku koloryzacji szamponem Casting Creme Gloss Blond, ktory sie nie zmyl :/
Nie wiem jaka farba/szamponem mozna uzyskac taki kolor
Ale numer Zazdroszcze chocby efektu na zdj璚iu, przesliczny, to w豉snie moje marzenie.
A co robisz ze te w這sy sa takei sliskie, 鈍iec帷e i maj takie piekne fale ?
Jestem zachwycona.

A w jaki spos鏏 uzyska豉 taki kolor? I na jaki go nak豉da豉 ?
NiaNia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-21, 16:22   #572
NiaNia
Przyczajenie

Cytat:
NiaNia- Dziekuje Ci bardzo- to moje wlosy Niestety kolor taki uzykiwalam tylko na zdjeciu W rzeczywistosci byl on bardziej zolty niz karmelowy :/ Obecnie w ogole mam duzo brzydszy kolor w wyniku koloryzacji szamponem Casting Creme Gloss Blond, ktory sie nie zmyl :/
Nie wiem jaka farba/szamponem mozna uzyskac taki kolor
O kurcze , mowisz ze Cating sie nie zmy? Jestem przerazona, bo na這zy豉m Casting w niedziele, kolor jasny braz. Wygladam tak
Myje go dwa razy dziennie szamponem przeciwluzpiezowym i licze ze sie wyplucze
ale chyba zacznam sie bac

Edytowane przez NiaNia
Czas edycji: 2007-11-26 o 12:51
Stary 2007-11-21, 20:35   #573
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Wiec oto historia moich wlosow: 3 lata temu farbowalam wlosy srednim blondem z Palette Natural Colors, zeby przykryc pasemka, kolor sie spral i nie roznil od naturalnego, wiec tak zostalo. Generalnie farby nie polecam, bo niszczy wlosy :/ Chcialam teraz uzyskac podobny efekt blondem z Castinga i zupelnie nie wyszlo :/ Zolty polysk zamiast zniknac poglebil sie . Teraz mysle nad Nugatem z Castinga, albo jakimis innym szamponem... ale jakos nie moge sie na nic zdecydowac.
Oczywiscie wlosy tylko na zdjeciu z flashem tak ladnie wygladaly, w rzeczywistosci sa duzo bardziej zniszczone, matowe . A fale to od krecena na szczotke :P
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-22, 08:37   #574
NiaNia
Przyczajenie

Cytat:
Wiec oto historia moich wlosow: 3 lata temu farbowalam wlosy srednim blondem z Palette Natural Colors, zeby przykryc pasemka, kolor sie spral i nie roznil od naturalnego, wiec tak zostalo. Generalnie farby nie polecam, bo niszczy wlosy :/ Chcialam teraz uzyskac podobny efekt blondem z Castinga i zupelnie nie wyszlo :/ Zolty polysk zamiast zniknac poglebil sie . Teraz mysle nad Nugatem z Castinga, albo jakimis innym szamponem... ale jakos nie moge sie na nic zdecydowac.
Oczywiscie wlosy tylko na zdjeciu z flashem tak ladnie wygladaly, w rzeczywistosci sa duzo bardziej zniszczone, matowe . A fale to od krecena na szczotke :P
dzieki za twoj histori
Tak czy inaczej efekt na zdj璚iu imponuj帷y. Zamierzam z tym zdj璚iem pojsc do fryzjera i wymusic zrobienie czegosc choc troch podobnego. Oczywiscie jesli szanowny Casting wymyje sie z moich w這s闚. Uwazaj z ty Castingiem jest mega ciemny!!Ja zafarbowa豉m jasnym brazem na wlosy blond , wysz造 mi czarne Fakt ze w這sy sa sliske, swiec帷e, wygladaj zdrowo(choc nie sa) ale kolor mega ciemny. Troche sie zmy od niedzieli, ale myje kilka razy dziennie
Stary 2007-11-24, 13:22   #575
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27

Cytat:
Poison27- moim zdaniem o wiele ladniej bedzie ci w takim jasny karmelku/miodzie. Kolor ociepli twoja twarz i bedziesz wygladac duzo naturalniej. No i wlosy pewnie mniej ci sie zniszcza. Popielaty blond chyba w ogole przestaje byc modny. Wystrarczy spojrzec na odcienie nowych linii farb do wlosow- w wiekszosc to naturalne kolory, wg mnie takie wlasnie sa ladniesze, niz dotychczas wychwalane sztuczne blondy lub czernie.

zapisalam sie na baleja - a poniewaz chce przyciemnic wlosy, fryzjerka doradzila zebym przed balejazem zafarbowa豉 na odcien o 3,4,5 tonow ciemniejszy niz teraz aby balejaz sie nie wyp逝ka za szybko. Kt鏎y z tych polecacie? Moje zdj璚ie jest na poprzedniej stronie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=1440717

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=1441954
Stary 2007-12-11, 16:37   #576
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Witam
Loreal wypu軼i teraz na rynek trzy nowe odcienie Castinga, ciep貫 barwy ze z這tymi refleksami: Chocolade, Praline i Carmel
W reklamie wygl康aj cudownie, tylko czekac az pojawi si w sklepach.
Ja niestety moje carmelowe pasemka ufarbowa豉m na ciemny br您 i mam teraz czarnobr您owe w這sy.

