karmelkowe w這sy:)) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-06-11, 22:51   #781
asia_s_84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Widocznie trafi豉m na naprawd dobrego fryzjera A tacy niestety ostatnimi czasy rzadko si trafiaj.Dodam ,瞠 nie ba si 軼i庵a tego koloru- jak niekt鏎zy u kt鏎ych by豉m, z w這s闚 kt鏎e ju kilka razy by造 dekoloryzowane.
asia_s_84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 19:37   #782
dajanaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Kobietki jak chcecie pi瘯ny karmelek to polecam L'oreal Reciatal Preference (Jasny kasztan opalizuj帷y). Ja postanowi豉m odstawi Castinga na dobre, bo wychodzi notorycznie za ciemny, a Recital CUUUDO Wyszed pi瘯ny karmelek i kolor nie wyp逝kuje si, a i nie zniszczy mi w這sk闚.
dajanaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-14, 21:21   #783
ichiko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 280

pocz徠kujaca-dagmara - wygl康asz genialnie. pi瘯ny kolor i lepiej Ci w nim, niz w tym ciemniejszym.

ja w豉郾ie chcia豉m przyciemni moje `br您owe` w這sy, ale teraz patrz帷 na ten fajny karmelowy to si zastanawiam.
tym bardziej, 瞠 troch boj si jaka b璠zie kondycja w這s闚 po farbowaniu.

ale bardzo 豉dny kolor.

chiante- niefotogeniczna? to chyba mnie nie widzia豉 wygl康asz przepi瘯nie, 郵iczne oczy i kr璚one w這sy, o kolorze, kt鏎y nazwa豉bym w豉郾ie karmelkowym.
bardzo fajny
Stary 2008-06-15, 11:56   #784
judge
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 110

Cytat:
Napisane przez dajanaa Poka wiadomo嗆
Kobietki jak chcecie pi瘯ny karmelek to polecam L'oreal Reciatal Preference (Jasny kasztan opalizuj帷y). Ja postanowi豉m odstawi Castinga na dobre, bo wychodzi notorycznie za ciemny, a Recital CUUUDO Wyszed pi瘯ny karmelek i kolor nie wyp逝kuje si, a i nie zniszczy mi w這sk闚.

a czy mog豉by wklei fotke z tym kolorem na g這wie?prooosz
judge jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-15, 12:06   #785
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

dajanaa- a jakie mialas naturalnie wlosy??
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-15, 12:44   #786
czarnulka80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 540

no wlasnie jak z sredniego brzu wyczarowac karmelkowe,ale nie rude ani tez zolte czy pomaranczowe ...taki cieply odcien brazu..prawda? mi najbardziecj chodzi o cos takiego
czarnulka80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-15, 15:34   #787
Morellaa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 279

Mam takie ;P prawie identyczne tylko moze na grzywce taki blondzik sie zalapal przypadkowo Mialam najpierw blond pasemka , zeszly , potem szamponetka zdaje sie ze aksamitny braz z lustrzana powloka , potem orzechowy blond , potem ciemny braz a wczesniej troszke kasztanowe pasemka no i dzis cienkie pasemka rozjasniaczem z Joanny ;P I takie wyszly ;P Wyjsciowy kolor - pomiedzy ciemny a sredni ciemny braz

P.S dziewczyny jak poglebic ten kolorek ?
Morellaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-15, 19:54   #788
Calabrie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Polecam wczesniej pare razy wymieniana farb garniera Kamelowa czekolada. Efekt w stu procentach satysfakcjonujacy, prawdziwy karmelek, niestety nadaje sie do wyjsciowego blondu, w ciemniejszych wychodzi sredni lub nawet ciemny braz, wiec nie polecam, chyba, ze przy wczesniejszym rojasnieniu.
Calabrie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-16, 09:50   #789
maiia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 514