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-11, 18:05   #577
lea88
Zakorzenienie

Na zdjeciach kolory wygladaja ladnie, choc sa dosc ciemne. Wydaje mi sie jednak, ze w praktycie beda bardzo ciemno wychodzic na wlosach :/
W ogole one sa juz w Polsce?? bo ja ani nie widzialam u nas tej reklamy, ani nie widzialam ich w sklepach..
Stary 2007-12-11, 18:47   #578
Chii1986
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 327

Ciekawie brzmi te nazwy ale na polskiej stronie loreala chyba jeszcze nie ma tych nowych odcieni albo nie zauwa篡豉m
Stary 2007-12-11, 20:04   #579
lea88
Zakorzenienie

Na polskiej ich nie ma, ale wejdz na angielska- tam mozesz sobie zobaczyc jak wygladaja. TO nie sa takie karmelki o jakich myslimy, ale i tak mi sie podobaja calkiem.
Stary 2007-12-11, 20:53   #580
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

TU zamie軼i豉m zdj璚ia tych kolor闚, zna豉z豉m je na niemieckiej stronie. W Polsce ich nie ma.

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-15, 14:49   #581
wykrasana
Szara Eminencja

Wiadomo軼i: 6 079

I ja ju od dawana choruje na karmelek Pr鏏owa豉m juz chyba wszysktiego w tym i tygrysiego oka(szybko zesz豉) I innych
Teraz tata mi przys豉 tak farbe honey blond Jak tylko podkuruje moje kr璚one w這sy po tych wszystkich farbowaniach to zabieram si za t farbe
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fsfsfs.JPG (51,3 KB, 971 za豉dowa)
wykrasana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-15, 15:21   #582
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wykrasana Poka wiadomo嗆
I ja ju od dawana choruje na karmelek Pr鏏owa豉m juz chyba wszysktiego w tym i tygrysiego oka(szybko zesz豉) I innych
Teraz tata mi przys豉 tak farbe honey blond Jak tylko podkuruje moje kr璚one w這sy po tych wszystkich farbowaniach to zabieram si za t farbe

Widzialam te farby! Maja super kolory. Tylko z tego co czytalam to sa to farby glownie do ciemnych wlosow- rozjasniajace (na zdjeciach sa glownie murzynki wiec chyba dla nich byly wymyslone), wiec raczej balabym sie ich uzywac sadzac po tym jak dzialaja podobne farby tego typu dostepne na polskim rynku.
Tak z ciekawosci to w jakim kraju je mozna kupic (ja widzialam w USA)??
Stary 2007-12-26, 14:22   #583
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

Wiecie mo瞠 jak uzyska taki kolor (to chyba karmelkowy)?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jamie_lynn_teen_vogue1.jpg (91,2 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aug04-britney-sid-2.jpg (41,7 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (85,4 KB, 149 za豉dowa)
Stary 2007-12-28, 00:09   #584
ImaginationGirl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

a mi sie w koncu chyba udalo dojsc do tego kolorku co chialaam;] teraz to juz raczej karmel;]
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ggagagaaga.JPG (34,4 KB, 876 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg uuuu.JPG (34,0 KB, 546 za豉dowa)
ImaginationGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-28, 13:47   #585
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

ImaginationGirl cudowny kolor, jak to zrobi豉???

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-28, 15:03   #586
lea88
Zakorzenienie

Potwierdzam, kolor moich marzen. Cudo!!!!!! ImaginationGirl musisz koniecznie napisac jak go uzyskalas!!!
Stary 2007-12-28, 17:45   #587
ImaginationGirl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

no dosc sie nameczylam, ale uzyskalam go przypadkiem, wychodzilam z czarnych wlosow na blond i po paru farbowaniach(pasemkach) poszlam do fryzjerki a efekt byl tragiczny u gory y mialam jasne prawie biale a nizej zolte a na koncach pomaranczowe wiec poszlam do sklepu i kupilam farbe garnier colour naturals nr 7 blond , na obrazku wlasnie jest taki karmelowy dlatego zdzwiialam sie ze pisze blond, od razu po nalozeniu rpzez 3 mycia mialam wlosy brazowe a potem sie zmylo i zostal karmelik
ImaginationGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-28, 21:03   #588
Agga407
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
GG do Agga407