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Poka wiadomo嗆
ja wczoraj farbowalam wlosy tymze kolorem ale na srednim brazie. zrobie zdjecie wieczorem to sama ocenisz jesli chcesz
Na farbowanym 鈔ednim br您ie ?! Nie wierz! Na opakowaniu tej farby jest tak cudny kolor, ze zawsze przystaj przy nim w sklepie i podziwiam. Ale nigdy nie s康zi豉m, 瞠 tak 豉dnie wyjdzie na farbowanych na ciemno! Ja na swoich ciemnobr您owych mia豉m ju po這穎ny dekoloryzator elgon a potem tylko szamponetk kawowy br您 chyba ze trzy raz (wci捫 si zmywa). S康zisz, 瞠 wyszed豚y mi taki kolor jak Tobie?
maiia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-16, 23:55   #790
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Cytat:
Napisane przez dajanaa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, ostrzegam Was przed tym odcieniem - a w ka盥ym razie b康嬈ie ostro積e! Moja mama, szatynka, zrobi豉 sobie kiedy nim w這sy i wysz豉 jej czer, pod s這鎍e ciemny br您. rezultat mia sie nijak do nazwy farby i zj璚ia na pude趾u.
Stary 2008-06-17, 18:05   #791
cudak1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

Hej dziewczyny. Ja kiedy mia豉m taki 豉dny karmelkowy kolorek w這s闚, posz豉m ze zdj璚iem do fryzjerki i ta zmiesza豉 kilka kolor闚 i wyszed tylko ten kolor ma bardzo du膨 wad szybko sie spiera nawet po ufarbowaniu profesjonaln farb( shwartzkopf). Bardzo chcia豉bym powr鏂i do tego koloru ale ju nie u fryzjerki, tylko w domu. Zastanawiam sie czy nie ma podobnego koloru w loreal richesse diacolor. Ta farba/szampon podobno nie niszczy w這s闚 i mo積a ja stosowa co 2 tyg dla o篡wienia koloru. Co my郵icie? Robi豉 kiedy kt鏎a w這ski ta farb w kolorze karmelu?
cudak1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-22, 21:14   #792
dajanaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34
Dziewczyny bo z tymi Loreal Recital to jest tak. Na opakowaniu s pokazane kolory w這s闚 do kt鏎ych polecany jest dany odcie. I nale篡 na to zwr鏂i uwag. Wiadomo 瞠 z ciemnymi w這sami zawsze jest k這pot, ale z tego co widzia豉m to Recital ma te pi瘯ne br您iki takie specjalnie do ciemnych w這s闚, rozja郾iaj帷e je. Na opakowaniu pisze ze jest specjalnie do ciemnych w這s闚. Mi wyszed jak nigdy super kolor i nadal si trzyma a farbowa豉m 2 miesi帷e temu. Wi璚 ja polecam!!!
A kupi豉m go po przeczytaniu opinii na KWC.

Na zdj璚iu kolor wyszed troszk ciemniejszy ni w realu.

Edytowane przez dajanaa
Czas edycji: 2008-06-25 o 14:47 Pow鏚: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania.
dajanaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-22, 22:27   #793
natalli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 450
GG do natalli

dziewczyny chcialam was prosi o rade bo ju od d逝窺zego czasu zbieram si na zmiane koloru w這s闚 w豉snie zastanawiam si nam tym karlemkiem. Tylko nie wiem czy bedzie do mnie pasowa bo zawsze farbowa豉m si na ciemniejsze odcienie typu czekolada, ciemny br您, fryzjerka m闚i豉 mi 瞠bym ch這dne kolory wybiera豉. No i taka niezdecydowana jestem mo瞠 doradzicie mi czy to dobry wybor ten karmelek . Od jakiego czasu ci庵le mi si rozja郾iaja mam takie zlotawo-鄴速e refleksy w s這鎍u a 鈍ietle sztusznym mysie.

Edytowane przez natalli
Czas edycji: 2008-06-29 o 12:39
natalli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-23, 07:27   #794
maiia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 514

Cytat:
Napisane przez natalli Poka wiadomo嗆
dziewczyny chcialam was prosi o rade bo ju od d逝窺zego czasu zbieram si na zmiane koloru w這s闚 w豉snie zastanawiam si nam tym karlemkiem. Tylko nie wiem czy bedzie do mnie pasowa bo zawsze farbowa豉m si na ciemniejsze odcienie typu czekolada, ciemny br您, fryzjerka m闚i豉 mi 瞠bym ch這dne kolory wybiera豉. No i taka niezdecydowana jestem mo瞠 doradzicie mi czy to dobry wybor ten karmelek . Od jakiego czasu ci庵le mi si rozja郾iaja mam takie zlotawo-鄴速e refleksy w s這鎍u a 鈍ietle sztusznym mysie.
A jak Ci si te w這ski "rozja郾iaj" ? Bo piszesz, 瞠 farbujesz na ciemno a masz prawie karmelkowe Co do postu to s康z, 瞠 fryzjerka ma racj - masz niebieskie oczy (dobrze widz?) i do嗆 jasn karnacj, w karmelkowych w這skach chyba naj豉dniej wygl康aj dziewczyny o ciemnych oczach i ciemniejszej karnacji - ale dziewczynom z Twoj urod 豉dnie jest w rudych a rudy podobny jest troszk do karmelkowego wi璚 ju sama nie wiem Ale napisz sk康 masz taki kolor jak obecnie - rozja郾ia豉, dekoloryzowa豉, farbowa豉 czy d逝go, d逝go nie robi豉 nic?
maiia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-23, 11:05   #795
natalli
Zadomowienie

GG do natalli

Cytat:
Napisane przez maiia Poka wiadomo嗆
A jak Ci si te w這ski "rozja郾iaj" ? Bo piszesz, 瞠 farbujesz na ciemno a masz prawie karmelkowe Co do postu to s康z, 瞠 fryzjerka ma racj - masz niebieskie oczy (dobrze widz?) i do嗆 jasn karnacj, w karmelkowych w這skach chyba naj豉dniej wygl康aj dziewczyny o ciemnych oczach i ciemniejszej karnacji - ale dziewczynom z Twoj urod 豉dnie jest w rudych a rudy podobny jest troszk do karmelkowego wi璚 ju sama nie wiem Ale napisz sk康 masz taki kolor jak obecnie - rozja郾ia豉, dekoloryzowa豉, farbowa豉 czy d逝go, d逝go nie robi豉 nic?
Kiedy farbowa豉m na brazowe odcienie, a ostatni raz w styczniu nalo篡豉m L`oreal Casting kolor ciemny blond i to mo積a powiedzie s pozostalo軼i. A na zdj. s moje w這sy naturalne. Oczka mam szare. Wlosy rozjasniaja mi si od s這鎍a mamka ci庵le mi sie pyta czy ja rozja郾ia豉m w這sy poprostu s coraz ja郾iejsze.

Edytowane przez natalli
Czas edycji: 2008-06-29 o 12:38
Stary 2008-06-25, 16:08   #796
whoa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 106

Ojej, nawet nie wiedzia豉m 瞠 jest taki w徠ek - a tu prosz! Od jakiego czasu marz mi si miodowo- karmelkowe w這ski ale boj si 瞠 wyjdzie mi rudy albo jaki kasztan co gorsza Chcia豉bym uzyska co takiego jak na za陰czonych zdj璚iach, dodatkowo dodaje moje w這sy, kolor naturalny. Jak my郵icie co by tu zrobi ?

whoa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-28, 01:34   #797
oo0Destiny0oo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
witam chcialabym uzyskac na swoich wlosach taki mniej wiecej kolor jak u Beyonce , cos w odcieniach koniaku i karmelu ale nie wiem jakiej farby powinnam uzyc aby uzyskac taki kolor dodam ze mam swoj naturalny nie farbowany kolor (szatynka) i z przodu na grzywce troche jasnych pasm

o taki kolor mi mniejwiecej chodzi

http://img.timeinc.net/people/i/2005...07/beyonce.jpg

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-28 o 12:19 Pow鏚: post pod postem
oo0Destiny0oo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-28, 09:35   #798
charliee
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 743
Dot.: Jak uzyskac taki kolor wlosow jak u Beyonce (karmelowy/ koniakowy)?