Cytat:
Napisane przez hercia22 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, zwr鵵cie uwag na farb Garnier Color Naturals nr 7 Blond. Na zdj璚iu wpada troch w rudy ale w rzeczywisto軼i na pude趾u to idealny karmel. Spr鏏ujcie, sprawdzcie powodzenia Za陰cznik 973950
ja nim malowalam pare dni temu ,na這zylam na blond(po loreal paltinium) z lekkim ciemnobr您owym odrostem ,wyszed mi ca趾iem ca趾iem na odroscie ale ciemniejszy niz na opakowaniu,a na blondzie mial lekko oliwkow poswiat- moja mama ma pasemka(loreal platinium) a na reszte wlosow ten garnier na 15 min ,za陰czam zdjecie mamy (pomaranczowy zakiecik),a sobie jeszce nie robilam bo niedawno farbowalam-ale moj jest duzo ciemniejszy

Edytowane przez Agga407
Czas edycji: 2007-12-28 o 21:08 Pow鏚: z貫 zdjecie
Agga407 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-28, 21:08   #589
Agga407
Raczkowanie

GG do Agga407

oj wleilam nie to zdjecie musze poszukac
Stary 2007-12-28, 21:47   #590
Agga407
Raczkowanie

GG do Agga407

te ciemniejsze refleksy sa farbowane garnier blond nr 7,nalozone na blond (rozjasniany) max15 min,moje trzymalam ok 45 (tez na blond) i wyszly mi dosc ciemne(na odrostach maj karmelow posiwate)ale uwaga na blondzie zajezdzaja gdzie niegdzie oliwka,po sylwestrze wkleje fotke ( jutro rano wyjedzdzam),
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg komunia adzia 085 Correction.jpga.jpg (28,0 KB, 148 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg komunia adzia 020 Correction.jpg (21,0 KB, 129 za豉dowa)
Stary 2008-01-05, 00:23   #591
agnes-ka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dla ka盥ego karmel oznacza co innego ja ju jaki czas temu zacze豉m eksperyment z tym odcieniem. Na 1 i 2 zdi璚iu ufarbowa豉m swoje w這sy karmelow czekolad z Wellatonu, kolor moim zdaniem jest sliczny cho jego odcie przypomina nieco rudy, ale w rzeczywisto軼i w這sy s delikatniejsze i nie tak bardzo pomara鎍zowe , ciemne jak na fotkach.
3 i 4 zdi璚ie to efekt ufarbowania Safir odcieniem tygrysie oko- ten kolor przypomina nieco karmelow czekolad, ale jest znacznie subtelniejszy, pozbawiony rudego koloru. Ju kilka miesi璚y u篡wam tej farby i jestemm bardzo zadowolona na 3 i 4 zdi璚iu opr鏂z karmelu mam zrobionych kilka pasemek blondu, kt鏎e bardzo fajnie uzupe軟i造 ca這嗆.
Mam nadzieje, 瞠 zdi璚ia b璠 dla was pomocne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg karmel11.JPG (43,7 KB, 384 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg karmel2.jpg (39,6 KB, 552 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg safira11.JPG (8,2 KB, 462 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg safira22.JPG (12,7 KB, 376 za豉dowa)
agnes-ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-05, 09:10   #592
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863
Post Dot.: karmelkowe wlosy:))

Agnes-ka ciekawi mnie bardzo na jakie w這sy nak豉da豉s karmelkow czekolade wellatonu??? Kolor prze郵iczny. W ko鎍u widze na tym forum w這sy o odcieniu prawdziwego karmelu
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-05, 11:52   #593
agnes-ka
Przyczajenie

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to jasny blond , w豉軼iwie taki by jak by豉m znaczne m這dsza wraz up造wem lat kolor zmienia si i niestety niewiele naturalnych blondynek jest zadowolonych ze swojego koloru. M鎩 blond by takim mysim odcieniem ale jasnym. Wiele miesi璚y farbowa豉m w這sy farb z Garniera- Garnier colors natural chyba kolor nr 8 jasny blond , kt鏎y wychodzi wbrew swojej nazwie do嗆 ciemny znacznie przyciemni m鎩 kolor, nazwa豉 bym go ciemnym lub 鈔ednim blondem. Niestety my blondynki tak mamy, i cokolwiek na這篡my na swoje w這sy b璠zie si to do嗆 szybko sp逝kiwa這 wi璚 ju po kilku myciach kolor stawa si znacznie ja郾iejszy. Karmelow czekolad zacz窸am nak豉da w豉郾ie na ten odcie.
Stary 2008-01-05, 11:59   #594
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863
Post Dot.: karmelkowe wlosy:))