Kiedy podobny mia豉m po orzechu laskowym, ale nie pami皻am, jaka to farba by豉, jedynie nazw odcienia zapami皻a豉m. Ale przed farbowaniem mia豉m jeszcze jak捷 inn farb na g這wie, chyba miodowy blond k豉dziony u fryzjera wi璚 mo瞠 po na這瞠niu tej drugiej tak to wygl康a這, bo wcze郾iej mia豉m ufarbowane w這sy w podobnych, ciep造ch tonacjach.
charliee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-28, 13:39   #799
fanka-al
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

eh mnie tez sie marzy karmelowy kolor wlosow, taki jakis opalizujacy obecnie mam taki kolor wlosow jak na zdjeciach poznizej. Chce isc do fryzjera, jedna fryzjerka powiedziala mi ze nie wyjdzie mi taki. A jak wy uwazacie?
jaa tak bardzooo chce! ;d

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-28, 16:14   #800
Carmenka001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 281
GG do Carmenka001

A to te karmelkowe? takie w豉snie w這sy kolorek chce bo juz mam za 這patki, wiec z p馧 roku i bede mia豉 takiej d逝gie, ale kolor mnie poraza, jest sliczny, wiec jaki to ? No mi si wydaje, ze karmelkowy...

Nawet najpodlejszy cz這wiek zmi瘯nie, gdy wys逝cha sumienia...

My郵isz, 瞠 r騜nimy si? Nawet nie masz poj璚ia, jak bardzo jeste鄉y podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-28, 19:47   #801
natalli
Zadomowienie

GG do natalli

ja dzisiaj robi豉m Castingiem karmel 630 i oto co wysz這 ..kolorek bardzo mi si podoba nie jest ani za jasny ani za ciemny. Trzyma豉m jakies 20min.
Stary 2008-06-29, 11:59   #802
Carmenka001
Raczkowanie

GG do Carmenka001

nOM, NAPRAWD 郵iczny s這nko, a nakladala farb na naturalne w這ski? Czy mia豉 ju wczesniej farbowane?

My郵isz, 瞠 r騜nimy si? Nawet nie masz poj璚ia, jak bardzo jeste鄉y podobni.. Mrauu...
Stary 2008-06-29, 12:40   #803
natalli
Zadomowienie

GG do natalli

Cytat:
Napisane przez Carmenka001 Poka wiadomo嗆
nOM, NAPRAWD 郵iczny s這nko, a nakladala farb na naturalne w這ski? Czy mia豉 ju wczesniej farbowane?
dzi瘯uje bardzo ..na naturalne w這sy na str. 26 s moje zdj jak mialam naturalny kolor
Stary 2008-06-29, 13:12   #804
Carmenka001
Raczkowanie

GG do Carmenka001

Aha, to ja nie ryzykuj, ostatnio farbowa豉m :P

Stary 2008-06-29, 14:13   #805
Oana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 113

Dziewczyny, a jaki jest kolor moich w這s闚? Ja ju nie wiem...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這si2.JPG (27,4 KB, 227 za豉dowa)
Stary 2008-06-29, 15:00   #806
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Cytat:
ja dzisiaj robi豉m Castingiem karmel 630 i oto co wysz這 ..kolorek bardzo mi si podoba nie jest ani za jasny ani za ciemny. Trzyma豉m jakies 20min.
tez bede niedlugo nim robic. Mam nadzieje ze wyjdzie tak super jak u Ciebie
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-29, 19:08   #807
judge
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Oana Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a jaki jest kolor moich w這s闚? Ja ju nie wiem...

ojejpi瘯ne te w這sy masz a jakie b造szcz帷e
Stary 2008-06-29, 19:10   #808
judge
Zadomowienie

Cytat:
brawo,wyszed Ci czysty karmel
Stary 2008-06-29, 22:37   #809
oaza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 558

natalii mam pytanie na str 26 sa 2 Twoje zdjecia mam pytanie na jaki nalozylas ten Casting? na wlosy jasniejsze z tego pierwszego zdjecia czy na te ze spranym ciemnym blondem castinga?

ja mam wlasnie taki sprany ciemy blond castinga i boje sie ze mi nie r闚no wyjdzie karmel
oaza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-30, 14:05   #810
whoa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 106

奸iczne Ci wysz造 ! Tylko moje s chyba ciemniejsze od Twoich przed farbowaniem i pewnie mi nie wyjdzie... :/

whoa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.