Myslisz 瞠 na taki kolor jak mam teraz moge spokojnie nak豉da karmelkowa czekolade?? Pytam tak profilaktycznie bo narazie jestem zadowolona ze swojego kolorku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0038.JPG (10,3 KB, 108 za豉dowa)
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-05, 12:49   #595
lea88
Zakorzenienie

Ja mam wlosy ciemny/sredni blond, coraz bardziej kusi mnie ta karmelowa czekolada. Kolorek na fotce jest piekny, chociaz mi zalezy na troche ciemniejszym Ale akurat mam ciemniejsze wlosy to powinno tez wyjsc u mnie ciemniej :P Obawiam sie jednak ciagle o stan wlosow po farbowaniu i o to jak wyjda moje odrosty po Castingu :/
Stary 2008-01-05, 14:33   #596
agnes-ka
Przyczajenie

julittaa22 my郵, 瞠 bez obaw mo瞠sz na這篡 na swoje w這ski karmelow czekolad, ja mia豉m troch ciemniejszy odcie blondu ale my郵 , 瞠 kolor b璠zie podobny do tego, kt鏎y wklei豉m na zdj璚iach. Z reszt pami皻am, 瞠 po raz pierwszy jak farbowa豉m w這sy t farb kolor bardzo szybko si sp逝ka wi璚 wrazie gdyby si 幢e w nim czu豉 szybko straci swoj intensywno嗆. Niestety przyciemniaj帷 blond trzeba w這sy zafarbowa kilka razy by kolor by bardziej trwa造. Ja karmel nosze na swoich w這sach ju ponad rok i w tej chwili mog farbowa w這sy ju znacznie rzadziej, na pocz徠ku farba po 2 g鏎a 3 tygodniach by豉 ju bardzo wyp逝kana( myje g這w co 2 dzie).
Stary 2008-01-14, 10:27   #597
lea88
Zakorzenienie

Przegladajac inny watek natknelam sie na jakas malo znana profesjonalna farbe. http://www.drej.isklep24.pl/index.ph...sort=2a&page=4
Kolor 8.03 ciep造 jasny blond i z這cisty blond sa sliczne na fotce.
Szkoda, ze farba jest profesjonalna i prawie nikt o niej nie slyszal :/

Jest jeszzce taka farba- Krasa z Faberic ale tez mozna ja zamowic tylko przez internet albo konsultantke. Rowniez jest malo znana i widzialam tylko kila opinii na jej temat. http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/t...35-p-3669.html

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2008-01-14 o 12:31
Stary 2008-01-24, 18:20   #598
lea88
Zakorzenienie

W豉snie na reklamowce drogerii Natury zauwazylam nowe kolory Palette Deluxe z serii Gold Gloss Blonds
Ten w srodku wyglada super :p
Szkoda ze to niestety Palette i niszczy dosc mocno wlosy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dn04_3.jpg (15,2 KB, 180 za豉dowa)
Stary 2008-01-26, 23:31   #599
wykrasana
Szara Eminencja

Wiadomo軼i: 6 079

Cytat:
Widzialam te farby! Maja super kolory. Tylko z tego co czytalam to sa to farby glownie do ciemnych wlosow- rozjasniajace (na zdjeciach sa glownie murzynki wiec chyba dla nich byly wymyslone), wiec raczej balabym sie ich uzywac sadzac po tym jak dzialaja podobne farby tego typu dostepne na polskim rynku.
Tak z ciekawosci to w jakim kraju je mozna kupic (ja widzialam w USA)??

Kupione by造 w USA, nie mam pojecia czy sa dost瘼ne w Polsce
wykrasana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-27, 18:20   #600
wilhelmina
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 372

Witajcie!
Te chcia豉m mie karmelkowe w這sy, ale wpadaj帷e zdecydowanie w blond bardziej ni w rudy. Posz豉m do fryzjerki, wyja郾i豉m, pokaza豉m w gazecie zdj璚ie i ustali豉m kolory. Od trzech dni mam na g這wie taki dziwny karmel, ale jednak karmel. Niestety wpada potwornie w rudy, ale czystym rudym nie jest. Uzyska豉m taki karmelkowy z mojego naturalniego, ciemnego br您u. Uda這 si to za pomoc dw鏂h farb i w sumie kolor闚 trzech: ciep貫go piaskowego, bardzo jasnego, niemal platynowego blondu i mojego w豉snego br您u.

Zanim posz豉m do fryzjerki te zastanawia豉m si nad tymi farbami Palette Gold Gloss Blond, ale niestety nie mog豉m jej nigdzie znale潭

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.